kādi auto?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005

kādas idejas, kādu modeļu ir manā galerijā redzamie auto?

 
1.. 2 3 4 5 6 7
Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Būtu interesanti uzzināt "medaļas otras puses" versiju par notikušo.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

cietusais rakstīja: Beidzot arī mēs, abu auto īpašnieki, esam iepazinušies ar visu forumu saturu, t.sk. video materiāliem. Priecājamies, ka suns ir atrasts.

Neesam nekādi suņu zagļi, un šī izplatītā informācija ir ļoti negaidīts un nepatīkams pārsteigums.

Sazvanot raksta un foruma autoru, sapratām, ka viņam šī apmelošana likās viens liels joks.

Par apmelojumu tiks veiktas likumdošanā paredzētās darbības.

garāmejot paķērāt suņuku lai nenofizģī visādi tipāži?

Te bieži izskan viedokļi, ka vienīgais pareizais esot mans viedoklis... bet paskatieties paši uz saviem viedokļiem...pirmais, tavējie tak arī vienmēr ir tikai un vienīgie pareizie....

Vai nevar kāds pieļaut iespēju, ka fotogrāfijā redzamie cilvēki NAV paņēmuši suni ???? Ka smaidīgais vienkārši bija smagi svinējis un pazaudēja savu suni citur???? Vai pats pārdeva.... bet ne,ienāk kāds smaidīgais,izklāsta savu versiju un nu visiem viss skaidrs...

Klau, tu te nesen vaidēji, ka vienam peugeot vaģilam tika tur un tur taisīts minets, un pēc tam tu tur paslīdēji uz preža un guvi morālo un fizisko traumu vai kas tml. Pat bez bildēm. Redzēji kā sūkāja, redzēji tukšu konzervbundžu un tml. hjuņa. Skaties, ka tagad tevis pieminētie personāži neuzsāk "likumā paredzētas darbības"

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja:

cietusais rakstīja: Nav joks!!!!!

Sheit driikst izklaastiit arii savu versiju

kādam pēc paģirām laikam vel nav izdomāta....

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

izskatās, ka cietušais ir pac Mr. Dexters Ze taisnības cīneklis aplamais...

Vai arī kāds dļa podģeržki razgavora ielika.

Ko smaidīgais te nopublicēja? Divus automašīnām līdzīgus priekšmetu attēlus, kur par viena auto marku skaidrības nebija, otru arī pusaudzis varēja padarīt līdzīgu Carlos Cainz edition Toyotai piezīmējot painta pāris tumšākus pleķus (atpazīstamības un a/m v/n tak nekur nebija)

Un otra bilda ar cilvēkiem, bez vārdiem/uzvārdiem, personas kodiem - ziniet - jebkurš disneja studijas mākslinieks zīmē līdzīgākas oriģinālam sejas. Bilde tik sūdīga, ka pat uz bildes attēlotajiem būtu ilgi jāpierāda tas, ka tie ir tieši viņi uz video, nevis viņu līdzinieki...

Pie kam nekur smaidīgais neminēja, ka viņi ir zagļi - viš teica, ka liecinieki esot redzējuši, ka suni bija paņēmuši - paņemt un nosaukt par zagli ir divi dažādi juridiski temini...

A Mr. Deksters tuk$...tis sava prežu topikā šķiet pat pieminēja a/m precīzu marku un modeli pat minēja atceramies... sliktajiem preža metējiem uz zemes... Moš tagad visu Peugeot 207 vai 30... īpašniekiem iesūdzēt tiesā Dexi?

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

cap rakstīja:

Klau, tu te nesen vaidēji, ka vienam peugeot vaģilam tika tur un tur taisīts minets, un pēc tam tu tur paslīdēji uz preža un guvi morālo un fizisko traumu vai kas tml. Pat bez bildēm. Redzēji kā sūkāja, redzēji tukšu konzervbundžu un tml. hjuņa. Skaties, ka tagad tevis pieminētie personāži neuzsāk "likumā paredzētas darbības"

Pilnīgi noteikti vari doties strādāt kaut kādā valsts dienestā...ja jau tur nestrādā...jo faktus sajāt tev labi padodas un demagogs esi varens.

Brīvs.

]

Pilnīgi noteikti esmu brīvs un varu strādāt vai nestrādāt kur pats gribu Kad paaugsies, arī tā varēsi, varbūt, ja nākamreiz paslīdot uz kāda gandona neatdauzīsi galvu galīgi vai arī kādas sūkātājas likumīgo darbību rezultātā nenokļūsi aiz restēm

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: cap...bet nu dirsējs tu esi varenāks par mani...ja jau reiz tāda runa ir sākusies. Laikam jau tu tajā pežuetā sēdēji un ar to minetu nodarbojies....ja jau tas tevi tā aizskāris

Jā, protams.

...pat ja man būtu pežots, uz tavu piemeslotu ģerevņu diez vai brauktu Tici man, pat mūsu valstī ir labākas vietas, kur kiļavu bundžu izmest

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: bet ieņirgt par visādiem capiem,kakšiem un palaidniekiem joprojām var

capam svarīgi ir izmest ķilavu bundžu, kaksis vispār spēj ko pateikt tik tad, kad citi ko pateikuši...bet palaidniekam patīk garus tekstus bīdīt Tātad..... caps brauc ēst siļķes, nevis drāzties, kaksis tiek klāt tik tad, kad citi beiguši, bet palaidnieks neko nespēj, tik spēj stāstīt kā būs

Sasummē sāvus tukšos komentārus un tad parunāsim kas te daudz muld... karoč aizej pabaro kāmi un klausi mammu!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

tas deksters tak ir impotences nomociits kurmis, ko no tada var gribet. vinam jau nerelai skauzh ka jaunatne kurbuleejas vina acu priekshaa, jo pats jau augshaa vairs nevar dabuut

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Goblinam ir tāds vārds... ПравозаSHITник....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

cietusais rakstīja: Beidzot arī mēs, abu auto īpašnieki, esam iepazinušies ar visu forumu saturu, t.sk. video materiāliem. Priecājamies, ka suns ir atrasts.

Neesam nekādi suņu zagļi, un šī izplatītā informācija ir ļoti negaidīts un nepatīkams pārsteigums.

Sazvanot raksta un foruma autoru, sapratām, ka viņam šī apmelošana likās viens liels joks.

Par apmelojumu tiks veiktas likumdošanā paredzētās darbības.

garāmejot paķērāt suņuku lai nenofizģī visādi tipāži?

Te bieži izskan viedokļi, ka vienīgais pareizais esot mans viedoklis... bet paskatieties paši uz saviem viedokļiem...pirmais, tavējie tak arī vienmēr ir tikai un vienīgie pareizie....

Vai nevar kāds pieļaut iespēju, ka fotogrāfijā redzamie cilvēki NAV paņēmuši suni ???? Ka smaidīgais vienkārši bija smagi svinējis un pazaudēja savu suni citur???? Vai pats pārdeva.... bet ne,ienāk kāds smaidīgais,izklāsta savu versiju un nu visiem viss skaidrs...

tak visi jau sen ir pieraduši, ka katrā topikā ir kāds, kas "izklāsta savu versiju"

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Es tā skatos, deksters vienmēr iekuļas kautkādos sūdos. Vienmēr kāds viņu pazemo, piesmej, ierobežo viņa cilvēktiesības.

Moška aizej pie kāda apgaismotāja, lai iztīra karmu un čakru...

bazmaksas čakru tīºīšana dušā..... ātri un kvalitatīvi

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: šitamos zagt ir pateiciigs darbinsh, jo beerniem šausmiigi patiik , un ja veel pa leeto

kaut gan man vinji nepatiik- sunim ir jaabuut peec suņa, nevis taadam kas lielaakos miesas bojaajumus nodara laizot

PN-mans bezsudzinieks (vilciņš kaadi sastopami katraa otrajaa lauku seetaa) sukaa iekšā visu saakot ar kartupeļu mizaam un beidzot ar nēģiem un - nekaadas vainas.

tu viņu ar nēģiem baro, ja?

kad atkal tā gribēsi darīt, padod ziņu, es tev iemainīšu tos nēģus pret kartupeļu mizām, koefic. 1:1,5

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

bet pats ar aiziesi un samainiisi pie sunja bljodas... neegjus pret mizaam... vari arii ar koeficientu 1:1

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: bet pats ar aiziesi un samainiisi pie sunja bljodas... neegjus pret mizaam... vari arii ar koeficientu 1:1

ak ta tu tos nēģus ozz'am piegādā suņa barībai?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nepiegaadaaju... bet suniiti iru maniijis

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

manam sunim no nēģa tika vienīgi galva - pa svētkiem.

ikdiena bij miežu putrasbļodiņa.

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

cietusais rakstīja: Beidzot arī mēs, abu auto īpašnieki, esam iepazinušies ar visu forumu saturu, t.sk. video materiāliem. Priecājamies, ka suns ir atrasts.

Neesam nekādi suņu zagļi, un šī izplatītā informācija ir ļoti negaidīts un nepatīkams pārsteigums.

Sazvanot raksta un foruma autoru, sapratām, ka viņam šī apmelošana likās viens liels joks.

Par apmelojumu tiks veiktas likumdošanā paredzētās darbības.

ha ha apmelojums viņam, "likumdošanā" paredzētās darbības, ja nāktos ciest, šādas domas prātiņā nebūtu. Gribēji gudri uzrakstīt, bet nav lemts, jo svešvārdi un termini tik sveši un nezināmi kā pats "Vikijs".

Un vispār, šķiet, ka kādam jaunēklim varētu būt jauns lietotājvārds.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja: Goblinam ir tāds vārds... ПравозаSHITник....

Atbilstoši sevi nosauci..nezinu nekādus gobļinus...tev tuvāk,tu ar smaidi

ko rausties? tev bija teikts?

ja jau pats atsaucies - tad jau izskatās ka tev tuvāk.... tu jau te par visas pasaules tiesībām lēkā....

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Ja nu te ir kāds kas vel atceras šo epopeju. Nupat man atsūtīja vēstuli, ka krimināllietu izbeidz. Zagli atraduši nav.

Vikija ir izaudzis liels, pārgudrs, un tagad krāc man pie kājām. Baigs draugs visiem.

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: O bļe, bij jau zināms, ka dexters ir jabonutijs, bet nu līdz tādai pakāpei.. ei tu nost

andzins1111 Reģ.: 14.01.2014
0 0 Atbildēt

Bet kāda tad bija tā "cietušo" versija par to, kāpēc viņi to suņuku paņēma?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Sunis bija pie labticigiem pircējiem...

1.. 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti