Jautājums iauto profiem.

recluse Reģ.: 04.01.2003

Tātad. Nepieciešams neliels daudzums iespējami tīra ūdeņraža, pilnīgi pietiktu ar pāris litriem, vnk pēc lielā balona nav nepieciešamība, tāpēc, ja ir kāds, kuram ir iespēja palīdzēt, protams pa lēto, tā teikt - krīzes cenu, būšu pateicīgs.

P.S. Iespēja iegūt "mājas" apstākļos netiek akceptēta, neskatoties uz relatīvo procesa vienkāršību.

P.S.S. Spam welcome

 
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kādam nolūkam?

un kā tu jamo domā uzglabāt?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: kādam nolūkam?

un kā tu jamo domā uzglabāt?

Nolūks - ir velme pārbaudīt, kā ūdeņradis ietekmē metāla slāņa uznešanas kvalitāti.

Uzglabāt - tāpēc jau ir jautājums ar velmi tikt pie iespējami neliela daudzuma, nevis standarta lielā balona.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Pirmais rakstīja: kādam nolūkam?

un kā tu jamo domā uzglabāt?

Nolūks - ir velme pārbaudīt, kā ūdeņradis ietekmē metāla slāņa uznešanas kvalitāti.

Uzglabāt - tāpēc jau ir jautājums ar velmi tikt pie iespējami neliela daudzuma, nevis standarta lielā balona.

prasu, kā tu esi sadomājis uzglabāt tos 2 litrus ūdeņraža..... stikla burkā?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Es ar gāzu tirdzniecību nenodarbojos, tāpēc nezinu, kādi ir mazākie pieejamie tilpumi standartizētiem baloniem.

Piedāvājumā ir pa 95Ls (pa 75Ls sliktākas kvalitātes) standarta 40l gāzes balons, kas ir krietni pa daudz.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

tak apzvani gaazes kantorus...gan jamajiem ir iespeeja un ar visu trauku

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

sadzēries un saostījies.

bl ka skolā nav gājuši un kaļ lielos plānus. ūdeņraža molekulas ir tādas, nu kā lai to pasaka, ļoti ļoti maziņas

tā kā trauciņam ir jābūt nu, ļoti, ļoti hermētiskam. un jobņī ūdeņradis arī ne pa jokam. bet topika autoram tas var nodarīt tikai kosmētiskus, ne mentālus bojājumus.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

mentaalie bojaajumi

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ja jau tu esi tik advancēts pilsonis,tad atbildi uz jautājumu- kur tu iepildīsi tos 2 litrus,kurus rīt dabūsi no manis. Prezī? un vispār, tev vajag 2 litrus skābekļa? Vai 2 kilogramus?

Man pietiktu arī ar 2 litriem tikai nevis skābekli, bet ūdeņradi.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Es ar gāzu tirdzniecību nenodarbojos, tāpēc nezinu, kādi ir mazākie pieejamie tilpumi standartizētiem baloniem.

Piedāvājumā ir pa 95Ls (pa 75Ls sliktākas kvalitātes) standarta 40l gāzes balons, kas ir krietni pa daudz.

tev vajag 2 litrus ūdeņraža normālā atmosfēras spiedienā? vai 2 litrus 150 atmosfērās?

par litriem un kilogramiem runājot.... atnāks raimis un googlē atradīs kautko saistībā ar vārdu MOLS....

rupji rēķinot spainis ar ūdeņradi sver mazāk par gramu

p.n.

deksteram - prezī ūdeņradis iekšā neturās.... ar ūdeņradi piepūsts prezis burtiski acu priekšā saraujas

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ascona ar uudeljradi uztaisiitu ne suudiigaaku bliikshkji kaa Chellenger toties vareetu uzreiz noteikt kuraa pilseetas nostuurii Shiiris to asaku meegjinaaja palaist

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Man ka reiz ir.Rit sapildišu Paldies maisiņa un pa pastu aizsutišu

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

recluse rakstīja: Es ar gāzu tirdzniecību nenodarbojos, tāpēc nezinu, kādi ir mazākie pieejamie tilpumi standartizētiem baloniem.

Piedāvājumā ir pa 95Ls (pa 75Ls sliktākas kvalitātes) standarta 40l gāzes balons, kas ir krietni pa daudz.

tev vajag 2 litrus ūdeņraža normālā atmosfēras spiedienā? vai 2 litrus 150 atmosfērās?

par litriem un kilogramiem runājot.... atnāks raimis un googlē atradīs kautko saistībā ar vārdu MOLS....

rupji rēķinot spainis ar ūdeņradi sver mazāk par gramu

p.n.

deksteram - prezī ūdeņradis iekšā neturās.... ar ūdeņradi piepūsts prezis burtiski acu priekšā saraujas

Aizmirsu pierakstīt, ka vajadzīgs nevis atmosfēras spiedienā, bet 150 ar nav obligāti.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

samaksā man uz kontu 15 lati un ņem ūdeņradi cik kg gribi. No Saules.

PN - mūžvecs aņuks

gribu 2 kg ņeuhja

ieej pagrabā. Nodzēs gaismu. KKo redzi? ņeuhja. paņem 2 kg.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Es ar gāzu tirdzniecību nenodarbojos, tāpēc nezinu, kādi ir mazākie pieejamie tilpumi standartizētiem baloniem.

Piedāvājumā ir pa 95Ls (pa 75Ls sliktākas kvalitātes) standarta 40l gāzes balons, kas ir krietni pa daudz.

Kur problēma

Nopērc to standarta 40l balonu, notērē savus 2 litrus un pārējo atdod pārdevējam atpakaļ.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

topic autoram nekujā nevajag....

viņš pat nespēj noformulēt savu domu.....

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

recluse rakstīja: Es ar gāzu tirdzniecību nenodarbojos, tāpēc nezinu, kādi ir mazākie pieejamie tilpumi standartizētiem baloniem.

Piedāvājumā ir pa 95Ls (pa 75Ls sliktākas kvalitātes) standarta 40l gāzes balons, kas ir krietni pa daudz.

Kur problēma

Nopērc to standarta 40l balonu, notērē savus 2 litrus un pārējo atdod pārdevējam atpakaļ.

Negribas tēret 95Ls vienam eksperimentam, bet laikam nāksies.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: raimondsm II

Es nevienu netaisos pāliecināt, ka tas uzstutēs LV rupniecibu, jo tas tā nav. Vnk interesēja vai kāds ir saskāries ar ko tādu un var ko ieteikt.

P.S. Paldies par uzmanibu, guvu tiešām daudz padomu un pat bez neviena linka. Lai Jums visiem jauka atlikusi diena

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vai kāds nevarētu man sagādāt kādus 12 gramus piena..... veikalā pārdod tikai puslitru un govi slaukt man nepatīk....

es tev jau 20 reizes esmu uzdevis konkrētu jautājumu cik daudz tev vajag to ūdeņradi un kā tu viņu taisies dabūt pie sevis.......

tu laikam sagaidi, kad kāds nopirks to balonu un aizvedīs tev

Yonāss tev iedeva normālu risinājumu, nopērc un lieko nodod atpakaļ....

es tev pateikšu citu variantu -

aizbrauc uz aga ar savu "trauku", sarunā ar meitenēm/puikām un iepūt no kāda tukšā balona tos pāris litrus vai cik tev vajag..... gāzes baloni nekad nav tukši

tikai tev būs jāizdomā kā tu to ūdeņradi pārvadāsi..... prezervatīvā toč nesanāks ūdeņraža molekula ir pārāk maziņa lai prezervatīvs to spētu saturēt....

apskatāms variants būtu izmantot tā spīdīgā materiāla zaķīšus, nu tiem bērnu baloniem, kas lido pa gaisu....

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

...

es tev jau 20 reizes esmu uzdevis konkrētu jautājumu cik daudz tev vajag to ūdeņradi un kā tu viņu taisies dabūt pie sevis.......

tu laikam sagaidi, kad kāds nopirks to balonu un aizvedīs tev

es tev pateikšu citu variantu -

aizbrauc uz aga ar savu "trauku", sarunā ar meitenēm/puikām

...

Nepieciešams ir mazākais LV pieejamais standarta gāzes taras iepakojums ar atbilstošo pildījumu. Un nevajag piedāvāt absurdos variantus ar burkām un piepūšamajiem baloniem. Vnk naivi iedomājos, ka kādam ir kāds reāls piedāvājums, izņemot 40l balonu un no sērijas dari pats mājas apstākļos. Es ļoti labi apzinos kādas ir ūdeņraža fiziskās īpašības.

P.S. Problēmai jau ir rasts risinājums (pie AGA konkurentiem).

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti