Kautkads apgriezienu reguletajs Renault Master

everlast Reģ.: 25.11.2012

Sveiki.Saksu ar to, ka man ir businjsh Renault Master un kautka isti vinjsh neiet motors jau ari tikai 1,9Td, bet ari ella zuud. Saku domat ka turbina beigta, shodien parbaudiju, ne viss kartiba turbina strada, rakajos mekleju viskautko un uzgaju vienu kabeli kursh ir atvienots, pievienoju vinju pie motora kur bija paredzets, domaju jaizbrauc-japamegina kas mainas. Mainijas tas ka saku braukt un uzspiezu stiprak gazi, ta vairs necelas apgriezienu, gazi spiezu, bet autinjsh nelauj vairs apgriezienus celt, novienoju kabeli un viss atkal iet. Nodomaju ka tur ir kkads apgriezienu reguletajs, vai kkads kompis kas gaisu padod vai kkas tads, bet ir beigts tapec ari bija atvienots. Kas tas varetu buut?

 
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

No kurienes tas vads iznāk? Kas tas par kompi, kurš padod gaisu?

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Tak iebrauc tuvākajā sakarīgā autoservisā...

psec. Tu tiešām cerēji ka te tusējošie spameri tā ņems un uzreiz atrisinās Tavu problēmu

Nu nesaprotu es šitos topikcepējus.. tiešām nesaprotu!

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Dafai, vismaz kabeļa foto studijā

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Spriežot pēc unikālajiem nikiem un interesantajām problēmām, kuras no šiem nāk, es lieku uz to,ka šis viss ir jaunā portāla pārvaldnieka mēģinājums ieviest šeit dzīvību.

Visādi 'savējie' , 'jaunie' utt...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Spriežot pēc unikālajiem nikiem un interesantajām problēmām, kuras no šiem nāk, es lieku uz to,ka šis viss ir jaunā portāla pārvaldnieka mēģinājums ieviest šeit dzīvību.

Visādi 'savējie' , 'jaunie' utt...

Nu, ar to jau var cīnīties. Katru jauno norēkt, nosaukt par pamuļķi, sūtīt, kur saule neiespīd...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ja pamuļķi nosauc par pamuļķi, tad tas ir apvainojums vai vienkārši fakta konstatācija?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vai tik tas nav spiediena regulētājs.... nu tas kuram tas vads spraužās virsū....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ja pamuļķi nosauc par pamuļķi, tad tas ir apvainojums vai vienkārši fakta konstatācija?

Vispār tā ir fakta konstatācija. Bet mūsu liberālfederastiskajā sabiedrības daļā to uztver par apvainojumu. Jo mums katram, kā teica Šveiks, kroplim, ir tagad lielas tiesības, viņš ir jāžēlo, jāpabalsta un jāizprot.

Pidaru nedrīkst saukt par pidaru, muļķi nedrīkst saukt par muļķi utt.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti