Jauna Honda CRV gaidīšana

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002

Ir kāds pasūtījis jaunu CRV un tagad gaida vairākus mēnešus, jo Bensonauto visu laiku kaut ko atrunājās, ka viņiem tur kaut kādas ķibeles.

Gribēju zināt cik ilgi jau gaidat to piegādi un ko Bensonsauto saka par to štelli, kas tur viņiem īsti noticies, ka nevar autiņu atgādāt

 
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: Tiek noteikts auto sasvērums ... mehānisms savienots ar plauktu/sviru ar mazu sviriņu un 2 šarnīriņiem. Domājams, tāpēc, ka auto ir ar ksenona lampām.

100% taisnība

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

anonimikis rakstīja: kas tiek regulēts lukturim pie aizmugurējā riteņa?

Tiek noteikts auto sasvērums. Man Opel Vectra B arī tādi štrunti ir - mehānisms savienots ar plauktu/sviru ar mazu sviriņu un 2 šarnīriņiem. Domājams, tāpēc, ka auto ir ar ksenona lampām.

Kad tas štrunts bija atvienots (tiku mainījis piekares šarnīru, ņēmu nost plauktu, aizmirsu sviriņu pievienot atpakaļ), kompis kaut ko vāciski lamājās par gaismām.. tomēr sagūglēju, sapratu un atcerējos!

kāpēc tie turki netaisa ķerras, kas normāli jēdz latviski?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

nomiks rakstīja: Ir apritējis vēl viens gads manam CR-V. Ir beigusies arī garantija. Veicot pirmsgarantijas beigu pārbaudi (bezmaksas), konstatēja, ka jāmaina priekšējiem amortizatoriem putekļusargi (piļņiki), kā arī lukturu auutomātiskā augstuma regulētāji (precīzu nosaukumu nemāku pateikt) (atrodas pie labās puses priekšējā un aizmugurējā riteņa).

Izmaksas 3.lietošanas gadā (43 912 km - 71 360 km):

Degviela - Ls 2 306,86 par 2 734,96 litriem

Akope - Ls 107,10

Priekšējie bremžu kluči + diski - Ls 249,90

Sīki remonti (riepas remonts, signalizācijas pārprogrammēšana, sakabes āķa remonts, kreisās priekšējās gabarīta lampiņas momaiņa) - Ls 102,65

Vasaras riepu komplekts, aizmugurējā logu tīrītāja gumija un gumijas paklājiņi - Ls 436,83

TA+ceļa nodoklis+mazgāšana+logu šķidrums, riepu nomaiņa u.c. sīkumi - Ls 249,42

Līzinga maksājumi + apdrošināšana - Ls 2 518,41.

kopējās izmaksas 5971.17 Ls gadā, jeb 497,60 Ls mēnesī.

viens nobrauktais km izmaksāja - 21.8 santīmus.

Diezgan šiki

man iekrita acīs nejēgā dārgie bremžu kluči/diski

degviela maksā tic cik maksā

apdirsināšana obligāta, jo līze jāpiķo

līze arī nav nemaksājama

utt...

tikai tās dārgās dīlerbremzes...

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Njā, bremžu lietas ir gana dārgas pie dīlera.

Iemetu aci iekš apes kataloga. Plaukta cenas:

Priekšējais disks 33.14 Ls, Blue print

Aizmugures 20.82 Ls, Blue print

Kluču komplekts:

priekšējie 62.87 Bosch vai 32.24 Ls Blue print

aizmugures 36.76 Ferodo vai 24.71Ls Blue print

Protams paliek vēl viens kantoris, kas velk iekšā detaļas no auto dzimtenes, tur domājams būtu drusku savādāki cipari un cita kvalitāte.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

un pielietojot opciju zvans draugam, mierīgi var reducēt šīs cenas par vienu trešdaļu.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Ir apritējis vēl viens gads manam CR-V. Ir beigusies arī garantija. Veicot pirmsgarantijas beigu pārbaudi (bezmaksas), konstatēja, ka jāmaina priekšējiem amortizatoriem putekļusargi (piļņiki), kā arī lukturu auutomātiskā augstuma regulētāji (precīzu nosaukumu nemāku pateikt) (atrodas pie labās puses priekšējā un aizmugurējā riteņa).

Izmaksas 3.lietošanas gadā (43 912 km - 71 360 km):

Degviela - Ls 2 306,86 par 2 734,96 litriem

Akope - Ls 107,10

Priekšējie bremžu kluči + diski - Ls 249,90

Sīki remonti (riepas remonts, signalizācijas pārprogrammēšana, sakabes āķa remonts, kreisās priekšējās gabarīta lampiņas momaiņa) - Ls 102,65

Vasaras riepu komplekts, aizmugurējā logu tīrītāja gumija un gumijas paklājiņi - Ls 436,83

TA+ceļa nodoklis+mazgāšana+logu šķidrums, riepu nomaiņa u.c. sīkumi - Ls 249,42

Līzinga maksājumi + apdrošināšana - Ls 2 518,41.

Man 3 ais gads beidzās ap 105 000 km . Un arī iesaka klučus ar diskiem mainīt . Es kautkā sarēķināju ap 140 LS amservā ar visu darbu .

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Es savai Merivai pakaljeejos bremzhu diskus mainiiju pie 117 tuukst.km nobraukuma, bet prieksheejos pie 119 tuukst.km nobraukuma.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Nomik, tad jau Tavai Hondai-CR-V peedeejaa gada laikaa videejais benziina pateerinsh ir 9,96 litri uz 100 km...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Nomik, vai 2004.gada Citroen-C3 turpina baudiit Tava mamma, bet 2007.gada Honda-FR-V - sievasteevs?

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais

kāpēc tie turki netaisa ķerras, kas normāli jēdz latviski?

================

Hmm, a kāpēc turki?

Vispār, tad, kad gadā LV pārdos vismaz 1000 dajebkuras

markas / modeļa auto, tad viņi arī latviski iemācīsies. Protams, ir arī cits ceļš - vietējais importētājs apmaksā

izdevumus, kuri saistīti ar ķerras "apmācību", bet diez

vai viņš uz to parakstīsies ...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

VWfans

Es savai Merivai pakaljeejos bremzhu diskus mainiiju pie 117 tuukst.km nobraukuma, bet prieksheejos pie 119 tuukst.km nobraukuma.

===================

Jocīgi, es, kad pārdevu savu Volvo 240, noskrējiens bija

kādi laikam 275 kkm, bet kriminālas nepieciešamības

mainīt jebkādus bremžu diskus kaut kā nebija...Tiesa,

pie ~180 000 visi diski tika slīpēti, lai dabūtu gludus un

spožus, strīpas un kantīte drusku bij gan, bet tā viss normā. Turklāt auto bija ar automātu.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Nomik, tad jau Tavai Hondai-CR-V peedeejaa gada laikaa videejais benziina pateerinsh ir 9,96 litri uz 100 km...

Tā arī sanāk. 1) kāja ikdienā ir smagāka; 2) bija divi braucieni uz Eiropu un braukšana pa bāni ar 130 km/h diezcik ekonomiska nesanāk.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Nomik, vai 2004.gada Citroen-C3 turpina baudiit Tava mamma, bet 2007.gada Honda-FR-V - sievasteevs?

Jā, un abi šie auto joprojām ripo lieliski. Citroenam nobraukums ir ap kādiem 80 000 km, bet FR-V - ap 90 000 km

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Offtopics:

Manam MB ir 450K noskrējiens (iespējams, ka jau 2x attīts).

Ieguldījumi 3 gadu laikā sastāda ~200Ls

... kas var būt labāks par w124 ?!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

joprojām mani mulsina tie 250ls par zelta priekšas bremžu klučiem ar diskiem

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Un es te arī parēķināju ar uzviju... remonti, rez.daļas, TA, aptirsināšana)...

MB no manis prasa 8,22 sant./km

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: ...Tiesa,

pie ~180 000 visi diski tika slīpēti, lai dabūtu gludus

Nu re, bet dīlerim ir pateikts, ja disks ir bojāts jāmaina nekāda virpošana nav pieļauta.

Tāpat arī par bremžu klučiem braucēji negrib to tik bieži mainīt, nu tad uztaisa klučus, kas kalpo ilgi, bet kad jāmaina tad jau reizē ar bremžu diskiem

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Es mainiiju bremzhu diskus kopaa ar kluchiem. Ieprieksh kluchi nekad nebija veel mainiiti. Detalju cenas (diski plus kluchi) aizmuguree bija 120 lati, priekshaa 80 lati.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

varbūt arī samaksātā summa par bremžu diskiem un klučiem kādam liekas par daudz. Manā budžetā tas nekādu robu neatstāja.

Kad iegādājos jaunu CR-V, apzinājos, ka tā apkopes un arī citas izmaksas būs lielākas kā, piemēram, 2000.gada VW Golf.

Jau iepriekš esmu teicis, ka CR-V uzturēšanas izmaksas ir ievērojami lielākas kā otra mana auto (Jazz) izmaksas, bet tik un tā ne reizi nav ienākusi prātā doma atteikties no CR-V palielināto izmaksu dēļ.

Ceru, ka precīzs izmaksu uzskaitījums kādam noderēs pirms izdarīt izvēli par labu jauna auto (ne mazauto) iegādei. Aprēķins ir uzskatāms apliecinājums tam, ka, iegādājoties auto līzingā, papildus līzinga maksājumiem ir jārēķinās ar vēl ievērojamām summām, kas jāatliek autoprieka nodrošināšanai!

Ceru, ka atskaites turpinājums sekos vēl pēc gada.

GAn jau kaut kad saņemšos un arī par Jazzu kādu atskaiti iemetīšu. Par to arī visas izmaksas tikpat rūpīgi tiek uzskaitītas.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Un es te arī parēķināju ar uzviju... remonti, rez.daļas, TA, aptirsināšana)...

MB no manis prasa 8,22 sant./km

degviela arī ietilpst šajos 8.22 sant.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: joprojām mani mulsina tie 250ls par zelta priekšas bremžu klučiem ar diskiem

ar "lētu" darbu tā sanāk

iekš MM priekš 940 priekšējie diski bija par kādiem 160-180Ls pārī... + 35 Ls kluči.. darbs xz cik... tā kā nemaz tik traka tā cena nav, savukārt ieguvums ir nesalīdzināmi lielāks.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Modena, un kaads buutu ieguvums? Vai tas, ka diski kalpo cieniijamus 200-250 tuukstoshus kilometru?

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Un es te arī parēķināju ar uzviju... remonti, rez.daļas, TA, aptirsināšana)...

MB no manis prasa 8,22 sant./km

degviela arī ietilpst šajos 8.22 sant.

Jā... (aizmirsu pieraxtīt.)

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Pirmais rakstīja: joprojām mani mulsina tie 250ls par zelta priekšas bremžu klučiem ar diskiem

ar "lētu" darbu tā sanāk

iekš MM priekš 940 priekšējie diski bija par kādiem 160-180Ls pārī... + 35 Ls kluči.. darbs xz cik... tā kā nemaz tik traka tā cena nav, savukārt ieguvums ir nesalīdzināmi lielāks.

kas ir jāpīpē lai pāris bleķa klučus (kam piešķirta apaļīga forma) pirktu par 180ls, ja analoģisku izmēru bleķa kluči pie Sviestca ir dabūnami par +-50latiem

varbūt tikai ļoooti ir jāmīl dīleris... nu tā, ka nadrīkst ļaut viņam nebraukt ar jaunu džipu jau šovakar

bet nu mūsu banānijā jau sen ir pierādījies apgalvojums, ka bagāts dara kā grib

un zaļi dzīvot neaizliegsi

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja:

ValdisM rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Un es te arī parēķināju ar uzviju... remonti, rez.daļas, TA, aptirsināšana)...

MB no manis prasa 8,22 sant./km

degviela arī ietilpst šajos 8.22 sant.

Jā... (aizmirsu pieraxtīt.)

Savulaik Vektra A ar gāzi man kopā izmaksāja pie 8 sant km ieskaitopt pilnīgi visaas izmaksas arī nopirkšanas Ls un šrotā nodošanu . Te gan jāpiebilst ,ka tehnisko izgāja , bet kopumā tehniskais stāvoklis bij slikts.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti