Dabas fenomens - PAVIĀNS pie stūres :D

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003

Kas tas ir?

 
1 2
DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Vacija visi kaut ka diena var braukt bez gaismam un visi redz viens otru,bet pie mums daži paviani neredz ka preti brauc ar miglu viņiem vajag tuvos vismaz

tieši tā fāterlandē vispār iztiek bez gaismām, a pie mums katrs sevi cienošs paviāns ar moci uzskata ka lai viņa augstību ieraudzītu - vajag ierubīt tālos vot īļbi, ne ?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Vo vo un cits nespejnieks raud ja kads brauc ar miglam

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

tg/am

subaru Reģ.: 23.08.2002
2 0 Atbildēt

pilnīgi pajāt !

iedomā - kādam lempim ir jābūt, lai nejauši ieslēgtu pakaļas miglas un to nepamanītu (panelī takš lampiņ ar iedegās!)

Nepamana to parasti tādas duras, kas braucot sēž kā uz poda un pārkarina zodu pāri stūres ratam (un arī panelim ).

Un man ir pilniigi pajaat ko tu redzi un ko neredzi - gribu un lietoju savus dienas gaitas lukturus (miglas laikā tie pārtop par miglas lukturiem )

Par pakaļas miglu lietošanu nevietā un nelaikā 100%īgi atbalstīts ... varētu ar gaiseni piļīt pa tiem pakaļas miglas lukturiem

PN

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

a par miglas + tuvie pilsētā naktī ....

Ja ir jaanogriežas no galvenaas ielas uz kaadu tumšāku šķersielu, tad miglas lieliski palīdz ieraudzīt neizgaismotās bedres un citas nejēdzības !

Un lai man nebuutu pie katras nogriežšanās jāslēgā tie lukturi, tad braucu ar ieslēgtiem ...

PN vēlreiz

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
10 2 Atbildēt

vai tikai man liekas, ka šitādi tipāži arvien biežāk tiek pie auto stūres, ko domā iAuto tauta?

Volx Reģ.: 22.11.2018
6 1 Atbildēt

Es domāju, ka Tu esi spameris

650 Reģ.: 25.01.2017
6 0 Atbildēt

Vajadzētu noteikt prēmiju vienluktura braucējiem.Šodien tas ir Svarīgi.

Piem, izdegušās spuldzītes ievade trlīdzekļa vadītāja ķermenī ar aizmugurēji vidējās ieejas starpniecību.Taksistiem īpaši bŌnusā varēt ievadīt abas- gan izdegušo,gan jauno.Jā.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 2 Atbildēt

Nav jau tiiik vienkārši. Ir auto, kam bez luktura izņemšanas tai spuldzei klāt netikt un ne katrs, vēl jo vairāk, katra, spēj tādas operācijas izveikt uz ceļa, un arī instrumentu kaste mūsdienās līdzi vadāta netiek.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

-mja, es ar par shito Domāju...bet pamatā jau izskatās, ka lielākā daļa ir tieši tie,kuriem varētu apmainīt pa 2min.Pa 2eur un bez liekām manipollācijām.Vai nu tie, kuriem "prof-gods" nozīmētu šo pienākumu izpildīt bez kavēšanās.Taču cilvēkus vadā, bet sanāk ka lohs un drova/vezjoš.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Varbūt vienluktura braucēji vasarās brauc ar moci? Tad nu nesezonā, lai vismaz tuvāk savam divriteņu dranduļetam, mauc ar vienu gaismu?

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
8 4 Atbildēt

šodien tak ir modē bezlukturu braucēji, vai ta vasarā (un ziemā) tādiem spīd aizmugurē jebkas?

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti