Jauna Honda CRV gaidīšana

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002

Ir kāds pasūtījis jaunu CRV un tagad gaida vairākus mēnešus, jo Bensonauto visu laiku kaut ko atrunājās, ka viņiem tur kaut kādas ķibeles.

Gribēju zināt cik ilgi jau gaidat to piegādi un ko Bensonsauto saka par to štelli, kas tur viņiem īsti noticies, ka nevar autiņu atgādāt

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..15
jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

man kolēģim sieva arī nav saņēmusi pasūtīto civic, kaut gan nauda jau pārskaitīta, tiesa viņai iedots lietošanai FR-V! iepriekšējais posts skaidri parāda, kas par lietu,kāpēc a/m aizkavējas un iespējams arī nebūs!

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

paziņa pāris nedēļas atpakalj sanema jaunu hondu jazz.

ta ka viss atkarigs no sortimenta.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

vilkss rakstīja:

EST dīleris pēc 3g. līzes deva 40% atpakaļpirkumu no sākotnējās vērtībā, kurpretim abi LV dīleri tikai 33% - kas ikmēneša līzinga maksājumu iespaidoja par apt 100EUR

Laikam baigais nobraukums tam auto.

Manam CR-V ar pēc 5 gadiem ar 100 000 km nobraukumu atlikušo vērtību Bensons iedeva 35%.

Cik % Tu dabūji atpakāļ pārdodot citroen , cik vecs viņš bij un kāds nobraukums?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

re ku \'\'peleekais\'\' diileris gondaam uzradies , kaa izraadijaas , paziistams keks visas savas gaazes shprices liku pie vinja - tajaa zinjaa varu tikkai rekomendeet :www.ss.lv/...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Cik % Tu dabūji atpakāļ pārdodot citroen , cik vecs viņš bij un kāds nobraukums?

Ja tu domā C3, tad tam atpakaļipirkuma vērtība (5 gadi, 100 000 km) arī ir 35%.

Jāsaka gan, ka vēl viens gads ir palicis, jo šis auto ir iegādāts 2004.gada 2.augustā.

Šobrīd nobraukums ir ap 65 000 km un tas ir tik mazs, jo pēdējos divus ar pusi gadus ar to brauc mana mamma. Atpakaļ salonam pēc 5 gadu termiņa beigām C3 atdots netiks.

Ja tu domāji Picasso, tad to pirku lietotu par skaidru naudu. Pēc viena gada lietošanas to pārdevu par dārgāku summu, kā to iegādājos.

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

GaraisA2 rakstīja:

didzinators rakstīja: Es nesaprotu, kapec vispar Latvijaa japerk jauni auto, ja perkot to Vacijaa, vari dabut auto bez 19% PVN, kurs bus kvalitativaks un ar 2.4 motoru, kuru var vismaz apdzit nevis ar Latvijas tirgu piedavato 2.0. Auto kas seit maksaa LVL tur dabuu par EUR. Un man nekas nav jagaida, vienigais minus, ka tev vajag skaidru naudu.

Varbūt kāds var par šito precīzāk pastāstīt? Kaut kā nesaprotu, kā var auto nopirkt bez PVN fiziska persona, tad jau tas pats it kā attiektos uz Igaunijā pirktu auto?

Jega, tad, ja perk uz juridisku personu.

tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt

Bensons ir tikai viens no pirmajiem putniņiem:

www.db.lv/...

tas tāpēc, ka viss vīņam pieder, ķīlu pats deva ar visu īpašūmu, nav mātes uzņēmuma, kas grūtā brīdī varētu iešpricēt apgrozāmos līdzekļus, kā tas ir piem, Veho, Inchcape un tamlīdzīgiem internacionāļiem. Tāpēc arī pārējiem kaut kā dzīvība velkās. Pagaidām.

Bet Bensonam - vēlam izturību!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

rudens68 rakstīja:

Cik % Tu dabūji atpakāļ pārdodot citroen , cik vecs viņš bij un kāds nobraukums?

Ja tu domā C3, tad tam atpakaļipirkuma vērtība (5 gadi, 100 000 km) arī ir 35%.

Jāsaka gan, ka vēl viens gads ir palicis, jo šis auto ir iegādāts 2004.gada 2.augustā.

Šobrīd nobraukums ir ap 65 000 km un tas ir tik mazs, jo pēdējos divus ar pusi gadus ar to brauc mana mamma. Atpakaļ salonam pēc 5 gadu termiņa beigām C3 atdots netiks.

Ja tu domāji Picasso, tad to pirku lietotu par skaidru naudu. Pēc viena gada lietošanas to pārdevu par dārgāku summu, kā to iegādājos.

Radam par 70 000 un precizi 3 gadu mazdu 6 dod 43 % ,tas pie noteikuma ,ja viņš ņem jaunu 6 mazdu . Viņam škita ,ka pamaz un turpinās braukt ar "veco". Viens subārists arī nepaņēma jaunāku ,jo neapmierināja salona atpirkums.

Vispār aptaujājot paziņas kuri jau pāris reizes ir mainījuši autiņus zem 100 000 km (kad bij trekonie gadi),tagad to vairs netaisās darīt

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Es ar nezinu , ko darīt ar darba auto, kam pēc 1/2 gada beidzas op. līzings

Nopirkt pašam par palikušo vērtību un mierīgi vēl 2-3 gadus braukt

Pagarināt op.līzinga līgumu līdz 5 gadiem

Nestresojot atdot veikalam un ņemt jaunu.

Nopirkt, pārdot un ņemt jaunu, jo tirgus vērtība ir lielāka, nekā palikušais maksājums

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Es ar nezinu , ko darīt ar darba auto, kam pēc 1/2 gada beidzas op. līzings

Nopirkt pašam par palikušo vērtību un mierīgi vēl 2-3 gadus braukt

Pagarināt op.līzinga līgumu līdz 5 gadiem

Nestresojot atdot veikalam un ņemt jaunu.

Nopirkt, pārdot un ņemt jaunu, jo tirgus vērtība ir lielāka, nekā palikušais maksājums

Tai rada mazdai 6 ,mazdas salons kā pirmo iemaksu novērtēja ar 6,5 Ls.

Te bišķi par KASKO

Kasko if ,ja pats aizej tad novērtē 8 kLs un tev jāmaksā 500 ls ,ja caur brokeri tad novērtē 9,2 kLs ???!!!! ,un jāmaksā 450 ls tikai nezinu vai par to summu var viegli pārdot.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Es ar nezinu , ko darīt ar darba auto, kam pēc 1/2 gada beidzas op. līzings

Nopirkt pašam par palikušo vērtību un mierīgi vēl 2-3 gadus braukt

Pagarināt op.līzinga līgumu līdz 5 gadiem

Nestresojot atdot veikalam un ņemt jaunu.

Nopirkt, pārdot un ņemt jaunu, jo tirgus vērtība ir lielāka, nekā palikušais maksājums

ne maarrutka shobriid nevar paardot

piem. es braukshu ar 'veco' jo atdot vinju taapatvien pa 1/2 no tirgus cenas ,roka neceljas , tad jau labaak dapirkt pasham un kaadus2-3 gadinjus pabraukt

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Man jau arī liekas, ka ekonomiski pamatotākais lēmums, būs līzinga pagarinājums uz vēl 2 gadiem

Bet var jau braukt un mēģināt pārdot

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Man jau arī liekas, ka ekonomiski pamatotākais lēmums, būs līzinga pagarinājums uz vēl 2 gadiem

Bet var jau braukt un mēģināt pārdot

nu es ,ieksh ss.lv , iesipu taadu cenu ...., nu taadu ........ogogog

ja kaac nopirks - ok. , ja nee -braukshu pac

a to kuljimulji man tirgot 'tiiru' autinju , par safrishinaata+nokrukjiita 'toka chto iz gjermanji' cenaam

PN tiem gjermaanjijas miileetaajiem

Sch Reģ.: 19.01.2003
0 0 Atbildēt

Hm, kapēc bensons.lv nav info par jauno Accordu? Visur citur jau viņš ir nopērkams...???

cobra30 Reģ.: 14.01.2008
0 0 Atbildēt

Jā , papētot VID nodokļu parādniekus bez Bensona ,kas parādā valstij vairāk kā 300 000 lvl parādās arī nākamais putniņš..

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

cobra30 rakstīja: Jā , papētot VID nodokļu parādniekus bez Bensona ,kas parādā valstij vairāk kā 300 000 lvl parādās arī nākamais putniņš..

Tu domā Norde?

cobra30 Reģ.: 14.01.2008
0 0 Atbildēt

Jā jā. Saka ,ka pašlaik tirgo par rūpnīcas cenām, tikai kāpēc otram dīlerim rūpnīcas cena piem uz Pathfinder ir par 800,-lvl lētāk !!! Laikam tāpēc ka ir tirsā...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

te varētu viagris mūs apgaismot

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: te varētu viagris mūs apgaismot

Viagris apvainojas un pameta i auto.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Nissan ir tas pats, kas sieva grāmatvede- ne šis ne tas.

kam tas vajadzīgs?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Nissan ir tas pats, kas sieva grāmatvede- ne šis ne tas.

kam tas vajadzīgs?

uuja , uuja , nau jau tik traki

piem. patrulis ira 'dabest' bezceljnieks , nevaaras pickups ar

paareejais zortimenc gan ir so so

lai nu kaa , bet jo vairaak ir no kaa izveeleeties , jo labaak

negribeetos sagaidiit taadus laikus , kad buus vairs tik shanghai automotive bet ,diemzjeel , pagaidaam uz to iet

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Nu labi, varbūt ir reti izņēmumi

cobra30 Reģ.: 14.01.2008
0 0 Atbildēt

Laikam viagri jau atlaida un computers ar internetu vairs nav pieejams...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

cobra30 rakstīja: Laikam viagri jau atlaida un computers ar internetu vairs nav pieejams...

No iauto viņs aizgāja ,tā kā nevarēja izdzēsties no iauto tad publiski pazinoja par savu aiziešanu un iedeva savu paroli ja kādam sagribas viņa vietā parunāt

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

gribeju uzjautat ar ko vel iznemot lukturus atshkiras eiropai paredzetie japanu auto no amerikas tirgum paredzetajiem ??? vai vsp ir kada atshkiriba?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..15
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti