kondicionieris dzīvoklī

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
 
1 2
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja:

robchix rakstīja:...Peec uzstaadiishanas jaapasauc kaut kaads meistars kas nopresees trubas un to aparaatu uzpildiis ar freonu. Taas arii buus lielaakaas uzstaadiishanas izmaksas.

vai sen jau tirgo neuzpildītus aparātus?

un freons kā tāds, laikam ir "persona non grata" iekš EU...

tu tāds gudrs izklausies

pastāsti! kas ir FREONS

atfisies...

lv.wikipedia.org/...

un tagad ieliec linku par non grata iekš jējūū

p.n.

nu tak kas tev traucēja pirms TAM pagūglēt

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja:

robchix rakstīja:...Peec uzstaadiishanas jaapasauc kaut kaads meistars kas nopresees trubas un to aparaatu uzpildiis ar freonu. Taas arii buus lielaakaas uzstaadiishanas izmaksas.

vai sen jau tirgo neuzpildītus aparātus?

un freons kā tāds, laikam ir \"persona non grata\" iekš EU...

tu tāds gudrs izklausies

pastāsti! kas ir FREONS

atfisies...

lv.wikipedia.org/...

un tagad ieliec linku par non grata iekš jējūū

p.n.

nu tak kas tev traucēja pirms TAM pagūglēt

še, drāzies...

eur-lex.europa.eu/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja:

robchix rakstīja:...Peec uzstaadiishanas jaapasauc kaut kaads meistars kas nopresees trubas un to aparaatu uzpildiis ar freonu. Taas arii buus lielaakaas uzstaadiishanas izmaksas.

vai sen jau tirgo neuzpildītus aparātus?

un freons kā tāds, laikam ir "persona non grata" iekš EU...

tu tāds gudrs izklausies

pastāsti! kas ir FREONS

atfisies...

lv.wikipedia.org/...

un tagad ieliec linku par non grata iekš jējūū

p.n.

nu tak kas tev traucēja pirms TAM pagūglēt

še, drāzies...

eur-lex.europa.eu/...

a tu ņeumņičai

paļcem pakažī

ja naiģoš

p.n.

freoni var būt ogļūdeņraži, kuriem daži(no 0 līdz pat visiem) ūdeņraža atomi var būt aizstāti ar halohēniem....

kaut gan preču zīme neparedz par freonu saukt tīru ogļūdeņradi, bet principā kā freonu var veiksmīgi izmantot arī (piemēram) propānu - ja kādam mājās ir parastais gāzes balons un vecmāmiņa cep pīrāgus, tad var pamanīt, ka balons nosarmo

freons - tā ir preču zīme.... tas ir kopīgs nosaukums daudzām vielām...

līdzībās tas ir apmēram tāpat kā ir ļautiņu grupa, kas visus kopētājus sauc par kseroksiem

neirožopā (un ne tikai tur) ir vienošanās neizmantot noteiktus freonus, kas visvairāk ietekmē vidi.... bet no freona kā tāda cilvēce vairs neatteiksies nekad....

autiskeris Reģ.: 22.10.2013
0 0 Atbildēt

Zinu, ka klusi ir samsung kondicionieri. Man tāds stāv mājās, ar kautkādām tur jaunām sistemām, vispār dzirdēt nevar. Pirku un uzstādīju pie commodus - www.commodus.lv/...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Ops kāds izcēlis manu tēmu .

Ir Daikin uru sara . Kluss .bet biju domājis kā būs vēl klusāks . Klusajā režīmā arī jauda maza un nevelk gaisu no āra ( vismaz es tā sapratu ) Un neraža ,kā nopirku tā karstas vasaras vairs nav ..nu dažas dienas .

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Ops kāds izcēlis manu tēmu .

Ir Daikin uru sara . Kluss .bet biju domājis kā būs vēl klusāks . Klusajā režīmā arī jauda maza un nevelk gaisu no āra ( vismaz es tā sapratu ) Un neraža ,kā nopirku tā karstas vasaras vairs nav ..nu dažas dienas .

nūņu, pagājusī nebij nemaz tik slikta pierms tam gan bija rudens no maija līdz oktobra beigām

roberttt Reģ.: 05.05.2015
0 0 Atbildēt

Man mājās uzstādīts šitāds agregāts:

Daikin ir baigi labas kvalitātes - iesaku.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Dzīvoklī uzstādījām SINCLAIR kondicionieri.

www.zlata.lv/products/lv/61/694/sort/1/filter/0_0_0_0/SINCLAIR-inverter-sienas-gaisa-kondicionieris-dzes%C4%93%C5%A1anas-jauda-2.6-6.5-kW-/-sild%C4%AB%C5%A1ana-jauda-3.0-7.0-kW.html

Ērts, visai kluss, atdzesē ļoti ātri. Patiesībā, pat nav izturams ilgāku laiku, ja jāatrodas turpat (paliek auksti).

Pie sienas stiprinās tikai gaumīgs bloks, komplektā nāk arī pults, ārā motoru uzstādījām uz terases (ērti, nekas nav dzirdams vai jūtams). Liekais ūdens no kondicioniera tiek novadīts pa elastīgu caurulīti ūdens notekā. Viss cool

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Apkure nav kpoš 30 aprīļa . Tagad bez maz vai katru dienu izmantoju kondicioniera sildīšanas funkciju .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

Man jau šķiet ,ka sildīšanas fukciju izmntoju biežāk kā dzesēšanas , nu vimaz līdzvērtīgi .

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Sildīšanas funkcija - laba lieta, tikai kad reiz izdomāju "ekonomēt" uz apkures rēķina, piesildot ar kondicionieri, rezultātā notērēju elektrību vēl vairāk nekā būtu palaidis komfortablu apkuri

Dotajā brīdī iztiekam vakaros ar kamīnu mājīgumam.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

kasinsh79

būtu palaidis komfortablu apkuri

......

Dzīvoklī dzī'voju . Ja būtu mana teikšana tad apkuri netslēgtu vai max jūnija vidus lidz augusta vidum . Jo vari dzīvokli individuāli regulēt . Tik bēda ,ka ka jābūt centrālam pieslēgumam no katlumājas . Izskatās ,ka to vasaras periodā negrib pati katlumaja gam vairums iedzīvotāju ( drusku dārāka būs cirkulācija ) Mājas iedzīvotāji regulāri vaid par cirkulāciju , griež pa 00 koridora radiatorus .. Puse mājas iedzīvotāji apkuri sev atslēdz jau martā .

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Rīga Ģertrūdes ielā pa ziemu radiatorus griežam nost, turam logus vaļā, bet par apkuri maksājam. Vienam dzīvoklim pa vidu grūti atteikties.

Un bail, ka pēkšņi var uznākt nopietnāks sals kādu ziemu, kad apkure tomēr būs vajadzīga.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Saki "paldies" kaimiņiem kas izjaukuši apkures balansu mainot uz savu galvu radiatorus. Tādās mājās vairs var līdzēt tikai apkures alokatori, lai katrs maksā tik cik ir notērējis, tad arī negribēsies atstāt radiatorus līdz galam vaļā un turēt vēl logus neaizvērtus.Vēl jau kā variants uzstādīt visiem mājā termoregulatorus, bet grūti iestāstīt, lai māk ieregulēt temperatūru, jo ietaupījums ir netiešs. Ka tik pats arī neesi radiatorus mainījis?

Kad es vēl īrējos, tad bija otra galējība dēļ citu pašdarbības, ka dzīvoklī auksts. Saucu tik reizes siltuma piegādātājus, lai regulē apkuri tā kamēr man dzīvoklī silts. Kaimiņi gan pēc tam turēja logus vaļā, bet kas ta man, maksāt tikpat cik citi un salt negribas.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti