kādi auto?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005

kādas idejas, kādu modeļu ir manā galerijā redzamie auto?

 
1 2 3 4 5 6 7
Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Tad kaa iznaak - shie panjeema sunjuku un veel 10 minuutes seedeeja mashiinaa un shtukoja, ko dariit???

Nu pagalam neticami... Neizskataas peec ljaunpraatiibas. Atkaapjoties no temata, man ar ir gadiijies kaadus 5km no maajaam savaakt sievasmaates pazudusho runci, un aizvedot uz maajaam, izraadaas, ka iistais runcis jau tup ka dziivs priekshaa. Abi divi kaa uudenslaases liidziigi.Kauns pa visu gjiimi, jo cilveeki bij redzeejushi, ka es to runci savaacu, un uz iisu briitinju tiku ieskaitiic kakju zaglju lokaa.

Parasti man domaat, ja kaac kautko nosper, tad neseezh nozieguma vietaa labu laicinju shtukojot ko ar nofendereeto dariit.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja: Tad kaa iznaak - shie panjeema sunjuku un veel 10 minuutes seedeeja mashiinaa un shtukoja, ko dariit???

Nu pagalam neticami... Neizskataas peec ljaunpraatiibas. Atkaapjoties no temata, man ar ir gadiijies kaadus 5km no maajaam savaakt sievasmaates pazudusho runci, un aizvedot uz maajaam, izraadaas, ka iistais runcis jau tup ka dziivs priekshaa. Abi divi kaa uudenslaases liidziigi.Kauns pa visu gjiimi, jo cilveeki bij redzeejushi, ka es to runci savaacu, un uz iisu briitinju tiku ieskaitiic kakju zaglju lokaa.

Parasti man domaat, ja kaac kautko nosper, tad neseezh nozieguma vietaa labu laicinju shtukojot ko ar nofendereeto dariit.

ja nu ir attiecīgs gadījums, tad lūdzu 29284997, un viss būs štokos, zagļu kārtā vēl neviens nav ieskaitīts

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Tas pirmais nav iepriekšējās paaudzes Honda Civik? Bija tāds uz augšu izstiepts, nezinu gan vai lukturu forma sakrīt...

GERADS Reģ.: 02.12.2008
0 0 Atbildēt

Pieļauju,ka devās uz kādu dzimeni vai tml. ja veikala otrajā stāvā ir visādas dāvanlietas un tur neko jēdzīgu neatrod,tad lejā šmiga+ZIEDI un izejot ārā dzimst "fiksā ideja"

Tagad nosacīti vieglākais posms atrast to Celicu,bet tur atkal ir daudz variantu....diemžēl.Meklē caur Googli,Latvijas lapās,ja paveiksies varēsi uzrauties uz jamējās bildi kaut kādā saitā vai tml. darbs,protams ir,bet varbūt tomēr paveicas.

Tā Celica,ja kas šķiet,nav melna,bet zilgana,ja bilde ir digitālā formātā,var mēģināt caur filtriem izlaist,bet tas pie fotospečukiem,līdz 95% ticamībai var uztaisīt.Mēģini visu arī sludinājumus pa rādžiem utt. maybe kāds atsauksies.

Bet nu lai veicas atgriezt suņuku ģimenē!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ok, par to Celicu - celicaklubā ir pāris GT4 bet nav nevienas zināmas Carlos Sainz tumšā krāsā ( pat tikai ar tādu haubi nav neviena zināma). Zinu ka pirms kāda laiciņa( ~2008 gada vasara) viena zaļgan-zilā CS tika tirgota Madonā placī un iekš SS.lv. Tagad nav dzirdēts un redzēts par tādu auto.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Ok, par to Celicu - celicaklubā ir pāris GT4 bet nav nevienas zināmas Carlos Sainz tumšā krāsā ( pat tikai ar tādu haubi nav neviena zināma). Zinu ka pirms kāda laiciņa( ~2008 gada vasara) viena zaļgan-zilā CS tika tirgota Madonā placī un iekš SS.lv. Tagad nav dzirdēts un redzēts par tādu auto.

nezini kurā placī?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinu kā to placi sauc, bet braucot ārā no Madonas uz Gulbenes pusi labā pusē, tuvākais pie ceļa ar to veco pusapaļo angāru. Tur apmēram ap to vietu mainas 50km/h uz 70 km/h atļauto ātrumu. Diemžēl nezinu kā sauc, esmu pamatā tikai garām braucējs, bet savulaik tā Celica iekrita acīs.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tehniski šis varētu būt tas auto par kuru es runāju, vai aºī tas bija toč tādā pat krāsā:

www.vwgolfklubs.lv/...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Tehniski šis varētu būt tas auto par kuru es runāju, vai aºī tas bija toč tādā pat krāsā:

www.vwgolfklubs.lv/...

nu par modeli tagad esmu 100% pārliecināts

tikai tam iekš video ir piekarinātas papildlampas

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Wala, redzu ka piedalies celicaclub

ļoti lūdzu, apjautājies tajā forumā vai kāds kaut ko nezin

cik vispār var Latvijā būt tādu celiku? Tumšu, ar papildlukturiem?

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

TAS IR KIA Ceed wagon.

Mēģināšu apskatīties par konkrēto auto.

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Pēc celikas caur mentiem varētu atrast. Tomēr auto ir vairākas ļoti,ļoti reti sastopamas pazīmes!!!

p.s stāsts neticams, lai vienkārši nozagtu.

Drīzāk izskatās pēc kāda "bandas" locekļa spontānās idejas, dāvanas, citam kompānijā esošam cilvēkam - sievietei.

Tāpēc arī tās 10 minūtes, visticamāk, bija strīds.

Tāpat tas noticis esot dzērumā

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Ar skaidru galvu, veel neietekmeejoties no sheit rakstiitaa arii to pirmo uzreiz pa kia ceed'u nokristiiju. Otrs kautkaads karlossainsa veidiigais celiks.

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Jā, es arī, ieraugot galerijā bildi, nelasot komentārus, tā nospriedu.

It īpaši labi to var redzēt video, kas ir iekš youtube.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pēc video spriežot tā ir CS versija vai kā minimums Celica GT4 - pūstās arkas !!!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Pēc video spriežot tā ir CS versija vai kā minimums Celica GT4 - pūstās arkas !!!

vai reģistrācijas apliecībā tiek minēta versija (GT-4, vai CS) vai tikai Toyota Celica?

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Gan jau, ka tikai Toyota Celica, bet var iziet uz to, ka apliecībā tiek minēta jauda, šķiet, šīm versijām tās atsķiras.

Tāpat pēc vin koda var saprast kas ir kas.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Čo ta izskatās pēc kaut kā stulba...ar kādām tiesībām kaut kādi smaidīgie veic paši savu izsekošanu, publicē tīklā cilvēku fotogrāfijas, apsūdzot tos suņa paņemšanā...iztaujā veikalu apmeklētājus un personālu, kaut kā dabū novērošanas kameru ierakstus... Kas notiek???

tas būtu kaut kas aizliegts?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

Sretsked rakstīja: Čo ta izskatās pēc kaut kā stulba...ar kādām tiesībām kaut kādi smaidīgie veic paši savu izsekošanu, publicē tīklā cilvēku fotogrāfijas, apsūdzot tos suņa paņemšanā...iztaujā veikalu apmeklētājus un personālu, kaut kā dabū novērošanas kameru ierakstus... Kas notiek???

tas būtu kaut kas aizliegts?

Kādā rakā tu vari publicēt sveša cilvēka fotogrāfijas, pasakot, ka viņš paņēmis suni kaut kādu??? Varbūt tas krancis norāvās un tagad viņa fototapete ir uz šosejas....pisec,detektīvi.... Kas,veikalu novērošanas sistēmu ieraksti ir brīvi pieejami visiem?

aizgāju, paprasīju, viņi iedeva, par to, vai pieejami visiem, nezinu

aculieciniece redzēja, ka cilvēks suni atsēja un paņēma

pēc kameru datiem var izsecināt, ka tieši šie četri bija tie, kas paņēma suni, un aizbrauca ar to it kā Ceed un Celica

es tikai gribu suni atpakaļ, un meklēju, kā protu

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Protams, nav labi ņemt svešu mantu. Bet...ir jābūt bišķi čok čok lai retrīveru piesietu tā vienkārši un ietu pa veikalu klamzāt.

Un dēļ šitādiem te, 'meklēju kā protu'...'iztieku kā protu'...bieži vien cieš nevainīgi ļaudis. Nu un ko tu pasāksi, ja atradīsi to mašīnu??? Bļā, uzradies te 'reketieris',pisec.....

nevienam negrasos neko reketierēt. ja izdosies atrast paskatīšos tikai acīs, un viss. Un parādīšu ar pirkstu kur policijai meklēt.

Klamzāt, saki?

Protams, esmu jau izdomājies krustām šķērsām par to kāpēc man to bankomātu ievajadzējās, un tieši tad.

Galu galā ar suni veikalā iet iekšā nav atļauts, un tur ir suņu piesiešanai domāts stabs.

GERADS Reģ.: 02.12.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Un dēļ šitādiem te, 'meklēju kā protu'...'iztieku kā protu'...bieži vien cieš nevainīgi ļaudis. Nu un ko tu pasāksi, ja atradīsi to mašīnu??? Bļā, uzradies te 'reketieris',pisec.....

Gribētos man redzēt,cik čakli policija meklētu tev piederošu mantu,šajā gadījumā,suni,varam mēs te ilgi un gari debatēt ko vajadzēja vai nevajadzēja darīt saimniekam,bet nevajg te spamot,ja nevari līdzēt kaut ar padomu vai idejām,tad vismaz neklabini klaviatūru,lai gan labi jau,protams ir,ka topiks turas augšgalā.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Protams, nav labi ņemt svešu mantu. Bet...ir jābūt bišķi čok čok lai retrīveru piesietu tā vienkārši un ietu pa veikalu klamzāt.

Un dēļ šitādiem te, 'meklēju kā protu'...'iztieku kā protu'...bieži vien cieš nevainīgi ļaudis. Nu un ko tu pasāksi, ja atradīsi to mašīnu??? Bļā, uzradies te 'reketieris',pisec.....

Sretsked, reizēm tavi teksti norāda vedina uz domu, ka neesi ar pilnu pulksteni... Kāda starpībā kā cilvēks suni meklē??? Savs suns lūk i meklē kā māk.

Bet par kucēna vazāšanu gan izteicies kā pils idiņš - kas kucēns jātur seifā ar signalizāciju un apsardzi?

P.S. Un ko Policija šadā gadījumā var palīdzēt. Esi dzirdējis ka tie var ko tādu atrast? Viņi pazudušu bērnu nevar reizēm atrast, kur nu ies ķēpāties ar suņuku... Esi kādreiz mēģinājis griezties policijā ar tekstu - man atņēma mobilo? Man paziņas sīcim ir tā gadījies uz ko policija atteica - vot ej un paraudi - nav laika ar tādiem kā Tu ķēpāties...

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

dekster, tu ko rakstīt iesniegumu policijā par suņu, (nesugas)pazušanu??? labākajā gadījumā tev viņu pieņems un pasmiesies aiz muguras

Pilnīgi atbalstu pašdarbību, citu variantu vienkārši NAV!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Autors pats vainīgs pie suņa pazušanas. Primāri tev pašam bija jābūt skaidram, ka to suni VAR paņemt. Loģiski, nevienam nebūtu tiesību paņemt pa nakti uz ielas malā atstātas mašīnas jumta noliktu simtlatnieku.... bet paņems pilnīgi noteikti. Tad arī cepsi topiku un liksi kameru attēlus?

PS. Varbūt jaunie saimnieki sunim būs labāki.

PPS. Man ar suns pazuda,pats vainīgs biju...žēl bija...bet ...paša vaina,ko vainot....

Kas tad suni, dzīvu radību, Pasaules Nabā jau pie tiem suņu stabiem jāpieslēdz ar divām atslēgām, dzelzs kaklasiksnu un trosi?

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti