S 500 \'03

cluber Reģ.: 05.08.2004

Sveiki, vai kāds varētu sniegt savu viedokli par S 500 klasi 03 gada. Pirms tam ar mersi biju uz Jūs, bet tagad acs pamazām sāk krist tieši uz šo modeli. Kādi tiem motori, cik zupas patērē, +/- ekspluatācijas izdevumi, galvenās slimības utt.

Savlaicīgi paldies par visu info.

 
1 2 3 4 5
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Man jau arī patiktu, ka no rīta pie dūrvīm piebrauc - silts, tīrs , avīze un kafija uz pakaļējā sēdēkļa, šoferis durvis atver, super,

Bet pašam braukt

Tak met mieru dakterēšanai un posies vēlēšanām šāda ekstra nāk komplektā tautas kalpa skarbajiem pienākumiem....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

arba rakstīja: Pasēdēju , padomāju, cik man būtu gadā jāpelna, lai sāktu domāt par s klasi, man sanāk vismaz 500 000 Ls gadā, līdz tam nu nekādi

..garīgs slimnieks....

nop....

normaals apreekjins... normaali buutu ka masiinai atveelee 10% no gada budzeta: iegaade, apkopes, remonti, degviela utt.

savukaart visaadi liizingi utml lietas nepaarsniedz 30% no budzeta. tad ir ok. stabilas finanses utt.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Ozz rakstīja:

Sretsked rakstīja:

arba rakstīja: Pasēdēju , padomāju, cik man būtu gadā jāpelna, lai sāktu domāt par s klasi, man sanāk vismaz 500 000 Ls gadā, līdz tam nu nekādi

..garīgs slimnieks....

nop....

normaals apreekjins... normaali buutu ka masiinai atveelee 10% no gada budzeta: iegaade, apkopes, remonti, degviela utt.

savukaart visaadi liizingi utml lietas nepaarsniedz 30% no budzeta. tad ir ok. stabilas finanses utt.

500 000 ls???? Lai nopirktu kāru pa 20 000 ?? Jo-te nebija runa par jaunu....

kamoooon- normaals cilveeks nepirks lietotu s-classe.taads pirks jaunu, un nefisiis sev praatu par to, ka tur birst daargaas daļas.taadam Klientam Diileris uz remonta laiku izsniegs liidzveertiigu vietaa

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: pārspīlēti.

w220jam, lai to spētu uzturēt, būtu jāpelna ap 2 k Ls mēnesī minimums, bet tas protams nav objektīvs vērtējums.

katrā ziņā par pēdējiem grašiem līzē to ņemt noteikti neiesaku.

kaa paveicaas (pašam galva straadaa, pieredze, servisi utt) ir redzeeti taadi meesli kas ne tuvu nestaav s-classe klaat, bet nekaadas naudas nepietiek lai šamos uztureetu...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

bija viens zinaams 4. golps no Braziilijas iemaldiijies...

pirmkaart pliisa, otrkaart pliisa pa daargo, treškaart detaļas arii nevaaji maksaaja, jo no parastaa eiropas golpa jamam maz kas dereeja- colliigaa viitne, va zinies

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Lai man ienāktu prātā pirkt s klasi, man vispirms vajadzētu māju Jūrmalā ar baseinu un pavāru un dārznieku un veci, kas to auto mazgā, vasaras mājai Spānijā un pietiekoši daudz brīvam laikam.

Jau tagad smieklīgi izskatās noplukušajā pagalmā stāvošais auto parks, tur tikai vēl s- klases trūkst

Dīvainas prasības mums pret dzīvi, labāk būtu sametuši pa 100 ls un pagalmu saveduši kārtībā

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Hmm, nu es arī sliecos domāt ka pērkot MB mēneša ienākumiem būtu jābūt vismaz 100 kLs gadā + nekādu parādsasitību, un viss cits vaajdzīgais jau iegādāts ( māja, vasaras māja utml.). Pretējā gadījumā IMO tā ir tikai zīmēšanās bez īpaša seguma. Tiesa S klasi es gan nepirktu ir citi auto kas piedur vairāk par līdzīgām naudām.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Ozz rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Ozz rakstīja:

Sretsked rakstīja:

arba rakstīja: Pasēdēju , padomāju, cik man būtu gadā jāpelna, lai sāktu domāt par s klasi, man sanāk vismaz 500 000 Ls gadā, līdz tam nu nekādi

..garīgs slimnieks....

nop....

normaals apreekjins... normaali buutu ka masiinai atveelee 10% no gada budzeta: iegaade, apkopes, remonti, degviela utt.

savukaart visaadi liizingi utml lietas nepaarsniedz 30% no budzeta. tad ir ok. stabilas finanses utt.

500 000 ls???? Lai nopirktu kāru pa 20 000 ?? Jo-te nebija runa par jaunu....

kamoooon- normaals cilveeks nepirks lietotu s-classe.taads pirks jaunu, un nefisiis sev praatu par to, ka tur birst daargaas daļas.taadam Klientam Diileris uz remonta laiku izsniegs liidzveertiigu vietaa

Pārfrāzējot - normāls cilvēks vispār nepirks lietotu auto. Līdz ar to 90% iauto lietotāju ir nenormāli cilvēki (to rāda arī prakse ), jo brauc ar lietotiem auto..

normaals cilveeks pirmkaart, nepirks paava spalvas, jo taas tam nav nepieciešamas.

taa pižonāža ar 600to mersi ir nepieciešama kaut kaadam 0.0000001% no planeetas populaacijas. un man ir aizdomas, ka tas procents saruuk aizvien vairaak.

kas attiecas uz visiem paareejiem- atkariigs ko tu vari atļauties un kaadas ir tavas prasiibas...bet nu sapraata robežās, protams.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Bāze maksā 72000 ls....un ko darīs ar atlikušajiem 428 000 ls?? Tas ir 35 000 ls mēnesī Pasaki vien, ka arba nav tukšpļūtis.....

lielaas okeaana jahtas uzturēšana vien maksaa apmeeram Laimoni baksu gadaa.Tad ja taa staav pie striķa

ja brauc, tad daargaak, protams

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Lai man ienāktu prātā pirkt s klasi, man vispirms vajadzētu māju Jūrmalā ar baseinu un pavāru un dārznieku un veci, kas to auto mazgā, vasaras mājai Spānijā un pietiekoši daudz brīvam laikam.

Jau tagad smieklīgi izskatās noplukušajā pagalmā stāvošais auto parks, tur tikai vēl s- klases trūkst

Dīvainas prasības mums pret dzīvi, labāk būtu sametuši pa 100 ls un pagalmu saveduši kārtībā

he he he he tikko iedomājos to skatu gara acīm

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

var, protams....

bet gribi teikt, ka tikai s klase speej sniegt eertiibas, paareejie visi tikai moca

neesmu stiprs meršu nomenklatuuraa, bet man liekas ka tur arii citi modeļi bija...

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Bāze maksā 72000 ls....un ko darīs ar atlikušajiem 428 000 ls?? Tas ir 35 000 ls mēnesī Pasaki vien, ka arba nav tukšpļūtis.....

Es atļaujos mašīnai tērēt ~ 10 % no saviem ienākumiem, nedzīvojam mašīnā, ja man mēnesī būs brīvi 2000 labāk nedēļas nogali pavadīšu Parīzē nekā pirkšu s - klasi.

Pie gada ienākumiem 50 000 iegādāties auto kas maksā 20 000 (un vēl lietotu) ir pilnīgs marazms, labāk sievu reizi mēnesī aizvest uz Parīzi

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Pa lielam šādam auto nav ne vainas.

Maksā lētāk kā golfs, ir ātrāks, ērtāks un drošāks. Jā, arī tehniski uzticamāks.

www.ss.lv/...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Kā teica viens tautā populārs biznesmenis, tad pirmais iespaids par biznesmeni rodas no auto, ar kādu viņš piebrauc, otrais no viņa kurpju tīrības, pārējais ir sekundārs.

S600 ir klasiska vērtība. Arī piecus gadus vecs S600 būs labāks un atstās labāku iespaidu nekā jauns volvoS80 kaut vai prezident komplektācijā.

un tad tas biznesmenis nopirka RR un klusinjaam meegjinaaja piestelleet gāzi

viss atkariigas kaadi ir tavi biznesa partneri.

PN- ceru ka nupat taa "kriize" noregulees visaadus šitaadus tipiņus...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Zinu, ka Timrots brīdi ar vecu S500 mauzoleju braukāja. Slavēja.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

80 % laika mašīnā esmu viens, kas man tur pakaļējā beņķī jāmasē jāregulē un jāventilē ?????nPortfelis un mētelis

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

liidz patiesajaam veertiibaam-Bentley un RR taapat tas s600 nedavelk...

maļinovij pidžak, zalataja cepj s paļec , peroksiida sieva ar maaksliigo visu ko vien var iedomaaties.

jaa, rullee...

PN- interesanti bet fakts- jaunie krievi savu imidzu bija nokopeejusi no latiinjamerikas ziepju seriaalu varonjiem

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

ha ha ha ha

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kluberis prasiija Viedokli

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Jā.

Es sākšu domāt par s klasi, ja man gadā būs 1/2 ļimons.

Pieļauju, ka citiem ir citas prasības pret dzīvi, viņiem s- ir pirmajā vietā labsajūtas nodrošināšanai

Bet ja šo auto pērk ar gada ienākumiem zem 50 000 ls, tas ir marazms PILNĪGS

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Laba privātā ļotene maksā 30 - 40 000 eiro. Cesna vai kaut kas labāks.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

turpinot kluceet-

savulaik MB s600 modeli bija noleemis sleegt, bet kapitaalisma druvas kombainieri paarsvaraa no bijušajaam socvalstiim esot kategoriski pieprasiijuši turpinaat banketu t.i ražošanu

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Privāta ļotene

Ko saprot ar to - iespēju pašam pavizināties, vai aizlidot uz Parīzi ar meiteni dzerot šampi

Tieši tas pats kas ar auto, kamēr pats stūrēju nah man tā s-klase vajadzīga, kad sākšu domāt par kafiju, avīzi, cigāru un orālu sex pa ceļam uz darbu, tad arī domāšu par s- klasi ar šoferi formā

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Svētkos tusēju kopā ar vienu amatierpilotu, kas liek šobrīd liek eksāmenu uz komercreisiem. Viņš man tā teica. Cesna esot sūds, lēna.

Toties 300km/h ļodeni varot nopirkt par 30 - 40 eiro. Turklāt ļodenes nemēdz būt sliktā stāvoklī - tur vai nu ir, vai nu nav.

paskaties pats

motors.shop.ebay.com/... :80/items/_Aircraft__W0QQType28035aZAirplanesSingleEngine5a4681d5QQQ5ftrkparmsZ72Q253A727Q257C65Q253A12Q257C39Q253A1QQ_catZ63677QQ_pcatsZ63676Q2c6038Q2c6000QQ_trksidZp4506Q2ec0Q2em245QQ_sopZ2QQ_scZ1

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

stulbais links.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti