Kur jūs labprātāk uzpildaties?

Madmad Reģ.: 08.08.2013

Kurā uzpildes stacijā jūs visbiežāk mēdzat pildīties? Kādēļ tieši tur? Kuras uzpildes stacijas degviela jums liekas viskvalitatīvākā? Pats braucu ar dīzeli un pildos Lukoil, tikai lojalitātes kartes atlaižu dēļ. Par Lukoil degvielas kvalitāti nezinu, man liekas, ka nav no tām labākajām...

 
1 2 3
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Madmad rakstīja: Kurā uzpildes stacijā jūs visbiežāk mēdzat pildīties? Kādēļ tieši tur? Kuras uzpildes stacijas degviela jums liekas viskvalitatīvākā? Pats braucu ar dīzeli un pildos Lukoil, tikai lojalitātes kartes atlaižu dēļ. Par Lukoil degvielas kvalitāti nezinu, man liekas, ka nav no tām labākajām...

Cik tu uz to atlaižu karti ietaupi? 2 santīmus litrā? 3? Pieņemot, ka mēnesī iztērē 150 litrus, tātad, tie ir 3-4.50 lati mēnesī, gadā 36-54... A, ja nekvalitatīvas degvielas dēļ nāksies mainīt, piemēram, sūkni? Neko nezinu par kvalitāti Lukoilā, bet mazliet pārsteidz pilsoņa domu lidojums - degvielas kvalitāte it kā varētu būt švaka, bet dēļ lojalitātes kartes tomēr pilda...

P.S. Es 99% - Statoilā/Nestē. Atkarīgs no tā, kas pa ceļam tajā brīdī... Nekad vēl problēmas bijušas nav. Var jau būt, ka nekas traģisks nenotiek, bet, nu, nav man uzticības ne lukoilam, ne dinazam, ne viršiem... var jau būt, ka tikai stereotips, bet, nu, izmantojot pārbaudītas vērtības, kaut kā miegs ciešāks.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Neste un Lukoil

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Statoil - ilgi un labi bez kādām problēmām. Cena ar atlaižu karti normāla, plusā laba kafija un citas mantas veikaliņos.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Pamatā EKO gāze, jo ir pa ceļam un ir 2,5 santīmu atlaide. Ja nav Eko gāze pa ceļam, tad, kur pagadās, priekšroku dodot Lukoil, LPG vai Statoil. Tas viss, protams, attiecas uz gāzes uzpildi. Benzīnu vienmēr pildu tikai Statoil. Atlaižu un uzticamības dēļ.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Tikai Lukoil un jau kādus gadus piecus. Ar degvielu nav bijušas problēmas. Plusā labi bonusi: atlaide degvielai un patreiz ļoti labas kvalitātes somas un maglaiti akcijā.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

šķūnītī un no mucas, pagaidām problēmu nav bijis...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Darba auto (dīzelis) - Neste.

Privātais (benzīns + gāze) - Eko Gāze, LPG un PRO Gāze.

Ilgu laiku izmantojām Statoil, kad viņiem bija Intergaz (reāli labāka nekā citiem), bet kopš viņi par stipri dārgāku nekā citi tirgotāji, sākuši tirgot to pašu LPG gāzi, vairs neredzu jēgu.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

neste, baigi vinnē uz Rimi karti. 0,7 mēnesī sanāk pa frei

Mizx Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

Kopš ar Lukoil "degvielu" gandrīz paliku Vācijā uz bāņa, metu tam kantorim lielu līkumu. Tagad Statoil / Neste.

H79 Reģ.: 16.08.2011
1 0 Atbildēt

Jau gadiem gan darba gan privāto auto pildu lukoilā, nekādu problēmu nav bijis.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Neste.

Ar neste karti 1 santīms litrā nost

+ ar Rimi karti 1.5 santīmi litrā klāt Rimi naudas

Ja ņem vērā to, ka Nestē degviela tā jau ir lētāka kā Statoilā, tad sanāk krietni lētāk, nekā Statoilistiem.

Problēmas nav bijušas - viss ok.

+ Vēl vismaz Rīgā ir zināmas pāris Nestes, kur degviela ir vēl lētāka, kā pārējās Nestēs

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Statoil

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

+ Vēl vismaz Rīgā ir zināmas pāris Nestes, kur degviela ir vēl lētāka, kā pārējās Nestēs

Uz Deglava un kastāturparielu (kur agrāk Nelss bija) stūra, piemēram...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

kastāturparielu = Nīcgales iela

Statoil Satekles/Kurbada ielu stūrī (pirms Valmieras ielas) arī vienmēr degviela ir par kādiem 2 santīmiem litrā lētāka

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Ilgi bij Neste tad Statoil . Tagad atkal uz nesti .

Statoil kartei bij atlaide tā kā cena tur pat kur nestes . Bet no sērijas viena tante teica ... atkal pāriešu uz Nesti .

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Parasti vairāk skatos uz degvielas cenu, nevis DUS nosaukumu. Zināms, ka visa degviela tāpat vairumā gadījumu nāk no leišiem. Alūksnes pusē tā joprojām ož pēc padomjlaiku benzina. Varbūt, tikai Nestē varētu būt izņēmumi. Līdz šim ar benzina kvalitati problemu gan nav bijis. Statoilā joprojām man krīt uz nerviem tā garā ņemšanās ar bulkām un hotdogiem. Vajadzētu iekārtot specialu kasi, kur var norēķināties TIKAI par degvielu.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Dīzeli priekš vieglā tikai Statoil. Traktoram dīzeli vietējā Dinazā. Otram viglajam gāzi kur papala, jo visām gāzes stacijām ir alaižu kartes, un kura gadās tuvāk atiecīgajā brīdī. Bet Statoilam ir liels mīnuss, garā ņemšanās kā IV raksta (kaut gan pats reizēm ņemu hotdogu vai kafiju), bet vēl vairāk krīt uz nerviem nepārtraukti mēģinājumi iesmērēt kaut ko no tā, ko man nevajag šādā veidā balagānu padarot vēl garāku. Šī iemesla dēļ apsveru iespēju Statoil vairāk nepildīies, bet pāriet, piemēram, uz to pašu Nesti

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Statoilā joprojām man krīt uz nerviem tā garā ņemšanās ar bulkām un hotdogiem. Vajadzētu iekārtot specialu kasi, kur var norēķināties TIKAI par degvielu.

Ja ir Statoil kredītkarte, tad var norēķināties uzreiz uz vietas pie DUS aparāta un pretī balagānam nav jātiecas

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

IkdienasViesis rakstīja: Statoilā joprojām man krīt uz nerviem tā garā ņemšanās ar bulkām un hotdogiem. Vajadzētu iekārtot specialu kasi, kur var norēķināties TIKAI par degvielu.

Ja ir Statoil kredītkarte, tad var norēķināties uzreiz uz vietas pie DUS aparāta un pretī balagānam nav jātiecas

Bet man liekas, ka Statoil privātpersonām tādu neizsniedz... varbūt kļūdos.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kings. Lukoilā savu A90 gadījās uzpildīt ar zema oktānskaitļa zupu, par spīti tam, ka tā lija no pistoles ar uzrakstu "98E", pats tur vairs nebraucu, ar citām mašīnām ļoti reti gadās tur iebraukt, kaut gan laikam vairs nebraukšu - kaimiņa S80 volviķim pēc lukoila 98-tā iešļāciena atpakaļceļā uz šosejas paradījās turpceļā nenovērota ļoti viegla raustīšanās. Ja akurāt nākas lieties ārpus sava ciema, tad suckoil, tfu, statoil - cenas gan tur ir kosmiskas, bet līdz šim vēl vilties nav sanācis. Varētu kādreiz prikola pēc notestēt to nesti, par kuru visādi pilsētnieki ģībst, bet baidos ka nekādas starpības tur nebūs.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Nu jau vairāk kā 7,5 gadus dīzeli leju tikai no Nestes (ar pāris ārkārtas izņēmumiem - Statoila), nekādu problēmu.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Nomas autiņiem vienmēr ir lietota Statoil degviela, Baltijas robežās arī nekādas problēmas netika novērotas.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Sapnī redzēju, ka kaimiņš savā dīzeļauto lej atstrādāto transformātoru/hidraulikas eļļu pa ~10-20 sant/ litrā, esot OK kamēr silts un iespējams tikai sprauslas kaut kad būs jānomaina - sprauslu komplekts maksā tikpat cik aptuveni līdz tam tērēja par degvielu mēnesī - tagad sanāk 5-10 reizes lētāk.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

IkdienasViesis rakstīja: Statoilā joprojām man krīt uz nerviem tā garā ņemšanās ar bulkām un hotdogiem. Vajadzētu iekārtot specialu kasi, kur var norēķināties TIKAI par degvielu.

Ja ir Statoil kredītkarte, tad var norēķināties uzreiz uz vietas pie DUS aparāta un pretī balagānam nav jātiecas

Nevajag nekādu speciālo Statoila kredītkarti, pietiek ar parasto, jebkuras bankas izsniegto, kredīta vai debeta karti. Jelgavas Statoilā noteikti. Vienīgi čakarīgi pie tā automāta, ka vispirms jāiestum atlaižu karte un pēc tam bankas karte.

Rxx Reģ.: 13.01.2008
0 0 Atbildēt

LPG: Lukoil Cash&Drive un EkoGāze.

Benzīnu tur, kur pagadās.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti