Auto izvilksana no gravja, kupenas utt

and12321 Reģ.: 13.04.2004

Varu evakueet mashiinas no gruuti sasniedzamaam vietaam vai sniega (Graavji, kupenas, mezhi, pljavas, ezeri) - Riigas un Juurmalas apkaartnee. Var arii citur, bet taa ir atsevishka saruna .

Varu palidzeet tikt aaraa ar bezceljam apriikotu automashiinu - vincha, laipas, garas shtropes, lielas riepas utt.

Pierakstiet numuru 29996978 (Andris). Kupenā, graavii vai uz dīķa internets var nebut!

 
brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Vispār es teiktu, ka šī ir neapmaksāta reklāma un topiks ir dzēšams...

Kāpēc tad tā? Foruma nosaukums taču ir "«Pa lēto» / par velti" - no tā es saprotu, ka and12321 piedāvājas palīdzēt nesavtīgi, vai ne, and12321?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

and12321 rakstīja: Varu evakueet mashiinas no gruuti sasniedzamaam vietaam vai sniega (Graavji, kupenas, mezhi, pljavas, ezeri) - Riigas un Juurmalas apkaartnee. Var arii citur, bet taa ir atsevishka saruna .

Varu palidzeet tikt aaraa ar bezceljam apriikotu automashiinu - vincha, laipas, garas shtropes, lielas riepas utt.

Pierakstiet numuru 29996978 (Andris). Kupenā, graavii vai uz dīķa internets var nebut!

Fūri arī vari izvilkt no grāvja vai belarusu no meža?

nespēj tomēr fūri novaldīt uz ceļa?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Vispār es teiktu, ka šī ir neapmaksāta reklāma un topiks ir dzēšams...

kāpēc domā, ka neapmaksāta?????

and12321 Reģ.: 13.04.2004
0 0 Atbildēt

jaa, tipiska iAuto lietotaju reakcija.

bet ja nu kaadam tieshaam gadaas kjibele - palidzeeshu!

Fuuri nevareeshu izvilkt, bet auto svaraa liidz kaadaam 3.5 tonnam gan jau izkustinaashu.

kas attiecas uz maksas sludinaajumu - man neviens maksaat nav prasiijis.

Cik un kam jaamaksaa par normaalu sludinaajumu?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

and12321 rakstīja:...

Cik un kam jaamaksaa par normaalu sludinaajumu?

www.iauto.lv/...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

nevajag izkustinaat,vajag IZVILKT

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti