Mitsubishi Pajero braukšanas režīmi

ilis Reģ.: 16.08.2001

Sveiki!! Kolēģim iegādāts Mitsubishi Pajero 1999 gada modelis ar 2,8 TD dzinēju. Autiņu paredzēts izmantot gan pilsētas, gan šosejas, gan bezceļu režīmos - tāpēc arī jautājums par braukšanas režīmiem, kad kā jāsaslēdz, jābloķē utt. , lai nesačakarētu kādu mezglu. Ja ir kādi materiāli, varat atsūtīt uz mailu: Roshkins@inbox.lv . Noderēs jebkura informācija! Thanks!

 
ilis Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Tas tā kā būtu skaidrs, vajadzētu zināt tās kombinācijas kādos jātrodas tiem kloķiem. Ja konkrētāk - bezceļš ir meža takas, stigas, izcirtumi, kā jau zajadlijam medniekam un makšķerniekam pienākas...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kas ir "zajadlijam" ?

ilis Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

To kuru biežāk var sastapt kādā ūdenstilpnē vai "viškā" nekā mājās...

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

GOOGLES TANTE:

1) Te par 1999 gada Pajero ātrumiem tieši iet runa:

www.exploroz.com/...

(Pirmais komentārs jēdzīgs- pārējais spams)

2) Te jau advancētāks materiāls par Pajero kārbām , bloķa režīmiem, 4wd saslēgšanu u.t.t.

www.pocuk.com/...

(Tā paša foruma sadaļa tikai par kārbām/bloķiem:

www.pocuk.com/... )

MANUĀLIS

Ja auto līdzi nenāca normāls manuālis- iepērc internetā Haynes vai jebkuru standarta manuāli.

Piemēram:

www.freeautorepairmanualz.com/...

www.mitsubishi-forums.com/...

www.pdf-word.net/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pilsētā ir jābrauc ar pazemināto lai nepārsniegtu atļkauto ātrumu

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sapratne par "kas kā jāsaslēdz un jābloķē" atnāk meža vidū , ar ātrumu kas apgriezti proporcionāls attālumam līdz tuvākajam traktoram.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pēc tam rodas vēlme vadāt līdzi lāpstu un vismaz tūristu klases rokas vinču.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt
Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Pēc tam rodas vēlme vadāt līdzi lāpstu un vismaz tūristu klases rokas vinču.

Un ja tālu līdz traktoram, tad arī telts un parīs tūrista brokastis ar noderēs.

Jo krutāks džipis, jo tālāk jāiet pēc traktora.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Rodas jautājums, ko jēdz cilvēks, kurš neprot saslēgt kloķus džipam. Durvju atvēršanas manuāli nevajag ?

+1

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Rodas jautājums, ko jēdz cilvēks, kurš neprot saslēgt kloķus džipam. Durvju atvēršanas manuāli nevajag ?

var paņemt šoferi.

ilis Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Paldies, visa infa nodota kolēģim!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Saki ? Es,kad nopirku pirmo džipu-Nissan Terrano II , iebraucu pļavā ,slapjā, rudenī...un izmēģināju visus saslēgumus,pārnesumus un tā džipa spējas. Vislabākā skola.

nevaru tavu postu izlasīt, man nets nestrāda un iauto.lv ar neiet.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Saki ? Es,kad nopirku pirmo džipu-Nissan Terrano II , iebraucu pļavā ,slapjā, rudenī...un izmēģināju visus saslēgumus,pārnesumus un tā džipa spējas. Vislabākā skola.

nevaru tavu postu izlasīt, man nets nestrāda un iauto.lv ar neiet.

Paldies par ziņu, bet, diemžēl, šobrīd atrodos ārpus biroja bez iespējas piekļūt internetam.

Būšu atpakaļ birojā ceturtdien, 29.10.2009.

Steidzamos gadījumos lūgums zvanīt 112.

japcar Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

Pieņemsim esmu biroja žurka, ar auto esmu uz Jūs. Ja man $$$ atļauj iepirkt puslīdz nopietnu 4x4 auto ar visiem bloķiem pazeminātajiem un visu pārejo pa 3-4 k naudiņām (tā tie Pajero maksā ap tiem gadiem).

Ja man ir hobijs makškerēšan pa brīvdienām vai medības pa brīvdienām- kur ir problēma lūdzu.

Nav visi dzimuši garāžā ar eļļainām, rokām un uzgriežnu atslēgu rokās. Nav visiem savi uzņemumi kur tiek izmantotota traktortehnika, vieglie/smagie komercauto.

Cilvēks tapēc uzjautā ka normāli apieties ar visiem tiem klokiem lai nesapi**u kārbu, difus aiz nezināšanas.

Kapēc ir vajadzīgs tas spams un tukšā ir**ana? Kapēc cilv

ēki un citi forumi aptirš iAUTO. Tapēc kad Te atmos'fēr ir tāda kāda tā ir. Bet kas to atmosfēru veido???

Mēs paši.

Es, Tu un jebkurš cits kas šobrīd te pavada savu laiku.

Tāpat kā ar krīzi- nenāks mistiski ceilvēki un nerisinās mūsu problēmas. Pašiem ir jāmainās ikvienam no mums.

Varbūt naivi uzskati- bet tas ir pamatu pamats.

Sretsked rakstīja: Rodas jautājums, ko jēdz cilvēks, kurš neprot saslēgt kloķus džipam. Durvju atvēršanas manuāli nevajag ?

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 1 Atbildēt

dЫK cilvēks vienkārši gribēja palielīties ka kā kārtīgs latvietis nopircis pilnpiedziņas auto, Pircis no cita latvieša kurš nobraucis N gadus un nezin priekš kam tai mašīnai ir divi ātrumkloķi.

Labākais paskaidrojums ko esu dzirdējis ir, " Man am auto ir divas ātrumkārbas, bet ar to otru kautkas nav kārtībā Slēdzot baigi grab, es viņu nekad nelietoju!"

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 1 Atbildēt

man kolēģis vakar nopirka žiguli

ir paredzēts braukt gan pa pilsētu, gan ārpous tās. kolēģis saka, ka braukšot arī maksķerēt un reizi gadā uz brīvdabas muzeja gadatirgu

sakiet vai nav kāds manuālis ar kuru ātrumu ir kurā situācijā jābrauc?

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 1 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man kolēģis vakar nopirka žiguli

ir paredzēts braukt gan pa pilsētu, gan ārpous tās. kolēģis saka, ka braukšot arī maksķerēt un reizi gadā uz brīvdabas muzeja gadatirgu

sakiet vai nav kāds manuālis ar kuru ātrumu ir kurā situācijā jābrauc?

Ar invaļidku būtu jautrāk!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

invaļidkai atpakaļgaita bija ar atsevišķu kloķi.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Tam sūdam audi kvatrai, kuru daži sauc par auto, manuālī bija skaidri un gaiši rakstīts kā lietojams bloķis, kas tiek sabloķēts katrā pozīcijā un kas jāievēro braucot ar ieslēgtiem bloķiem.

Tieši tās pats ir aprakstīts arī kruzaka manuālī.

priekš kam lasīt sūda manuāli?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Tam sūdam audi kvatrai, kuru daži sauc par auto, manuālī bija skaidri un gaiši rakstīts kā lietojams bloķis, kas tiek sabloķēts katrā pozīcijā un kas jāievēro braucot ar ieslēgtiem bloķiem.

Tieši tās pats ir aprakstīts arī kruzaka manuālī.

vot šite parādās kuiņa, ka dažādas lietas sauc vienā vārdā

manuāli bloķējams kautkas kvatrai bija stipri sen...

vēlāk vidū torsens, pakaļā bloķis,kas atbloķējas saniedzot kautkādu ātrumu, priekša nebloķējas vispār

p.n.

bet audī TT par quattro nosaukt var tikai deksters

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Q1- manuaali blokjeejams pakaljtilts un centra difs

Q2- torsens centraa un pakalja blokjeejama manuaali- atsleedzaas pie 25km/h(laikam no 1987)

i peecaak jau saakaas izvirtiibas ar torseniem priekshaa pakaljaa un elektroniskajiem blokjiem...

P.S. TTshku un a3q ne Deksis par Q nolamaaja ja nu kas- Q ieksh pasaata par sinchro deeveeja... arii Deksha vaina?

P.P.S. audi vienalga nerullee

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti