Leišu nummuri

mape13 Reģ.: 30.07.2007

Jau sen esmu vīlies Latvijas valsts birokrātijā un nodokļu sistēmā, talab jau labu laiku pārvietojos ar Lietuvā reģistrētu dampi. Tas jaunais likums, kas stājas spēkā ar 1. jūliju - aprakstīts jau diezgan skaidri un saprotami, bet kas ir ar sodu tā neivērošanas gadījumā? Nekur neatradu. Liks naudas sodu jeb arī kādu punktu piešķirs..?

 
Miezis_69 Reģ.: 01.12.2012
0 0 Atbildēt

mape13 rakstīja: Jau sen esmu vīlies Latvijas valsts birokrātijā un nodokļu sistēmā, talab jau labu laiku pārvietojos ar Lietuvā reģistrētu dampi. Tas jaunais likums, kas stājas spēkā ar 1. jūliju - aprakstīts jau diezgan skaidri un saprotami, bet kas ir ar sodu tā neivērošanas gadījumā? Nekur neatradu. Liks naudas sodu jeb arī kādu punktu piešķirs..?

ikdienā ļoti daudzi brauc pa lv ar lt va ee numuriem. laikam viss ir oficiali apejams un kārtojams. domāju ka ar laiku vajadzētu pāriet pie lt vai ee.

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

Sveiki!

vai kads taisas pāreģistret lt Nr?

Maris Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

Tranzīta vai patstavīgo LT domā?

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Sakārtoju šo iAuto foruma tēmu un izdzēsu "spam" ierakstus. Ja ir vēl kāda interesanta tēma, kurā šis tas ir jāpatīra, lūdzu atsūtīt attiecīgo saiti uz iauto at iauto . lv vai liekam attiecīgajā foruma tēmā www.iauto.lv/...

Aigarcix Reģ.: 15.07.2007
0 0 Atbildēt

Miezis_69 rakstīja:

mape13 rakstīja: Jau sen esmu vīlies Latvijas valsts birokrātijā un nodokļu sistēmā, talab jau labu laiku pārvietojos ar Lietuvā reģistrētu dampi. Tas jaunais likums, kas stājas spēkā ar 1. jūliju - aprakstīts jau diezgan skaidri un saprotami, bet kas ir ar sodu tā neivērošanas gadījumā? Nekur neatradu. Liks naudas sodu jeb arī kādu punktu piešķirs..?

ikdienā ļoti daudzi brauc pa lv ar lt va ee numuriem. laikam viss ir oficiali apejams un kārtojams. domāju ka ar laiku vajadzētu pāriet pie lt vai ee.

Var ,ja esi darba ņēmējs LT vai EE,tad nevar te liegt vizināties,k-kā tā.Ja labi pameklēsi atradīsi ari piedāvājumus kā sakārtot šo lietu iekš LT.Reiz jau bija te rakstiņi,tā kā meklē.

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

noteikti ka patstavigo domaju

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti