Jauna Honda CRV gaidīšana

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002

Ir kāds pasūtījis jaunu CRV un tagad gaida vairākus mēnešus, jo Bensonauto visu laiku kaut ko atrunājās, ka viņiem tur kaut kādas ķibeles.

Gribēju zināt cik ilgi jau gaidat to piegādi un ko Bensonsauto saka par to štelli, kas tur viņiem īsti noticies, ka nevar autiņu atgādāt

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..15
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gan jau tāpat kā visām markām, jeņķiem tiek kaut kādi brīnummotori un baisas komplektācijas

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ar komplektāciju un kārbu (ne vienmēr)...

čoms savulaik paņēma A4 - 1.8T, toņmaiņas pērle, automāts un gaiši bēša āda...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Viens mans čoms paņēma tādu pašu variantu, tikai cita krāsa un B5 passāts Interesanti, ir tur 150 lopi, un ja ir, tad kā iegūti - man liekas, ka vw tak mūsdienās vairs nav "49 statu mašīnas" un "50 štatu mašīnas" kā astoņdesmitajos?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nesapratu Tavu jautājumu...

iegūti-vadības bloks savādāk programmēts...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu savādāk ta savādāk. Ķipa - čipšķūnings + varenāks katalizators?

Nāk atmiņā kaut vai fakts, ka jeņķu urkai bija kādi 35 lopi mazāk nekā vācu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

iespējams, ka prasības uz importa auto diezgan skarbas...

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

biju domajis ka ar pretrusas pasakumiem?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Droši vien visur vienlīdz draņķīgi

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

vilkss rakstīja: man te tāds sapnis bija, ka Bnsna kungam nepiešķīra finansējumu otrā autosalona būvniecībai Berģos, drīzumā viņam tiks atņemtas ekskluzīvā dīlera tiesības (Hondu tirgos arī Veho) un visu beidzot - Llirbes ielas salons ir izlikts pārdošanā, jo cien. Bsns iet prom no šīs sfēras

Divaini ,bet man viens autotirdzniecibā iesaistīts paziņa tādu pašu sapni redzējis

cobra30 Reģ.: 14.01.2008
0 0 Atbildēt

Kam tad vēl draud kirdikt ? Peugeot, Norde....

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

cobra30 rakstīja: Kam tad vēl draud kirdikt ? Peugeot, Norde....

Tas sapņotājs vēl wessu minēja

cobra30 Reģ.: 14.01.2008
0 0 Atbildēt

Wess dabūja iešprici no bankas, jo kaut kur bija minēta ķīla 22 milj. nezinu tikai LVL vai EUR, Tā ka tur būs ok.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

vilkss rakstīja: man te tāds sapnis bija, ka Bnsna kungam nepiešķīra finansējumu otrā autosalona būvniecībai Berģos, drīzumā viņam tiks atņemtas ekskluzīvā dīlera tiesības (Hondu tirgos arī Veho) un visu beidzot - Llirbes ielas salons ir izlikts pārdošanā, jo cien. Bsns iet prom no šīs sfēras

Divaini ,bet man viens autotirdzniecibā iesaistīts paziņa tādu pašu sapni redzējis

Ja tā patie'sām izrādīsies patiesība, tad personīgi man būs ļoti žēl, jo Bensonam bija izdevies tas, ko nevarēja pavilkt citi dīleri - nevainojama apkalpošana, kvalitāte un reputācija.

Atliek cerēt, ka viņa vietā nāks kāds tikpat profesionāls un uz klientiem orientēts vadītājs.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja Bensona vietaa buus neBensons , tad gan nez waj man , naakamais jaunais autoo , buus gonda

Bet nu cereesim uz to labaako

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Cik es esmu dzirdējis no hondu īpašniekiem, tad attieksme no Bensona esot normāla, tikai viņam patīk trīs ādas plēst.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: Ja Bensona vietaa buus neBensons , tad gan nez waj man , naakamais jaunais autoo , buus gonda

Bet nu cereesim uz to labaako

Nu man ir tieši tāpat

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Cik es esmu dzirdējis no hondu īpašniekiem, tad attieksme no Bensona esot normāla, tikai viņam patīk trīs ādas plēst.

Ja nevari atļauties samaksāt par apkopi, tad Honda nav tavs auto. Tad ir jālūkojas uz Huyndai, KIA vai Dacia dīelru pusi

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Nortel rakstīja: Cik es esmu dzirdējis no hondu īpašniekiem, tad attieksme no Bensona esot normāla, tikai viņam patīk trīs ādas plēst.

Ja nevari atļauties samaksāt par apkopi, tad Honda nav tavs auto. Tad ir jālūkojas uz Huyndai, KIA vai Dacia dīelru pusi

Nedomāju, ka "vienādas klases" autiņiem apkopju izmaksas īpaši atšķirtos.

Šobrīd gan dīleri internetā novākuši cenu lapas, bet kādu laiku atkapaļ salīdzināju Accord un Sonata apkopju izmaksas, neko daudz neatšķīrās.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Nortel rakstīja: Cik es esmu dzirdējis no hondu īpašniekiem, tad attieksme no Bensona esot normāla, tikai viņam patīk trīs ādas plēst.

Ja nevari atļauties samaksāt par apkopi, tad Honda nav tavs auto. Tad ir jālūkojas uz Huyndai, KIA vai Dacia dīelru pusi

nepiekriitu !!!!!!

kattegooooriski !!!!!!

pirms pirkt savu pirmo gondu , neko nezinaaju par Bensoona rulziigumu pirmo gondu pirku peec principa cena/garantija/APKOPJU IZMAKSAS - kujdajs SantaFee bij konkreeti daargaaks apkopees , par Toyoo u.c. nemaz nerunaajot

gondas apkopes izmaksas ir /bija visrulziigaakaas + servisa mainjas autoo garantijas remontu laikaa , kapijs 'uz bumbu' , viiiifiii utt.

kaut kaa nau maniitas pie korejkaam 'leetas' apkopes

P.S. 'leetas' apkopes ir piem. renjoo trafikam un kangai (personiska pieredze)

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirms pirku FR-V, rūpīgi salīdzināju iegādes cenu/izmaksas līdz 120 000 km. Secināju, ka ilgtermiņā Toyota Corolla Verso bija nedaudz lētāka kā Honda FR-V.

Citroenam apkopes ir mazliet lētākas, Volvo - dārgākas.

Hondas apkopju izmaksas ir mazliet virs vidējā, bet, kā jau irpeikeš teicu, tu saņem pretī attiecīgas kvalitātes pakalpojumu un attieksmi, par free kafiju un kūkām nerunājot.

Sievasmātes Dacia Logan nupat apkope izmaksāja 53 Ls.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kafijas, kūkas

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kafijas, kūkas

shitais ,joprojaam ,vairaak spaarda :A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nomaini savu šlāgerplati, gondist

P.S. Ja jūs gribētu nevis rīt tās kūkas un tempt kafiju, bet palūrēt, ko dara ar jūsu autooo - tāda fīča maz eksistē?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nomaini savu šlāgerplati, gondist

P.S. Ja jūs gribētu nevis rīt tās kūkas un tempt kafiju, bet palūrēt, ko dara ar jūsu autooo - tāda fīča maz eksistē?

aizbrauc , ja taus :A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk... ,

tiktaal speej aizkusteet un apstiesz

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Naskuj man braukt un brīnīties kā rīgā gondistus slauc un kāš? Man manā darbavietā tāpat ir labi un manas rokas manu šrotu apkopj daudz labāk un lētāk nekā tev tavu gondu

P.S. Par kustēšanu - ja tavas gondas "sirdej" būtu tādas smagas kaites, kā manam 3A, tev sen būtu motortelpas saturs izbiris uz ceļa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..15
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti