Jauna Honda CRV gaidīšana

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002

Ir kāds pasūtījis jaunu CRV un tagad gaida vairākus mēnešus, jo Bensonauto visu laiku kaut ko atrunājās, ka viņiem tur kaut kādas ķibeles.

Gribēju zināt cik ilgi jau gaidat to piegādi un ko Bensonsauto saka par to štelli, kas tur viņiem īsti noticies, ka nevar autiņu atgādāt

 
1 2 3 4 5 6 7 ..15
arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Kļūdījos pirmā (rekomendējamā, jeb Bensona izdomātā ) maksā 94.oo Ls.

Gadā duriki latvieši viņam samet ne par ko kādus 60 000 Ls

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Vadāmības un dinamikas ziņā Tiguāns ir labāks par CRV, bet VW bagāžas nodalījums ir smieklīgi mazs.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

Paskaidrojiet man kādēļ vedat auto uz rekomendējamo apkopi ?

Un kas un kādēļ viņu rekomendē ?

Vienīgais, kam no tā ir labums ir Bensons, no katra pārdotā auto vēl 60 Ls paņem tomēr gadā kādi 30 000 ls sanāk

BTW FR-V rekomendējamo apkopi neveicu un šķiet, ka tas nekādu ietekmi nav atstājis.

Pārdevējam apvaicājos par to rekomendējamo apkopi un šis teica, ka ja 5 000 km nobrauc ļoti ilgā laika periodā, tad nav vērts šo apkopi veikt, jo pie 20 000 km nobraukuma vai pēc 1 gada tāpat jāveic pilnā apkope.

Apkopi rekomendē tādēļ, ka ražotājs jaunam auto ir ielējis speciāla sastāva smērvielu (eļļu), bet kas būtiski pēc sava sastāva un funkcijām atškiras no sintētiskās eļļas, kuru vēlāk lej apkopju laikā. Tā kā salīdzinot ar pērno gadu šobrīd ar finansēm ir daudz labāk, izlēmu, ka CR-V vedīšu arī uz rekomenējamo apkopi.

Starp citu, kad man reiz bija Citroen C3 (tālajā 2004.gadā), arī tam pēc 2 000 km nobraukuma bija jābrauc pie dīlera veikt pirmo apkopi, kurā nomainīja eļļu un filtrus. Tur gan par šo apkopi nebija jāmaksā. Gan jau, ka auto cenā bija ierēķināts.

Par RAV4.

Domāju, ka viedoklis par tiem 180 cm ir maldīgs. Tur vietas (vismaz pie stūres) noteikti pietiek arī garākam cilvēkam.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

senuks rakstīja: Vadāmības un dinamikas ziņā Tiguāns ir labāks par CRV, bet VW bagāžas nodalījums ir smieklīgi mazs.

Tiguanam liels pluss ir arī dzinēju piedāvājums. Jā, bagažnieks tam tiešām ir mazs.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

par to eļļu tev latvijā teica palūdz , lai iedod rakstisku izziņu

Man nedeva, gan cits dileris

Kad nopirku savu auto, tad tā sirsnīgi painteresējos par šo tēmu, nevienā rakstītā vietā ne par kādu savādāko eļļu neko nevar atrast, ne ražotāji tādu piemin, ne pasaules dileri tirgotāji, pat mūsu bāleliņi īzplata tikai mutiskas baumas, pasaulē pat nekur neviens nepiesauc tādu rekomendējamo apkopi tieši otrādi uzsver, ka pirmā tikai pie 15 000 vai 20 000 km

un reizi gadā tikai ferrari jāved uz apkopi, neatkarīgi no nobraukuma

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Lai tie muļķi maina to eļļu ja grib

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

GaraisA2 rakstīja: Da nē, ar krāsu un komplektāciju es domāju, ka nav nekādas problēmas. Viņu kaut ko saka par kaut kādas noliktavas pārcelšanos uz citu vietu, tipa tur igauņi kaut ko sačakarējuši.

Man tas pats stāsts bija pirms vairāk,kā gada...laikam kaimiņi daudz noliktavas ceļ pus gadu bis@s,kamēr atdeva

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Es nesaprotu, kapec vispar Latvijaa japerk jauni auto, ja perkot to Vacijaa, vari dabut auto bez 19% PVN, kurs bus kvalitativaks un ar 2.4 motoru, kuru var vismaz apdzit nevis ar Latvijas tirgu piedavato 2.0. Auto kas seit maksaa LVL tur dabuu par EUR. Un man nekas nav jagaida, vienigais minus, ka tev vajag skaidru naudu.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja: Es nesaprotu, kapec vispar Latvijaa japerk jauni auto, ja perkot to Vacijaa, vari dabut auto bez 19% PVN, kurs bus kvalitativaks un ar 2.4 motoru, kuru var vismaz apdzit nevis ar Latvijas tirgu piedavato 2.0. Auto kas seit maksaa LVL tur dabuu par EUR. Un man nekas nav jagaida, vienigais minus, ka tev vajag skaidru naudu.

Nu par to cenu EUR šķiet, ka samuldējies.

Pat mobile.de meklējot, viengadīga mazlietota Honda maksā tikai kādus 10% lētāk nekā tāda pati jauna Latvijā. Gribi teikt, ka pēc gada mazlietotu pārdod par 10% dārgāk nekā noprikts jauns ?

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

didzinators rakstīja: Es nesaprotu, kapec vispar Latvijaa japerk jauni auto, ja perkot to Vacijaa, vari dabut auto bez 19% PVN, kurs bus kvalitativaks un ar 2.4 motoru, kuru var vismaz apdzit nevis ar Latvijas tirgu piedavato 2.0. Auto kas seit maksaa LVL tur dabuu par EUR. Un man nekas nav jagaida, vienigais minus, ka tev vajag skaidru naudu.

Nu par to cenu EUR šķiet, ka samuldējies.

Pat mobile.de meklējot, viengadīga mazlietota Honda maksā tikai kādus 10% lētāk nekā tāda pati jauna Latvijā. Gribi teikt, ka pēc gada mazlietotu pārdod par 10% dārgāk nekā noprikts jauns ?

Tak norekini nost 19% PVN!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

ja es kā fiziska persona pērku auto no juridiskas personas, tad PVN būs cenā iekšā.

Ja es kā fiziska persona pērku no fiziskas, tad, jau iegādājoties Vācijā, fiziskā persona par šo auto jau 19% PVN ir samaksājusi. Kādēļ gan pie pārdošanas tie 19% būtu jāmet nost?

Bez PVN ir izdevīgi pirkt juridiskām personām. Bet tikpat labi to var darīt arī Latvijā.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

NOMIK

Pēc tevis nosauktā 9 litru patēriņa , māc aizdomas ,ka es ar savu dīzeļ ravu pārstēdzos .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Šodien izlasiju ,ka CSDD eksāmeniem iepirks BMW ,nu tas tā, bet tekstā bij infa ,ka no CSDD esāmenu auto, audi daudz mazāk lūzis kā tojota ?????

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: NOMIK

Pēc tevis nosauktā 9 litru patēriņa , māc aizdomas ,ka es ar savu dīzeļ ravu pārstēdzos .

Ar pēdējo un pirmspēdējo CR-V nav bijusi tik liela darīšana, bet ar 1. paaudzes CR-V benzīnu automātu, vidējais ap 9,5-10,5 svārstījās. Lietots tika nesēņojot un benzīnu netaupot, kā jau darba auto

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

rudens68 rakstīja: NOMIK

Pēc tevis nosauktā 9 litru patēriņa , māc aizdomas ,ka es ar savu dīzeļ ravu pārstēdzos .

Ar pēdējo un pirmspēdējo CR-V nav bijusi tik liela darīšana, bet ar 1. paaudzes CR-V benzīnu automātu, vidējais ap 9,5-10,5 svārstījās. Lietots tika nesēņojot un benzīnu netaupot, kā jau darba auto

Vēl viens arguments pa sliktu dīzelim , vispar maz priekš automāta. Testa auto benzins automats uz kompja bij 11, 4 ,dizeļ testa 6.6. Bet paša auto uz odo rāda 5,5 ,bet reālais ap 6,2 te gan jāpiebilst ka reizumis pēc bākas metodes pārbaudu

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: NOMIK

Pēc tevis nosauktā 9 litru patēriņa , māc aizdomas ,ka es ar savu dīzeļ ravu pārstēdzos .

Ja arī tu sevi pieskaiti pie vidēji mierīgiem braucējiem, tad noteikti.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

rudens68 rakstīja: NOMIK

Pēc tevis nosauktā 9 litru patēriņa , māc aizdomas ,ka es ar savu dīzeļ ravu pārstēdzos .

Ja arī tu sevi pieskaiti pie vidēji mierīgiem braucējiem, tad noteikti.

Varu sevi pieskaitīt šai braucēju grupai un cik nopratu no citiem taviem komentiem ,tad man ir daudz vairāk trases brukšana un ar visu to tā patēriņa starpība nav tik liela

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Mans braukšanas režīms ir apmēram 60/40 (šoseja/pilsēta)

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Mans braukšanas režīms ir apmēram 60/40 (šoseja/pilsēta)

Nu man apmēram 80/20 ( vai pat 90/10), ar piebildi,ka Rīgas centrā darbadienā esmu ap 7. 30-45 izbraucu ap 14-15.00, Nu vēl Jelgava parasti nekorķu laikā (cik nu Jelgavā tie korķi)

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Nu man apmēram 80/20 ( vai pat 90/10), ar piebildi,ka Rīgas centrā darbadienā esmu ap 7. 30-45 izbraucu ap 14-15.00, Nu vēl Jelgava parasti nekorķu laikā (cik nu Jelgavā tie korķi)

Pie šādiem braukšanas apstākļiem vidējais patēriņš man nepārsniedz 8 l/100km.

Maršrutā Olaine - Jūrkalne - Olaine vidējais patēriņš bija 6,8l/100km.

George Reģ.: 06.02.2003
0 0 Atbildēt

Kautkas jau tam bensonam īsti nav labi.

jauno Acord LT un EE jau var iegādāties, bet LV nav pat apraksta un cenu, kautgan dažas reklāmas lapas ir nodrukātās, kad pirms 3 nedēļām parasīju, teica ka auto būs jau Jūlija sākumā, bet tagad vēl nav nekāda info.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

rudens68 rakstīja:

Nu man apmēram 80/20 ( vai pat 90/10), ar piebildi,ka Rīgas centrā darbadienā esmu ap 7. 30-45 izbraucu ap 14-15.00, Nu vēl Jelgava parasti nekorķu laikā (cik nu Jelgavā tie korķi)

Pie šādiem braukšanas apstākļiem vidējais patēriņš man nepārsniedz 8 l/100km.

Maršrutā Olaine - Jūrkalne - Olaine vidējais patēriņš bija 6,8l/100km.

kompja raadijums ir fufelis pameeri ar 'pilnaas baakas' metoodi , paarliecinaasies man kompis raada ~6,9 , a dabaa ir 7,3 , sievai 11,5 vs 12,8

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

kompja raadijums ir fufelis pameeri ar 'pilnaas baakas' metoodi , paarliecinaasies man kompis raada ~6,9 , a dabaa ir 7,3 , sievai 11,5 vs 12,8

Tas arī ir pēc pilnās bākas metodes. Kompja rādītājs ir neprecīzs arī manam CR-V.

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

jaunais FORESTER esot labs,tiem kam 2,0 pa maz ir arī 2,5 turbo

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

nomiks rakstīja:

rudens68 rakstīja:

Nu man apmēram 80/20 ( vai pat 90/10), ar piebildi,ka Rīgas centrā darbadienā esmu ap 7. 30-45 izbraucu ap 14-15.00, Nu vēl Jelgava parasti nekorķu laikā (cik nu Jelgavā tie korķi)

Pie šādiem braukšanas apstākļiem vidējais patēriņš man nepārsniedz 8 l/100km.

Maršrutā Olaine - Jūrkalne - Olaine vidējais patēriņš bija 6,8l/100km.

kompja raadijums ir fufelis pameeri ar 'pilnaas baakas' metoodi , paarliecinaasies man kompis raada ~6,9 , a dabaa ir 7,3 , sievai 11,5 vs 12,8

Es vados TIKAI pēc bākas metodes , bet tie cipari uz odo nu ta lai redz cik melo , kā jau minēju iepriekš uz odo man vidējo rāda 5.5 .bet tas nav taisnība

1 2 3 4 5 6 7 ..15
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti