Peugeot 407 atslēga

Mazais2009 Reģ.: 13.05.2009

Labdien!

man tāds jautājums: vai Peugeot 407 atslēgā ir baterija? Pēdējā laikā īsti nevar ne aizslēgt, ne atslēgt auto un kaut kā uz dullo negribās varot to pulti ārā.

 
VWBraucejs Reģ.: 24.02.2003
0 1 Atbildēt

Šitiem auto atslēgas uz suales baterejām strādā....

vajag biežāk izlikt saules gaismā un vēlams svaigā gaisā, jo tad labāk uzlādējas batereja...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

VWBraucejs rakstīja: Šitiem auto atslēgas uz suales baterejām strādā....

vajag biežāk izlikt saules gaismā un vēlams svaigā gaisā, jo tad labāk uzlādējas batereja...

Ne tak. Šamējā uzlādējas no ķermeņa siltuma. Ja ilgu laiku ziemā nēsāta āra drēbēs, tad atjaunot var tikai iebāžot apenēs.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

VWBraucejs rakstīja: Šitiem auto atslēgas uz suales baterejām strādā....

vajag biežāk izlikt saules gaismā un vēlams svaigā gaisā, jo tad labāk uzlādējas batereja...

papildinaashu - saules gaisma der tikai un vieniigi Monako un Nicas apkaimee, veel var meeginaat kaut kur ap Lionu un Marselju nokert kaadu rivjeras atblaazmas staru paareejaa kontinentaa - neder... + pults jaatur kreisaa rokaa, gadiijumaa, ja no riita ir eestas austeres, bet ja no riita eestas varzhu kaajinjas vai lobsteri, tad jaatur labajaa rokaa. ja no riita esat eedis tikai kruasaanus - pults uzlaadeeshana jums nespiid - razhotaajs nav paredzeejis taadu opciju

ja nopietni - pasham viens no braucamriikiem ir 407. 1-x esmu taisijis jaunu pulti, jo veco pakaasu. par baroshanas elementiem liidz shim satraukuma nebija, vecaa pults kalpo jau 4 gadus bez probleemaam... bet gan jau tur kaada batarejka ir, kaa gan savaadaak pults shancee, ar vsu to, ka produkt ir made in fgance ?

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Mazais2009 rakstīja: Labdien!

man tāds jautājums: vai Peugeot 407 atslēgā ir baterija? Pēdējā laikā īsti nevar ne aizslēgt, ne atslēgt auto un kaut kā uz dullo negribās varot to pulti ārā.

Gan jau ir. Nezinu kā Peugeotam, bet Opelim ir tā, ka nedrīkst to bateriju uz ilgāku laiku izņemt no atslēgas (tipa, lai paņemtu to līdzi uz bodi par paraugu), jo tad nobrūk tālvadības opcija, t.i. durvis ar pogām vairs neveras, viss pārējais šancē. Defekts novēršams pie dīlera par $$$. Vispār iesaka tās baterijas mainīt ik pa pāris gadiem, Tev izskatās jau pēdējais laiks pienācis.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

parasti (beizhi vien, cik esmu sastapies) pultiis ir divas baterijas - viena pamatbaterija ar lielaaku kapacitaati un otra taada kaa operatiivaam vajadziibaam - lai saliidzinoshi iisaa laikaa, kaameer tiek mainiita pamatbaterija, saglabaatos visas pulst funkcijas un nekas "nepazustu no atminjas" . peec pamatbaterijas nomainjas ieteicas nomainiit arii mazo bateriju.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Opelim bija teikts max pusstundas laikā nomainīt.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti