Jauna Honda CRV gaidīšana

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002

Ir kāds pasūtījis jaunu CRV un tagad gaida vairākus mēnešus, jo Bensonauto visu laiku kaut ko atrunājās, ka viņiem tur kaut kādas ķibeles.

Gribēju zināt cik ilgi jau gaidat to piegādi un ko Bensonsauto saka par to štelli, kas tur viņiem īsti noticies, ka nevar autiņu atgādāt

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..15
GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002
0 0 Atbildēt

Šodien biju aizbraucis līdz Bensonam, domāju aprunāties, kas un kā ir ar to auto piegādi, bet izrādās šodien jau bodīte ciet. Laikam tās problēmas nebūs saistītas ar jauno noliktavu

Paskatījos, ka pie mūsu ziemeļu kaimiņiem CRV pat pārdodas lētāk nekā pie mums, tāpēc gribēju uzprasīt, kā tur notiek ar visām reģistrācijām un nodokļiem un apkopi? Pie igaiņiem tad auto jāpērk ar visu PVN un Latvijā tad arī vēl kaut kas jāmaksā par reģistrāciju? Un kā ar to apkopi, visu laiku tad jābrauc būs pie igauņiem? Un kas notiek, ja tiešām tas Bensons aizver savu bodīti uz ilgāku laiku, kur tad Latvijā tās mašīnas izies apkopi un kā ar garantiju?

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Kā tas ir ciet? Kaut kādas nopietnas problēmas viņiem? Vai Tu vienkārši nebiji darba laikā?

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002
0 0 Atbildēt

Biju darba laikā, jo sestdienās strādā, citi tur arī bija piebraukuši un čortojās, ka ciet.

Biju arī citos autosalonos un vienā man pateica, ka diezgan nopietnas problēmas laikam, bet nu labāk es neko neteikšu, varbūt nav taisnība, ka nesamuldos

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kaut kas jau laikam ir, ka parastajā darba dienā sestdienā, tomēr slēgts www.bensonsauto.lv/...

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

GaraisA2 rakstīja: Šodien biju aizbraucis līdz Bensonam, domāju aprunāties, kas un kā ir ar to auto piegādi, bet izrādās šodien jau bodīte ciet. Laikam tās problēmas nebūs saistītas ar jauno noliktavu

Paskatījos, ka pie mūsu ziemeļu kaimiņiem CRV pat pārdodas lētāk nekā pie mums, tāpēc gribēju uzprasīt, kā tur notiek ar visām reģistrācijām un nodokļiem un apkopi? Pie igaiņiem tad auto jāpērk ar visu PVN un Latvijā tad arī vēl kaut kas jāmaksā par reģistrāciju? Un kā ar to apkopi, visu laiku tad jābrauc būs pie igauņiem? Un kas notiek, ja tiešām tas Bensons aizver savu bodīti uz ilgāku laiku, kur tad Latvijā tās mašīnas izies apkopi un kā ar garantiju?

Kas tai mashinai ir tik mega sarezgjits, ka apkopi nevar veikt jebkura sakariga servisa? Tikai Bensons vai leishos mak ellju mainit un filtrus salikt?

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

man te tāds sapnis bija, ka Bnsna kungam nepiešķīra finansējumu otrā autosalona būvniecībai Berģos, drīzumā viņam tiks atņemtas ekskluzīvā dīlera tiesības (Hondu tirgos arī Veho) un visu beidzot - Llirbes ielas salons ir izlikts pārdošanā, jo cien. Bsns iet prom no šīs sfēras

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002
0 0 Atbildēt

Nav neviens, kas var pastāstīt, kā ir ar jaunu auto pirkšanu Igaunijā? No autosalona ka pērk, tad kas tur vajadzīgs, pirkuma līgums un ar tranzīta numuriem brauc uz Latviju reģistrēt? Vai vēl kaut kas?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

tur pastaastiis :

www.csdd.lv/...

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja: Es nesaprotu, kapec vispar Latvijaa japerk jauni auto, ja perkot to Vacijaa, vari dabut auto bez 19% PVN, kurs bus kvalitativaks un ar 2.4 motoru, kuru var vismaz apdzit nevis ar Latvijas tirgu piedavato 2.0. Auto kas seit maksaa LVL tur dabuu par EUR. Un man nekas nav jagaida, vienigais minus, ka tev vajag skaidru naudu.

Varbūt kāds var par šito precīzāk pastāstīt? Kaut kā nesaprotu, kā var auto nopirkt bez PVN fiziska persona, tad jau tas pats it kā attiektos uz Igaunijā pirktu auto?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

pilnīgi izskatās, ka kāds te cenšas nomelnot Bensons Auto labo slavu.

Var jau būt, ka kļūdos!

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002
0 0 Atbildēt

Vismaz es neko nenomelnoju, man vienkārši vajag lai man piegādā auto un viss, vai nu precīzi pasaka, ka nav vērts gaidīt

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

es drīzāk domāju vilkss

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

GaraisA2 rakstīja: Nav neviens, kas var pastāstīt, kā ir ar jaunu auto pirkšanu Igaunijā? No autosalona ka pērk, tad kas tur vajadzīgs, pirkuma līgums un ar tranzīta numuriem brauc uz Latviju reģistrēt? Vai vēl kaut kas?

igauņos pērkot jaunu,būtu vēlams dabūt igauņu nummurus. tad divus gadus nav jāiet tehniska

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

ja maksā visu uzreiz, tad tas problēmas nerada, bet, ja girb ņemt līzingā, tad zināmas problēmas var rasties.

Visticamāk OCTA un KASKO arī būs dārgāk.

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

GaraisA2 rakstīja: Šodien biju aizbraucis līdz Bensonam, domāju aprunāties, kas un kā ir ar to auto piegādi, bet izrādās šodien jau bodīte ciet. Laikam tās problēmas nebūs saistītas ar jauno noliktavu

Paskatījos, ka pie mūsu ziemeļu kaimiņiem CRV pat pārdodas lētāk nekā pie mums, tāpēc gribēju uzprasīt, kā tur notiek ar visām reģistrācijām un nodokļiem un apkopi? Pie igaiņiem tad auto jāpērk ar visu PVN un Latvijā tad arī vēl kaut kas jāmaksā par reģistrāciju? Un kā ar to apkopi, visu laiku tad jābrauc būs pie igauņiem? Un kas notiek, ja tiešām tas Bensons aizver savu bodīti uz ilgāku laiku, kur tad Latvijā tās mašīnas izies apkopi un kā ar garantiju?

Garantijas laikā apkopes var veikt jebkurā neatkarīgajā servisā un garantijas saglabājas. Centri tik visus māna ka jābrauc pie viņiem.Valsts likums ir stiprāks par viņu likumiem.

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

GaraisA2 rakstīja:

didzinators rakstīja: Es nesaprotu, kapec vispar Latvijaa japerk jauni auto, ja perkot to Vacijaa, vari dabut auto bez 19% PVN, kurs bus kvalitativaks un ar 2.4 motoru, kuru var vismaz apdzit nevis ar Latvijas tirgu piedavato 2.0. Auto kas seit maksaa LVL tur dabuu par EUR. Un man nekas nav jagaida, vienigais minus, ka tev vajag skaidru naudu.

Varbūt kāds var par šito precīzāk pastāstīt? Kaut kā nesaprotu, kā var auto nopirkt bez PVN fiziska persona, tad jau tas pats it kā attiektos uz Igaunijā pirktu auto?

Viens auto tika iegādāts no EST, iemesls - EST dīleris pēc 3g. līzes deva 40% atpakaļpirkumu no sākotnējās vērtībā, kurpretim abi LV dīleri tikai 33% - kas ikmēneša līzinga maksājumu iespaidoja par apt 100EUR.

iegādāts tika pēc shēmas pārdevējs EST dīleris / finansētājs Latvijas līzinga kompānija / op.līzinga ņēmējs LV jridiska persona.

nekas sarežģīts - dīleris raksta rēķinu, līzinga komp.apmaksā, dodies uz EST pēc auto, kurš ir ar EST tranzīta numuriem, brauc uz LV un reģistrē CSDD. protams nedaudz dīvaini, jo pirms tam attiecīgais auto no vairumnoliktavas Rīgā ar treileri tiek vests uz EST.

kā jau minēja - apkopes pēc sirds patikas, pie jebkura oficiālā dīlera, jebkurā EU valstī

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

vilkss rakstīja:

EST dīleris pēc 3g. līzes deva 40% atpakaļpirkumu no sākotnējās vērtībā, kurpretim abi LV dīleri tikai 33% - kas ikmēneša līzinga maksājumu iespaidoja par apt 100EUR

Laikam baigais nobraukums tam auto.

Manam CR-V ar pēc 5 gadiem ar 100 000 km nobraukumu atlikušo vērtību Bensons iedeva 35%.

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

Jautājums par garantijām un apkopēm - skaidrs ka apkopes var taisīt jebkurā sertificētā servisā, bet kā ir ar garantijas remontiem.

Teiksim nopērk auto igaunijā, apkopes taisa latvijā, bet tad noplīst kondicionieris. Vai to labos bez maksas latvijā vai arī būs jābrauc uz igauniju?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: Jautājums par garantijām un apkopēm - skaidrs ka apkopes var taisīt jebkurā sertificētā servisā, bet kā ir ar garantijas remontiem.

Teiksim nopērk auto igaunijā, apkopes taisa latvijā, bet tad noplīst kondicionieris. Vai to labos bez maksas latvijā vai arī būs jābrauc uz igauniju?

off topic.

Vajag ņemt ar klimatkontroli

Tici man, Hondai garantijas laikā kondiška toč nesabruks.

Teorētiski ir tā, ka arī garantijas remonts jānodrošina pie jebkura autorizētā dīlera ES un Ekonomiskās zonas valstīs.

To, vai praksē tā tas arī ir, nav viedokļa!

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

Es jau neprasu ar ko ņemt Hondu, mani interesē sekojošas situācijas:

1. nopērkam auto iekš EST, apkopes taisam iekš LV un pēķšņi salūzt kāds dzinēja mezgls - vai man auto jāstiepj uz EST vai varu mierīgi vilkt uz LV sertificētu servisu, kur visu sataisīs?

2. nopērkam auto tepat iekš LV, aizbraucam uz eiropu un kautkur Spānijā noklājas sajūgs. Kas kur un par kā naudu taisīs šo auto, ja tam joprojām ir LV dīlera garantija?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

jebkurš autorizētais Honda dīleris veiks garantijas remontu.

Starp citu, Hondām visā garantijas laikā ir pilns serviss, kas nozīmē, ka, ja kaut kas ar tavu Hondu atgadās, tad apmaksā gan viesnīcu, gan lidmašīnu, juridiskos pakalpojumus, utt. (atkarībā no vietas, kur tas noticis un citiem apstākļiem).

Līdzīga klientu lojalitātes programma ir arī Toyotām.

Citroeniem VEHO piedāvāja arī ko līdzīgu, bet tikai attiecībā uz nogādāšanu servisā un remontu.

Garajs Reģ.: 05.09.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Kaut kas jau laikam ir, ka parastajā darba dienā sestdienā, tomēr slēgts www.bensonsauto.lv/...

Dīvaini, ka nebija nekāda paziņojuma, bet uzņēmumam notika spo(i)rta spēles.

Garajs Reģ.: 05.09.2003
0 0 Atbildēt

gastello rakstīja: jaunais FORESTER esot labs,tiem kam 2,0 pa maz ir arī 2,5 turbo

Biju pirms mēneša pie jaunā dīlera AD-REM. Patīkama attieksme, izbraucu ar 2.0 Foresteru - ir krietni lielāks par iepriekšējo un ar automātu nebija nemaz tāds mironis. Ļoti labs iespaids. Un tā turbīna, kas 2,5, esot zemspiediena - darbojoties pie zemiem apgriezieniem.

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

Garajs rakstīja:

gastello rakstīja: jaunais FORESTER esot labs,tiem kam 2,0 pa maz ir arī 2,5 turbo

Biju pirms mēneša pie jaunā dīlera AD-REM. Patīkama attieksme, izbraucu ar 2.0 Foresteru - ir krietni lielāks par iepriekšējo un ar automātu nebija nemaz tāds mironis. Ļoti labs iespaids. Un tā turbīna, kas 2,5, esot zemspiediena - darbojoties pie zemiem apgriezieniem.

diez vai zemspiediena,jjo zirgi ir tik pat cik WRX imprezai

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

redz kāds raksts saistībā ar Bensons! www.diena.lv/...

1 2 3 4 5 6 7 8 ..15
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti