BMW

Dzinēja vadības bloks

e46 Reģ.: 14.05.2013

Sveiki! man ir tāda problēma - jāmaina dzinēja vadības bloks [DVB]. Jaunu nemeklēju - pirkšu lietotu. It kā ir atrasts jau variants, bet nesakrīt viens cipars [no tiem, kas virsū DVB]. It kā, cik zinu, tad jāsakrīt visiem.

Varbūt kāds var paskaidrot, ko tie cipari nozīmē un kuriem no viņiem ir obligāti jāsakrīt?

Neesmu pārāk izglītota šādos jautājumos, tāpēc ceru uz drīzām atbildēm! Paldies jau iepriekš.

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

izmēģini. ja neies meklē citu.

e46 Reģ.: 14.05.2013
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: izmēģini. ja neies meklē citu.

lieta tāda, ka uzreiz ir arī jāpērk, jo es no Valmieras, bet viņi Rīgā un šaubos, ka tā vnk dos pamēģināt vai der!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu tak nopērc. pamēģināt tāpat neko nedos, vajag pieprogrammēt to ecu pie mšīnas. vismaz kādu spečuku ar Autologic

e46 Reģ.: 14.05.2013
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nu tak nopērc. pamēģināt tāpat neko nedos, vajag pieprogrammēt to ecu pie mšīnas. vismaz kādu spečuku ar Autologic

nez, tas ir lieks čakars - nopirkt, pēc tam pārdot, ja neder u.t.t. Tāpēc jau jautāju par tiem cipariem [ko apzīmē], jo gribu uzreiz, lai viss ir ok.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Brillē ierakstīji pilnu tā bloka nosaukumu ar visiem cīpariem, autiņa marku vēl klāt? vajadzētu kaut ko izmest derīgu. Pazvanīt uz kādu servisu nevar? Es vismaz tā darītu. Kurš te tā no gaisa pateiks nezināma autiņa kaut kādu nezināmu bloku noteikt! Brille - Google

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti