Grab piekare garantijas laikā

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Esmu noraizējies. Nopirku jaunu auto, vēl nav pusgads pagājis. Cerēju, ka varēšu kādus 4-5 gadus braukt bez tehniskām problēmām. Tomēr pēc trim mēnešiem pie 5 tūkst.km nobraukuma sāka kaut kas grabēt apakšā - dzirdams otrajā un trešajā pārnesumā uz bedraina grants ceļa pie maziem motora apgriezieniem. Uz laba ceļa nekādu sūdzību nav. Pieteicos pie dīlera uz servisu, viņi auto apskatīja un neko neatrada. Grabēšana turpinājās, un es drošības labad atrādīju auto piemājas servisā (esmu no laukiem, dīleris man ir patālu). Arī šie neko neatrada, taču braukt esot droši.

Tagad nobraukums 7700 km. Grabēšana nerimstas. Esmu pieteicies vēlreiz pie dīlera. Prasīšu, lai meklē vainu vēlreiz. Bet, ja neatradīs vainu, ko tad? Vai man jābrauc ar reāli grabošu auto, lai gan tam tikai pieci mēneši? Lasīju vienā krievu forumā, ka šim auto modelim vājā vieta esot motora atbalsta spilveni. Lūdzu, kādi komentāri?

 
1.. 7 8 9 10 11 12 13 14
nomiks Reģ.: 30.10.2002
4 0 Atbildēt

bobcat rakstīja:

Tik sīki un smalki iepazīstināts ar auto un tā garantiju, apkopēm un citu informāciju. Kopā tas aizņēma teju pāris stundas. Pie tam auto stāvēja stiklotajā prezentācijas telpā nevis uz ielas. Kā arī numuru šamie sagādāja tīri feinu bez papildus izmaksām. Man patikās šāda veida attieksme.

Izskatās, ka būs savulaik pie Bensona mācījušies klientu apalpošanas principus. Līdzīgi man gāja ar abām Hondām, kuras izripināju no Bensons Auto salona

VWfans Reģ.: 21.02.2004
5 0 Atbildēt

Šogad pagaidām ar Fabiju nobraukums ir 4,4 tūkst.km, bet ar Merivu 3,1 tūkst.km.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
6 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Šogad pagaidām ar Fabiju nobraukums ir 4,4 tūkst.km, bet ar Merivu 3,1 tūkst.km.

Man ar velo šogad (no 1.februāra) 7,5 tūkstoši km

sirga Reģ.: 29.10.2002
4 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

andzins1111 rakstīja: Fan, Tev jau matemātika patīk. Nu tad saskaiti cik daudz laika, degvielas litri (ar trešo zīmi aiz komata) un nervu šūnu tika notērēts braukājot pie dīlera un Īles? Un tas viss 100 EUR vērta remonta dēļ.

Viens brauciens bija 110 km turp un atpakaļ plus aptuveni 20 km testa braucieni, lai noteiktu vainu. Tātad viens brauciens 130 km. Ja benzīna patēriņš 6 litri uz 100 km, tad kopā vienam braucienam 7,8 litri benzīna, kas maksā 10 eiro.

Respect!

apsveicu, ka panaci kaut ko

lasot komentus izskatijas ka bus dargak izmaksajis brauciens pēc taisnibas....

Nerekinot h un nervus OK!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
5 0 Atbildēt

Sirga

Bet Karlo Motors attieksme uzlabojās vēl vairāk, jo 6 dienas pēc remonta viņi man pazvanīja un pajautāja, vai pēc remonta viss aizvien ir kārtībā. Varēju atbildēt, ka ir kārtībā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Sirga

Bet Karlo Motors attieksme uzlabojās vēl vairāk, jo 6 dienas pēc remonta viņi man pazvanīja un pajautāja, vai pēc remonta viss aizvien ir kārtībā. Varēju atbildēt, ka ir kārtībā.

Viņiem (un ne tikai, gandrīz visiem dīleriem) tā ir jādara, citādi, ja tev vēl pēc nedēļas piezvanīs kāds no zavoda, tobiš, augstāks par Karlo un pajautās, vai viņi ir pēc tam sazinājušies ar tevi un tu atbildēsi noliedzoši, dīleris atrausies - šam noņems kvartāla/pusgada vai kādusturkatram bonusus...

bobcat Reģ.: 12.10.2006
5 0 Atbildēt

man ir piezvanījuši arī pēc mēneša apjautāties.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
4 0 Atbildēt

Kādreiz Honda Europe sūtīja uz mājām papīra formā aptaujas anketu pēc katras reizes, kad auto bija servisā.

Klāt bija pielikta tukša aploksne ar apmaksas zīmogu atbildes atpakaļsūtīšanai. Nu jau vairākus gadus neko tādu neesmu saņēmis.

Amserv Motors gan pēc katras servisa apmeklējuma reizes uzzvana, lai pajautātu, vai esmu apmierināts ar veikto darbu kvalitāti un klientu apkalpošanu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Vairākus gadus WC iztiec bez papīra? Loģiski ka nesūta vairs papīra formā, ir taču internets.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
5 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Vairākus gadus WC iztiec bez papīra? Loģiski ka nesūta vairs papīra formā, ir taču internets.

Honda vairs neaptaujā arī elektroniski vai telefoniski

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
5 0 Atbildēt

Man šitā zvana no viena kantora, pie vieņiem mainu tikai riepas, bet viņi zvana un katru reizi grib pa pilno nointervēt par sevisa apmeklējuma kvalitāti un nesaprtot, kāpēc man nav nekas ko teikt, jo ko gan var pateikt par riepu maiņu.....

VWfans Reģ.: 21.02.2004
9 0 Atbildēt

Jāpaceļ šo tēmu un jāpastāsta, ka pēc šī garantijas gadījuma veiksmīga atrisinājuma manas Škodas piekare ir turējusies godam, un vairāk nekas liels nav darīts. Ir bijis viens pavisam sīks piekares remontiņš. Nobraukums 73 tūkst.km. Vakar izgāju tehnisko apskati ar ,,0,, vērtējumu. Prieks, ka Škoda-Fabia ir labs auto!!!

iciks Reģ.: 29.05.2013
15 0 Atbildēt

Vispār jau tas, ka 3gadīgs auto iziet skati ar 0, nebūtu uzskatāms par baiso brīnumu, manuprāt.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
6 0 Atbildēt

Pārfrāzējot teicienu par VID, tas ka auto nav neviena aizrādījuma ir nevis īpašnieka nopelns, bet gan TA inspektora neizdarība. Gan jau spuldzītes vairs nav tik dzeltenas kā pirms 3 gadiem un stars "izplūdis".

VWfans Reģ.: 21.02.2004
8 1 Atbildēt

Fabijai tagad četri gadi, viens mēnesis un 101 tūkst.km nobraukums. Septembra pēdējās dienās gāju apskati. Dabūju divnieku par samazinātu bremžu spēku labajā pusē aizmugurē. Izrādās, vainīgs bremžu cilindrs, kas sācis tecēt. Remonts nebija ne dārgs, nedz ilgs: izmaksas 96 eiro. Tagad tikai jāatrāda auto otrreiz CSDD. Ar motoru un gāzes iekārtu viss ideāli, ar piekari labi. Pēdējā gada laikā bija daži nedārgi remonti piekarē un bremžu sistēmā, bet nekad izmaksas nepārsniedza 100 eiro. Lai gan mēdzu vilkt smagu piekabi, sajūgs paguruma pazīmes neizrāda. Ar gāzi nobraukti pēdējie 54 tūkst.km, esmu atpelnījis gāzes iekārtas cenu un vēl esmu 400 eiro ietaupījis. Škoda-Fabia: labs, uzticams auto, kas saimniekam spēj sniegt baudījumu, nebūdams dārgs.

650 Reģ.: 25.01.2017
7 9 Atbildēt

Tas taču ir ielas braukšanai bīstams suuds- kuram tek bremžu cilindrs un nestrādā bremzes.Bremzes !!! Acīmredzot saimnieks to hlamu no apakšas nav nekad apskatījis- jo pacelt uz pacēlāja ir 2eur jāmaksā.Dabūt TA divnieku par bremzēm- lielākais kauns. Hlams un meesls tas auto un kapeikpīsējs tā saimnieks. Punkts.

imzz Reģ.: 27.02.2015
3 0 Atbildēt

"Acīmredzot saimnieks to hlamu no apakšas nav nekad apskatījis"

Hm. Man liekas , ka derīgs variants būtu nopirkt to selfiju "stiku" , drusku pārtaisīt un uztaisīt auto apakšas fotosesiju, tad var izanalizēt foto datorā. Savu auto apakšu jau tā labi pazīst tikai būdu īpašnieki, kam ir savas estakādes, bedres utt.

650 Reģ.: 25.01.2017
4 3 Atbildēt

Jaja,doma skaidra, to trubu pie viena pats sev arī var ievadīt un arī tur visu izpētīt, mazums kas gadās..Galvenais uzturēt demagoģiju par jauna auto izdevīgumu ,bet realitātē braukt pa ceļu ar citiem satiksmes dalībniekiem bīstamu hlamu ar darbabremžu divnieka vērtējumu. Ok.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
2 0 Atbildēt

Labāk šitādu verķi:

www.ebay.com/itm/5M-6LED-5-5mm-Android-Endoscope-Waterproof-Snake-Borescope-USB-Inspection-Camera-/161998978131?var=&hash=item25b7e43c53:g:~bsAAOSwZQxW3F8~

Pieslēdz viedajam un taisi videosesiju auto apakšai. Var pat gaitā filmēt bremžu darbību.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Tak bremzes ir, tikai to spēks mazāks.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Tiešām sīkums:

650 Reģ.: 25.01.2017
1 2 Atbildēt

Kā tad,po-uj, tur mazāks spēks vai lielāks, pec varbūtības teorijas katra kustība noteikti kaut kādā momentā apstāsies. Un TA strādā papuasi un divniekus liek vienkārši aiz darīt nav ko.Un normāls lietotājs jau pats arī nejēdz kas viņam ir vai mazāks vai garāks.Un viss tik daaargs ka pilnīg drist gribās.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Priekš tam jau ir apskate, lai izķertu defektus to saknē. Trijnieks kā vērtējums taču nebija.

650 Reģ.: 25.01.2017
5 0 Atbildēt

Priekš tam ir "jaunu" auto pircēji, lai viņi ar to brauktu lidz kliņķim un vienlaikus viszinoši demagoģētu par "cita" tieši tāda pat +/-lietota vai mazlietota auto tehnisko stāvokli un/vai viņa nopirktgribētāja vai lietotāja "pareizo" orientāciju laikā,telpā un naudā.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
3 0 Atbildēt

Visticamāk, ka VWfans savu Škodu pēc garantija beigām apkopj kādā kaktu servisā. Jo Škodām ir ļoti labs serviss Karlo Motors (jaunais Greenmotors pagaidām nevieš uzticību, jo dzīvo teltī). Man pēdējās divās vienkāršajās eļļas maiņas apkopēs servisa pārstāvis aizrādīja, ka nav varējuši pārbaudīt spiedienu rezerves ritenim, jo bija piekrāmēti abi bagāžas nodalījumi. Katrā apkopē tiek diagnisticēta piekare, pat virsbūves stāvokli fiksē.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Uz vairākām pēdējām apkopēm biju Markus servisā Jūrmalas gatvē, pēdējo reizi 3.maijā pie 90 tūkst.km nobraukuma. Tad auto bija kārtībā. Nav brīnums, ka uz 28.septembra apskati kaut kas jauns sabojājās. Svarīgi, ka remonts nebija ne ilgs, nedz dārgs.

650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

Tas ir tas serviss, kurš te pirms kādiem gadiem saviem potenciālajiem klientiem "laimesvēstules" pa pastkastītēm bāza ?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
5 2 Atbildēt

Nu labāk jauna Fabija nekā 2010.gada Volvo-XC60 ar 250 tūkst.km nobraukumu par dārgu cenu - 12250 EUR.

650 Reģ.: 25.01.2017
6 3 Atbildēt

Kā tad, fabija mazāk zupu ēd, var ietaupīt atkārtotam TA apmeklējumam. Vienīgais ka tagd ārā nav jūnijss, nedaudz d- irsa salst un tas traucē rindā stāvēšanu pilnvērtīgi izbaudīt

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
4 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Uz vairākām pēdējām apkopēm biju Markus servisā Jūrmalas gatvē, pēdējo reizi 3.maijā pie 90 tūkst.km nobraukuma. Tad auto bija kārtībā. Nav brīnums, ka uz 28.septembra apskati kaut kas jauns sabojājās. Svarīgi, ka remonts nebija ne ilgs, nedz dārgs.

Agrāk tas Markus serviss pilnīgs šrots bija, tad kad skaitījās VW oficiālais serviss. Nekad vairs tur nebraukšu!

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
3 0 Atbildēt

Piekare negrab, visdrīzāk motora spilveni, kurus ar roku izraustīt nevar, jo motors spiežuz tiem ar savu 150-200kg svaru

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
3 0 Atbildēt

Tā, iauto, esmu pievienojies tūkstošnieku klubiņam, ar ko pats sevi arī apsveicu

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

650 rakstīja: Kā tad,po-uj, tur mazāks spēks vai lielāks, pec varbūtības teorijas katra kustība noteikti kaut kādā momentā apstāsies. Un TA strādā papuasi un divniekus liek vienkārši aiz darīt nav ko.Un normāls lietotājs jau pats arī nejēdz kas viņam ir vai mazāks vai garāks.Un viss tik daaargs ka pilnīg drist gribās.

Fanam divnieku ielika par nevienmērību un noplūdi, ne par mazāku bremžu spēku. Pagājušogad manam golfam apskatē uz ruļļiem bija 1.0 priekšā un 0.7 aizmugurē, šogad 1.2 priekšā un 0.8 aizmugurē [mašīna smagāka palikusi] - mierīgi braucot priekš tonnu smagas mašīnas pietiek, bet lai uz asfalta kaucinātu priekšas riepas, priekšas bremzēm vajadzētu būt kripatu stiprākām, un vienīgais rādītājs bremžu relatīvajam vājumam ir spēks, ar kādu straujāk stājoties pedālis jāiemin grīdā. Kaut kad būs jāsaņemas sasmilšot un sakrāsot donora bremzes; pēc to uzlikšanas golfs noteikti skatē pie diviem ņūtoniem leks nost no ruļļiem.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

Tehniskajā apskatē Fabijai fiksēja šādus bremžu spēkus:

darba bremzes priekšā 2,3 un 2,5, aizmugurē 2,4 un 1,2, stāvbremze 1,5 un 0,8.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Kā jau teicu - tevi izdrāza par nevienmērību un noplūdi - rocenes nevienmērība vēl būtu gājusi cauri, bet darba bremzes ne. Pārējie cipari normāli, vien interesants ir lielākais pakaļas bremzēšanas spēks, vai tik ekonomijas pēc nebūs ražotājs atteicies no pakaļas bremžu spēka regulatora, noveļot tā funkciju uz ABSu - nav pierasts redzēt ka pakaļas tiltam nomēra tādu pašu spēku kā priekšai.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

Bet pozitīvais ir tas, ka jau pēc četrām dienām pēc apskates es auto saremontēju, to varēju paspēt darba dienas ietvaros un tas nebija dārgi. Fabijas nobraukums šobrīd 101.663 km.

1.. 7 8 9 10 11 12 13 14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti