Minets.Un pēc tam.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 24.04.2024

orālais ar gumiju džekam neveicās

 
1 2 3 4
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

oho tagad tik izlasiiju ka esi speejiigs arii atvainoties... nu tad nu...sorre ,ja juuties aizskarts no manas puses ar

(par veelmi parunaat- neatsaucu lai ir tiira sirdsapzinja )

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

a kaada starpiiba-privaatais vai publiskais.savi meesli katram pasam jaasawaac!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: a kaada starpiiba-privaatais vai publiskais.savi meesli katram pasam jaasawaac!

patiesiibaa jau nu meeslus iesaakumaa tur nemaz nevajadzeetu mest... i atkritiis probleema ar savaakshanu

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

vienalga pokuj.tur jau taa ziffs,ka daudziem liekas ka ne-kjiegjelja zonaa driikst gaaniities.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

vai ta es ko citu saku? lai gan jaatziist- pilsetaa beciishi ar ne vienmeer pelnutraukaa nonaak...

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

man labpatiik taadus saukt par primaatiem waj humanoiidiem.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

met ka nu akmeni

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: vai ta es ko citu saku? lai gan jaatziist- pilsetaa beciishi ar ne vienmeer pelnutraukaa nonaak...

benis sadalaas meenesa laikaa,plastmasa-50 gadus,skaardene 100 gadus,stikls praktiski muuzhiigs.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: met ka nu akmeni

neko vairaak par beni vaj papiiru garaam misenei nelaizhu jau 15 gadus.godiigi.no juuras vaj ezera nesu prom ne tikai sawu miseni,bet cik var panest.taapeec ka taapeec.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

izskataas ka runaajam par vienu un to pashu... tik kautkaa nesinhroni sanaaca

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

Kindzulis rakstīja: met ka nu akmeni

neko vairaak par beni vaj papiiru garaam misenei nelaizhu jau 15 gadus.godiigi.no juuras vaj ezera nesu prom ne tikai sawu miseni,bet cik var panest.taapeec ka taapeec.

respekt.

es pirms 2 gadiem ar siiko juurkalnee biju. tur vens ambaalis acu priekshaa atstaaja pilniigi visu savu drazu, ko vien var atstaat "pludmalee".... un bez jebkaadu sirdsapzinjas paarmetumu devaas uz savu aftosu

labi, ka man tai laikos veel bis arii suns, un liidz ar to arii maisinjsh, kur savaak sunja fekaalijas.... ja nu taadas gadaas atstaat kaadaa publiskaa vietaa.... tad nu ambaalis savaa subaaara grabazniekaa dabuja transporteet visus savus meeslus, ieskaitot mana sunja fekaalijas, jo cita maisa nebija, kur taa iiiiiiiibljjjjja gruzhus sakraut....... var jau buut ka praiders to manu maisu izmeta aiz pirmaa pagrieziena, bet vismaz aciis dabuja dzirdeet par sevi visu, ko es un mana dziivesbiedrene par taadiem urodiem domaa. uzsaaku ar sahmo runaat krieviski, jo urla izskatiijaas tipisks bolderaajas vai maskachkas iedziivotaajs, bet izradaas - latvietis..... mudaks....

taa kaa vechi, nekautreejaties izraadiit savu attieksmi.... nav svariigi = kaa.... galvenais attieksme.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Interesanti filosofi te savākušies

DeaDMoroZZZ kā tu to subjektu piedabūji savākt?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Interesanti filosofi te savākušies

DeaDMoroZZZ kā tu to subjektu piedabūji savākt?

saliku viņa atstāto drazu savā statoil maisaa, kur bija sunja fekaalijas, un pienesu vinjam klaat, sviniigi ar smaidu pazinjojot, ka godaatais kaut ko ir aiz sevis aizmirsis vai pazaudējis . Ko vinjsh taalaak darija ar to maisu - nav ne jausmas...

ir nācies arī pludmalē smiltīs ierakto pudeles korķi atgriest tā likumīgam īpašniekam ar tekstu - jūs te pazaudējāt, vai jums izkrita

msh - tici man, tas nav sarežģīti un neprasa daudz piepūles - pacelt no zemes un atdot to tam kas to "pazaudējis"

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu,kā autors pārdzīvojis traumu?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

msh - tici man, tas nav sarežģīti un neprasa daudz piepūles - pacelt no zemes un atdot to tam kas to "pazaudējis"

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti