BMW

atsaldeņi ar cāļu smadzenēm

tipone Reģ.: 14.11.2001

kāpēc sestdien braucot uz Tukumu bija tikai BMW automašīnas, kuras riskantā vietā apdzina pārējos, kuri braucauz ~100. Kāpēc man braucot no tukuma uz Rīgu un vedot sievu ar 3 mēnešus vecu bērnu bija strauji jābremzē, lai nebūtu purns purnā, jo pretī viens izdirsts jāņoga ar melnu BMW izdomāja, ka līkumā apdzīs citus, kuri jau tā brauca pietiekoši ātri. Kāpēc vēl nav ar likumu noteikts obligāts psihologa apmeklējums visiem BMW pircējiem, lai atsijātu šitos potenciālos slepkavas un neļautu viņiem pirkt bmw, kuri vēl vairāk sačakarē viņu slimās smadzenes?

 
1 2 3 4 5 6 7
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

Seene rakstīja:

Master_D rakstīja: Man Alfai gan bija viss ok - tik, cik rādīja GPS, tik arī spidometrā.

Hondai neesmu mērījis.

SAAB 9-5 - spidometrs rāda +5-10% - t.i. nobīde no GPS ātruma pieeaug proporcionāli ātrumam. 160km/h pēc spidometra ir ~147km/h dabā.

imo riepu izmērs neatbilst.

Atbilst. Gan ziemas gan vasaras riepām (dažādu ražotāju), kas ir paredzētā izmēra, nobīde ir vienāda.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Man Alfai gan bija viss ok - tik, cik rādīja GPS, tik arī spidometrā.

Hondai neesmu mērījis.

Par situāciju pie A7 - a huļiš tai rindā stāvēt? Aizbrauc līdz galam un pārkārtojies. Tas nav nekas pretlikumīgs, turklāt ietaupās minūtes 10.

Nu 10 minūtes ietaupās ļoti retos gadījumos (ja sastrēgums ir jau no "arbūzu" bodītes) parasti rindā līdz A7 veikalam jāstāv 3-5.min. Ja nebūtu (bērnībā nepareizi audzinātie) rindā līdēji tad vēl ātrāk varētu izstāvēt. Arī uz Selenieka tas laika ietaupījums rindā nestāvētājiem ir max 5.min., jo parasti visa šī tilta šķērsošanai vajag ~10.min..

P.S. Master_D...līdēj, arī veikalā līst bez rindas nav nekas pretlikumīgs, tikai neviens neko tādu neatļaujas darīt.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

krishu-pusmodies drukaaju

smagajam spidometrs atbilst gps raadiijumam-paarbaudiits as visvisaadiem tomiem ujomiem seetaam un radaru ar veel

kljuuda max 1-2km/h

vieglajam tas pasaakums nav tik buutisks-tb 10%kljuuda ir norma

kautkaa taa

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

Par situāciju pie A7 - a huļiš tai rindā stāvēt? Aizbrauc līdz galam un pārkārtojies. Tas nav nekas pretlikumīgs, turklāt ietaupās minūtes 10.

Nekas neietaupās, tavas ielīšanas rezultātā samazinās jau tā mazais ātrums un rezultātā rinda kustas lēnāk.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

vieglajam tas pasaakums nav tik buutisks-tb 10%kljuuda ir norma

Precizējot - līdz 10% un noteikti vairāk par reālo, nevis mazāk.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Master_D rakstīja:

Par situāciju pie A7 - a huļiš tai rindā stāvēt? Aizbrauc līdz galam un pārkārtojies. Tas nav nekas pretlikumīgs, turklāt ietaupās minūtes 10.

Nekas neietaupās, tavas ielīšanas rezultātā samazinās jau tā mazais ātrums un rezultātā rinda kustas lēnāk.

Pretlikumīgi tas nav, bet praidiski gan, jo ietuapītās 10 minūtes praidistam nozīmē kospummā zaudētas vairāk minūtes citus cienošajiem vadītājiem.

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Sinn rakstīja:

Master_D rakstīja:

Par situāciju pie A7 - a huļiš tai rindā stāvēt? Aizbrauc līdz galam un pārkārtojies. Tas nav nekas pretlikumīgs, turklāt ietaupās minūtes 10.

Nekas neietaupās, tavas ielīšanas rezultātā samazinās jau tā mazais ātrums un rezultātā rinda kustas lēnāk.

Pretlikumīgi tas nav, bet praidiski gan, jo ietuapītās 10 minūtes praidistam nozīmē kospummā zaudētas vairāk minūtes citus cienošajiem vadītājiem.

Tieši tā, tālab nav ko pažēlot sava bampera stūri, apmaiņā pret līdēja saskrāpētām 2 durvīm. Lai atloca ap Ls 150 par taisnošanu un krāsošanu un padomā cik un ko ir ietaupījis!

Šāds pats marasms ir Salaspilī, un cepuri nost fūreniekiem, kas nostājas viens otram blakus un nelaiž mūžīgi steidzīgos garām

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja:

Tieši tā, tālab nav ko pažēlot sava bampera stūri, apmaiņā pret līdēja saskrāpētām 2 durvīm. Lai atloca ap Ls 150 par taisnošanu un krāsošanu un padomā cik un ko ir ietaupījis!

Šāds pats marasms ir Salaspilī, un cepuri nost fūreniekiem, kas nostājas viens otram blakus un nelaiž mūžīgi steidzīgos garām

Ha... Tas tā ir tikai teorijā. Līdēji labi zin ko dara un nebūt neaizlīdīs priekšā tādam, kas ir gatavs iebraukt sānos.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Uz salinieka ir nepārtraukta līnija utt.

Ziepniekkalna ielā tādas nav līdz tai gājēju pārbrauktuvei.

Ja auto brauktu divās rindās un galā ievērotu rāvējslēdzēja principu, sastrēgums būtu 2x īsāks.

Skaties, ka braucot man sānā, nesanāk iebrakt man dibenā. Viena bembista OCTA jau atšķiņķoja 300 latus par divām skrambām pakaļbamperī, iegūtām tieši tādā veidā

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Uz salinieka ir nepārtraukta līnija utt.

Ziepniekkalna ielā tādas nav līdz tai gājēju pārbrauktuvei.

Ja auto brauktu divās rindās un galā ievērotu rāvējslēdzēja principu, sastrēgums būtu 2x īsāks.

Skaties, ka braucot man sānā, nesanāk iebrakt man dibenā. Viena bembista OCTA jau atšķiņķoja 300 latus par divām skrambām pakaļbamperī, iegūtām tieši tādā veidā

Īsāks jau sastrēgums būtu, bet lēnāks arī. Rāvājslēdzēja princips ir krietni lēnāks nekā vienmērīga plūsma vienā rindā. Rāvējslēdzēja princips ir domāts neparedzētiem sķēršļiem - t.i. negaidītiem ceļa remontiem, joslā noplīsuša autiņa apbraukšanai u.t.t. Pārējos gadījumos ir SAVLAICĪGI jāieņem vajadzīgā braukšanas josla.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

nu tad ieņem vesels

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Uz salinieka ir nepārtraukta līnija utt.

Ziepniekkalna ielā tādas nav līdz tai gājēju pārbrauktuvei.

Ja auto brauktu divās rindās un galā ievērotu rāvējslēdzēja principu, sastrēgums būtu 2x īsāks.

Skaties, ka braucot man sānā, nesanāk iebrakt man dibenā. Viena bembista OCTA jau atšķiņķoja 300 latus par divām skrambām pakaļbamperī, iegūtām tieši tādā veidā

Un tev tas liekas smieklīgi kad nevianīgu cilvēku (kuram pielien prikšā) atzīst par vainīgu?

Gun_s Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

Ja auto brauktu divās rindās un galā ievērotu rāvējslēdzēja principu, sastrēgums būtu 2x īsāks.

Dīvaina loģika gan tiem līdējiem!

Ar savu "bikšu priekšas" principu tik bremzē kustību! Katram, kam ir smadzenes, tomēr ir skaidrs, ka divi autiņi viens aiz otra izbrauks ātrāk cauri tai vietai, nekā divi blakām, rīvējoties un raustoties!

Besī jau nu pamatīgi tie "visgudrākie".

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

Master_D rakstīja: Uz salinieka ir nepārtraukta līnija utt.

Ziepniekkalna ielā tādas nav līdz tai gājēju pārbrauktuvei.

Ja auto brauktu divās rindās un galā ievērotu rāvējslēdzēja principu, sastrēgums būtu 2x īsāks.

Skaties, ka braucot man sānā, nesanāk iebrakt man dibenā. Viena bembista OCTA jau atšķiņķoja 300 latus par divām skrambām pakaļbamperī, iegūtām tieši tādā veidā

Un tev tas liekas smieklīgi kad nevianīgu cilvēku (kuram pielien prikšā) atzīst par vainīgu?

Nebīšos šā vārda, pat $$$ izdevīgi.

Bet es piekrītu uzskatam, ka satiksme šai vietā irganizēta slikti. Varēja taču vismaz virzienā no pilsētas līdz baložu krustam uztaisīt 2 joslas. Daudzi no sastrēgumā stāvošajiem brauc uz baložiem.

Naudiski tas neko nemaksātu.

Bet u kamēr tur ir pudeles kakls, sorry, es tai desā nestāvēšu. Ja kāds grib - lai stāv.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Es kādreiz arī stāvēju tais rindās uz salenieka, 13 janvāra ielas, ziepniekkalna ielas utt. Nelaidu līdējus, taurēju viņiem, braucu sānos.

Un tad es tā padūmāju. Kam tas vajadzīgs? Un kurš ir stulbenis? Es vai tas, kas iekārtojas pie paša pudeles kakla ar ieslēgtu pagriezienu?

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Uz salinieka ir nepārtraukta līnija utt.

Ziepniekkalna ielā tādas nav līdz tai gājēju pārbrauktuvei.

Ja auto brauktu divās rindās un galā ievērotu rāvējslēdzēja principu, sastrēgums būtu 2x īsāks.

Skaties, ka braucot man sānā, nesanāk iebrakt man dibenā. Viena bembista OCTA jau atšķiņķoja 300 latus par divām skrambām pakaļbamperī, iegūtām tieši tādā veidā

Nu skatīsies Man nav žēl, ja jābrauc sānā, braukšu. Lielākai pārliecībai varu arī bik pastumt uz priekšu )

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

Un tad es tā padūmāju. Kam tas vajadzīgs? Un kurš ir stulbenis? Es vai tas, kas iekārtojas pie paša pudeles kakla ar ieslēgtu pagriezienu?

Atbildot uz tavu jautājumu - TU. Ja tiešām tava pašcieņa ļauj kļūt par praidistu un necienīt citus, tad patiešām tas esi tu.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Virs zemes nav taisnības, dūrei tik spēks,

Kas varmākiem skādi dar, nosaukts tiek

grēks,

Par tiesnešiem. cienīti blēži sēž

Un "godīgi" ādu nost citiem plēš,

Un cienīgtēvs, zaglis, teic sprediķus:

"Tik pacieties, debesīs labāki būs!"

Virs zemes nav laimes, tik zvēru pulks

bļauj,

Viens otram iz mutes tie kumosu rauj,

Un priecīgs ikkatris, kad vēders tam pilns,

Kad bērni ir veseli, dzīvoklis silts.

Un glaimojot salkušie rakstnieki sauc:

"Cik praktiska tauta, tai cerību daudz!"

Jā, cerību gan. Bet nosirmos laiks,

Vēl redzams būs strādnieku moku pilns vaigs,

Vēl liekēži slinkos un godīgi krāps,

Vēl ļaudis pēc debesu valstības slāps,

Zem kājām varmākas taisnību mīs,

Par kaujamiem lopiem vēl cilvēkus dzīs,

Un muļķīgas dzejas vēl dzejnieki kals

Un vaimanās paši, kad salks tie un sals.

SPORCMEN Reģ.: 10.07.2001
0 0 Atbildēt

BMW rulzzz, nekada sakara caljiem ar bmw vienigi autoram ir kompleksi un mazinsh chibriks ))

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

faitu vajag... kaartiigu... Master vs Seene

a daffai ... kaa vecos labos iauto pirmssaakumos... rumbula... un striipa

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

SPORCMEN rakstīja: BMW rulzzz, nekada sakara caljiem ar bmw vienigi autoram ir kompleksi un mazinsh chibriks ))

praider- sip ka nauhj un pamani niku

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

lai gan... mok i es pats sip tur

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja:

Ir mēģināts nestresojot braukt uz ~90-95, bet tad gan visi iet garām, pat busi un fūras!

.

Esi mēģinājis nokalibrēt spidometru. Man liekas ka Tev rāda vairāk kā ir patiesībā.

Vismaz jaunās fūres ar digitālo tahogrāfu ne parāk spēj pabraukt ātrāk par 85km/h apm. jo nostrādā elektroniskais ātruma ierobežotājs.

89-90kmh peec gps tb peec vieglo auto spidometra~85(kas dabaa buus ap 75-80kmh un ne tikai elektroniskais... ja nekljuudos peec 90taa gada jau no ruupniicaam naaca ar ierobezjotaaju 90km un tahograafu... gan viens gan otra vecajiem ir easy atsleedzami -protams nedomaajot par transportniekiem- untad var maniit kaa uzkrauta fuure uz 140 veeju taisa

mosh sāc likt pieturzīmes un dalīt stāstu teikumos, savādāk 3x lasīju-NEKO NESAPRATU ko tu gribēji teikt

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja:

krishus rakstīja:

Sinn rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

89-90kmh peec gps tb peec vieglo auto spidometra~85(kas dabaa buus ap 75-80kmh un ne tikai elektroniskais...

Jācer ka tu pats saprati kādu tuftu uzrakstīji...

ja gps rāda ātrumu 90 kmh, tad spidometra rādījumam [ar standarta riepām etc] jābūt ap 94-96kmh. Spidometrs nevar/nedrīkst rādīt mazāk par patieso ātrumu.

Ja a/m ir ar taho, tad tas rāda pareizo ātrumu. (niecīga kļūda iespējama uz riepu nodiluma rēķina)

Nu nerāda gan... riepas jaunas, pēc visiem standartiem, a pie 100 km/h nobīde ir ap 7 km, tobish uz spidometra pie 110, a toms rāda 102

Viņs teica nevis par tohometru bet par smago auto tahogrāfu -tiem teik veikta kalibrēšana,sertificēšana un regulāra pieregulēšana.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Master_D rakstīja:

Seene rakstīja:

Master_D rakstīja: Man Alfai gan bija viss ok - tik, cik rādīja GPS, tik arī spidometrā.

Hondai neesmu mērījis.

SAAB 9-5 - spidometrs rāda +5-10% - t.i. nobīde no GPS ātruma pieeaug proporcionāli ātrumam. 160km/h pēc spidometra ir ~147km/h dabā.

imo riepu izmērs neatbilst.

Atbilst. Gan ziemas gan vasaras riepām (dažādu ražotāju), kas ir paredzētā izmēra, nobīde ir vienāda.

Problēma ir ražotāja.

Krievijas zaruļem bija taisījis testus jaunam foresteram,allraodam un cross country.

Pārbaudīha arī spidometra kļūdu.

Vislielākā laikam bija allroadm- spidometrs rādīja 100-patiesībā bija 91, vismazākā laikam volvo-spidometrs rādīja 100- patiesībā bija9 7

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti