Problēma ar tiesību iegūšanu.

andzja Reģ.: 17.09.2008

Nesen iestājos autoskolā.Redzes traucējumu dēļ ar grūtībām izgāju med. komisiju un devos uz CSDD pēc "baltajām" tiesībām.Tur man meitene laipni paskaidroja ka esošā med.spravka nav derīga jo mani 5 gadus atpakaļ policija esot nosūtījusi uz pirmstermiņa med. pārbaudi uz kuru es protams neesmu gājis.Tagad man jāiziet komisija Hospitāļu ielā vai kur tur vēl lai dabūtu tiesības.Problēma tāda ka TUR redzes dēļ mani 100% izbrāķēs jo VIŅIEM tik iedod mazāko zacepku lai tādi grēkāži kā es pie stūres vairāk nesēstos.Esmu bezizejas stāvoklī jo ģimenes apstākļu dēļ man tās tiesības ir letāli vajadzīgas.Varbūt kādam ir kādas idejas šajā sakarā?! azkuplais@inbox.lv

 
1 2 3 4
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: nē... padomju laikā ar -10 jau gāja uz invaliditāti (neņēma armijā un medkomisiju varēja iziet "pateicoties")

ja pareizi atminu, tad -7 bij' "griesti"...

korišu jau ar nepanjeema...un grupu ar vareeja dabuut ja labi gribeetu...

ja tas liekas TIK svariigi varu uzzinaat.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: ..

korišu jau ar nepanjeema...un grupu ar vareeja dabuut ja labi gribeetu...

ja tas liekas TIK svariigi varu uzzinaat.

nevajag...

es to dabūju izbaudīt...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

autors vnk 5 gadus atpakalj ir pa šmigai nokjerts, aizsuutiits uz Hospitaali (nav aizgaajis), nu tad uz vinju joprojaam karaajas...

tagad lai vaac visu ko var savaakt un meegjina pieraadiit ka IR engjelis...

esmu redzeejis ka ar auto brauc cilveeks kas beidzas ap jostasvietu, ka frukts kam ir kaajas paralizeetas brauc vispaar bez dajebkaadas auto paarbuuves (siveens taads!, ar spiekji peedaaljus min ) par redzes un dzirdes invaliidiem vispaar runa neiet

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

peec shmogas ne uz hospitaalju jaabrien bet teiksim uz veseliibas centru4 ... reizi paaris nedeeljaas tur ir alkonaiutu komisija...kura arii peec uzdotiem jautaajumiem un paaris testiem vai nu "dajot dabro" vai suuta aarsteeties...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: peec shmogas ne uz hospitaalju jaabrien bet teiksim uz veseliibas centru4 ... reizi paaris nedeeljaas tur ir alkonaiutu komisija...kura arii peec uzdotiem jautaajumiem un paaris testiem vai nu "dajot dabro" vai suuta aarsteeties...

Ka alkoholiķi var izarstet???Atkariba nav arstejama

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: ...

...Atkariba nav arstejama

Ir..

ar vēzi...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Kindzulis rakstīja: peec shmogas ne uz hospitaalju jaabrien bet teiksim uz veseliibas centru4 ... reizi paaris nedeeljaas tur ir alkonaiutu komisija...kura arii peec uzdotiem jautaajumiem un paaris testiem vai nu "dajot dabro" vai suuta aarsteeties...

Ka alkoholiķi var izarstet???Atkariba nav arstejama

nevar jau...

vismaz taadaa liimenii ka dzeeris pie stuures nebrauks..

te jau paaris alkaani citaa topikaa lieliijaas ka vinji šmigaa braucot par citiem skaidraa..

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

batka rakstīja: ...

...Atkariba nav arstejama

Ir..

ar vēzi...

vai laapstu

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Kindzulis rakstīja: peec shmogas ne uz hospitaalju jaabrien bet teiksim uz veseliibas centru4 ... reizi paaris nedeeljaas tur ir alkonaiutu komisija...kura arii peec uzdotiem jautaajumiem un paaris testiem vai nu "dajot dabro" vai suuta aarsteeties...

Ka alkoholiķi var izarstet???Atkariba nav arstejama

domaats bij ne atkariibu aarsteet lai veiksmiigi tiktu pioe tiesiibaam... bet pasuutiits komplektaa ar noriikojumu pie narkologa lai lemtu par uzlikshanu uzskaitee...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Nu tak palīdz kāc tam aklam alkānam:www.tvnet.lv/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: Nu tak palīdz kāc tam aklam alkānam:www.tvnet.lv/...

ņikuja... lai labāk atsitas...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

TDI rakstīja: Nu tak palīdz kāc tam aklam alkānam:www.tvnet.lv/...

ņikuja... lai labāk atsitas...

zloba Tu tāc

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

Yetti rakstīja:

TDI rakstīja: Nu tak palīdz kāc tam aklam alkānam:www.tvnet.lv/...

ņikuja... lai labāk atsitas...

zloba Tu tāc

nea...

pričina, lai nedotu tiesības, nebija redzē...

pa vēnu, mošk, mazāk braukt vajag?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Nu hz,jaunìbà visàdi var sanàkt,bet tagad bùs bikuc sarezgjìti.ubagot fal$as sprafkas ir neauglìgs pasàkums,ja jau maljava iex CSDD stàv,dzeks reàli pacenties,saubos vai par mazu smigu sità vinju regjistrètu.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

es tik ,beļģ, vienu nesaprotu kakoffa juxa nevar sevi savākt/sakopt un sipt uz gomiziju , man ,persõniski , tāc 'bezvainīgais' xunaj ielās nau vajadzīgs - tur arī tāpat jau ira pilns ar sidariem ( mēē tsk )

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: es tik ,beļģ, vienu nesaprotu kakoffa juxa nevar sevi savākt/sakopt un sipt uz gomiziju , man ,persõniski , tāc 'bezvainīgais' xunaj ielās nau vajadzīgs - tur arī tāpat jau ira pilns ar sidariem ( mēē tsk )

bljaa... shodien Tu peec shitaa izklausies( lasies? )

Выступает сианист Пидоров.

Без ансамбля.

Сам бля.

Один бля.

Поёт Соси у Татара... ой, — София Ротару.

Рак Матки. Промежность.

Извините — Марк Фрадкин, "Про нежность".

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

TDI rakstīja: es tik ,beļģ, vienu nesaprotu kakoffa juxa nevar sevi savākt/sakopt un sipt uz gomiziju , man ,persõniski , tāc 'bezvainīgais' xunaj ielās nau vajadzīgs - tur arī tāpat jau ira pilns ar sidariem ( mēē tsk )

bljaa... shodien Tu peec shitaa izklausies( lasies? )

Выступает сианист Пидоров.

Без ансамбля.

Сам бля.

Один бля.

Поёт Соси у Татара... ой, — София Ротару.

Рак Матки. Промежность.

Извините — Марк Фрадкин, "Про нежность".

nu rupeklis , nu rupeklis .........

man aš ķjpļjaps ievīta .........

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

TDI rakstīja: es tik ,beļģ, vienu nesaprotu kakoffa juxa nevar sevi savākt/sakopt un sipt uz gomiziju , man ,persõniski , tāc ''bezvainīgais'' xunaj ielās nau vajadzīgs - tur arī tāpat jau ira pilns ar sidariem ( mēē tsk )

bljaa... shodien Tu peec shitaa izklausies( lasies? )

Выступает сианист Пидоров.

Без ансамбля.

Сам бля.

Один бля.

Поёт Соси у Татара... ой, — София Ротару.

Рак Матки. Промежность.

Извините — Марк Фрадкин, "Про нежность".

nu tā ka a' airi pa riekstieim

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Nu hz,jaunìbà visàdi var sanàkt,bet tagad bùs bikuc sarezgjìti.ubagot fal$as sprafkas ir neauglìgs pasàkums,ja jau maljava iex CSDD stàv,dzeks reàli pacenties,saubos vai par mazu smigu sità vinju regjistrètu.

a nakuj man viņa neveiksmīgā jaunība pierē jāķer?

Laucinieks Reģ.: 27.02.2007
0 0 Atbildēt

Man ir - 6 dioptrijas, līdz C1 kategorijai med. izziņu deva, diemžēl C un augstāk vairs nedod. Gan gāju kādus gadus 3 atpakaļ, varbūt, ka tagad kaut kas ir mainījies.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Hahahā, Hospitāļielas medkomisijas esot to vērtas, lai vismaz 1x dzīvē redzētu un izbaudītu. Runā, ka tur esot tāda veca ūsaina piepe un viņai dikti tīkot kunilings. Pačukstēšu - mazgājas viņa trešdienās un biksītes (kas nu tās par biksītēm - bumbierenes ibio) maina ceturtdienās. Tā ka pirmdien un otrdien tur rindu neesot!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: ... Runā, ka tur esot tāda veca ūsaina piepe un viņai dikti tīkot kunilings. Pačukstēšu - mazgājas viņa trešdienās un biksītes (kas nu tās par biksītēm - bumbierenes ibio) maina ceturtdienās. Tā ka pirmdien un otrdien tur rindu neesot!

ja jau zini pirts dienas, tad būsi bijis klātienē...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: Hahahā, Hospitāļielas medkomisijas esot to vērtas, lai vismaz 1x dzīvē redzētu un izbaudītu. Runā, ka tur esot tāda veca ūsaina piepe un viņai dikti tīkot kunilings. Pačukstēšu - mazgājas viņa trešdienās un biksītes (kas nu tās par biksītēm - bumbierenes ibio) maina ceturtdienās. Tā ka pirmdien un otrdien tur rindu neesot!

Šis komentārs iespārda..

Bet, ja par tēmu - gan autora, gan dažu "zinošo" komentētāju teksti liek saviebt seju smīnā....

Med komisija jāiet reizi ciktur gados un katru reizi pēc svaigākajiem standartiem... Pirms 2 gadiem kārtējo reizi gāju, jo tiesībām termiņš uz mainīšanu. Man ir -8.5 dioptrijas astigmatisms abām acīm. Brillēm cilindriskie stikli - optiski sarežģīts pasākums... Bet tas nekādā gadījumā netraucēja ne dabūt, ne atjaunot BC1 tiesības... Tiesības nedod redzes dēļ pārsvarā tad, ja ir daltonisms (kad dakters rāda ar krāsainiem aplīšiem noklātu lapu, kur vienas krāsas aplīši veido kādu burtu vai ciparu, bet Tu to objektu tur nevari saskatīt, jo visi aplīši liekas vienā krāsā - lūk tad tiesības Tev neredzēt...). Pie tās med komisijas iešanas OBLIGĀTI jāapmeklē arī Hospitāļu ielas kantoris...

Par redzi - mani negribēja dēļ toreiz -6 dioptrijām Zemessardzē ņemt, bet, kad bez brillēm sašāvu pietiekamu p-tu skaitu šautuvē, tomēr iedeva gan ieroča atļauju, gan SUVā paņēma... Regulārajā armijā neņēma, jo virs -6 dioptrijām.... Un pie tam vēl studēju

Ja par reālo situāciju - esmu reiz avarējis un pazaudējis brilles... Pec tam auto vraku striķī aiz vilcēja stūrēju kādus 150 km bez brillēm un vējstikla... Un izdevās - tik jāsamiedzas un tad jau var redzēt pietiekami...

Secinājums viens: autors lej čugunu un, kā jau te minēja, visdrīzāk ir narkologu uzskaitē... Bet daži "šausmīgi zinošie" ir izgāzušies kā vecas sētas

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

čoma fāteris - daltoniķis... luksoforu atšķir pēc tā - tjipapa, kura lampiņa ir košāka...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. brauc ar >3500 kg...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti