Problēma ar tiesību iegūšanu.

andzja Reģ.: 17.09.2008

Nesen iestājos autoskolā.Redzes traucējumu dēļ ar grūtībām izgāju med. komisiju un devos uz CSDD pēc "baltajām" tiesībām.Tur man meitene laipni paskaidroja ka esošā med.spravka nav derīga jo mani 5 gadus atpakaļ policija esot nosūtījusi uz pirmstermiņa med. pārbaudi uz kuru es protams neesmu gājis.Tagad man jāiziet komisija Hospitāļu ielā vai kur tur vēl lai dabūtu tiesības.Problēma tāda ka TUR redzes dēļ mani 100% izbrāķēs jo VIŅIEM tik iedod mazāko zacepku lai tādi grēkāži kā es pie stūres vairāk nesēstos.Esmu bezizejas stāvoklī jo ģimenes apstākļu dēļ man tās tiesības ir letāli vajadzīgas.Varbūt kādam ir kādas idejas šajā sakarā?! azkuplais@inbox.lv

 
1 2 3 4
KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Ideots rakstīja: ...neviens nezin, kas notiek ar tām operētajām acīm pēc gadiem 50 teiksim...

toties visi zina, kas notiek ar acu īpašnieka rokām, ja neoperē.... pēc 50 gadiem viņas ļoti labi ir satrennējušās operēt ar baltu spieķīti....

Nepārspīlē - tad mums katrs trešais pensionārs būtu ar baltu spieķi

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Nu -9 dioptrijas jau vairs mūsdienās nav nekas. Kontaktlēcas vai operācija, kur lēcu implantē un redze ideāla. Ar lāzeru to vienā piegājienā nepanākt un dārgāk arī. Nesaprotu tos, kas vēl staigā brillēs, ja nu vienīgi Demakova, jo šamai brilles piestāv-aksesuārs

Man pazīņa kurš staigāja ar brillēm kopš 4 klases taisīja to operāciju ar lāzeri Solomatina centrā 2 gadus atpakaļ pa 1200 Ls....tagad viss ok redze ideāla un problēmas ar leņķiem arī novērsta. Vienīgi aizdomīgi likās, ka tie dakterīši tajā centrā PAŠI TOMĒR NĒSĀ BRILLES

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja:

Kanibaals rakstīja: Nu -9 dioptrijas jau vairs mūsdienās nav nekas. Kontaktlēcas vai operācija, kur lēcu implantē un redze ideāla. Ar lāzeru to vienā piegājienā nepanākt un dārgāk arī. Nesaprotu tos, kas vēl staigā brillēs, ja nu vienīgi Demakova, jo šamai brilles piestāv-aksesuārs

Man pazīņa kurš staigāja ar brillēm kopš 4 klases taisīja to operāciju ar lāzeri Solomatina centrā 2 gadus atpakaļ pa 1200 Ls....tagad viss ok redze ideāla un problēmas ar leņķiem arī novērsta. Vienīgi aizdomīgi likās, ka tie dakterīši tajā centrā PAŠI TOMĒR NĒSĀ BRILLES

Ja ir līdz kādām -4, manuprāt nevajag operāciju.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

KSI rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Ideots rakstīja: ...neviens nezin, kas notiek ar tām operētajām acīm pēc gadiem 50 teiksim...

toties visi zina, kas notiek ar acu īpašnieka rokām, ja neoperē.... pēc 50 gadiem viņas ļoti labi ir satrennējušās operēt ar baltu spieķīti....

Nepārspīlē - tad mums katrs trešais pensionārs būtu ar baltu spieķi

parādi man 3 pensionārus ar -8

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja:

Kanibaals rakstīja: Nu -9 dioptrijas jau vairs mūsdienās nav nekas. Kontaktlēcas vai operācija, kur lēcu implantē un redze ideāla. Ar lāzeru to vienā piegājienā nepanākt un dārgāk arī. Nesaprotu tos, kas vēl staigā brillēs, ja nu vienīgi Demakova, jo šamai brilles piestāv-aksesuārs

Man pazīņa kurš staigāja ar brillēm kopš 4 klases taisīja to operāciju ar lāzeri Solomatina centrā 2 gadus atpakaļ pa 1200 Ls....tagad viss ok redze ideāla un problēmas ar leņķiem arī novērsta. Vienīgi aizdomīgi likās, ka tie dakterīši tajā centrā PAŠI TOMĒR NĒSĀ BRILLES

viņiem nav 1200

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja:

Kanibaals rakstīja: Nu -9 dioptrijas jau vairs mūsdienās nav nekas. Kontaktlēcas vai operācija, kur lēcu implantē un redze ideāla. Ar lāzeru to vienā piegājienā nepanākt un dārgāk arī. Nesaprotu tos, kas vēl staigā brillēs, ja nu vienīgi Demakova, jo šamai brilles piestāv-aksesuārs

Man pazīņa kurš staigāja ar brillēm kopš 4 klases taisīja to operāciju ar lāzeri Solomatina centrā 2 gadus atpakaļ pa 1200 Ls....tagad viss ok redze ideāla un problēmas ar leņķiem arī novērsta. Vienīgi aizdomīgi likās, ka tie dakterīši tajā centrā PAŠI TOMĒR NĒSĀ BRILLES

Cik zinu, operāciju neiesaka taisīt, ja redze nav stabila - t.i. ja dioptrijas mainās varāk, kā kaut kādu noteikto daudzumu attiecīgajā kontroles periodā. Rezultātā no operācijas būs maza jēga, jo brilles pēc īsa brīža vajadzēs atkal. Iespējams tādēļ arī dakterīšiem pašiem ir brilles. Pie tam ir arī vēl citas problēmas, kas var liegt šādas operāijas iepējamību.

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Imka rakstīja:

Kanibaals rakstīja: Nu -9 dioptrijas jau vairs mūsdienās nav nekas. Kontaktlēcas vai operācija, kur lēcu implantē un redze ideāla. Ar lāzeru to vienā piegājienā nepanākt un dārgāk arī. Nesaprotu tos, kas vēl staigā brillēs, ja nu vienīgi Demakova, jo šamai brilles piestāv-aksesuārs

Man pazīņa kurš staigāja ar brillēm kopš 4 klases taisīja to operāciju ar lāzeri Solomatina centrā 2 gadus atpakaļ pa 1200 Ls....tagad viss ok redze ideāla un problēmas ar leņķiem arī novērsta. Vienīgi aizdomīgi likās, ka tie dakterīši tajā centrā PAŠI TOMĒR NĒSĀ BRILLES

viņiem nav 1200

Viņiem pārsvarā ir līki deguni

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Ej dirst izlasot jūsu murgus secinu, ka te sēž vieni briļaini un pumpaini daltoniķi

P.s. Nekā personīga tfu, tfu, tfu...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Operācija, kur lēcu implantēt un ir atgriezeniska, ja nu kas. Lāzeroperācija, gan ir sviests, jo pirmkārt daudzos gadījumus pēc sadzīšanas braukšana tumsā ir apgrūtināta, jo veidojas oreola ap gaismas objektiem. Te var apskatīties tipiskas problēmas, kas rodas apmēram 3% pacientiem pēc LASIK operācijas.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt
Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja: Smart, PN!

jā, man ir brilles, bet es vismaz neurbinos līdz pus rokai pa degunu, braucot dzeltēnā žurkā pa Krasta ielu

A ko man citu darīt, ka tādi okulātri kā jūs, velkaties un brīnaties gar malām. Tas saucās rubu-rubu rubenīti, virpul-virpul virpulīti, amu-amu amucīti, kaku-kaku kakucīti :lol:

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja: Vienīgi aizdomīgi likās, ka tie dakterīši tajā centrā PAŠI TOMĒR NĒSĀ BRILLES

Un kā tavuprāt lai viņi paši sev iztaisītu acu operāciju?

Uz tausti

Cukurins Reģ.: 27.07.2002
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

kliks rakstīja: Hahahā, Hospitāļielas medkomisijas esot to vērtas, lai vismaz 1x dzīvē redzētu un izbaudītu. Runā, ka tur esot tāda veca ūsaina piepe un viņai dikti tīkot kunilings. Pačukstēšu - mazgājas viņa trešdienās un biksītes (kas nu tās par biksītēm - bumbierenes ibio) maina ceturtdienās. Tā ka pirmdien un otrdien tur rindu neesot!

Šis komentārs iespārda..

Bet, ja par tēmu - gan autora, gan dažu "zinošo" komentētāju teksti liek saviebt seju smīnā....

Med komisija jāiet reizi ciktur gados un katru reizi pēc svaigākajiem standartiem... Pirms 2 gadiem kārtējo reizi gāju, jo tiesībām termiņš uz mainīšanu. Man ir -8.5 dioptrijas astigmatisms abām acīm. Brillēm cilindriskie stikli - optiski sarežģīts pasākums... Bet tas nekādā gadījumā netraucēja ne dabūt, ne atjaunot BC1 tiesības... Tiesības nedod redzes dēļ pārsvarā tad, ja ir daltonisms (kad dakters rāda ar krāsainiem aplīšiem noklātu lapu, kur vienas krāsas aplīši veido kādu burtu vai ciparu, bet Tu to objektu tur nevari saskatīt, jo visi aplīši liekas vienā krāsā - lūk tad tiesības Tev neredzēt...). Pie tās med komisijas iešanas OBLIGĀTI jāapmeklē arī Hospitāļu ielas kantoris...

Par redzi - mani negribēja dēļ toreiz -6 dioptrijām Zemessardzē ņemt, bet, kad bez brillēm sašāvu pietiekamu p-tu skaitu šautuvē, tomēr iedeva gan ieroča atļauju, gan SUVā paņēma... Regulārajā armijā neņēma, jo virs -6 dioptrijām.... Un pie tam vēl studēju

Ja par reālo situāciju - esmu reiz avarējis un pazaudējis brilles... Pec tam auto vraku striķī aiz vilcēja stūrēju kādus 150 km bez brillēm un vējstikla... Un izdevās - tik jāsamiedzas un tad jau var redzēt pietiekami...

Secinājums viens: autors lej čugunu un, kā jau te minēja, visdrīzāk ir narkologu uzskaitē... Bet daži "šausmīgi zinošie" ir izgāzušies kā vecas sētas

Liekas, ka iepriekš minēju, ka redzes asums nosaka, vai var dabūt, vai nē... Vienkārši ar -8.5 nekad redzes asums nevar būt 0.6 un mazāks...

Par astigmātismu - ja Tev ir + cilindri, tad Tev redze nemaz nepavelk uz tiem -8.5...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Imka rakstīja:

Kanibaals rakstīja: Nu -9 dioptrijas jau vairs mūsdienās nav nekas. Kontaktlēcas vai operācija, kur lēcu implantē un redze ideāla. Ar lāzeru to vienā piegājienā nepanākt un dārgāk arī. Nesaprotu tos, kas vēl staigā brillēs, ja nu vienīgi Demakova, jo šamai brilles piestāv-aksesuārs

Man pazīņa kurš staigāja ar brillēm kopš 4 klases taisīja to operāciju ar lāzeri Solomatina centrā 2 gadus atpakaļ pa 1200 Ls....tagad viss ok redze ideāla un problēmas ar leņķiem arī novērsta. Vienīgi aizdomīgi likās, ka tie dakterīši tajā centrā PAŠI TOMĒR NĒSĀ BRILLES

Cik zinu, operāciju neiesaka taisīt, ja redze nav stabila - t.i. ja dioptrijas mainās varāk, kā kaut kādu noteikto daudzumu attiecīgajā kontroles periodā. Rezultātā no operācijas būs maza jēga, jo brilles pēc īsa brīža vajadzēs atkal. Iespējams tādēļ arī dakterīšiem pašiem ir brilles. Pie tam ir arī vēl citas problēmas, kas var liegt šādas operāijas iepējamību.

izteiksim to taa-

operaaciju var veikt pie konkreetaam acu slimiibaam, neesmu speciaalists, neieidzilinaashos...

bet ja probleema nav pašā radzenee, ko kaa es saprotu ar laazeri vai skalpeli nopleesh nost un apaksaa ir gluda kaarta, bet gan probleemas ar acs muskuli, redzes nervu vai veel hz ko- tad tur neko neizopereesi...

vecumaa peec 35 cilveekam iestaajas neliela "taalredziiba"- lasīšanai vajag brilli taapat ja ir kaut kaada progreseejoša slimiiba, tad arii diez vai ir jeega bakstities, jo slimiiba tomeer turpinaasies (cukura diabeets, neiropaatijas, autoimuunaas saslimšanas)

un veel, izsverot ka katrai operaacijai ir zinaams % riska ka kaut kas nesanaaks, tie doktori izveelas pelniit piķi ar brilleem uz aciim, nevis seedeet tumšā istabaa ar baltu spieķīti rokaas.

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja:

Smart7 rakstīja: kaku-kaku kakucīti :lol:

tur arī urbinies

Tev nav pohuj?

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Imka rakstīja: Vienīgi aizdomīgi likās, ka tie dakterīši tajā centrā PAŠI TOMĒR NĒSĀ BRILLES

Un kā tavuprāt lai viņi paši sev iztaisītu acu operāciju?

Uz tausti

Nu pamēģiņi vēlreiz padomāt Kā gan viņi varētu uztaisīt acu operāciju ...vai vienīgā iespēja taisīt pašam.

Olegsxs Reģ.: 13.12.2012
0 0 Atbildēt

Nu paskaties, es domāju ka te: www.autoskola-presto.com/... iziesi bez problēmām. Vismaz man, nebija nekādu grūtību.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

acu operāciju? autoskolā?

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: acu operāciju? autoskolā?

Da jebkur var dabūt "operāciju", vai tik ieskriet klasē, vicināt apakšbikses un bļaut ka visi apkārt ir pidarasi.

burntheroad Reģ.: 26.05.2016
0 1 Atbildēt

Kāds ir gājis šeit medicīnisko komisiju autoskola-eksperts.com/mediciniska-izzina-autovaditajiem/ ?

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti