Par auto pārdošanas paņēmieniem

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Derētu pārdot veco auto, lai gan spiedīgi nav. Ieliku sludinājumu iekš ss.lv , taču divu nedēļu laikā neviens nav zvanījis. Vai tas ir rādītājs, ka cena ir par augstu? Kā vispār ir ar auto pārdošanu - uz cik daudziem zvaniem jāatbild un cik potenciālajiem pircējiem auto jāatrāda, kamēr nonāk pie veiksmīga darījuma? Nu tā aptuveni - kādas šajā ziņā ir tendences?

Auto pirkts jauns Latvijā, es vienīgais saimnieks, nobraukums tuvu 200 tūkst.km.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..11
aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ā, un tā kā tā mašīna būs 10 gadus vecāka par merivu, tur nebūs daļiņu filtra, kam aiztirsties, ja tur arī būs katalizators, to bez problēmām varēs izgriezt un neviens ne aci nepamirkšķinās, tas pats attiecas uz EGR *******renizāciju - un atlikušais resurss tai mašīnai būs tikpat liels kā tai merivai.

Šauri domā - ar tādu "izgrieztu" filtru varēsi tik vien kā pa savu provinci braukāt. Cik manīju, arī VWfans apmeklē tālākas zemes un diez vai vēlas izbaudīt to pieredzi, kas pienāksies, ja Vāczemes policija tevi pieķers ar "***renizētām" detaļām.

Tieši šī iemesla dēļ esmu atmetis domu par VW T4 iegādi - nepieciešamas neadekvātas investīcijas, lai šo auto paceltu līdz vācu ekoprasību līmenim.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Cik procenti no tiem, kas pa latviju brauc, mēdz ar savām mašīnām braukt ekskursijās uz rietumeiropu - divi trīs būs? Vēl, protams, tāds faktors ka vecākiem modeļiem kā tādiem visiem nemaz nebija visas tās figņas un herņas - kaut gan par to, kad un kā deviņdesmitajos sākās euro 2 un euro 3, man nav ne jausmas - nav aktuāli

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Kā tu domā, vai cilvēks, kam varētu būt interesanta Meriva, Zafira, Vectra vai dajebkuš šādas klases auto, metīs aci uz autobusu, kurš, pirmkārt, būs kudi neekonomiskāks, lielāks, tātad grūtāk manevrējams, plus vēl bez avtonomkas tikpat kā nepiesildāms ziemā? Un otrādi, protams...

Protams. Un es vispār nesaprotu kā var iemest vienā katlā vētru ar merivu un zefīru. Vētra vismaz ir mašīna, kamēr tie pārējie divi ir kaut kādi kropļi pa tēmu "gribu būt liels", kuru vietā tie, kuriem jāved kaut kādi bērnu rati un kuri grib nopirkt opeli, var nopirkt astmas karavānu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Tieši šī iemesla dēļ esmu atmetis domu par VW T4 iegādi - nepieciešamas neadekvātas investīcijas, lai šo auto paceltu līdz vācu ekoprasību līmenim.

P.N. Vari smalkāk pastāstīt par tām vācu ekoprasībām? Ir tāda maza interese

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

GB12 rakstīja:

Kā tu domā, vai cilvēks, kam varētu būt interesanta Meriva, Zafira, Vectra vai dajebkuš šādas klases auto, metīs aci uz autobusu, kurš, pirmkārt, būs kudi neekonomiskāks, lielāks, tātad grūtāk manevrējams, plus vēl bez avtonomkas tikpat kā nepiesildāms ziemā? Un otrādi, protams...

Protams. Un es vispār nesaprotu kā var iemest vienā katlā vētru ar merivu un zefīru. Vētra vismaz ir mašīna, kamēr tie pārējie divi ir kaut kādi kropļi pa tēmu "gribu būt liels", kuru vietā tie, kuriem jāved kaut kādi bērnu rati un kuri grib nopirkt opeli, var nopirkt astmas karavānu.

Tev vēl daudz, puisīt jāpaaugas, lai to saprastu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man ļoti patīk tā Merivas koncepcija - panākt plašumu uz lielāka auto augstuma, nevis garuma rēķina. Tāpēc Meriva un Zafira man patīk labāk nekā Astra un Vectra.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Cik procenti no tiem, kas pa latviju brauc, mēdz ar savām mašīnām braukt ekskursijās uz rietumeiropu - divi trīs būs? Vēl, protams, tāds faktors ka vecākiem modeļiem kā tādiem visiem nemaz nebija visas tās figņas un herņas - kaut gan par to, kad un kā deviņdesmitajos sākās euro 2 un euro 3, man nav ne jausmas - nav aktuāli

Kuru interesē procenti, ja šeit ir diskusija par VWfana auto izvēli? Un cilvēks tepat ir ļoti skaidri uzrakstījis, ka ar savu Merivu ir braucis pa citām Eiropas valstīm!

Bet vispār - domāju, ka ļoti kļūdies attiecībā uz savām procentu aplēsēm. Latvijas reģistrācijas numurus ir gadījies redzēt arī visnotaļ tālos Eiropas nostūros. Bet ziemas sezonā uz Alpiem braucot, "savējie" ir novērojami nepārtrauktā plūsmā.

Un gadījumā, ja tiek iegādāts buss, tad iespējamība, ka cilvēks domā arī par ceļošanu, ir ievērojami lielāka - vienkāršai sevis aizvešanai ikdienā uz darbu šādus auto nepērk.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ā, tātad meriva ir mūsdienu 2CV idejiskais pēctecis, cik tālu tas attiecas uz salonu - 2CV tika projektēts tāds, lai franču zemnieks varētu savu platmali nenoņemot močīt uz tirgu - merivu lai fans varētu ar kārtīgu kovboja platmali sēsties iekšā un pat kārtīgā žvingulī zvārojoties tā plastmale nost nekristu

Šitas nekam nederīgais plašums ir kārtīgs mīnuss - tas ir papildus degvielas patēriņš

GB12 rakstīja:

Tev vēl daudz, puisīt jāpaaugas, lai to saprastu.

Tur ir nevis jāaug, bet jāēd kaut kādas sēnes vai jālieto kaut kas cits veselībai ne pārāk labs.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

aansis rakstīja:

Tieši šī iemesla dēļ esmu atmetis domu par VW T4 iegādi - nepieciešamas neadekvātas investīcijas, lai šo auto paceltu līdz vācu ekoprasību līmenim.

P.N. Vari smalkāk pastāstīt par tām vācu ekoprasībām? Ir tāda maza interese

P.N. un lūgums pastāstīt vienā teikumā?!

Bet nu ok - lūk vari studēt par Vāciju www.umwelt-plakette.de/...

Ir arī prasības citās valstīs, vienota Eiropas sistēma pagaidām nav un nekas par tādas veidošanos nav dzirdēts.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Mana Meriva ārpus Latvijas ir bijusi Lietuvā bieži, Igaunijā bieži, un vēl arī Polijā, Vācijā, Nīderlandē, Beļģijā, Francijā, Lielbritānijā.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Skatos, ka jums ir jauns demagogs uzradies.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Manai Merivai EGR vārsts tika mainīts šoziem pie nobraukuma ap 171 tūkst.km.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

No pieredzes varu teikt, ka ar šādu sludinājumu izredzes auto pārdot ir tuvu nullei.

1. Nav bilžu (tā viena ir parodija)

2. Nav apraksta par aprīkojumu

3. Nav apraksta par auto ekspluatāciju (stilu) un to, ka pirkts LV

4. Nav uzsvērts, ka garantēts noskrējiens un caurspīdīga vēsture

Man laikam uz pārdošanu ir talants

Jo pilnīgi ikviens auto ticis pārdots, uzsverot tā labās īpašības, kā rezultātā pircējs pircis ar baudu

Nav auto, kuru nevar pārdot. Ir slinks vai tizls pārdevējs un, iespējams, neadekvāta cena!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: No pieredzes varu teikt, ka ar šādu sludinājumu izredzes auto pārdot ir tuvu nullei.

1. Nav bilžu (tā viena ir parodija)

2. Nav apraksta par aprīkojumu

3. Nav apraksta par auto ekspluatāciju (stilu) un to, ka pirkts LV

4. Nav uzsvērts, ka garantēts noskrējiens un caurspīdīga vēsture

Man laikam uz pārdošanu ir talants

Jo pilnīgi ikviens auto ticis pārdots, uzsverot tā labās īpašības, kā rezultātā pircējs pircis ar baudu

Nav auto, kuru nevar pārdot. Ir slinks vai tizls pārdevējs un, iespējams, neadekvāta cena!

Paldies, labi padomi! Kad likšu nākamo sludinājumu, ņemšu vērā!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

P.N. un lūgums pastāstīt vienā teikumā?!

Bet nu ok - lūk vari studēt par Vāciju www.umwelt-plakette.de/...

Ir arī prasības citās valstīs, vienota Eiropas sistēma pagaidām nav un nekas par tādas veidošanos nav dzirdēts.

Paņemot anglisko versiju, redzu tikai izklāstu ka to sūdu vajag pirkt, kā pirkt un sarakstu, kur tā herņa ir spēkā, bet nekur neredzu izklāstu kā mašīnas sadalās un ko darīt lai ierakstītos augstākā kategorijā...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: No pieredzes varu teikt, ka ar šādu sludinājumu izredzes auto pārdot ir tuvu nullei.

1. Nav bilžu (tā viena ir parodija)

2. Nav apraksta par aprīkojumu

3. Nav apraksta par auto ekspluatāciju (stilu) un to, ka pirkts LV

4. Nav uzsvērts, ka garantēts noskrējiens un caurspīdīga vēsture

Man laikam uz pārdošanu ir talants

Jo pilnīgi ikviens auto ticis pārdots, uzsverot tā labās īpašības, kā rezultātā pircējs pircis ar baudu

Nav auto, kuru nevar pārdot. Ir slinks vai tizls pārdevējs un, iespējams, neadekvāta cena!

Paldies, labi padomi! Kad likšu nākamo sludinājumu, ņemšu vērā!

www.ss.lv/...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

VWfans rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: No pieredzes varu teikt, ka ar šādu sludinājumu izredzes auto pārdot ir tuvu nullei.

1. Nav bilžu (tā viena ir parodija)

2. Nav apraksta par aprīkojumu

3. Nav apraksta par auto ekspluatāciju (stilu) un to, ka pirkts LV

4. Nav uzsvērts, ka garantēts noskrējiens un caurspīdīga vēsture

Man laikam uz pārdošanu ir talants

Jo pilnīgi ikviens auto ticis pārdots, uzsverot tā labās īpašības, kā rezultātā pircējs pircis ar baudu

Nav auto, kuru nevar pārdot. Ir slinks vai tizls pārdevējs un, iespējams, neadekvāta cena!

Paldies, labi padomi! Kad likšu nākamo sludinājumu, ņemšu vērā!

www.ss.lv/...

Ak kungs! Tas cilvēks ir bezcerīgs...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Mieru, tikai mieru! Iepriekšējam sludinājumam beidzās termiņš, tad nu pagarināju šo pašu. Tā kā dienas gaismas stundas tagad rudenī strauji sarūk, tad sataisīt bildes varu tikai nedēļas nogalēs. Būs jaunas bildes un jauns sludinājums, tikai drusku jāpaciešas!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vai šis ir izcila sludinājuma paraugs?

www.ss.lv/...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Mieru, tikai mieru! Iepriekšējam sludinājumam beidzās termiņš, tad nu pagarināju šo pašu. Tā kā dienas gaismas stundas tagad rudenī strauji sarūk, tad sataisīt bildes varu tikai nedēļas nogalēs. Būs jaunas bildes un jauns sludinājums, tikai drusku jāpaciešas!

Jā, nevaram vien nociesties...

Interesanti, pēc šitās parodijas tev telefons karsts ir? Gāž no kātiem tie pircēji, vai ne?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

GB12

Nē, neviens vēl nav zvanījis.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Vai šis ir izcila sludinājuma paraugs?

www.ss.lv/...

Izcils nav, bildes kā priekš žurnāla, pilnīgi lieki rakursi. Teksts ar neko daudz nevēsta.

škiet ka ir bijis kaut kāds dēmo auto, pēc dīvainā aprīkojuma apjoma

secinājums, nav labs apraksts, cena kosmoss par 2006 gada auto.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: GB12

Nē, neviens vēl nav zvanījis.

Nez kāpēc mani tas nemaz nepārsteidz...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja:

VWfans rakstīja: Vai šis ir izcila sludinājuma paraugs?

www.ss.lv/...

Izcils nav, bildes kā priekš žurnāla, pilnīgi lieki rakursi. Teksts ar neko daudz nevēsta.

škiet ka ir bijis kaut kāds dēmo auto, pēc dīvainā aprīkojuma apjoma

secinājums, nav labs apraksts, cena kosmoss par 2006 gada auto.

Normāla Cosmo komplektācija ar pāris papildus fīčām. Ādamā treknajos gados noliktavā lielākā daļa Merivu bija tieši šajās komplektācijās. Un tirgojās uz urrāā.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Pagaidām gan savu mizu netaisos tirgot. Kamēr ripo, braukšu, kad neripos, tad atdošu tolmetam.

Ar Merivu ir apceļotas ~20 valstis, vienmēr esmu atgriezies bez auto remontiem uz ceļa.

Ietilpība - man ir svarīgi, lai salonā var viegli ielikt 3 velo+3 cilvēkus. Un tas bieži vien nav iespējams citos kompaktauto.

Par Fana merivas sludinājumu - kā jau daudzi te minēja - kaudze ar kvalitatīviem foto no n-tajiem rakursiem + mazliet zemāka cena + links uz iauto Fana topiku

Veiksmi tirgošanā!

1 2 3 4 5 6 7 8 ..11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti