motorolleris

argis Reģ.: 07.10.2004

Ieraudziiju motorolleri veikalaa un baigi sagribeejaas arii vienu taadu nopirkt!!

Tikai nekaada sajeega, kaadu marku, cik lielu, utt!! Varbuut kaads var padaliities pieredzee, uz ko skatiities, pirkt jaunu vai lietotu?

Pabraukaaties gribaas pa vasaru pa savu miestu, taa ka neko nopietnu nevajag, hobija peec uz pludmali aizlaist..

Kur vispaar var taadu labaaku nopirkt, ja neskaita ss.lv un maximu?

 
1 2 3 4
juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Kauņā tipa Maxima lielveikalā bija par ~400Ls rolleris. Būtu bijis kur ielikt, vienu paņemtu.

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja: Varbūt kāds var padalīties ar info, kas tad tiem ķīniešiem ir tik slikts. Visi tikai tos noliek kā pēdējos mēslus, net neko sīkās nepasaka. Izdeg motors, bremzes sāk sulot, lampas vairs pie stiprinājumiem neturās, aizdedze gļuko, vai kas cits. Kas ir tas sliktais, kas nepatīk visiem ķīniešu lietotājiem.

Vienkārši ir doma Lietuvā uz rudens pusi paņemt kādu jaunu ķīnieti. Jau pašlaik viņi tur maksā tikai 800 ērikus. Uz rudeni varētu būt vēl lētāk.

Kāpēc es to jautāju? Tāpēc, ka arī man tagad visi auto, kuriem nav ādas salons, elektriski regulējami beņķi, automāts un vismaz 8 sekundes līdz simtam, liekas ka ir mēsli

Sāc ar to, ka ja izdomā pirkt ķīnieti, tad uzzini vai viņam var dabūt rezerves daļas un kur, jo kad sāksi braukāt, agrāk vai vēlāk vajadzēs kaut ko nomainīt. Ja tev tas rolleris ir vajadzīgs tam lai vienreiz nedēļā uz jūru aizbraukt, tad var paveikties un tev tas rolleris kalpos kādu laiku, bet ja tasies uz darbu braukt utt, tad tevi fiksi piebesīs, ķīniešu rolleru kvalitāte. Atceros, ka viens puiks kādu laiku atpakaļ nopirka ķīniešu kavadraciklveidīgo. Sākumā gāja zvērā, tad salūza rāmja metinājums, pabrauca vēl kādu laiku, aprāva kaut kādu ķīli vai nūtis zobratam. Puikam rokas no p*****ļas nebija izaugušas un visu viņš sataisīja, rāmi sametināja utt. bet tas raksturo kāda veida ķibeles var piemeklēt.

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Man ar sāk interesēt motorolleris uz 125, tas kam B kategorija der! Varbūt ja ir iespējams dabūt pat 150 ar 125 papīriem? Cik tādi brīnumi maksā?

markelis Reģ.: 13.08.2001
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Da ko var dirst par tiem ķīniešu rolleriem. Viņi ir +/- tādi paši kā citi. Nekas tur biežāk nelūzt un detaļas ir pieejamas. Cenas/kvalitātes attiecība tiem ir pati labākā. Un salauzt var jebko.

Es jau nu nemaksātu 2 - 3 kLs par kautkādu giljeru, suzuki vai citu "brendīgo", ja par 600 Ls var paņemt normālu SMC. Nu un, ka max ātrums nedaudz mazāks (tā ir labojama lieta).

SMC ir nevis kjiinieshu bet korejieshu un starpiiba starp SMC un benzhoi vai veel kautkaadi tur burtu salikumi ir milziiga.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Es ari domaju par motorolleri, bet tad acis iekrita 125 cm3 "baiks" HONDA CBR 125R.... kaut ka baigi pavilkos, tagad mokos un nevaru pirkt vai nepirkt.....

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Es ari domaju par motorolleri, bet tad acis iekrita 125 cm3 "baiks" HONDA CBR 125R.... kaut ka baigi pavilkos, tagad mokos un nevaru pirkt vai nepirkt.....

Darbinieks Reģ.: 02.11.2003
0 0 Atbildēt

Ekur brangs motorolis.

www.autobloggreen.com/...

Varbut zinātāji var pateikt ar kādu ideju šitāds izgatavots?

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

SMC ir nevis kjiinieshu bet korejieshu un starpiiba starp SMC un benzhoi vai veel kautkaadi tur burtu salikumi ir milziiga.

==============

SMC (Standard Motor Co) ir Taivanas kompaanija - taivanieshi savulaik nopirka komplektaa bankroteejusho holandieshu mazmeera motobraucamo firmu "Kreidler". Eiropaa SMC 50ccm scootera cena ir caurmeeraa no 700 - 750 EUR. kaa pashi skuutertirgonji saka, taivanieshi kvalitaatee tik drusku atpaliek no lielajiem , slavenajiem brendiem, bet kopumaa ir krietni priekshaa Kjiinas razhojumiem - tiem paaraak biezhi jaaciinaas ar pavirshiibu sekaam.

Girc44 Reģ.: 12.12.2007
0 0 Atbildēt

ar smc braukāju divas vasaras, nebija nekāda vaina. divreiz apmainiju rullīšus variatorā, un priekšējos bremžu klučus pāris reizes nomainīju. bija 90 cc motoriņš kas ļāva diezgan fiksi pārvietoties. galīgi nevarēja sūdzēties par viņu.

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Darbinieks rakstīja: Ekur brangs motorolis.

www.autobloggreen.com/...

Varbut zinātāji var pateikt ar kādu ideju šitāds izgatavots?

Brauc uz Parīzi, tur pills a šitādiem!

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Darbinieks rakstīja: Ekur brangs motorolis.

www.autobloggreen.com/...

Varbut zinātāji var pateikt ar kādu ideju šitāds izgatavots?

Šitādu Rīgā arī esmu redzējis, stāvēja tur kur aplis uz Dzirnavu ielas.

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Darbinieks rakstīja: Ekur brangs motorolis.

www.autobloggreen.com/...

Varbut zinātāji var pateikt ar kādu ideju šitāds izgatavots?

www.motofavorits.lv/...

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Es ari domaju par motorolleri, bet tad acis iekrita 125 cm3 "baiks" HONDA CBR 125R.... kaut ka baigi pavilkos, tagad mokos un nevaru pirkt vai nepirkt.....

Domājot par 125ccm aparātu, arī skatījos uz tamlīdzīgiem varianiem, bet tad padomāju, ja nav mocis tad nav. Ātrumi šitam pašam jāštepselē, kam man to vajag pilsētā, cena arī vismaz uz pusi lielāka kā normālam rollerim. Pa pilsētu arī vieglāk uz rollera, sēdēšana ērtāka.

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja:

Darbinieks rakstīja: Ekur brangs motorolis.

www.autobloggreen.com/...

Varbut zinātāji var pateikt ar kādu ideju šitāds izgatavots?

www.motofavorits.lv/...

200 kg - tā tak ir nāve uz 15 zs

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

markelis rakstīja:

Magistrs rakstīja: Da ko var dirst par tiem ķīniešu rolleriem. Viņi ir +/- tādi paši kā citi. Nekas tur biežāk nelūzt un detaļas ir pieejamas. Cenas/kvalitātes attiecība tiem ir pati labākā. Un salauzt var jebko.

Es jau nu nemaksātu 2 - 3 kLs par kautkādu giljeru, suzuki vai citu "brendīgo", ja par 600 Ls var paņemt normālu SMC. Nu un, ka max ātrums nedaudz mazāks (tā ir labojama lieta).

SMC ir nevis kjiinieshu bet korejieshu un starpiiba starp SMC un benzhoi vai veel kautkaadi tur burtu salikumi ir milziiga.

kuiņa ir tie čainas rolleri. tur viss ir slikti - sākot ar pakaļējās balstiekārtas buksēm, riteņu gultņiem un citiem mezgliem. ja rolleris tiek pirkts kkādam sīkajam, kurš sver 50 kg un brauks akurāti, tad okei - sezonu varbūt nobrauks bez problēmām. bet nejau pieauguši bifeļi brauks pa mūsu banānu republikas šlesera bedrēm. Nu netur viņi. labāk lietotu brendu nekā jaunu čainīzeri

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

juriz rakstīja:

CRDI rakstīja: Es ari domaju par motorolleri, bet tad acis iekrita 125 cm3 "baiks" HONDA CBR 125R.... kaut ka baigi pavilkos, tagad mokos un nevaru pirkt vai nepirkt.....

Domājot par 125ccm aparātu, arī skatījos uz tamlīdzīgiem varianiem, bet tad padomāju, ja nav mocis tad nav. Ātrumi šitam pašam jāštepselē, kam man to vajag pilsētā, cena arī vismaz uz pusi lielāka kā normālam rollerim. Pa pilsētu arī vieglāk uz rollera, sēdēšana ērtāka.

Par cenu nepiekritu, ja runa iet par jaunu 3200 EUR, normali rolleri 125cm3 ar tikpat vien maksa ja ne vairak.... sedešana un atrumu parslegšana tas jau vairak gaumes jautajums....

arny Reģ.: 02.07.2002
0 0 Atbildēt

Ar to sēdēšanu ir ļoti ērti, ja jābrauc pa pašu centru, bet jātiek uz Bolderāju vai vēl kaut kur, tad braucot uz 70, vējiņš ir diezgan nepatīkams.

P.S. Varbūt kāds lieto rolleri ar priekšējo aizsargstiklu. Nevaru saprast ir vērts vai nav?

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

arny rakstīja: Ar to sēdēšanu ir ļoti ērti, ja jābrauc pa pašu centru, bet jātiek uz Bolderāju vai vēl kaut kur, tad braucot uz 70, vējiņš ir diezgan nepatīkams.

P.S. Varbūt kāds lieto rolleri ar priekšējo aizsargstiklu. Nevaru saprast ir vērts vai nav?

Aizsargstikls noder pat pie +25 grādiem

preluditta Reģ.: 13.01.2006
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: Tikai ne ar mazajiem riteniem, parejais gaumes lieta. Ari cenas amplituda ir ieverojama.

paklau, viņiem 13" skaitās lielie vai mazie rati?

kaartmenc Reģ.: 13.08.2004
0 0 Atbildēt

preluditta rakstīja:

druknais1 rakstīja: Tikai ne ar mazajiem riteniem, parejais gaumes lieta. Ari cenas amplituda ir ieverojama.

paklau, viņiem 13" skaitās lielie vai mazie rati?

10" - mazi; 12" - normaali; 13"-lieli; 16" - mega lieli

preluditta Reģ.: 13.01.2006
0 0 Atbildēt

kaartmenc rakstīja: 10" - mazi; 12" - normaali; 13"-lieli; 16" - mega lieli

skaidrīte. jūs mani gandrīz sakoļījāt uz rollera pirkšanu savādāk stulbi katru dienu braukt uz darbu (3 km) ar kvatru

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Pagājušovasar pēc viena pazīstama profesionaļa - motokurjera rekomendacijas nopirku ķiniešu rolleri Jazz 50. Nu, tadu pavisam maziņu. Bet es pats esmu 190/125 - kā saka, riktigs vīrs. Uz tā rollerīša uzsēdinu vēl sievu /+62 kg/, un vasrā divatā katru dienu daži km līdz jūrai. Arī pa mežu. Vēl to rolleri riktigi pamocīja gan mana meita, gan krustdēls - bet nav ne vainas, nekas nost nejūk.

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

arny rakstīja: Ar to sēdēšanu ir ļoti ērti, ja jābrauc pa pašu centru, bet jātiek uz Bolderāju vai vēl kaut kur, tad braucot uz 70, vējiņš ir diezgan nepatīkams.

P.S. Varbūt kāds lieto rolleri ar priekšējo aizsargstiklu. Nevaru saprast ir vērts vai nav?

Atkarīgs no tā kādam rollerim un kādu stiklu taisies pirkt. Personīgi varu pateikt par vespas stiklu. Lielais ir paredzēts līdz 110km/h ātrumam, bet var braukt arī 130, ja neesi ļoti viegls. Vespai aiz lielā stikla braucot uz 120 ir salīdzinoši bezvēš. pie 120 var braukt ar vaļā ķiveres stiklu un ne asara nenobirs Lielajiem gabaliem tas stikls ir zelta vērts. Vasaras karstumā pa pilsētu es viņu ņemu nost un lieku mazo, jo pa pilsētu braucot vēšs uz sejas netiek un sanāk itkā mašīnā sēdētu.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti