Savirzes stends

911 Reģ.: 11.04.2003

Varat lūdzu ieteikt kādu labu servisu, kurā esat savam auto regulējuši riteņu savirzi/izgāzumu visiem 4 ratiem?

Thanx jau iepriekš.

 
1 2 3 4 5
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ir Ventspilī labs meistars...

Gjiksis Reģ.: 27.11.2008
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: Braucu pie meistara, kam ir stends maajaas garaazhaa, Dreilinjos. Ja vajag, varu iedot kontaktus. P.s. par savirzes reguleeshanu paprasiija 10ls, tagad mosh buus daargaak

Akuuti nepieciesams audi 90Q nodadaat uz savirzes stendu, ludzu atsutiet kads meistara kordinates uz colet@inbox.lv

Paaldies!

Gjiksis Reģ.: 27.11.2008
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Gjiksis rakstīja:

exif rakstīja: Braucu pie meistara, kam ir stends maajaas garaazhaa, Dreilinjos. Ja vajag, varu iedot kontaktus. P.s. par savirzes reguleeshanu paprasiija 10ls, tagad mosh buus daargaak

Akuuti nepieciesams audi 90Q nodadaat uz savirzes stendu, ludzu atsutiet kads meistara kordinates uz colet@inbox.lv

Paaldies!

Šitiem savirzi var noregulēt pašrocīgi. Vajag tikai ideālu garāžas grīdu un labu stenlija līmeņrādi ar leņķu noteikšanas funkciju.

Diemzel nav pieejam tada opcija kaa taisna griida...

Attiecigi butu pateicigs par taa savirzes guru koordinateem.

Gjiksis Reģ.: 27.11.2008
0 0 Atbildēt

Halloo, Tauta luudzu atsuutiet taa Dreilinju savirzes meistara telefonu uz collet@inbox.lv

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Gjiksis rakstīja: Halloo, Tauta luudzu atsuutiet taa Dreilinju savirzes meistara telefonu uz collet@inbox.lv

Done

Gjiksis Reģ.: 27.11.2008
0 0 Atbildēt

Paljdies!

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

vai ir tādi auto, kuriem savirze nav jāregulē, tobiš var piekari pilnīgi izjaukt, salikt atpakal un braukt?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja: vai ir tādi auto, kuriem savirze nav jāregulē, tobiš var piekari pilnīgi izjaukt, salikt atpakal un braukt?

Ir www.kostopil.eu/...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

ValdisM rakstīja: vai ir tādi auto, kuriem savirze nav jāregulē, tobiš var piekari pilnīgi izjaukt, salikt atpakal un braukt?

Priekšpiedziņas auto ar atkarīgo piekari (balku) aizmugurē.

Tikai atceries, ka skrūvju caurumu vietas pusrāmim un sailentiem nav tik precīzas, lai tur nekas neizmainītos

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Kāreiz uz šīm skrūvju vietu pabīdīšanas iespējām labs meistars arī dažu labu kasjaku novērsīs, kamēr cits pateiks, ka tur nekas neregulējas.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

ValdisM rakstīja: vai ir tādi auto, kuriem savirze nav jāregulē, tobiš var piekari pilnīgi izjaukt, salikt atpakal un braukt?

Priekšpiedziņas auto ar atkarīgo piekari (balku) aizmugurē.

a ja ir neatkarīgā visu 4 riteņu piekare?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Protams, ka nē Var vienīgi atzīmēt un/vai atmērīt to detaļu, uz kurām regulējas savērsums un sagāzums, stāvokli, lai saliekot kaut cik būtu, bet tas arī viss.

PiepZz Reģ.: 08.05.2004
0 0 Atbildēt

Dreiliņu vecis domāts Dominiks, kas šancē netālu no Lukoila? Tas ir samērā OK kekss. Pie reizes ģeometriju novērtē, var viņam droši pajautāt šaubu gadījumā.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Es iztieku ar jebkuru līdzena asfalta pleķi, zvejas aukliņu, atsvaru un vecu pufaiku ko pamest zem mašīnas. Līdzi ņemu dažu paplākšņu komplektu 1, 2 un 3 mm biezu. Apm 15 minūtes un viss kārtībā!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

PiepZz rakstīja: Dreiliņu vecis domāts Dominiks, kas šancē netālu no Lukoila? Tas ir samērā OK kekss. Pie reizes ģeometriju novērtē, var viņam droši pajautāt šaubu gadījumā.

Jep, tas pats.

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Lūdzu atsūtiet man arī tā colvēciņa koordinātes uz boliks@one.lv

Uggga rakstīja:

PiepZz rakstīja: Dreiliņu vecis domāts Dominiks, kas šancē netālu no Lukoila? Tas ir samērā OK kekss. Pie reizes ģeometriju novērtē, var viņam droši pajautāt šaubu gadījumā.

Jep, tas pats.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

boliks rakstīja: Lūdzu atsūtiet man arī tā colvēciņa koordinātes uz boliks@one.lv

Uggga rakstīja:

PiepZz rakstīja: Dreiliņu vecis domāts Dominiks, kas šancē netālu no Lukoila? Tas ir samērā OK kekss. Pie reizes ģeometriju novērtē, var viņam droši pajautāt šaubu gadījumā.

Jep, tas pats.

Darīts

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Tencinu

Uggga rakstīja:

boliks rakstīja: Lūdzu atsūtiet man arī tā colvēciņa koordinātes uz boliks@one.lv

Uggga rakstīja:

PiepZz rakstīja: Dreiliņu vecis domāts Dominiks, kas šancē netālu no Lukoila? Tas ir samērā OK kekss. Pie reizes ģeometriju novērtē, var viņam droši pajautāt šaubu gadījumā.

Jep, tas pats.

Darīts

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Ir vēl kādam savirzes regulātora no Dreiliņiem kontakti?

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Ir

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Paldies, es jau atradu citu kantori...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Ņem par labu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Es iztieku ar jebkuru līdzena asfalta pleķi, zvejas aukliņu, atsvaru un vecu pufaiku ko pamest zem mašīnas. Līdzi ņemu dažu paplākšņu komplektu 1, 2 un 3 mm biezu. Apm 15 minūtes un viss kārtībā!

Nu pastāsti gan, kā tu 15 minūtēs ar atsvariņiem un pufaiku noregulē gan sagāzumu gan savērsumu visiem 4 riteņiem...

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

i_edgars rakstīja: Es iztieku ar jebkuru līdzena asfalta pleķi, zvejas aukliņu, atsvaru un vecu pufaiku ko pamest zem mašīnas. Līdzi ņemu dažu paplākšņu komplektu 1, 2 un 3 mm biezu. Apm 15 minūtes un viss kārtībā!

Nu pastāsti gan, kā tu 15 minūtēs ar atsvariņiem un pufaiku noregulē gan sagāzumu gan savērsumu visiem 4 riteņiem...

...destilētu ūdeni uzlejot

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Seene, kalfonso man nav 4 riteņi jāregulē - pietiek ar 2! Bet nav jau jēga stāstīt, tā pat jums abiem reāli neinteresē process, bet vajag tikai padirsties un gudru gurķi patēlot.

+ lasīt ar tā kā jau vajadzēja iemācīties! Vēl ir gan zvejas aukla, gan paplākšņi, bet kur nu jau ... tik daudz burtu!

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti