Dzinēja vadības bloks

e46 Reģ.: 14.05.2013

Sveiki! man ir tāda problēma - jāmaina dzinēja vadības bloks [DVB]. Jaunu nemeklēju - pirkšu lietotu. It kā ir atrasts jau variants, bet nesakrīt viens cipars [no tiem, kas virsū DVB]. It kā, cik zinu, tad jāsakrīt visiem.

Varbūt kāds var paskaidrot, ko tie cipari nozīmē un kuriem no viņiem ir obligāti jāsakrīt?

Neesmu pārāk izglītota šādos jautājumos, tāpēc ceru uz drīzām atbildēm! Paldies jau iepriekš.

 
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

atkārtošana ir zināšanu mātīte

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Man ir bijis vadības bloks no cita modeļa auto, dažas funkcijas jaunzuliktais neatbalstīja, pārējais viss normāli.

e46 Reģ.: 14.05.2013
0 0 Atbildēt

par kādu atkārtošanu iet runa?

e46 Reģ.: 14.05.2013
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Man ir bijis vadības bloks no cita modeļa auto, dažas funkcijas jaunzuliktais neatbalstīja, pārējais viss normāli.

Un tev tie cipari bija puslīdz vienādi? Kādas, piemēram, funkcijas neatbalstīja?

Es tagad jūtos nedaudz apmulsusi, jo vieni saka, ka tiem blokiem jābūt identiskiem, citi, ka var būt arī nedaudz atšķirīgi.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

e46 rakstīja: par kādu atkārtošanu iet runa?

droši vien arī bloki ir vajadzīgi divi

e46 Reģ.: 14.05.2013
0 1 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

e46 rakstīja: par kādu atkārtošanu iet runa?

droši vien arī bloki ir vajadzīgi divi

tu, protams, vari smieties un priecāties cik gribi - mani tas nerausta Nešaubos, ka mana jaut. domu tu saprati, bet nekas, ja arī gudrojies - varbūt atbildēs arī kāds sakarīgs, zinošs čalis, kuram nebūs grūti man palīdzēt.

Katrā ziņā, tu drīksti vairs sevi neapgrūtināt un nerakstīt bezjēdzīgus komentus :*

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

e46 rakstīja:

kolumbs rakstīja: Man ir bijis vadības bloks no cita modeļa auto, dažas funkcijas jaunzuliktais neatbalstīja, pārējais viss normāli.

Un tev tie cipari bija puslīdz vienādi? Kādas, piemēram, funkcijas neatbalstīja?

Es tagad jūtos nedaudz apmulsusi, jo vieni saka, ka tiem blokiem jābūt identiskiem, citi, ka var būt arī nedaudz atšķirīgi.

Jāpaņem tas līdzīgais bloks, jāuzliek un jāskatās, vai iet.

Manā gadījumā paņēma no šrota līdzīgus veselu klēpi līdzīgus, jo tieši tāds nebija kā vajag, un skatījās, vai iet...

e46 Reģ.: 14.05.2013
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

e46 rakstīja:

kolumbs rakstīja: Man ir bijis vadības bloks no cita modeļa auto, dažas funkcijas jaunzuliktais neatbalstīja, pārējais viss normāli.

Un tev tie cipari bija puslīdz vienādi? Kādas, piemēram, funkcijas neatbalstīja?

Es tagad jūtos nedaudz apmulsusi, jo vieni saka, ka tiem blokiem jābūt identiskiem, citi, ka var būt arī nedaudz atšķirīgi.

Jāpaņem tas līdzīgais bloks, jāuzliek un jāskatās, vai iet.

Manā gadījumā paņēma no šrota līdzīgus veselu klēpi līdzīgus, jo tieši tāds nebija kā vajag, un skatījās, vai iet...

Tas būtu ideāli, bet problēma ir tajā, ka nav iespējams, jo tas līdzīgais bloks ir citā pilsētā un negribas pirkt, ja nu neder. Tāpēc vēlos noskaidrot par tiem cipariem Ko viņi apzīmē u.t.t.

Paldies

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kurš cipats nesakrīt? viens ir part numbers, otrs softa versija.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

un tādu lietotu ECU, kuru tu vari mierīgi iespraust vecā vietā tu šitajam bembim nekad nedabūsi. tas ir vai nu jāpiekodē ar īpašu softu vai jāmaina kopā ar imobilaizera bloku un atslēgām.

e46 Reģ.: 14.05.2013
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: un tādu lietotu ECU, kuru tu vari mierīgi iespraust vecā vietā tu šitajam bembim nekad nedabūsi. tas ir vai nu jāpiekodē ar īpašu softu vai jāmaina kopā ar imobilaizera bloku un atslēgām.

Un ja nav mašīnai imobilaizera, vai ir iespējams pieslēgt ECU bez programēšanas?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

e46 rakstīja:

anonimikis rakstīja: un tādu lietotu ECU, kuru tu vari mierīgi iespraust vecā vietā tu šitajam bembim nekad nedabūsi. tas ir vai nu jāpiekodē ar īpašu softu vai jāmaina kopā ar imobilaizera bloku un atslēgām.

Un ja nav mašīnai imobilaizera, vai ir iespējams pieslēgt ECU bez programēšanas?

a kur tu liki imobilaizeri?

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

e46: varbūt te ko vari atrast:

www.ecutesting.com/...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vispār tiešām labs jautājums - kur palicis imobilaizers?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Vispār var pameklēt vecos topikus - www.iauto.lv/... , bija viens tāds Vitālijs, kurš ar tiem visiem blokiem uz Tu. Savulaik e83 līdz prātam noveda.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti