Džipveidīgie

Yetti Reģ.: 28.11.2007

Braucu šodien uz Galvaspilsētu... pēc tam atpakaļ...

īsāk sakot - pisu iekš to mouth visus zaļos radikāļus... braucu ar 4x4 un slavēju, ka dikti apsviedīgs esmu... "vieglajiem" bij "kašmars"... maršutā Rīga - Ventspils, aiz Tukuma riņķa, pa ceļa vidu, atpakaļ dod konteinervedējs... jamais, vienkārši netiek kalnā...

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..13
Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

ir jau arī jēpi ar kuriem pa šoseju nav domāts braukt ar visiem 4, mans, piemēram. 4x4 pieslēdzu tikai offroudā - vakat ļoooti atzīstami pabraukājos pa vidzemes mežiem tur, kur pat vasarā neviens nebrauc Uzbraucot uz šosejas gan vēlējos lai man būtu vienkāršs priekšpiedziņas golfs - to ātrumā savākt ir daudz vieglāk kā pakaļpiedziņas jeepu. Tādēļ arī dudināju uz minētajiem 60-65.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Džips der piesnigušiem ceļiem, mežiem u.t.t. Slidenam ceļam labāk ņemt vieglo.

jap... tik vakar putra bij līdz diskam...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Kautkad ~15gadus atpakaļ , kad LV vēl bija ziemas , ar GII + 155R13 Gislaved NF , braucu kkā tanks pofik kur klīrenss ~17cm , pašmassa 890kg , kur nevarēj izbraukt varēj parlidot

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Piekrītu

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Tikko viens jaunais CRV paar mazu sastumtu chupinju nevareeja paarraapties lai ieparkotos Varbuut pie vainas bija vaavere pie stuures, bet skats skumjsh, tur seedinaatu drapaku jau var paarvilkt paari

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
1 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja: Tikko viens jaunais CRV paar mazu sastumtu chupinju nevareeja paarraapties lai ieparkotos Varbuut pie vainas bija vaavere pie stuures, bet skats skumjsh, tur seedinaatu drapaku jau var paarvilkt paari

daudziem/ām šķiet ka defaulta M+S ira gana laps bet nu tā gluži nau , it īpašī ja stūrējošā 'blīve' vel tāda so-so

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

personīgi man patīk mazas un sportiskas mašīnas, bet nākotnē priekš LV stipri nopietni apsveru domu iegādāt kādu 5-6 gadīgu criuseri kā otru auto. Ikdienā ar džipu pa pilsētu mīcīties prieka nekāda, bet nu ir brīži ka tāds landcruizers darītu prieku, ķipa pamatīgs putenis, ziemā tālāks ceļš braucams, vajag treileri pavalkāt, kravu atvest vai tiktu no mājas bez rakšanās ārā.

Domāju ka ir krietni jānocirvojas lai ziemā landcruizeri iesēdinātu.

Principā privātmāju ipašniekiem, kas ir ar mieru uz brīdi atteikties no komforta par labu netraucētai kreiserēšani uz darbu 20km robežās jebkuros laika apstākļos, ieteiktu nopirkt labi apriepotu ŅIVU, UAZu. Šitiem drapakiem metru bieza sniegasega ir bērnu spēle.

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

Ja nemāk braukt tad arī 4x4 nelīdzēs... kā tautas paruna saka, jo krutāks džips, jo tālāk jaiet pēc traktora....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

es ar domaaju, ka ir nedaudz smiekliigi pirkt LC lai nedaudz pavizinaatos pa sniegu....

ja baidies vai neesi paarliecinaats, pa to naudu var ar taksi apkaart bumbulitim apbraukt

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

to STAAR

Ja nopirksi apvidnieku tad arī ar vinu braukāsi, ne tev bedres ne tramvaja sliedes ne sniegi ne lieti ... tas ir lipīgi

Laucinieks Reģ.: 27.02.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Atceros gadījumu, kad es ar savu dubļpiedziņu tik tālu iejājos ( jā jā) dubļainā meža ceļā, ka ar parasto priekšpiedziņu būtu ticis sausām kājām ārā...bet te iebraucu makten dziļi un nogrimu tur Jā, līkas rokas, zinu

Nē nē, tā ir tautas gudrība:

"Jo labāks džips, jo tālāk pēc traktora jāiet"

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: Kad šitā putina , tie tīrītāji nekko daudz nepaspēj sadarīt

Man klasiskais piemers ira Liepajas šoss pie/ap Pienavas - pretīm brauc tīrītājs , sapriecājos , a pēc pāris km tāda žoppa , itkā nekad višš tur nebūtu bijis , vējš visu smuki sadzinis atpakaļ uz ceļa

tieshi taa

pie taada veeja sniegs no celjam blakus esoshaa lauka tiek paardesmit minuushu laikaa sadziits atpakalj uz celja tikpat biezaa kaartaa, kaaa pirms tiiriitaaja.

Vakar riita pusee braucu no Valmieras uz Riigu un peec tam atpakalj.

Uz nebija iipashu probleemu - 80 vareeja tureet, uz Pleskavenes 100 mieriigi

Atpakalj arii viss shkjita rozhaini. Liidz Straupei.

Tad saakaas konkreets psec.

Saals izkauseetais sniegs sajaucies ar svaigo un pieblieteets pie celja un veel noslidinaats, pa virsu sanesumi sniega + nezheeliigs saanveejsh. Pirmo reizi bija bail par savu dziiviibu, braucot pie stuures.

AAtrums ne vairaak par 70-80, klajaa laukaa ap 50, pakalja visu laiku izsliid, speej tik vaakt. Vienaa briidii no mezha izbraucot veejsh saanos iepuuta taa, ka autinjsh jauki paarvietojaas uz nomali. Labi, ka puuta no kreisaas, citaadi hvz, kaa tas viss beigtos.

Un veel apzinja, ka vari satikties ar kaadu pretimbraucosho fuuri arii neiedroshina

Shodien pie zilaakalna paaris grideri bija palikushi kupenaas, skats labs.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Greideri bija domaati.

zb, ka nevar komentus labot

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: es ar domaaju, ka ir nedaudz smiekliigi pirkt LC lai nedaudz pavizinaatos pa sniegu....

ja baidies vai neesi paarliecinaats, pa to naudu var ar taksi apkaart bumbulitim apbraukt

ja dzīvo centrā tad protams, un pietam nav nemaz vajadzības pēc 2 mašīnām, bet ja ir mājele necentrā, tad paliks sūdīgi taksi gaidot un, tad jau vieglāk paņemt lāpstu un nošķipelēt.

Ja ir privātmāja necentrā, tad ģimenē 2 mašīnas vaig anyway un citas labākas alternatīvas par garo LC nesaskatu.

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: to STAAR

Ja nopirksi apvidnieku tad arī ar vinu braukāsi, ne tev bedres ne tramvaja sliedes ne sniegi ne lieti ... tas ir lipīgi

laikam tomēr nē, jo kā pamat mašīnu negribu lielu ļodzīgu govi. Ir pietiekami daudz reizes, kad tāds džips noder, bet kaifu braucot ar viņu nenoķersi, ja nu vienīgi pa bezceļiem, bet tas jau cits stāsts.

p.s tad, kad būs pāri 60, tad varbūt domāšu savādāk

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

staar rakstīja:

RHINO rakstīja: to STAAR

Ja nopirksi apvidnieku tad arī ar vinu braukāsi, ne tev bedres ne tramvaja sliedes ne sniegi ne lieti ... tas ir lipīgi

laikam tomēr nē, jo kā pamat mašīnu negribu lielu ļodzīgu govi. Ir pietiekami daudz reizes, kad tāds džips noder, bet kaifu braucot ar viņu nenoķersi, ja nu vienīgi pa bezceļiem, bet tas jau cits stāsts.

p.s tad, kad būs pāri 60, tad varbūt domāšu savādāk

kaifu jāķer citur mašinā nav nemaz tik ērti

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

Ja šādiem mērķiem auto vaig, tad viens no varijantiem ir 21 volga. Šim auto ražotājs īpaši pievērsies šāda veida problēmām

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Mjaa, tai vakara kad Yetti brauca no rigas uz Ventiniem, es no Rigas uz Ogres pusi braucu ar vilcienu, kur stacija biju atstajis auto. Pilseta braukt nesagadaja problemas, grutibas radas meginot tikt lidz gala punktam, kas atrodas 2 km no Rigas -Jaunjelgavas cela. Braukt vareja stumjot ar bamperi sniegu, kad apstajos seta , tad auto nekust ( riepu izvele sogad nebija tendeta uz sniegu Hankook W300). Izrakos un braucu atpakal uz pilsetu pec dzipa , kuram garaza nacas nomainit M+S riepas uz ziemenem ( slinkums joprojam mode ) . Te man kartejo reizi nostiprinajas parlieciba, ja ir iespeja, tad ir verts gimene turet divus auto , viens ikdienas un talakiem parbraucieniem un otru copei un lauku apmeklejumiem. Otro reizi izbraucot to pasu celu izbaudiju pilna mera 4x4 sniegtas emocijas.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: par tie Landcruiseriem un Patroļiem, vakar gan vienu gan otru vilku, viens bija ieslīdējis furei purnā un noblķējis visu pleskaveni aiz sēnītes otrs turpat netalu viekāºši grāvī ievilka

Bet es vakar vilku laukā no grāvmalas iebuksējušu un pāri grāvim ar bamperi pārkārušos 2001.-2005.gada Ford-Mondeo universālu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

VWfans rakstīja:

RHINO rakstīja: par tie Landcruiseriem un Patroļiem, vakar gan vienu gan otru vilku, viens bija ieslīdējis furei purnā un noblķējis visu pleskaveni aiz sēnītes otrs turpat netalu viekāºši grāvī ievilka

Bet es vakar vilku laukā no grāvmalas iebuksējušu un pāri grāvim ar bamperi pārkārušos 2001.-2005.gada Ford-Mondeo universālu.

Ar ko tad? Un kāpēc nav precīzs gads uzrādīts???

Es taču tam cilvēkam nejautāju tā Forda izlaiduma gadu. Redzēju gan, ka motors bija dīzelis.

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Maz ticams

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tu ko, ar merivu vilki???

Jā, ar 2006.gada Merivu 1,3 CDTI, kuras nobraukums tagad 58869 km.

Girc44 Reģ.: 12.12.2007
1 0 Atbildēt

traks esi? ja nu adam auto pārstāvji to uzzina?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Girc44 rakstīja: traks esi? ja nu adam auto pārstāvji to uzzina?

Garantija taču jau beidzās martā. Turklāt pavilkt nebija grūti.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Girc44 rakstīja: traks esi? ja nu adam auto pārstāvji to uzzina?

Garantija taču jau beidzās martā. Turklāt pavilkt nebija grūti.

bet patēriņš! patēriņš ta!! x2!!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 ..13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti