auto- taa ir briiviiba...?

draco Reģ.: 25.07.2002

Shodien jau bija taads cujs, ka buus megasastreegumi, taapeec uz darbu aizbraucu ar mo. peec darba aizviileeju peec detaljas uz autoplusu, savaacu beernu no skolas, noliku mo atpakalj garaazaa, nu esmu maajaas. aiz loga veeroju megasastreegumu - lielaakaa dalja staav, mazaaka dalja "iipashi svariigu krupju" meegina staavoshos pa pagalmiem apbraukt un iespraukties iekshaa, uttp.

man skiet to subj lozungu vajadzeetu paarsaukt par "auto pilseetaa - taa ir kliinika!"...?

 
1 2
BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 1 Atbildēt

Esmu ārzemēs redzējis, kā ir, kad rolleri ir daudz. Tas nav nemaz tik forši, baigā bardaka sajūta.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Pilsētā vispār nav brīvības.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Vajag dzīvot laukos un nekādu problēmu.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu, dziivot laukos - tas ir tuvu idaalam, protams. lielaakaa probleema shai gadiijumaa ir - atrast pastaaviigu ienaakumu avotu. Jo straadaat laukos no agra riitaa liidz veelam vakaram pa kapeikaam arii diezkas nav.

Da i anyway reizeem arii no laukiem pa deelaam uz pilseetu vajag atauljot - un tas stipri ne vienmeer bez probkaam sanaak.

A pa teemu "pilseetaa nav briiviibas" - paarvietoshanaas zinjaa, uzkaapjot uz moto - briiviiba ir! pats biju stipri paarsteigts - itkaa buutu nokljuvis atpakalj ~ 1995 gadaa - brauc kur un kad gribi - tieshi brauc, nevis leenaak vai aatraak staavi....

auto suukaa...

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

auto - tie ir izdevumi - degviela, nodokļi utt - kāda te brīvība?

Maris Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: Nu, dziivot laukos - tas ir tuvu idaalam, protams. lielaakaa probleema shai gadiijumaa ir - atrast pastaaviigu ienaakumu avotu. Jo straadaat laukos no agra riitaa liidz veelam vakaram pa kapeikaam arii diezkas nav.

Da i anyway reizeem arii no laukiem pa deelaam uz pilseetu vajag atauljot - un tas stipri ne vienmeer bez probkaam sanaak.

A pa teemu "pilseetaa nav briiviibas" - paarvietoshanaas zinjaa, uzkaapjot uz moto - briiviiba ir! pats biju stipri paarsteigts - itkaa buutu nokljuvis atpakalj ~ 1995 gadaa - brauc kur un kad gribi - tieshi brauc, nevis leenaak vai aatraak staavi....

auto suukaa...

Aizdinu savu motociklu uz apkopi, vēl tik riepas jānomaina un tad varēs atklāt sezonu!

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Brīvība!

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

ir redzeets. pilotee, itkaa tas pats dzeks kuram ir slavenais video a R1 - "5 minuutes no motociklista dziives ir interesantaakas, nekaa..."

nu, ko var teikt - brauc vish subjektiivi un objektiivi labi, bet riskee tomeer paar meeru. briiviiba vienmeer iet rokurokaa ar atbildiibu. nebuutu moto - vish liidziigi izpildiitos ar M3 / subaaru....da i pie mums, ko, mazums tautas ar auto izpildaas? vienvaardsakot, neredzu ieksh kama sheit doma...

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

saliidzinaajumam - idiotiskas braukshanas piemeers ar litriigu moci - beidzas, kaa to bvar paredzeet, septiitajaa minuutee. roka, kaaja cupaa, kaarteejaa galvas smadzenju trauma...

www.youtube.com/watch?v=Q6CDlFC7SsI

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: saliidzinaajumam - idiotiskas braukshanas piemeers ar litriigu moci - beidzas, kaa to bvar paredzeet, septiitajaa minuutee. roka, kaaja cupaa, kaarteejaa galvas smadzenju trauma...

www.youtube.com/watch?v=Q6CDlFC7SsI

Pagaidām tā video ievietošana ir kā ir, bet pirms saites ieliec

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt
iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Te ir uzrakstīts, kas jāliek pirms un pēc video saites.www.iauto.lv/...

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Arī izteikšu savus secinājumus brīvības sakarā uz ielas

Esmu no tiem, kuri savu sapni par moci (un tā nepārprotami IR liela brīvība bez sastrēgumiem, ar pilnu smaržu bukjeti, adrenalīnu pāri malām utt.) uzreiz pēc 30 gadu sasniegšanas tomēr piepildīja! Bet, netrūka daudz pirms "very sad end", tagad priecīgs par otro iespēju dzīvot ) Līdz ar ko - priekš manis, auto - tā arī IR mega brīvība, ko nevajadzētu palaist garām...

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Bet, netrūka daudz pirms "very sad end", tagad priecīgs par otro iespēju dzīvot ) Līdz ar ko - priekš manis, auto - tā arī IR mega brīvība, ko nevajadzētu palaist garām...

njem tikai veeraa, ka paarseezoties no mo ieksh auto - tu ne pa kapeiku labaaks brauceejs nekljuusti. jaabrauc uzmaniigi un leenaam, citaad risks apkaarteejiem -pieaug.

ne vienreiz vien esmu rakstiijis, ka moto - taa ie iespeeja +/- objektiivi paarbaudiit, cik adekvaati proti braukt, paredzeet situaaciju izveersumus un so. ar auto var nobraukt visu dziivi, un uzskatiit ka "ne sliktaak kaa citi" brauc, tik vislaik visaadi idioti celjaa gadaas......divi ritenji visu saliek pa plauktiem...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Bet, netrūka daudz pirms "very sad end", tagad priecīgs par otro iespēju dzīvot ) Līdz ar ko - priekš manis, auto - tā arī IR mega brīvība, ko nevajadzētu palaist garām...

njem tikai veeraa, ka paarseezoties no mo ieksh auto - tu ne pa kapeiku labaaks brauceejs nekljuusti. jaabrauc uzmaniigi un leenaam, citaad risks apkaarteejiem -pieaug.

ne vienreiz vien esmu rakstiijis, ka moto - taa ie iespeeja +/- objektiivi paarbaudiit, cik adekvaati proti braukt, paredzeet situaaciju izveersumus un so. ar auto var nobraukt visu dziivi, un uzskatiit ka "ne sliktaak kaa citi" brauc, tik vislaik visaadi idioti celjaa gadaas......divi ritenji visu saliek pa plauktiem...

Te gan pilnīgi piekrītu Stipri pamainījusies domāšana un situācijas izvērtēšana uz ceļa. Tagad kā autobraucējs skatos pat 3x

mincis Reģ.: 15.05.2002
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Bet, netrūka daudz pirms "very sad end", tagad priecīgs par otro iespēju dzīvot ) Līdz ar ko - priekš manis, auto - tā arī IR mega brīvība, ko nevajadzētu palaist garām...

njem tikai veeraa, ka paarseezoties no mo ieksh auto - tu ne pa kapeiku labaaks brauceejs nekljuusti. jaabrauc uzmaniigi un leenaam, citaad risks apkaarteejiem -pieaug.

ne vienreiz vien esmu rakstiijis, ka moto - taa ie iespeeja +/- objektiivi paarbaudiit, cik adekvaati proti braukt, paredzeet situaaciju izveersumus un so. ar auto var nobraukt visu dziivi, un uzskatiit ka "ne sliktaak kaa citi" brauc, tik vislaik visaadi idioti celjaa gadaas......divi ritenji visu saliek pa plauktiem...

Vai arī ieliek koka makintošā vai četrriteņu transportlīdzeklī ar riteņu rokas piedziņu.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

draco rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Bet, netrūka daudz pirms "very sad end", tagad priecīgs par otro iespēju dzīvot ) Līdz ar ko - priekš manis, auto - tā arī IR mega brīvība, ko nevajadzētu palaist garām...

njem tikai veeraa, ka paarseezoties no mo ieksh auto - tu ne pa kapeiku labaaks brauceejs nekljuusti. jaabrauc uzmaniigi un leenaam, citaad risks apkaarteejiem -pieaug.

ne vienreiz vien esmu rakstiijis, ka moto - taa ie iespeeja +/- objektiivi paarbaudiit, cik adekvaati proti braukt, paredzeet situaaciju izveersumus un so. ar auto var nobraukt visu dziivi, un uzskatiit ka "ne sliktaak kaa citi" brauc, tik vislaik visaadi idioti celjaa gadaas......divi ritenji visu saliek pa plauktiem...

Te gan pilnīgi piekrītu Stipri pamainījusies domāšana un situācijas izvērtēšana uz ceļa. Tagad kā autobraucējs skatos pat 3x

nevajag pat moci, vai avārijas.

gadi un pieredze pati liek tā darīt. un, protams, epizodes, kad esi par matu izbēdzis no tā koka makintoša scenārija.

tai pat laikā ir onkas, ar "50 gadu pie stūres un bez avārijām", kam blakus sēdēt ir bail jo avāriju nav tikai tāpēc, ka citi paredz viņu neadekvātumu

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

kalfonso

tai pat laikā ir onkas, ar "50 gadu pie stūres un bez avārijām", kam blakus sēdēt ir bail jo avāriju nav tikai tāpēc, ka citi paredz viņu neadekvātumu

===================

Mja, stulbāku pateicienu nav gadījies dzirdēt ... Es esmu taisni tāds "onka" (60), un esmu allaž apdomīgs un rēķinos AR CITIEM, un "pie stūres" tiešām esmu 50 gadus. Ja

skaita no mopēda ... Motocikls JAWA bija 16. dzimšanas dienā, nopelnīju PATS!

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

kasinsh79 rakstīja:

draco rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Bet, netrūka daudz pirms "very sad end", tagad priecīgs par otro iespēju dzīvot ) Līdz ar ko - priekš manis, auto - tā arī IR mega brīvība, ko nevajadzētu palaist garām...

njem tikai veeraa, ka paarseezoties no mo ieksh auto - tu ne pa kapeiku labaaks brauceejs nekljuusti. jaabrauc uzmaniigi un leenaam, citaad risks apkaarteejiem -pieaug.

ne vienreiz vien esmu rakstiijis, ka moto - taa ie iespeeja +/- objektiivi paarbaudiit, cik adekvaati proti braukt, paredzeet situaaciju izveersumus un so. ar auto var nobraukt visu dziivi, un uzskatiit ka "ne sliktaak kaa citi" brauc, tik vislaik visaadi idioti celjaa gadaas......divi ritenji visu saliek pa plauktiem...

Te gan pilnīgi piekrītu Stipri pamainījusies domāšana un situācijas izvērtēšana uz ceļa. Tagad kā autobraucējs skatos pat 3x

nevajag pat moci, vai avārijas.

gadi un pieredze pati liek tā darīt. un, protams, epizodes, kad esi par matu izbēdzis no tā koka makintoša scenārija.

tai pat laikā ir onkas, ar "50 gadu pie stūres un bez avārijām", kam blakus sēdēt ir bail jo avāriju nav tikai tāpēc, ka citi paredz viņu neadekvātumu

"gadi un pieredze" pilnaa meeraa tomeer nedod prieksstatu. vajag vismaz paaris stundas ar attieciigo transportu satiksmee pabraukt - tas arii peec "padsmit gadu pieredzes uz celja" ar citu kategoriju, dod daudz jaunas informaacijas. kad gaaju "C" maaciities, "B " man bija jau gadus 15 - bet daudz jauna prieksh sevis uzzinaaju, arii no "b" kategorijas puses, t i seezhot pie vieglaa stuures. un ar "A" tas pats. agraak, atceros, reizeem besiijos, ka motociklists "bremzee", "nepletee" - tagad zinu, ka pagriezienos var buut smiltis, sapileejusi no kaariem ellja, bedres - ar moto uz mutes nolikties ir viegli, un jaakontrolee daudz vairaak apstaaklju. Ar velo pa ielaam braukaaju no ~ 22 gadu vecuma, as so velosipeedistus nekanteeju, kad sanaak apsteigt - ieveeroju palielinaatu intervaalu un so - pats zinu, kaa tas ir, kad pusmetra attaalumaa garaam lido fuure ar aatrumu starpiibu 40 - 60 kmh....

vienvaardsakot - vajag tomeer uz savas aadas mazliet izjust, citaadi tev pilna prieksstata par tiem, kas tev apkaart uz celjiem ir, vinju probleemaam un motiiviem - nebuus, imho.

par "50 gadi pie stuures" un "es 2 000 000 asu nobraucis!" - pilniigi piekriitu

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja:

Neuztver visu tik personiski.

Ir onkas, kas arī savos 90 gados spēj braukt adekvāti.

Un ir Kalfonso minētie, kuriem jau ap 50 vai agrāk sāk šķobīties sapratne par normālu kārtību uz ceļa.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

Crankshaft rakstīja:

Neuztver visu tik personiski.

Ir onkas, kas arī savos 90 gados spēj braukt adekvāti.

Un ir Kalfonso minētie, kuriem jau ap 50 vai agrāk sāk šķobīties sapratne par normālu kārtību uz ceļa.

jap, neapgalvoju, ka visi.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

Crankshaft rakstīja:

Neuztver visu tik personiski.

Ir onkas, kas arī savos 90 gados spēj braukt adekvāti.

Un ir Kalfonso minētie, kuriem jau ap 50 vai agrāk sāk šķobīties sapratne par normālu kārtību uz ceļa.

Timrotam par šito tēmu bija labs epitets - ja tu 40 gadus esi plunčājies vannā, tas tevi automātiski nepadara par labu peldētāju. vai kaut kā tā.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:

"gadi un pieredze" pilnaa meeraa tomeer nedod prieksstatu. vajag vismaz paaris stundas ar attieciigo transportu satiksmee pabraukt - tas arii peec "padsmit gadu pieredzes uz celja" ar citu kategoriju, dod daudz jaunas informaacijas. kad gaaju "C" maaciities, "B " man bija jau gadus 15 - bet daudz jauna prieksh sevis uzzinaaju, arii no "b" kategorijas puses, t i seezhot pie vieglaa stuures. un ar "A" tas pats. agraak, atceros, reizeem besiijos, ka motociklists "bremzee", "nepletee" - tagad zinu, ka pagriezienos var buut smiltis, sapileejusi no kaariem ellja, bedres - ar moto uz mutes nolikties ir viegli, un jaakontrolee daudz vairaak apstaaklju. Ar velo pa ielaam braukaaju no ~ 22 gadu vecuma, as so velosipeedistus nekanteeju, kad sanaak apsteigt - ieveeroju palielinaatu intervaalu un so - pats zinu, kaa tas ir, kad pusmetra attaalumaa garaam lido fuure ar aatrumu starpiibu 40 - 60 kmh....

vienvaardsakot - vajag tomeer uz savas aadas mazliet izjust, citaadi tev pilna prieksstata par tiem, kas tev apkaart uz celjiem ir, vinju probleemaam un motiiviem - nebuus, imho.

par "50 gadi pie stuures" un "es 2 000 000 asu nobraucis!" - pilniigi piekriitu

protams, ka, ja esi pamēģinājis, tad labāk saproti, kas un kā. to jau neapšaubu

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

paskatoties ka bij ar auto lidz 90 gadiem....

tad ir ta ...

briviba - tas ir auto

ne, auto- tas ir briviba

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti