BMW

Leišu radari

opelis Reģ.: 03.10.2005

Vispār pārsteidza mani leišu ceļu policisti... Braucu no Polijas un netālu no Kauņas un uzrāvos uz ātrumu. Antiradars nenostrādāja un leiši lepni paziņoja, ka šiem tagad esot jauni lāzerradari. Aparāts pats līdzīgs pēckara amatieru kinokamerām ar diviem objektīviem un cik sapratu, tad kaut ko bildē arī, jo uz manu mēģinājumu apelēt pie tā, ka braucu plūsmā, ments solījās parādīt kino, kurā redzams, ka mans auto brauc ar tiem 91km/h, kamēr pārējiem esot 89km/h. Kino neskatījos, jo ātrumam piekritu un bez tielēšanās nopiķoju 50 poļu zlotus, jo pilnais sods esot 300 liti. Varbūt kāds kko zina par šitiem brīnumiem, kādā frekfencē strādā utt.

 
1 2
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

opelis rakstīja: Vispār pārsteidza mani leišu ceļu policisti... Braucu no Polijas un netālu no Kauņas un uzrāvos uz ātrumu. Antiradars nenostrādāja un leiši lepni paziņoja, ka šiem tagad esot jauni lāzerradari. Aparāts pats līdzīgs pēckara amatieru kinokamerām ar diviem objektīviem un cik sapratu, tad kaut ko bildē arī, jo uz manu mēģinājumu apelēt pie tā, ka braucu plūsmā, ments solījās parādīt kino, kurā redzams, ka mans auto brauc ar tiem 91km/h, kamēr pārējiem esot 89km/h. Kino neskatījos, jo ātrumam piekritu un bez tielēšanās nopiķoju 50 poļu zlotus, jo pilnais sods esot 300 liti. Varbūt kāds kko zina par šitiem brīnumiem, kādā frekfencē strādā utt.

300 liti par ko - par +1 km/h? Jeb kā?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

opelis rakstīja: Vispār pārsteidza mani leišu ceļu policisti... Braucu no Polijas un netālu no Kauņas un uzrāvos uz ātrumu. Antiradars nenostrādāja un leiši lepni paziņoja, ka šiem tagad esot jauni lāzerradari. Aparāts pats līdzīgs pēckara amatieru kinokamerām ar diviem objektīviem un cik sapratu, tad kaut ko bildē arī, jo uz manu mēģinājumu apelēt pie tā, ka braucu plūsmā, ments solījās parādīt kino, kurā redzams, ka mans auto brauc ar tiem 91km/h, kamēr pārējiem esot 89km/h. Kino neskatījos, jo ātrumam piekritu un bez tielēšanās nopiķoju 50 poļu zlotus, jo pilnais sods esot 300 liti. Varbūt kāds kko zina par šitiem brīnumiem, kādā frekfencē strādā utt.

vaidzēja palūrēt kinci

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

varētu pastāstīt kāds bija atļauts ātrums?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: varētu pastāstīt kāds bija atļauts ātrums?

Tieši tā - līdz šim leišu CP ir ignorējuši +20 pēc spidometra tieši tāpat, kā visi citi CP, izņemot skandināvus, igauņus un šveiciešus.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

modena rakstīja: varētu pastāstīt kāds bija atļauts ātrums?

Tieši tā - līdz šim leišu CP ir ignorējuši +20 pēc spidometra tieši tāpat, kā visi citi CP, izņemot skandināvus, igauņus un šveiciešus.

Nez' pagājušogad maijā uzrāvos pirms Paņevežas uz 105 (+15 tātad) - sods 70LTL (neiedeva max, kas ir 100LTL) un neizskatījās, ka šie būtu ar mieru uz kkādiem citiem variantiem, jo nadzīgi ķērās pie protokola sastādīšanas.

Atceros, ka pirms brauciena vēl tiku tepat kautkur inetā salasījies, ka leiši šitā saaktivizējušies - ap Paņevežu un uz Viļņas ātrgaitas ceļa.

Ā, un pats labākais bija tas, ka pirms tam ilgi biju sēdējis astē vienai kolonnai ar daudziem kraviniekiem, un kad ceļš atbrīvojās, liku garām, tā ka uz brīdi bija arī visi 150-160 , beidzis manevru vnk atlaidu gāzi un pamazām nokrita uz tiem 105, kad tālumā pamanīju šosejas malā mentu auto, nezināju, labi, ka šie piefiksēja tikai to 105...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

nezināju - nezināju uz cik šie mani nomērījuši

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Atceros, ka pirms brauciena vēl tiku tepat kautkur inetā salasījies, ka leiši šitā saaktivizējušies - ap Paņevežu un uz Viļņas ātrgaitas ceļa.

Paņevežas apvedceļš laikam ir īpašs stāsts - tur CP laikam ir vienmēr Tāpat arī ~50km zonā no poļu robežas. Bet nu uz "bāņa"

nekad nav gadījies redzēt.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Un es ar tādu izbrīnu vēroju un lamāju leišus, ka šie brauc 1 km/st lēnāk kā atļautais ātrums, pie kam bez neviena izņēmuma visi un visur!! Nevienu CP nemanīju, bet arī neviens nemirkšķināja.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Un es ar tādu izbrīnu vēroju un lamāju leišus, ka šie brauc 1 km/st lēnāk kā atļautais ātrums, pie kam bez neviena izņēmuma visi un visur!! Nevienu CP nemanīju, bet arī neviens nemirkšķināja.

Aļjo... Kopš kura laika šitā? Vēl vasarā visi brauca normāli un mirkšķināja apzinigāk nekā latvieši.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Uz tā Viļņas bāņa vairākkārt ir redzētas leišu CP patruļas un ņemot vērā, cik es tur reti braucu (reizi 3-4 mēn), tad tas ir praktiski katru reizi. Visbiežāk gan šie tika manīti otrā bāņa pusē, bet vienreiz gadījās tā, ka braucu tur uz 150 (atļautais 130 vasarā), braucu pa otro joslu garām pirmajā lēnāk braucošiem un tad - ups, sanāca arī poličiem pabraukt garām, bet paguvu jau nomest zem 140

Laikam, vairs tur neskriešu tik daudz, savulaik izprovēju tur, cik ir 1.4 corollas vmax (~180) un interesēja degvielas patēriņš pie tāda ātruma (tagad vairs precīzi neatceros, bet bija vir 10 litriem)

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

i_edgars rakstīja: Un es ar tādu izbrīnu vēroju un lamāju leišus, ka šie brauc 1 km/st lēnāk kā atļautais ātrums, pie kam bez neviena izņēmuma visi un visur!! Nevienu CP nemanīju, bet arī neviens nemirkšķināja.

Aļjo... Kopš kura laika šitā? Vēl vasarā visi brauca normāli un mirkšķināja apzinigāk nekā latvieši.

vēl oktobra sākumā bija godīgie, un bija uz 120 kmh braucošie

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Opaa! A man likas, ka Vilnjas shosejaa CP praktiski nav. Izmeginaaju cik man toreizeejais A6 skrien. Sanaca 230km/h pie atlautajiem 130km/h.... Tad jau labu sodu vareeju ``norauties``...

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Un paterinsh tad bija 23litri uz simta))

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

A tā vispār mazā Corolla diezgan taupīga- braucot ar ~ +30 Rīga-Viļņa 3 stundās un vidējais patēriņš 7,3.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: A tā vispār mazā Corolla diezgan taupīga- braucot ar ~ +30 Rīga-Viļņa 3 stundās un vidējais patēriņš 7,3.

Hi Hi... Lielais SAAB to paveic ar 6 litriem

amiz Reģ.: 05.12.2003
0 0 Atbildēt

Oktobra sākumā braucot no Polijas manīju melnu A4 (90to gadu paaudze) ar radaram līdzīgiem pribambasiem uz paneļa un vīru zaļajā poliču formā pie stūres.

Tas bija Kauņā uz tilta pār upi (Nemuna laikam saucas ) pirms bāņa sākuma. Ir viņiem mode ar netrafarētiem auto darboties?

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

brmbrmm rakstīja: A tā vispār mazā Corolla diezgan taupīga- braucot ar ~ +30 Rīga-Viļņa 3 stundās un vidējais patēriņš 7,3.

Hi Hi... Lielais SAAB to paveic ar 6 litriem

Dīzeļa. Toreiz gan diezgan steidzos, +30 bija mazākais.

Kolēģim arī bija tāds pat sābs, tikai universālis - patēriņš līdzīgos reisos gan bija tuvāk 7 litriem.

Viņam gan bija tād joks ar to auto, ka turbīna mēdza atslēgties, un, lai to dabūtu atpakaļ pie dziesmas, vajadzēja auto apturēt un "pārstartēt" dzinēju! Ilgi un dikti dīlerserviss jamo mocīja, nekādi nevarēja salabot!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

i_edgars rakstīja: Un es ar tādu izbrīnu vēroju un lamāju leišus, ka šie brauc 1 km/st lēnāk kā atļautais ātrums, pie kam bez neviena izņēmuma visi un visur!! Nevienu CP nemanīju, bet arī neviens nemirkšķināja.

Aļjo... Kopš kura laika šitā? Vēl vasarā visi brauca normāli un mirkšķināja apzinigāk nekā latvieši.

Nezinu kur tu brauc, praktiski vienmēr, kad man ir sanācis braukt palangas virzienā, vienmēr ir liels procents sēņu [nu nevis tādu kā tu, kas vālē ar ķīseļopeļsābu, bet tādu, kas velkas pa šoseju ar vienalga ko ], ir redzēti arī tādi, kas pa jauku, gludu šoseju velkas uz 50kmph, gan pa nakti. Iedgars gan laikam ir baisi pārliecināts par sava spidometra precizitāti

Man pagaidām liekas ka tofika autors ir paņemts uz muļķi.

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Kas ta šiem? Super mega precīzie radari, kuri nekļūdās ne par vienu km/h?

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

opelis rakstīja: Vispār pārsteidza mani leišu ceļu policisti... Braucu no Polijas un netālu no Kauņas un uzrāvos uz ātrumu. Antiradars nenostrādāja un leiši lepni paziņoja, ka šiem tagad esot jauni lāzerradari. Aparāts pats līdzīgs pēckara amatieru kinokamerām ar diviem objektīviem un cik sapratu, tad kaut ko bildē arī, jo uz manu mēģinājumu apelēt pie tā, ka braucu plūsmā, ments solījās parādīt kino, kurā redzams, ka mans auto brauc ar tiem 91km/h, kamēr pārējiem esot 89km/h. Kino neskatījos, jo ātrumam piekritu un bez tielēšanās nopiķoju 50 poļu zlotus, jo pilnais sods esot 300 liti. Varbūt kāds kko zina par šitiem brīnumiem, kādā frekfencē strādā utt.

300 liti par ko - par +1 km/h? Jeb kā?

--------------------------------------------------------------

Ā, nu jā neuzrakstīju-uz manu izbrīnu, ka es taču braucu ārpus apdzīvotas vietas, menti lepni paziņoja, ak metrus 400 atpakaļ esot uzstādīta zīme 70km/h un tā esot uzlikta jau gandrīz nedēļu. Kino neskatījos, jo ja filmu noskatās, tad esot oficiāls protokols jāstāda.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

opelis rakstīja: ja filmu noskatās, tad esot oficiāls protokols jāstāda.

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Nu ja, ja filmu skatās tad par biļeti jamaksā

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Nezinu kur tu brauc, praktiski vienmēr, kad man ir sanācis braukt palangas virzienā, vienmēr ir liels procents sēņu [nu nevis tādu kā tu, kas vālē ar ķīseļopeļsābu, bet tādu, kas velkas pa šoseju ar vienalga ko ], ir redzēti arī tādi, kas pa jauku, gludu šoseju velkas uz 50kmph, gan pa nakti. Iedgars gan laikam ir baisi pārliecināts par sava spidometra precizitāti

Man pagaidām liekas ka tofika autors ir paņemts uz muļķi.

Braucu lielākoties cauri, pa ceļam uz Eiropu. Tajā maršrutā, protams, arī gadās pa kādam lēnbraucējam, bet visai maz. Savukārt +20 ir gana vidējs ātrums - gan pašam sanāk apdzīt, gan mani apdzen. Un nekādu īpašu starpību satiksmē nemanīju arī pabraukājot pa Klaipēdas / Palangas pusi.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Braucu lielākoties cauri, pa ceļam uz Eiropu. Tajā maršrutā, protams, arī gadās pa kādam lēnbraucējam, bet visai maz. Savukārt +20 ir gana vidējs ātrums - gan pašam sanāk apdzīt, gan mani apdzen. Un nekādu īpašu starpību satiksmē nemanīju arī pabraukājot pa Klaipēdas / Palangas pusi.

Nu nezinu. Tās retās reizes, kad sanāk pašam pabraukāties tajā virzienā, vienmēr varu galā aizbraucot savu brālēnu pavilkt uz zoba par viņa tautiešiem - sēņotājiem

Nupat biju aizbraucis pie vecvecākiem, kas nozīmē nelielu pabraucienu pa liepājas - klaipēdas šoseju [šo jauko valsteli nepametot, protams], un pa ceļam atkal viens ļoti pierasts skats - es mierīgi uz 85-90 ripinos, priekšā pēdējajā desmitgadē ražots kuissans ar leišu numuriem, kuram es ar vismaz 5 kmph starpību eju garām. Varētu, protams, padomāt, ka tā kaste ātrāk neiet bet nu atpakaļceļā tāds pats, tikai ar latviešu numuriem, man braucot uz 95-100, kādus 10 km turējās cītīgi pie pakaļas un pēc tam pagāja garām Bet ja nopietni, tad latvijas pusē pa šoseju pabraukājot kaut kā nevaru atcerēties gadījumu, kad es būtu braucis aiz leiša - parasti tos nākas apdzīt

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Bet ja nopietni, tad latvijas pusē pa šoseju pabraukājot kaut kā nevaru atcerēties gadījumu, kad es būtu braucis aiz leiša - parasti tos nākas apdzīt

Nu vai tad kāds normāls vēl cilvēks brauc UZ Latviju...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti