w124 motora maiņa

kursants Reģ.: 17.11.2004
 
krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Cik man zināms swaps no benzīna uz dīzeli ir jāreģistrē CSDD kā pārbūve...

kursants Reģ.: 17.11.2004
0 0 Atbildēt

Ja maina viens auto markas motorus tad nav motors bus ari no merša un domājams ka stiprinājumu vietas pārtaisīt nevjadzēs.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

cik zinu kupejaas nebija dizelji, tamdeelj parbuvet registracija nebuus tik vienkaarsha. ja tajaa virsbuvee bija adi degvielas tipi, tad parbuves registracija ir ap 20ls plus jauna pase. pie nosacijuma ka motora stiprinajumi ir rupnieciski, ne pashtaisiiti

krishus Reģ.: 06.05.2006
1 0 Atbildēt

Būs gan jāreģistrē:

"4. Par transportlīdzekļa pārbūvi neuzskata:

4.1. līdz 2001.gada 1.janvārim izgatavotam transportlīdzeklim – motora maiņu pret tās pašas

transportlīdzekļa markas un modeļa un tā paša veida (dzirksteļaizdedzes, kompresijas aizdedzes) motoru,

ja šādu motoru transportlīdzeklim paredz tā izgatavotājs un ja, mainot motoru, netiek mainītas motora

stiprinājuma vietas, kā arī ja motora maiņa būtiski neietekmē automobiļa iekārtu (piemēram, bremžu

iekārtas, stūres iekārtas) un sistēmu darbību un efektivitāti;"

Šajā gadījumā tu veic pārbūvi no dzirksteļaizdedzes un kompresijas aizdedzi.... Koroče- gemarojs... es to nedarītu...

kursants Reģ.: 17.11.2004
0 0 Atbildēt

Mainiju golfam motoru no dizelja uz gti , nummura salidzinashana un viss jauns talons ka tas ir benzīns. Te tieši tas pats variants un man šķiet ka po kāda virsbūve, marka ir MB un motori ari ir MB un nekas netiek pārmetināts.. kāda starpība vai sedans vai kupeja sedanos arī nāk tādi paši 3.0 un tādi paši 3.0d

Bet labprāt uzklausītu kādu 'zinātāja' viedokli..

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Gadus piecus atpakaļ vienam kolēģim bija bmw 535 (e34), sadomāja, ka vajag ekonomiju un bija sabriedis pārmest 2,5tds... aizbrauca uz csdd parunājās un domu par diesel atmeta- iemauca gāzi... teicās, ka pārāk liels čakars....

bobcat Reģ.: 12.10.2006
1 0 Atbildēt

kādu brīdi atpakaļ (5-7 gadi) man mājas pagalma servisā tika veikta identiska transplantācija. Stiprinājumi der, jo mersis bija paredzējis tehnoloģiskos caurumus, tikai nevajadzīgos bija iespraudis korķus. Par kārbu nepateikšu(parasti dīzelim ir cita kārba, dēļ griezes momenta. Benzīman no dīzeļa var, otrādi nevar), zinu ka elektrība nebija problēma, kaut kādas pāris "fiškas"un lieta darīta. ar csdd ar nezinu.

bet varu pajautāt nākamnedēļ "pelēkā" mb servisa vīriem kā tur ir.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: cik zinu kupejaas nebija dizelji, tamdeelj parbuvet registracija nebuus tik vienkaarsha. ja tajaa virsbuvee bija adi degvielas tipi, tad parbuves registracija ir ap 20ls plus jauna pase. pie nosacijuma ka motora stiprinajumi ir rupnieciski, ne pashtaisiiti

Nu un kas tad ir, ka nebija? Iekš Audi 200 arī nebija neviena ķīseļa, bet tas netraucē izveikt lēto pārreģistrācijas variantu pēc ķīseļa ielikšanas.

Šajā banānijā tas ir vairāk atkarīgs no CSDD ļoļiku vēlmes piesieties.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: C124jā kupejā dīzeli ? Forši

Šitam piekrist Kupejām tā klaboņa nepiestāv, neatkarīgi no markas

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Tev nav apnicis pašam sevi par banānrijēju saukāt ?

Tu jau esi tas banānrijējs, kas fano par šo valsti

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

msh,.... tu esi glupš.....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Diemžēl nē

kursants Reģ.: 17.11.2004
0 0 Atbildēt

dīzelis nav dēļ ekonomijas, bet gan dēļ gaitas īpašībām, esmu to fans un man patīk tā klaboņa..

Bet atpakaļ pie tēmas, tātad cik noprotu kārba IR jāmaina..

Un reduktors?

Un labprāt tiešām uzzinātu kādu viedokli no CSDD puses.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ja jau tāda dziesma aizgāja,tad es liktu automātu.reduktoru neaiztiec,bloķis rullz.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gaitas īpašības, kuru vērts būtu likt ķīseli, piemīt izvīlētam ļurboķīselim, nevis atmosfērai

Ja mersis nav uztaisījis kaut kādu jebļu, lai nevarētu saskrūvēt kārbas [to lai ideots atbild ], tad jāmaina tas, kas benzīnam ir īsāks un ķīselim garāks - vai tas būtu kārbas piektais robs vai reduktors

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Slinkais rakstīja: cik zinu kupejaas nebija dizelji, tamdeelj parbuvet registracija nebuus tik vienkaarsha. ja tajaa virsbuvee bija adi degvielas tipi, tad parbuves registracija ir ap 20ls plus jauna pase. pie nosacijuma ka motora stiprinajumi ir rupnieciski, ne pashtaisiiti

Nu un kas tad ir, ka nebija? Iekš Audi 200 arī nebija neviena ķīseļa, bet tas netraucē izveikt lēto pārreģistrācijas variantu pēc ķīseļa ielikšanas.

Šajā banānijā tas ir vairāk atkarīgs no CSDD ļoļiku vēlmes piesieties.

tas ka R5 audi dzineji visi vienaadi, nebuut nenoziimee ka mersim arii. ja visi stiprinajumi der, un karba arii tad arii nav probleemu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

tas ka R5 audi dzineji visi vienaadi, nebuut nenoziimee ka mersim arii. ja visi stiprinajumi der, un karba arii tad arii nav probleemu.

Nu mēs to zinām ka vienādi, bet TA ļoļiki oficiāli to nezina Ideja vienkārši tāda, ka oriģināli tas bīdelis tur nav bijis un viss.

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Ja jau aizsākāt tēmu, tad arī man ir viens jautājums sakarā ar W124 kupeju dzinēju maiņām. Pašam ir W124 2,3 ar mehānisko kārbu. Dzinējs nav pie labas veselības, bet ir piedāvājums par lētām naudām nopirkt tā paša gada 3,0 dzinēju (nezinu gan, no automāta vai mehānikas). Interesē - vai ir iespējams 3.0 ielikt 2.3 vietā bez īpašiem sarežģījumiem? Interesē zinātāja viedoklis: vai tas ir viegli izdarāms, vai arī sarežģīti un jāmaina vēl kaudze visādu sīkumu un lētāk sanāk šo pašu dzinēju sataisīt (tāme ir ap 250 Ls) .

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti