nobraukšana no akmens tilta

Kisska Reģ.: 10.03.2013

Sveiki, lūdzu pastāstiet,kā ir PAREIZI jānobrauc no akmens tilta virzienā uz centru, kur 2 joslas pāriet 3. Mans instruktors mani mācija,ka ieņemot joslu tuvāk tilta malai,es nobraucot turpinu braukšanu tā kā pa vidu vairāk, labā josla esot paredzēta sab.transportam un tie kas brauc joslā tuvāk tramvajam tā arī jāturpina braukt gar malu, kura aiziet tajā josla,kura griežas tā kā virzienā uz salu tiltu. BET nez kāpec tie, kuri brauc gar tramvaja sliedem,nez kapec nobraucot grib stumt mani taja autobusa josla un paši grib ieņemt to vidējo joslu lai turpinātu braukšanu un mola virzienu. Kā tad ir pareizi nobraukt,ja es gribu tikt molā virzienā, vai tiešām nobraucot man ir jābīdās? Paldies

 
1 2 3 4 5 6
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja: Agresija tikai vairo agresiju, kā tas bija redzams arī šajā video.

Ja iesi vakarā pa ielu un pienāks klāt urlāns un prasīs atdot maku, atdosi taču, vai ne? It sevišķi ,ja viņš pagrūdīs. Vai iesitīs. Jo pretī sist nedrīkst, agresija taču vairo agresiju, vai ne?

Tu šito sūdu par to agresiju atstāj sev. Es šitādus kropļus nelaižu un turpināšu nelaist. Reizes 3 tādi man ir bordītēs iebraukuši un 2 atstājuši uz dzelzs bampera krāsu. Lūdzu, varam tiesāties

Tā kā uz šo jautājumu jau kādas reizes 3 esmu atbildējis, vairs nemēģināšu. Kā redzams, tāpat nesaproti. Ja tiešām vēlies atbildi, nevis tikai kašķi pameklēt un uzbraukt, vari pameklēt iepriekšējā reizē, kad par šo runājām.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kā sanāk? Ja urla sēž iekš Audi un lien priekšā, tad jālaiž. Ja lien priekšā rindā Rimi un grūstās, tad var dot pa muti?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

lisijs achkariks ar apaljo vederinju izsklausas baigi speciigs ielu ciinjaas, apmeram tikpat speeciigs kaa diivaanaa bezdeetaajs

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti