Grab piekare garantijas laikā

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Esmu noraizējies. Nopirku jaunu auto, vēl nav pusgads pagājis. Cerēju, ka varēšu kādus 4-5 gadus braukt bez tehniskām problēmām. Tomēr pēc trim mēnešiem pie 5 tūkst.km nobraukuma sāka kaut kas grabēt apakšā - dzirdams otrajā un trešajā pārnesumā uz bedraina grants ceļa pie maziem motora apgriezieniem. Uz laba ceļa nekādu sūdzību nav. Pieteicos pie dīlera uz servisu, viņi auto apskatīja un neko neatrada. Grabēšana turpinājās, un es drošības labad atrādīju auto piemājas servisā (esmu no laukiem, dīleris man ir patālu). Arī šie neko neatrada, taču braukt esot droši.

Tagad nobraukums 7700 km. Grabēšana nerimstas. Esmu pieteicies vēlreiz pie dīlera. Prasīšu, lai meklē vainu vēlreiz. Bet, ja neatradīs vainu, ko tad? Vai man jābrauc ar reāli grabošu auto, lai gan tam tikai pieci mēneši? Lasīju vienā krievu forumā, ka šim auto modelim vājā vieta esot motora atbalsta spilveni. Lūdzu, kādi komentāri?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..14
andzins1111 Reģ.: 14.01.2014
2 0 Atbildēt

Polo, ar kondicionieri sākot no 12082 EUR (pašlaik akcija 11 144), Fabia pilnīgi bez ekstrām 9 300 (kondicionieris jau 955 EUR),

msh Reģ.: 16.04.2007
3 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Centās mani mierināt, ka citam klientam arī esot Fabija, un arī tā līdzīgi grab, taču tas klients nesūdzoties. Un vispār Fabija esot tāda skaļāka mašīna, un tā grabēšana esot bezmaz vai normāla. Es gan neteiktu, ka Fabija ir skaļa - manuprāt, tā ir diezgan klusa.

Tā tak ir nevis mierināšana bet gan centieni pierunāt tevi samierināties ar esošo situāciju

Es tev, fan, jūtu līdzi - šito seksu ar dīlerservisiem tikai tādēļ lai braukt ar kaut ko jaunu...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

andzins1111 rakstīja: Polo, ar kondicionieri sākot no 12082 EUR (pašlaik akcija 11 144), Fabia pilnīgi bez ekstrām 9 300 (kondicionieris jau 955 EUR),

Es pirku Fabiju ar kondicionieri par 10800 EUR. Cena katrā ziņā bija laba.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

andzins1111 rakstīja: Pērk, bet nav saprotams kāpēc. Kad vēl bija tāda Air Baltic auto nome (pēc tam Add Car), tad viņiem bija ap 2007. gadus ražotās Fabia un Polo. Es ap 2010./2011. kādas reizes 10-15 no viņiem nomāju auto. Teiksim tā, Fabia grabēja visas plastmasas, drošības jostas karajās kā lupatas un salons bija padilis. Polo ar tādiem pašiem nobraukumiem izskatījās un uzvedās daudz labāk. Cenas jau viņiem diezgan salīdzināmas. Pēc tam AddCar iepirku jaunus autiņus, un tie visi bija tikai Lietuvā reģistrēti Polo.

Man uz aci Polo neliekas kaut kas labāks.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
3 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

smaidiigais rakstīja: Līzinga objekta igatavotaja noteiktais serviss ietver ari citus autorizetos Skoda servisus. Ad Rem auto Brīvības ielā, piemēram.

Ad Rem taču tikai Subaru mašīnas apkalpo.

Ad REm ir tas pats Īles kantoris. Uz Brīvības ielas vecajā Opel salonā manīju plakātu, ka tagad te, lūk, arī Škodas kopjot.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Interesanti, vai par šo topiku zin arī dīleris, un vai tas viņiem reālu kaunu nedara? Es teiktu, ka tā ir necieņa pret klientu un strādāšana tikai vienai dienai

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Interesanti, vai par šo topiku zin arī dīleris, un vai tas viņiem reālu kaunu nedara? Es teiktu, ka tā ir necieņa pret klientu un strādāšana tikai vienai dienai

Manis pēc lai zina. Vispār jāsaka, ka Škodas pirkšanas procesā viss notika perfekti - ātri, precīzi, laipni. Dažu dienu laikā auto bija klāt. Patīk, ka interneta lapā publicē visu noliktavas krājumu - mājās ar ģimeni pasēdējām, izvēlējāmies. Atlika tikai aizbraukt uz salonu un teikt - gribu šo. Bet tagad ar garantijas remontu gan tā čakarīgi. Un jābrauc uz tiem Kleistiem traki tālu...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Nebija jau tā, ka pirku kaķi maisā. 2011.gada nogalē Škodu Fabiju uz nedēļas nogali īrēju. Tas auto bija 2008.gada izlaidums, nobraukums ap 65 tūkst.km. Tam viss bija labi, nekas negrabēja.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Interesanti, vai par šo topiku zin arī dīleris, un vai tas viņiem reālu kaunu nedara? Es teiktu, ka tā ir necieņa pret klientu un strādāšana tikai vienai dienai

Kas viņiem ko kaunēties - Škodas tāpat labi pērk, pateicoties izcilajiem Octavia un Yeti modeļiem.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Interesanti, vai par šo topiku zin arī dīleris, un vai tas viņiem reālu kaunu nedara? Es teiktu, ka tā ir necieņa pret klientu un strādāšana tikai vienai dienai

Bet tu redz, ka strādā jau kuro gadu...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Interesanti, vai par šo topiku zin arī dīleris, un vai tas viņiem reālu kaunu nedara? Es teiktu, ka tā ir necieņa pret klientu un strādāšana tikai vienai dienai

Bet tu redz, ka strādā jau kuro gadu...

Citiem laikam vairāk veicas... Man radiniekam iepriekšējā darbā bija jauna Oktāvija. Viņam bija problēmas ar pirmā un otrā ātruma slēgšanos. Tad viņam Mežciema Karlo Motors vainu atrada ātri un nomainīja kaut kādu nelielu detaļu pie ārumkārbas.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
2 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Ko man tālāk darīt? Vai griezties Auto Īle un Herbst? Varbūt braukt uz Tukumu uz Škodas servisu?

Tukumā vairs neesot- tā man, Bullenē teica ,skodu saņemot . tikai buļļi un mežciems , esot officiālie garantijas servisi

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

VWfans rakstīja:

Ko man tālāk darīt? Vai griezties Auto Īle un Herbst? Varbūt braukt uz Tukumu uz Škodas servisu?

Tukumā vairs neesot- tā man, Bullenē teica ,skodu saņemot . tikai buļļi un mežciems , esot officiālie garantijas servisi

Vēl taču esot Auto Īle un Herbst starp VEFu un Teiku, kur senāk bija Hansa Auto Opel salons.

Un vēl Škodas lapā ir informācija, ka Liepājā un Daugavpilī esot tādi servisi.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt
VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Tagad domāju pieteikties otrā Karlo Motors Rīgas servisā, tas ir, Mežciemā. Kādi Jums komentāri par šo manu ieceri?

bobcat Reģ.: 12.10.2006
1 0 Atbildēt

tas tak ir viens un tas pats kantoris. viņi sistēmā redz kas ir darīts.

garantijas mašinu pretenzijas izskata tikai kleistu serviss.

Mežciemā ir tikai parasts serviss.

Manā lietošanā ar ir Škoda ar 4 gadu garantiju vai 60 tkm. Patreiz ir pagājis viens gads un 22tkm. Un garantijas pretenziju par krāsojumu novērsa tikai kleistu ielā, jo tur sēž garatijas pretenziju cilvēciņš.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: tas tak ir viens un tas pats kantoris. viņi sistēmā redz kas ir darīts.

garantijas mašinu pretenzijas izskata tikai kleistu serviss.

Mežciemā ir tikai parasts serviss.

Manā lietošanā ar ir Škoda ar 4 gadu garantiju vai 60 tkm. Patreiz ir pagājis viens gads un 22tkm. Un garantijas pretenziju par krāsojumu novērsa tikai kleistu ielā, jo tur sēž garatijas pretenziju cilvēciņš.

Gribi teikt, ka Mežciems sūtīs mani prom?

bobcat Reģ.: 12.10.2006
2 0 Atbildēt

ja garantijas jautājumā tad tā varētu būt. bet piezvanīt jau var 67819458 škodas Mežciema serviss

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: ja garantijas jautājumā tad tā varētu būt. bet piezvanīt jau var 67819458 škodas Mežciema serviss

Jā, pazvanīt tiešām varu. Un tad, ja viņi neņem, tad atliek tikai Īle un Herbsts, vai ne?

Vispār esmu smagi vīlies Škodā! Izvēlējos šo modeli ar tādu domu, ka ražo to sen, jau septīto gadu, visām ,,bērnu slimībām,, vajadzētu būt izķertām, novērstām. Arī motoru ņēmu 1,2 bez turbīnas, lai tas ir vienkāršāks un uzticamāks. Bet, redz, jau pie 5 tūkst.km nobraukuma sāk, maita, grabēt!!! Ja vēl varētu atrast vainu, tad es to Škodai piedotu, bet šādi riktīgi ZB!!!

ak Reģ.: 13.01.2003
2 0 Atbildēt

Es vismaz, mēģinātu parādīt citam servisam, tas nekas, ka tur nav garantijas atbildīgā. Bet varbūt tur ir mehāniķis ar labāku pieredzi. Esmu dzīvē saskāries ar to, ka serviss ir liels, pazīstams, bet mehāniķis lohs. Tev jau citā servisā nav jāremontē, lai tikai nosaka no kurienes nāk tā graboņa

che Reģ.: 09.05.2013
2 0 Atbildēt

paskatījās, paklausījās neder. Vajag visu dokumentēt. Datums, meistara vārds, uzvārds . Defektu neatrada, tā arī ieraksta. Savādāk visi meistari,bet par savu darbu neatbild.

che Reģ.: 09.05.2013
2 0 Atbildēt

bez bumaski ti kakaska, a s bumaškai čelovek Cerams saprati.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

che rakstīja: bez bumaski ti kakaska, a s bumaškai čelovek Cerams saprati.

Man par visām trijām reizēm par auto nodošanu servisā papīrs ir palicis.

andzins1111 Reģ.: 14.01.2014
1 0 Atbildēt

Fanam neatliks nekas cits kā ar to Fābi izrīkoties tāpat kā šis pilsonis.www.delfi.lv/...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 0 Atbildēt

Bljin, vwfan, cik reizes man tev jaastaasta, ka grab tev kads no amortizatoriem. Tu pasaki to viniem tanii servisaa un vienkarsi nenem atpakalj to masinu kamer grabesana nav noversta. Tas ir tavas tiesibas. Citadi tie pidori tevi chakares tos divus gadus un ta ari tu brauksi grabeedaams.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti