Lancer/Colt ģenerators 75- 90A

bogy Reģ.: 14.10.2004

Vai kādam nav kāds Lancera dīzeļa ģenerators, tur uz ass vēl viens bundulis uzskrūvēts. Var būt ar pārdegušiem tinumiem un bez oglītēm, man vajag tikai diožu bloku.

 
bogy Reģ.: 14.10.2004
0 0 Atbildēt

bogy rakstīja: Vai kādam nav kāds Lancera dīzeļa ģenerators, tur uz ass vēl viens bundulis uzskrūvēts. Var būt ar pārdegušiem tinumiem un bez oglītēm, man vajag tikai diožu bloku.

93gads. 2.0 atmosfēriskais dīzelis

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

a kur problema nopirkt to diozhu tiltu? ja nevar dabuut, noteikti var samainiit pashas diodes

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

bogy rakstīja: Vai kādam nav kāds Lancera dīzeļa ģenerators, tur uz ass vēl viens bundulis uzskrūvēts. Var būt ar pārdegušiem tinumiem un bez oglītēm, man vajag tikai diožu bloku.

Pazvani šitiem 29482673 BTC, Riepnieku ielā. Mož šamiem ir

bogy Reģ.: 14.10.2004
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja:

bogy rakstīja: Vai kādam nav kāds Lancera dīzeļa ģenerators, tur uz ass vēl viens bundulis uzskrūvēts. Var būt ar pārdegušiem tinumiem un bez oglītēm, man vajag tikai diožu bloku.

Pazvani šitiem 29482673 BTC, Riepnieku ielā. Mož šamiem ir

Paldies! ..pamēģināšu pēc 9:00.

bogy Reģ.: 14.10.2004
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: a kur problema nopirkt to diozhu tiltu? ja nevar dabuut, noteikti var samainiit pashas diodes

..samainīt ir sarežģījumi, tās nav iepresētas, bet piemetinātas pie radiatora. Neviens tā īsiti netirgo arī pašas diodes, var ņemt no metināmajiem, bet tad ir problēmas ar izmēriem.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Principaa veel ir versija uzbuuveet "iznestu" diozhu bloku ar

savu radiatoru, un novietot kaut kur uz brizgovika vai tamliidziigi. Mees taa dariijaam krievu laikos, kad sadabuut dzimtaas diodes

bija praktiski neiespeejami - tad tika veidotas shaadas konstrukcijas no dazhaadu krievu gjeneratoru diodeem...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti