televizors LG meklē jaunu saimnieku

Pirmais Reģ.: 16.05.2003

ir nopirkts plakanais, tagad ir pieejams vairāksolīšanā LG televizors (nu tas ar tradicionālo kineskopu), kautkādi 20" kautko arī rāda, bet ne īpaši labi - skaņa ok, bilde kautkāda pajokaina.... gar ekrāna malām izplūdusi bilde.... varbūt kādam vaig....

tā kaste ir kādus 5 gadus veca, bija uz viņas uzregulēti 55 kanāli, man liekas ka to kanālu ir 99

atrodas rīgā, apmēram pie biķernieku trases - tiek pārdots tādā stāvoklī "kā ir" bez kādām deklarētām vai iedomātām garantijām....

samovivoz no 5 stāva, sākumcena 9 santīmi, izsoles beigas trešdien 3 decembrī 12:00, izsoles uzvarētājam jāsavāc kaste līdz piektdienas vēlam vakaram

 
1 2 3
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja: televizors joprojām meklē īpašnieku

Esi gatavs ar štukām riskēt mērot patēriņu, bet nevari pa 20 Ls nomest TV no piektā stāva?

varu, dod 20 ls un brauc filmēt

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja: televizors joprojām meklē īpašnieku

Esi gatavs ar štukām riskēt mērot patēriņu, bet nevari pa 20 Ls nomest TV no piektā stāva?

varu, dod 20 ls un brauc filmēt

eeeee! dajoš konkrētu info. maksāju pusLs par skatīšanos!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ja līdz šodienas vakaram neviens nenosolīs to televizoru, tad tirgosim biļetes uz "izmetienu"

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

2 (divi)!!!!!!!!!! lati!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: 2 (divi)!!!!!!!!!! lati!

par lidojuma skatīšanos vai par kasti?

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Arnijs rakstīja: 2 (divi)!!!!!!!!!! lati!

par lidojuma skatīšanos vai par kasti?

Par lidojuma baudīšanu, skatoties caur kastes lodziņu.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: 2 (divi)!!!!!!!!!! lati!

Každomu!!!!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ja līdz šodienas vakaram neviens nenosolīs to televizoru, tad tirgosim biļetes uz "izmetienu"

Tad ko??? Vairāk neviens arī nenosolīja???? Un mans divītis ir augstākā likme????

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ja līdz šodienas vakaram neviens nenosolīs to televizoru, tad tirgosim biļetes uz "izmetienu"

To vajag apvienot ar kādu NSNF pasācienu, lai vienkāršāk

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

lūdzu televizora laimīgo īpašnieku paziņot kurā vakarā jamais varētu savākt to kasti

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Tikko vienu savu praktiski neizmantoto TV aparātu noziedoju ģimenei, kam nav praktiski nekā, lai kādam vismaz uz ZS tiek kāds prieciņš

P.S. Sievas darba vieta vāc vieniem darbiniekiem nevajadzīgas mantas, ko uzdāvināt citiem, ne tik turīgiem (piemēram vientuļā māte ar 4 bērniem utt.).

P.P.S. Ja kāds grib atbrīvoties no sev nevajadzīgām mantām un iepriecināt citus, atsūtiet, kas jums lieks, bet citiem iespējams noderīgs uz uggga at inbox.lv

P.P.P.S Lūdzu bez ākstīšanās un visiem būs prieks

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Man mētājās krievu laika patvāris no nerūsējošā tērauda. Uz 380V. Jāatjauno tikai koka rokturi. Gluži par velti atdod negribas. Ir doma pašam nopirkt pulējamo pastu, to verķi nopulēt un nolikt istabā kā dekoratīvu elemantu.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Man mētājās krievu laika patvāris no nerūsējošā tērauda. Uz 380V. .

Wtf? virtuvē jāstiepj 3fāžu španungs?

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Man mētājās krievu laika patvāris no nerūsējošā tērauda. Uz 380V. Jāatjauno tikai koka rokturi. Gluži par velti atdod negribas. Ir doma pašam nopirkt pulējamo pastu, to verķi nopulēt un nolikt istabā kā dekoratīvu elemantu.

Lūdzu uzraksti kas vēl tev mājās mētājās, bet ko nevēlies atdot un vēlies lietot pats ....baigi interesē.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

Nortel rakstīja: Man mētājās krievu laika patvāris no nerūsējošā tērauda. Uz 380V. .

Wtf? virtuvē jāstiepj 3fāžu španungs?

Nu tā sanāk. Palika mantojumā. Uz kādiem litriem 40 - 50.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja:

Nortel rakstīja: Man mētājās krievu laika patvāris no nerūsējošā tērauda. Uz 380V. Jāatjauno tikai koka rokturi. Gluži par velti atdod negribas. Ir doma pašam nopirkt pulējamo pastu, to verķi nopulēt un nolikt istabā kā dekoratīvu elemantu.

Lūdzu uzraksti kas vēl tev mājās mētājās, bet ko nevēlies atdot un vēlies lietot pats ....baigi interesē.

Izlasi vēlreiz manis rakstīto. Tā uzmanīgi.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Imka rakstīja:

Nortel rakstīja: Man mētājās krievu laika patvāris no nerūsējošā tērauda. Uz 380V. Jāatjauno tikai koka rokturi. Gluži par velti atdod negribas. Ir doma pašam nopirkt pulējamo pastu, to verķi nopulēt un nolikt istabā kā dekoratīvu elemantu.

Lūdzu uzraksti kas vēl tev mājās mētājās, bet ko nevēlies atdot un vēlies lietot pats ....baigi interesē.

Izlasi vēlreiz manis rakstīto. Tā uzmanīgi.

Tad to elatgalītes topikā vajadzeja likt

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Tikko vienu savu praktiski neizmantoto TV aparātu noziedoju ģimenei, kam nav praktiski nekā, lai kādam vismaz uz ZS tiek kāds prieciņš

P.S. Sievas darba vieta vāc vieniem darbiniekiem nevajadzīgas mantas, ko uzdāvināt citiem, ne tik turīgiem (piemēram vientuļā māte ar 4 bērniem utt.).

P.P.S. Ja kāds grib atbrīvoties no sev nevajadzīgām mantām un iepriecināt citus, atsūtiet, kas jums lieks, bet citiem iespējams noderīgs uz uggga at inbox.lv

P.P.P.S Lūdzu bez ākstīšanās un visiem būs prieks

Malači, apskatīšos varbūt man mājās arī ir kas labs atdodams.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

sintris rakstīja:

Nortel rakstīja: Man mētājās krievu laika patvāris no nerūsējošā tērauda. Uz 380V. .

Wtf? virtuvē jāstiepj 3fāžu španungs?

Nu tā sanāk. Palika mantojumā. Uz kādiem litriem 40 - 50.

tur liiks var nomiizties tas tak ne patvaaris bet boileris ir

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Nortel rakstīja:

sintris rakstīja:

Nortel rakstīja: Man mētājās krievu laika patvāris no nerūsējošā tērauda. Uz 380V. .

Wtf? virtuvē jāstiepj 3fāžu španungs?

Nu tā sanāk. Palika mantojumā. Uz kādiem litriem 40 - 50.

tur liiks var nomiizties tas tak ne patvaaris bet boileris ir

Jā, boileris ar krānu apakšā un tējas trauku augšā.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Nortel rakstīja:

sintris rakstīja:

Nortel rakstīja: Man mētājās krievu laika patvāris no nerūsējošā tērauda. Uz 380V. .

Wtf? virtuvē jāstiepj 3fāžu španungs?

Nu tā sanāk. Palika mantojumā. Uz kādiem litriem 40 - 50.

tur liiks var nomiizties tas tak ne patvaaris bet boileris ir

Jā, boileris ar krānu apakšā un tējas trauku augšā.

vajag spirāli un tecini kandžu

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja:

Nortel rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Nortel rakstīja:

sintris rakstīja:

Nortel rakstīja: Man mētājās krievu laika patvāris no nerūsējošā tērauda. Uz 380V. .

Wtf? virtuvē jāstiepj 3fāžu španungs?

Nu tā sanāk. Palika mantojumā. Uz kādiem litriem 40 - 50.

tur liiks var nomiizties tas tak ne patvaaris bet boileris ir

Jā, boileris ar krānu apakšā un tējas trauku augšā.

vajag spirāli un tecini kandžu

Spirāle jau ir iekšā. Tikai uz 380. Jāstiepj uz garāžu un jātecina.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Nortel rakstīja:

sintris rakstīja:

Nortel rakstīja: Man mētājās krievu laika patvāris no nerūsējošā tērauda. Uz 380V. .

Wtf? virtuvē jāstiepj 3fāžu španungs?

Nu tā sanāk. Palika mantojumā. Uz kādiem litriem 40 - 50.

tur liiks var nomiizties tas tak ne patvaaris bet boileris ir

Tas kaut kāds kafejnīcu variants.

Bet šitas ir reāls aparāts samovar.zp.ua/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kuļi jūs ielīdāt normāla pacana topicā ar savu spamu....

pļā, palīdzi tam, palīdzi šitam..... taisi savu topicu un palīdzi.....

un galvenais, ka lielāko daļu tie palīdzamie interesējas par kandžas aparātu vai iespēju kautko uzsist gaisā un nopirkt krutku

un nevajag ļaļā, ka tā nav, es esmu 11 gadu laikā dauhjā noskatījies uz nu jau no dzīvokļiem izmestajiem "nabadziņiem"

Sandiz Reģ.: 29.08.2005
0 0 Atbildēt

Varu piedāvāt televizoru NOKIA! sperts laikam no kāda skandināvu Hoteļa, jo rotā uzraksts zviedriski - šis ir hoteļa tv un kanāli kodēti!

Rāda vienu latvijas kanālu,tik skidri,ka nepateixu kuru!

2sant!

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti