a/m reģistrācija Igaunijā/ Lietuvā

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003

Sveiciens!

Kāda ir procedūra/ izmaksas ja mani Lācītis ir novedis un visas mašīnas gribu pārreģistrēt uz citu valsti?

uz 6 mašīnām centīšos ietaupīt... tātad - kāda ir rīcība?

ņemu no csdd uzskaites nost un duru uz kaimiņiem? ir kāds reāli to darījis un zin procedūru, izmaksas, cik bieži un par cik ir jāiet TA ārzemēs? respektīvi nepieciešama visa iespējamā info... paldies

 
1 2
brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: nepareizi gan. es neesmu neko ne tereejis ne aiznjeemies. un nav man jamaksaa visu ko liek. pie pirmaas realas izdeviibas tikshu pie arzemju numuriem. nu nav mans pilseetlauks ne ekskluziivs ne sporta jopt. un audi 200 ne tik.

Viena lieta, ko daudzi tamlīdzīgi "neesmu neko aizņēmies" teicēji piemirst, ir, ka treknajos arī šiem pielika pie algas, izmaksāja prēmijas vai saņēma papildus jaunieviestos pabalstus utml, galu galā - maksāja mazākus nodokļus nekā būtu ar sabalansētu budžetu (vai viena daļa vispār saņēma aploksnē), kas nozīmē, ka tomēr piedalījās nenopelnītā piķa tērēšanā.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

ne shoreiz. ne vienu premiju neesmu redzeejis. pabalstus arii. pats grozos kaa varu. tapeec atkartoju, taa mav mana vaina ka juus novedaat valsti liidz klintjjim man valsts neko nav devusi, es joprojaam nodarbojos ar labdariibu un apmekleeju valsts darbu, daru augsti kvalificeetu darbu par minimalo algu, pusi no kuras notereju celjaa bet nu miilja taa vieta man, neko nepadariisi

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

nesapratiishu arii. kada kuja peec man diraa 99 aadas, bet negrib maksaat par normalu darbu. lai shljuuc pa deeli.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

es jau nesaku ka man kkas ir slikti, man viss ir kruta, pasha speekiem, nevienam nenozagts, bet nu maksaat par gaisu neveelos, kautgan vel to daru

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

nu ne jau kvalificetu un saliidzinoshi dzivibai nedoshu darbu (Elektrikjis) japieliidzina apkopeejas darbam. kadreiz atceros bij taads miits, ka budzheta iestaades darbs ir zeltaa verteets, jo redz stabils un tt un tie luzeri kas mitinaas komercstrukturaas ir daunji.

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: nu ne jau kvalificetu un saliidzinoshi dzivibai nedoshu darbu (Elektrikjis) japieliidzina apkopeejas darbam. kadreiz atceros bij taads miits, ka budzheta iestaades darbs ir zeltaa verteets, jo redz stabils un tt un tie luzeri kas mitinaas komercstrukturaas ir daunji.

bija tāda lieta.

Es arī (paldies Dievam) esmu visu savā privātbiznesā nopelnījis, neesmu piedalījies tajās izvirtībās ko sauca par valsts darbu / valsts pasūtījumiem, un tagad varu mierīgu sirdsapziņu izmantot visas iespējas, lai nodokļus maksātu iespējami maz.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

zaibali virinat ne pa tēmai!

www.ark.ee/...

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: dīvains kadrs tu esi,fartuk.

Ja likums neparedz maksāt nodokli,vai man tas būtu jāmaksā??

Kāds tam sakars ar patriotismu un valsts sakārtošanu?

Labi gnīda... visu tu saprati, ko es teicu... tobiš Tu esi viens no tiem, kurš sasipa burbuli.

Pastiprināti līdzvainīgs LR ekonomikas lejupslīdei.

Ja tu būtu patiess savs valsts mīlis, tad neatrunātos ar kaut kādas sīkas (likumā paredzētas) valsts nodevas samaksāšanu, bet gan nolocītu tik cik jānoloca... 26%

Koroče prasts torgašs

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Un ko tāds ekonomikas sasipējs, vēl atļaujās virināt savu smirdīgo lauķa pāksti un mācīt kā citiem dzīvot?!

mkersna Reģ.: 10.09.2013
0 0 Atbildēt

Tā vienkārši pierēģistrēt auto Igaunijā uz p.p. nav iespējams.

P.S. Varu palidzēt ietaupīt 21% no mašīnas vērtības, pērkot mašīnu no juridiskās personas Latvijā vai Vacijā un reģistrējot to uz Igaunijas uzņēmumu.

Vairāk info rakstot uz mkersna@gmail.com .

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

mkersna rakstīja: Tā vienkārši pierēģistrēt auto Igaunijā uz p.p. nav iespējams.

P.S. Varu palidzēt ietaupīt 21% no mašīnas vērtības, pērkot mašīnu no juridiskās personas Latvijā vai Vacijā un reģistrējot to uz Igaunijas uzņēmumu.

Vairāk info rakstot uz mkersna@gmail.com .

Tā tad būtu t.s.Zaķa shēma.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

No nākošā gada būs jāmaksā nodoklis, ja vietērjais iedzīvotājs pārvietosies ar ārzemēs reģistrētu auto.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Arī nomas auto?

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti