Savirzes stends

911 Reģ.: 11.04.2003

Varat lūdzu ieteikt kādu labu servisu, kurā esat savam auto regulējuši riteņu savirzi/izgāzumu visiem 4 ratiem?

Thanx jau iepriekš.

 
1 2 3 4 5
911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

manuprāt publiskā telpā nav korekti šādu info publicēt (dažādu apsvērumu dēļ), tāpēc atmet savas koordinātes uz guntisc@gmail.com

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

Vai kāds var padalīties ar tā (vai cita) meistara kooordinātēm?

sandis (at) bid4auto.lv

tnx!

karats Reģ.: 01.02.2002
0 0 Atbildēt

Man ari interesetu visu 4 ritenu savirzes regulesan Dreilinos.varetu dabut koordinates e23@inbox.lv

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

karats rakstīja: Man ari interesetu visu 4 ritenu savirzes regulesan Dreilinos.varetu dabut koordinates e23@inbox.lv

Un mani arī m77m@inbox.lv

Esmu ievērojis, ka labās puses riepas ir vairāk nodilušas nekā kreisās; stūri gan nevelk ne uz vienu pusi, bet tomēr tas, laikam, nozīmē, ka jādodas pie savirzes speciālista, ne?

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

karats rakstīja: Man ari interesetu visu 4 ritenu savirzes regulesan Dreilinos.varetu dabut koordinates e23@inbox.lv

Un mani arī m77m@inbox.lv

Esmu ievērojis, ka labās puses riepas ir vairāk nodilušas nekā kreisās; stūri gan nevelk ne uz vienu pusi, bet tomēr tas, laikam, nozīmē, ka jādodas pie savirzes speciālista, ne?

Labā puse dils ātrāk,jo ceļa slīpums ir uz labo pusi.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

elf rakstīja:

M77 rakstīja:

karats rakstīja: Man ari interesetu visu 4 ritenu savirzes regulesan Dreilinos.varetu dabut koordinates e23@inbox.lv

Un mani arī m77m@inbox.lv

Esmu ievērojis, ka labās puses riepas ir vairāk nodilušas nekā kreisās; stūri gan nevelk ne uz vienu pusi, bet tomēr tas, laikam, nozīmē, ka jādodas pie savirzes speciālista, ne?

Labā puse dils ātrāk,jo ceļa slīpums ir uz labo pusi.

Bet kreisā puse dilst ātrāk, ja brauc tikai vadītājs.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

elf rakstīja:

M77 rakstīja:

karats rakstīja: Man ari interesetu visu 4 ritenu savirzes regulesan Dreilinos.varetu dabut koordinates e23@inbox.lv

Un mani arī m77m@inbox.lv

Esmu ievērojis, ka labās puses riepas ir vairāk nodilušas nekā kreisās; stūri gan nevelk ne uz vienu pusi, bet tomēr tas, laikam, nozīmē, ka jādodas pie savirzes speciālista, ne?

Labā puse dils ātrāk,jo ceļa slīpums ir uz labo pusi.

Kā gan es to neiedomājos! Un lokveida krustojumos arī vairāk nodilst ārmalas riepas t.i. labējās.

Ja nopietni, tad 100% man nav skaidrs, vai to tomēr var vai nevar labot ar savirzes regulēšanu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

elf rakstīja:

M77 rakstīja:

karats rakstīja: Man ari interesetu visu 4 ritenu savirzes regulesan Dreilinos.varetu dabut koordinates e23@inbox.lv

Un mani arī m77m@inbox.lv

Esmu ievērojis, ka labās puses riepas ir vairāk nodilušas nekā kreisās; stūri gan nevelk ne uz vienu pusi, bet tomēr tas, laikam, nozīmē, ka jādodas pie savirzes speciālista, ne?

Labā puse dils ātrāk,jo ceļa slīpums ir uz labo pusi.

Kā gan es to neiedomājos! Un lokveida krustojumos arī vairāk nodilst ārmalas riepas t.i. labējās.

Ja nopietni, tad 100% man nav skaidrs, vai to tomēr var vai nevar labot ar savirzes regulēšanu.

100% tev to pateiks meistars - kad uzliks aparatūru gan jau pats sapratīsi, ir vai nav problēmas ar savirzi.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

elf rakstīja:

M77 rakstīja:

karats rakstīja: Man ari interesetu visu 4 ritenu savirzes regulesan Dreilinos.varetu dabut koordinates e23@inbox.lv

Un mani arī m77m@inbox.lv

Esmu ievērojis, ka labās puses riepas ir vairāk nodilušas nekā kreisās; stūri gan nevelk ne uz vienu pusi, bet tomēr tas, laikam, nozīmē, ka jādodas pie savirzes speciālista, ne?

Labā puse dils ātrāk,jo ceļa slīpums ir uz labo pusi.

Tu dīvains esi?

Tu saproti vispār ko pateici?

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

Pabiju Dreiliņos... visu ļoti profesionāli un operatīvi savirzīja/sagāza... varu tikai rekomendēt šo meistaru

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja: Esmu ievērojis, ka labās puses riepas ir vairāk nodilušas nekā kreisās; stūri gan nevelk ne uz vienu pusi, bet tomēr tas, laikam, nozīmē, ka jādodas pie savirzes speciālista, ne?

Ik pēc apm. 10 kkm nav par skādi riepas samainīt vietām. Tad dils daudzmaz vienādi. neesi slinks, paskrūvē.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ja sānvējš, tad arī dilst nevienmērīgi. sanāk spiediens nelāgs uz vienu sānu. un vēl jāskatās zemes griešanās virziens.

Dingo Reģ.: 11.09.2003
0 0 Atbildēt

Iedodiet, lūdzu, koordinātas tam meistaram - andris_17@inbox.lv

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Man arī lūdzu piespēlējiet Dreiliņu meistara koordinātes boliks.@one.lv

gatisk Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

boliks rakstīja: Man arī lūdzu piespēlējiet Dreiliņu meistara koordinātes boliks.@one.lv

aiziet, man ar: bmk-c@inbox.lv

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

M77 rakstīja: Esmu ievērojis, ka labās puses riepas ir vairāk nodilušas nekā kreisās; stūri gan nevelk ne uz vienu pusi, bet tomēr tas, laikam, nozīmē, ka jādodas pie savirzes speciālista, ne?

Ik pēc apm. 10 kkm nav par skādi riepas samainīt vietām. Tad dils daudzmaz vienādi. neesi slinks, paskrūvē.

Tiek jau darīts (mainu priekšējās ar aizmugurējām), bet nez'vai labi būtu mainīt labās ar kreisajām, jo tad mainās noteiktais rotācijas vierziens

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: Braucu pie meistara, kam ir stends maajaas garaazhaa, Dreilinjos. Ja vajag, varu iedot kontaktus. P.s. par savirzes reguleeshanu paprasiija 10ls, tagad mosh buus daargaak

Varbūt kāds man ar var atsviest meistara koordinātas?

uggga at mitsubishiclub.lv

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

exif rakstīja: Braucu pie meistara, kam ir stends maajaas garaazhaa, Dreilinjos. Ja vajag, varu iedot kontaktus. P.s. par savirzes reguleeshanu paprasiija 10ls, tagad mosh buus daargaak

Varbūt kāds man ar var atsviest meistara koordinātas?

uggga at mitsubishiclub.lv

Nosūtīts.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

Uggga rakstīja:

exif rakstīja: Braucu pie meistara, kam ir stends maajaas garaazhaa, Dreilinjos. Ja vajag, varu iedot kontaktus. P.s. par savirzes reguleeshanu paprasiija 10ls, tagad mosh buus daargaak

Varbūt kāds man ar var atsviest meistara koordinātas?

uggga at mitsubishiclub.lv

Nosūtīts.

Paldies!

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Man ar varbūt varētu atsūtīt boliks@one.lv

M77 rakstīja:

Uggga rakstīja:

exif rakstīja: Braucu pie meistara, kam ir stends maajaas garaazhaa, Dreilinjos. Ja vajag, varu iedot kontaktus. P.s. par savirzes reguleeshanu paprasiija 10ls, tagad mosh buus daargaak

Varbūt kāds man ar var atsviest meistara koordinātas?

uggga at mitsubishiclub.lv

Nosūtīts.

Joman Reģ.: 10.07.2001
0 0 Atbildēt

Man ar lūdzu artozoz at gmail.com

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

anonimikis rakstīja: ja sānvējš, tad arī dilst nevienmērīgi. sanāk spiediens nelāgs uz vienu sānu. un vēl jāskatās zemes griešanās virziens.

Man ir zināms meistars, kas to zemes ātrumu var pieregulēt.

Tas jādara katram pašam, izvēloties maršrutu tā, lai virzienā uz ziemeļiem sanāktu nedaudz vairāk kreisie pagriezieni, bet virzienā uz dienvidiem , labie.

kasis113 Reģ.: 15.02.2008
0 0 Atbildēt

Man ar lūdzu kasis113 at gmail punkc com

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

kasis113 rakstīja: Man ar lūdzu kasis113 at gmail punkc com

nosūtīju

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: Braucu pie meistara, kam ir stends maajaas garaazhaa, Dreilinjos. Ja vajag, varu iedot kontaktus. P.s. par savirzes reguleeshanu paprasiija 10ls, tagad mosh buus daargaak

Atsūtiet lūdzu koordinātes šim meistaram uz velomens@inbox.lv

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti