Palaižam apsardzes auto

Dzēsts lietotājs Reģ.: 20.04.2024

Atbalstu un cenšos palaist.

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vai ta kaksis nestrādā apsardzē? citur jau tādus dauņus neņem ..

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Zinot, cik ļoti viņiem patīk izmantot "dienesta" stāvokli, mana attieksme pret apsardzes mašīnām ir vairāk negatīva nekā pozitīva.

Speciāli ceļu viņiem negriežu, bet arī nekā īpaši nereaģēju uz dzeltenajām bākugunīm. Uztveru tās tikai informatīvi.

Līdzīgi ir arī ar mūžīgi steidzīgajiem kārtības policijas busiņiem - tiem nezkāpēc arī vienmēr visur jābūt pirmajiem, it sevišķi katru rītu, kad brauc viens pats busā uz darbu. Tādu skatu redzu vai ik rītu.

CP, neatliekamo palīdzību, ugunsdzēsējus un gāziniekus gan laižu vienmēr.

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Juridiski priekšrocības jau nedod, bet re - cauri korķim ātrāk tikt daži palīdzētu.

Tā jau ir priekšrocība

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

dex

"palaidīsi no 10 policijas busiņiem 2, kuri patiesi steidzas pamatoti, jau ieguvums var būs milzīgs."

šāds pats pamatojums man ir attiecībā uz ugunsdzēsējiem, ātrajiem un gāziniekiem. Attiecībā uz policistiem gandrīz vienmēr var jau nojaust, vai brauc uz izsaukumu vai pie zaķiem.

Reāla ikrīta situācija uz Lāčplēšaa ielas, kur virzienā uz Salu tiltu nedrīkst veikt kreisos pagriezienus (posmā starp Valmieras ielu līdz Sadovņikova ielai). Brauc Ford Transit bez ieslēgtām bākugunīm visu ceļu, pēkšķni ieslēdz bākugunis, lai veiktu kreiso pagriezienu, kur tas nav atļauts, un pēc tam tikpat pēkšņi bākugunis izslēgt. Nevar būt tā, ka katru rītu vienā un tajā pašā laikā un vietā ir jāierodas uz izaukumu!!!

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 1 Atbildēt

Neviena rupja vārda vai personību nicināšana, laikam Deksters labojies

Bet ja nopietni, neredzu iemeslu speciāli laist apsardzes auto, jo ne reizi vien esmu redzējis situācijas, kad viņu izpildīšanās var novest pie letālām sekām (tai skaitā gājējiem uz pārejām), tikai tāpēc, ka viņi lido visiem garām.

Diez vai viens noķerts zaglēns ir tā vērts, lai ciestu citi. Ja viņi reāli tos noķertos arī aizvestu un atstātu kādā pierobežas mežā, tad gan viņus laistu pat ja nebūtu ieslēgtas bākugunis.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu nelaid, neviens tak neliek. Parādi,cik tu varens

Es rakstīju - SPECIĀLI laist netaisos, tas nenozīmē, ka es pa visām varēm centīšos viņus aizkavēt vai traucēt principa, jo šamie pārkāpj noteikumus, nav jau viņi gluži mikriņi un tīņi, kuriem principa pēc jebkurai mašīnai jāpielien priekšā. Personīgi esmu šomēnes redzējis, kā apsardzes auto gandrīz nones ratiņus uz pārejas tikai tāpēc, ka redz viņam jāsteidzas un tas ka pirmā josla apstājās viņu nerausta. Labāk man kaksis aiznes blieti, nekā skatos kā bērns tiek nobraukts.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

rodas sajūta, ka kāds iehakerojis Dekstera paroli un te spamo

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: ..Attiecībā uz policistiem gandrīz vienmēr var jau nojaust, vai brauc uz izsaukumu vai pie zaķiem... Nevar būt tā, ka katru rītu vienā un tajā pašā laikā un vietā ir jāierodas uz izaukumu!!!

Bet, ja nu kaut vienam no tiem tomēr ir jāierodas uz izsaukumu, par ko arī topika tēma?

Bezmiegs Reģ.: 13.05.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: rodas sajūta, ka kāds iehakerojis Dekstera paroli un te spamo

Man ar tā liekas....

Bet tos 'dzeltenuguņainos' - speciāli nelaižu, bet īpaši pa kājām ar nemaisos. Drīzāk jau otrādi- uzmanos no šiem- ka tik kādā brīdī savā lidojienā neizdara kādu ūberkrutu manevru un nesataisa ziepes tepat uz vietas, nemaz nedabraucot līdz galam...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: rodas sajūta, ka kāds iehakerojis Dekstera paroli un te spamo

VWfans

PODAVAAX Reģ.: 21.11.2005
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu nelaid, neviens tak neliek. Parādi,cik tu varens

Es rakstīju - SPECIĀLI laist netaisos, tas nenozīmē, ka es pa visām varēm centīšos viņus aizkavēt vai traucēt principa, jo šamie pārkāpj noteikumus, nav jau viņi gluži mikriņi un tīņi, kuriem principa pēc jebkurai mašīnai jāpielien priekšā. Personīgi esmu šomēnes redzējis, kā apsardzes auto gandrīz nones ratiņus uz pārejas tikai tāpēc, ka redz viņam jāsteidzas un tas ka pirmā josla apstājās viņu nerausta. Labāk man kaksis aiznes blieti, nekā skatos kā bērns tiek nobraukts.

Gājējiem jau ar ir acis pierē dotas... Ir redzētas situācijas, kad ātrie nesas un gandrīz nones tantuku uz krusta - jo viņa dzelzītī iet - pēc loģikas - man tak ir zaļais...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Zilās bākugunis un strobiskopus ar visām sirēnām pa kapeikām var jebajā dabūt.

Vēl tikai pelēks / mells zubārs jāiepērk - un aidā

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Par apsardzes auto.

Kāpēc viņi ir jāpalaiž? Vai tāpēc?: www.delfi.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

drags rakstīja: Par apsardzes auto.

Kāpēc viņi ir jāpalaiž? Vai tāpēc?: www.delfi.lv/...

incanti vai ir vēl kāda apdirsināšanas kompānija, kas būtu ar mieru šos (un viņu apsargus) apkalpot?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti