Kandžas aparāts

Master_D Reģ.: 29.09.2004

Ir doma uzkonstruēt.

Lūdzu dalieties ar padomiem, recePtēm, linkiem, manuāĻiem utt.

Paldies!

 
1 2 3 4
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

es ar nobijies no lielā Akcīzes Nodokļa gribēju izvilkt no pažobeles veco, labo aparātu, bet izrādās, kāds jau nodevis lūžņos, nodevējs tāc!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

šitas būtu labs izmērs

ukrayina.ru/...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

man šķiet, ka depoveikalā materiālus aparatusam var nopirkt bez problēmām, turklāt mūsu elektronikas laikmetā pat aprīkot toi visu ar devējiem un termostatiem, lai procesu automatizētu.

Mani vairāk interesē pieredze un know-how.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kanaadiešu variants.

kas nepieciešams

saldeetava, jo lielaaka jo labaak.

piena dzeseetaajs

duršlaks.

salej izejmateriaalu dzeseetaajaa un saak maisiit. pie miinus graadiem saak veidoties vižņi kurus ar duršlaku nosmeļ tikmeer kameer Produkts ir sasniedzis veelamo stiprumu.

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

kušs !!

Lielais brālis klausās ........

Bet.... (tagad rakstu ar pavisam pavisma maziņiem maziņiem burtiņiem )

www.google.lv -> un meklējam pēc "home distiller"

Jau pats pirmais links sniegs visu nepieciešamo informāciju, ar shēmām, receptēm, foto - teorija un prakse. (Es neko - google vainīga)

(No vara ūdensvada/apkures trubiņām pavismam viegli var uzkonstruēt labu kandžas aparātu no kura nāk arā labs padzēriens - ja vien rokas no pakaļas neaug)

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kādreiz manam vecamtēvam bija labu labais aparāts, pašam nemaz dzīt nevajadzēja, jo aparāts gāja no rokas rokā (kladītē bija pieraksts vismaz uz kādam 10 dienām) un atpakaļ nāca vismaz ar 0,5 iekšā

Pirms kādiem 10, vai mazliet vairak, gadiem, sencis izdomāja uztaisīt tādu pašu, bet nekas labs diemžēl nesanāca

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt
ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

kādreiz super aparātus taisīja dažādās mašīnbūves fabrikās, piem. man mājās stāv tāds, kas izgatavots Rēzeknes Slaukšanas iekārtu rūpnīcā pirms gadiem 15, strādā perfekti, izcils aparāts.

Tā rūpnīca vēl arī tagad darbojas, mozh uzzvani, gan jau uztaisīs.

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Ar Ozz aprakstīto metodi var brāgu "pārdzīt", tomēr rezultātu nez vai katrs bomzis pat uz pohām dzertu...

Kas attiecas uz dalīšanos ar pieredzi - lieta takš nelegāla.... Moška uz e-mailu kāds privāti atsauksies....

Bet veiksmīgam iznākumam pilnīgi pietiek ar manis doto linku

No kreivu saitiem - no tiem var ņemt receptes, bet parastie aparāti (bez reflakcija kolonnnas principa) spēj dot tikai diezgan smirdīgu un ne pārāk baudāmu rezultātu.

p.s Runājot ka ļoti labs rezultāts sanāk iepildot aparātā ne pārāk labu ābolu vīnu.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Lieta nav nelegāla, vienkārši tirgot nedrīkst. Paša laietošanai drīkst dzīt.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

ar pašu kandžas dzīšanas procesu būs sarežģītāk. protams ir daudzas receptes, vairums Krievijas saistos, taču cik ir gadījies redzēt, tad tur ir tikai receptes no sērijas:

"kā ar lētiem pārtikas produktiem, pārpalikumiem, maksimāli ātri, vienkāºši un lēti izdzīt maksimāli stirpu šmigu"

Mazāks akcents tajās receptēs ir uz garšu. Kamēr dabūs perfektu garšu, lai nav nekādu smaku un piegaršu, bikin ir jāpapūlas, bet tas ir to vērts.

Laba kandža garšas un kvalitātes ziņā sit pušu lielāko daļu dzērienu, kas veikalā maksā apmēram līdz 30Ls pudelē.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

2 ronalds...

protams, ka no cukurbieteem, kartupeļiem un aizpeernaas zaptes braaga buus nebaudaama.

es par kalvadosu sapnjoju- viina taisiišanaa roka ir iesista , attieciigi doma bija saldeet aabolu viinu.

OK- klasiskais variants-

ņemem 2 katliņus, vienu lielaaku , otru mazaaku.

liekam vienu iekš otra, aareejaa katliņaa ielej braagu, vaaku virsuu un uz uguns..

GalaProduktam vajadzeetu kraaties mazajaa katliņā

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Diemžēl pagjšgad likumi ir pamainījuši un tagad ir paredzēti sodi arī par dzīšanu paša lietošanai....

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

www.byhaem.ru/...

viena otra recepts

liekaas ka tomeer jaamedii peec Самогоноварение krievijaa shis ruupals no saakta gala sitis augstu vilni... un Kuljibinu tur ar netruukst

MasterD gaisha galva... nu ir ko palasiities paaris vakarus

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

www.zlatodar.ru/...

kandzjas aparaatu maibahs

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja: Diemžēl pagjšgad likumi ir pamainījuši un tagad ir paredzēti sodi arī par dzīšanu paša lietošanai....

nu bet, kursh liidiis tavaa shkuuunitie, dzen tikai pamazaam

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Ostaps Benders zināja ļoti daudz recepšu kandžai

pat no virtuves ķeblīša.

Kas attiecas uz likumiem, aizej 100m aiz robežas leišu pusē, par sildītāju izmanto ugunskuru un dzen uz nebēdu paša lietošanai.

Bet vispār ir brāga taisīta pat no auzām; līdz dzīšanai gan netikām, izlietojās vēl sākumstadijā.

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Ozz!

Divu katliņu variantā rezultāts par dzeramu arī tīri noscīti saucams ir.....

Bet 28mm resna, 1,5m gara vara truba (kāda ir nopērkama gandrīz jebkurā celtniecības bodē) pildīta ar sistiem stikliem tiešām dara brīnumus!

Baudāms rezultāts sanāk gandrīz no jebkā - vienalga, cukurs, kartupeļi vai aizpērnā zapte. (Strādā pēc reflakcijas kolonnas principa, par kuru mācīja ķīmijas stundās) Bet ja tur ielej ābolu vīnu....

Visu var izlasīt manā linkā.... (google + "home distiller")

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja: Diemžēl pagjšgad likumi ir pamainījuši un tagad ir paredzēti sodi arī par dzīšanu paša lietošanai....

A es zapti vāru ko lai dara, ka štengra sanak

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Ronalds_ rakstīja: Diemžēl pagjšgad likumi ir pamainījuši un tagad ir paredzēti sodi arī par dzīšanu paša lietošanai....

A es zapti vāru ko lai dara, ka štengra sanak

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

Ronalds_ rakstīja: Diemžēl pagjšgad likumi ir pamainījuši un tagad ir paredzēti sodi arī par dzīšanu paša lietošanai....

nu bet, kursh liidiis tavaa shkuuunitie, dzen tikai pamazaam

Es jau arī ceru ka neviens nelīdīs manā šķūnītī

Savā laikā izmeklējos interneta plašumos par šo tēmu, un krievijas saiti diemžēl neko labāku par parastu destilātoru nemācēja piedāvāt.

Bet labam rezultātam diemžēl ir nepieciešams aparāts kurš spēj sadalīt tvaiku frakcijās.

Tādu kā izmanto naftas un spirta rūpniecībā

( en.wikipedia.org/... )

mājas apstākļos uzmeistarot ir ļoti sarežģīti.

Tāpēc izmanto ar stikla šķembām pildītu trubu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

uzlējumu komopresēm arī nedrīkst taisīt?

un degvielu spirta lampiņai?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pašam dzīt bagais čakars. Bet jau tagad bez papildu akcīzes māja pilna ar čehu šmigu. Pārauk daudz drīkst pārvadāt ES robežās, lai ceļotājus akcīzes lielums satrauktu

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ā, karoč vajag pāris lielas buteles no mistiskas ārzemju šmigas, vēlams ar tikpat mistiskām akcīzes markām. un tajās glabāt.

ja nepieķer dzīšanas procesā, tad pēc tam jau neviens nepateiks par izcelsmi bez sūrās ekspertīzes.

pašu aparātu jau glabāt drīkst.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti