televizors LG meklē jaunu saimnieku

Pirmais Reģ.: 16.05.2003

ir nopirkts plakanais, tagad ir pieejams vairāksolīšanā LG televizors (nu tas ar tradicionālo kineskopu), kautkādi 20" kautko arī rāda, bet ne īpaši labi - skaņa ok, bilde kautkāda pajokaina.... gar ekrāna malām izplūdusi bilde.... varbūt kādam vaig....

tā kaste ir kādus 5 gadus veca, bija uz viņas uzregulēti 55 kanāli, man liekas ka to kanālu ir 99

atrodas rīgā, apmēram pie biķernieku trases - tiek pārdots tādā stāvoklī "kā ir" bez kādām deklarētām vai iedomātām garantijām....

samovivoz no 5 stāva, sākumcena 9 santīmi, izsoles beigas trešdien 3 decembrī 12:00, izsoles uzvarētājam jāsavāc kaste līdz piektdienas vēlam vakaram

 
1 2 3
Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu ko lai saka par saimnieku, ja pat tā televīzors meklējas

Praideri un Manjaki ........ abi....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmajam vnk negribaas iet uz turieni

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

es piemetīšu 2 lašus, ja uzliksi webkamu pirms izmest to kasti

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Es piemetīšu vēl pa 10Ls Pirmajam un Kaksim, ja Pirmais izmetīs to TV pa 5. stāva logu un Kaksis lejā noķers. TV nedrīkst atsisties pret zemi, sniegu u.c. vielām.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

piedalos pasaakumaa...

uzņemos veikt kaksim 1 (vienu) datortomogrāfiju vai magnētrezonansi jebkurai ķermeņa daļai pēc kakša izvēles

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: piedalos pasaakumaa...

uzņemos veikt kaksim 1 (vienu) datortomogrāfiju vai magnētrezonansi jebkurai ķermeņa daļai pēc kakša izvēles

Pirms vai pēc metiena?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pēc metiena man ir pazīstams pataloganatoms ....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

peec, protams....

kurš ta kaut ko avansaa dara...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: peec, protams....

kurš ta kaut ko avansaa dara...

Labāk pirms...Tev tak žēl nebūs...da i pataloganatomam vieglāk

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Es piemetīšu vēl pa 10Ls Pirmajam un Kaksim, ja Pirmais izmetīs to TV pa 5. stāva logu un Kaksis lejā noķers. TV nedrīkst atsisties pret zemi, sniegu u.c. vielām.

Varētu jau arī pret zemi/sniegu/kºūmiem sisties. Tika lai no sākuma lai atsitas pret Kaksi.

Kaut gan ja tā padomā - 10Ls kaksim, ja pēc kritiena TV vēl darbosies tādam nolūkam kā to paredzējis ražotājs (nevis riekstu un telts mietiņu sišanai).

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Kāpēc nav pievienota bilde?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: peec, protams....

kurš ta kaut ko avansaa dara...

labāk pirms, kamēr pats spējīgs ierāpties tajā trubā.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Ir pieejami 2 TV.

Strādājoši.

Supra un Akai.

Kineskopu.

Veci. (Katram pa kādiem 10 gadiem)

Diagonāles nepateikšu. Varētu būt tie paši 20'.

Pultis diezgan švakā stāvoklī. Bet strādā.

P.S. Suprai tāda ekstra, ka viņš nedaudz šņāc, kad rāda kko spilgti baltu pa TV. (Kad laidām signalu no DVD, tad nekas tāds netika novērots).

Atrodas garāžā pretī Krasta Lido. Tur arī varu izsniegt darbadienās pēc 18:00.

Kā pateicību pieņemu Sangriju. Der arī tetrapakā. (Neesmu izvēlīgs uz iepakojumu.)

Interesentus lūdzu rakstīt uz BadAss@inbox.lv vai zvanīt pa parakstā norādīto numuru. (Brīdinu, ka sazvanīt mani varētu būt grūtības. It sevišķi darba laikā un pa naktīm.)

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Deksis bremzis...

tb Acei jau viens tv jau pierezerveets

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Ir palicis viens TV.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Vairs nav neviena.

(P.S. Ja tie, kas aizsita nesavāks 3-4 dienu laikā, tad piedāvājums turpināsies.)

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Ir vēl viens vai otrs?

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Mainu pret 4 paku.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja: Mainu pret 4 paku.

Tas bija domāt Pirmajam par LG ja tas vēl ir.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

atkārtošana zināšanu mātīte

televizors LG 20"... pelēcīgā plastmasas kastē...

sākumcena 9 santīmi, izsoles beigas trešdien 3 decembrī 12:00, izsoles uzvarētājam jāsavāc kaste līdz piektdienas vēlam vakaram

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

varu pamaitāt tirgu, un piedāvāt televizoru LG melnā plastmasas kastē par 9 sant. pulc it, bet bez baterijām. Varu piegādāt, bet tikai ceturtdienās no 10 - 10:15 un tikai Brīvības ielā, šķērsielās pa kreisi neiegriezīšos.

PN - piektā stāva man nav. ja kaksis pac nes uz piekto, tad lai skrien šur ar 20 ls

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

smaidiigais rakstīja: varu pamaitāt tirgu, un piedāvāt televizoru LG melnā plastmasas kastē par 9 sant. pulc it, bet bez baterijām. Varu piegādāt, bet tikai ceturtdienās no 10 - 10:15 un tikai Brīvības ielā, šķērsielās pa kreisi neiegriezīšos.

PN - piektā stāva man nav. ja kaksis pac nes uz piekto, tad lai skrien šur ar 20 ls

Tavs piedāvājums ir vēl spēcīgāks. Noteikumi tie paši - dodu tev 20 Ls un to to TV nomet no piektā stāva uz Brīvības ielas. Mājas pagalma puse neskaitās.

jau teicu, ka manā tuvākajā apkaimē piecu stāvu nava. ģerevņa te ir, tā sacīt.

bet, ja tirgus, tad tirgus. Tu drīksti paša minēto operāciju izveikt tikai par 9.99

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

Kaksis rakstīja:

smaidiigais rakstīja: varu pamaitāt tirgu, un piedāvāt televizoru LG melnā plastmasas kastē par 9 sant. pulc it, bet bez baterijām. Varu piegādāt, bet tikai ceturtdienās no 10 - 10:15 un tikai Brīvības ielā, šķērsielās pa kreisi neiegriezīšos.

PN - piektā stāva man nav. ja kaksis pac nes uz piekto, tad lai skrien šur ar 20 ls

Tavs piedāvājums ir vēl spēcīgāks. Noteikumi tie paši - dodu tev 20 Ls un to to TV nomet no piektā stāva uz Brīvības ielas. Mājas pagalma puse neskaitās.

jau teicu, ka manā tuvākajā apkaimē piecu stāvu nava. ģerevņa te ir, tā sacīt.

bet, ja tirgus, tad tirgus. Tu drīksti paša minēto operāciju izveikt tikai par 9.99

Kurā čuhņā tad ir Brīvības iela bez piecstāvu mājām? Tieši iela, nevis bulvāris vai gatve.

klasiskais iauto gadījums. Neizlasa tekstu, bet ...

es teicu, ka varu piegādāt, nevis dzīvoju tajā ielā

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

smaidīgais, iedod kādu kontaktus kā tevi sazvanīt vai sazināties.

vai atsūti kontaktus uz andrips@gmail.com

Varēsi atstāt uz Brīvības ielā, tikai par numuru vienosimies un precīzu laiku. Nekur nebūs jānogriežas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

televizors joprojām meklē īpašnieku

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti