kādu imobilaizeru iegādāties?

1stfreemans Reģ.: 02.08.2011

Labvakar!

Varētu lietotāji padalīties ar pieredzi par imobilaizeriem. Kādu ražojumu lieto? Vai negļuko? (man stāsta,ka jāpērk Skybrake,jo pārējie gļuko). Cik maksā?

 
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a mērķis kāds?

tobiš uz kāda deputāta to imobilaizeru vajag?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

es ņemtu to kas negļuko.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

es vispār neņemtu... sievas auto tāds ir un vairākas reizes gadījies, ka paķeru atslēgas, bet to sūda tableti aizmirstu, rezultātā tieku kvartālu no mājām, slēdzu avareikas un soļoju pakaļ tam sūda čipam...

čips tiek turēts atsevišķi no atslēgām, jo turot kopā zūd jēga... nospers atslēgu bunti ar visu čipu un aizbrauks tas auto...

vēl kas, ir gadījies, ka beidzas baterija (vismaz tam imobilaizera paveidam, kas man pieejams), tad ja arī "bardačokā" ir rezerves, tad tur vesels rituāls kā viņa jānomaina, 3x kko nepareizi izdarīsi tiek bloķēts dzinējs, tad jau vajag kodēt vaļā... labāk kāda laba signalizācija...

ttas tīri subjektīvs viedoklis un iespējams, ka ir labākas/vienkāršākas versijas, neesmu interesējies......

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ja to miskati fizģīs, tad nofizģīs ar visu to sūdu

pa lielam jau tas ir vienkārši pārgriezts kāds tievāks vai resnāks vads (nu vai buntīte), kur pa vidu ir iemudrīta tā kuiņa

tāpat tagad taču atslēgās ir RFId, kas ļauj tačku legāli piešķilt tikai ja īstā atslēga ir tuvumā...

tobiš pastāv variants uztaisīt atslēgas dublikātu, mašīnu darbināt ar to, bet īsto atslēgu glabāt pie Yettija sievas.... tad pat iedarbināt to mizu nevarēs un līdz ar to atkritīs nepieciešamība to kvartālu vilkties kājām....

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti