Berlīne ,pa kuru ceļu kurieni braukt

mgo Reģ.: 28.09.2004

Kā braukt aiz Augustovas, iesakiet, caur Lomžu vai caur Bialistok ? Plāns braukt uz Berlīni pēc kāda laika.

 
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 0 Atbildēt

caur Lomžu

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

ssc.siskom.waw.pl/...

aktuālā Polijas ceļu karte

piradzinsh Reģ.: 11.04.2014
3 0 Atbildēt

Caur lomžu un 677 ostraw mazowecka un iznāksi uz 8 ceļa arā tā noteikti būs ātrāk...

mgo Reģ.: 28.09.2004
0 0 Atbildēt

Paldies, visiem ,kas ieteica padomus!

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 2 Atbildēt

piradzinsh rakstīja: Caur lomžu un 677 ostraw mazowecka un iznāksi uz 8 ceļa arā tā noteikti būs ātrāk...

Kādu laiku atpakaļ būtu piekritis, bet nu vairs ne. Vērtējums, protams, dziļi subjektīvs, bet man ļoti nepatīk minētais ceļa posms, tādēļ ilgu laiku tā vietā izvēlējos no Lomžas braukt uz Zambrovu. Bet kopš pēdējiem uzbūvētajiem S8 ceļa posmiem izvēlos braukt caur Belostoku. Iespējams, ka nāksies atgriezties pie vecā maršruta, kamēr tiks būvēti nākamie plānotie S8 posmi. Un visvairāk - cerēt, ka kaut kad arī S61 tiks uzbūvēts līdz robežai.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Agrāk arī braucu caur Lomža, bet pēc ieteiktā Bialystok varianta, vairs tikai caur turieni. Perfekti

seller Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

ieteiktu caur Lomžu, ceļš īsāks, pie tam ap Stawiski, jau ir atklāts jauns apvedcelš, vēl radās iespaids, ka pa to ceļu nebrauc fūres. Protams posms Lomža - Zambrow ir nepatīkams. Esmu braucis arī gar Belostoku, lai gan pēc Belostokas jau kādus 20 km var dēvēt par bāni, tomēr posmā Augustova - Belostoka braukšana sanāk visai lēna. Man iespads ir, ka caur Lomžu sanāk ātrāk.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

seller rakstīja: Man iespads ir, ka caur Lomžu sanāk ātrāk.

Pieņemu, ka tur liela loma diennakts laikam - es cenšos ceļa posmu līdz Varšavai braukt naktī - tad arī uz Belostokas ceļa ir relatīvi maz fūres. Pieļauju, ka, braucot dienā, Lomžas maršruta priekšrocība ir mazāka smago auto plūsma.

seller Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Pieļauju, ka, braucot dienā, Lomžas maršruta priekšrocība ir mazāka smago auto plūsma.

--------------------------------------

Mēs braucām janvārī, cik atceros bija kāda norāde, ka uz Lomžas ceļa nevar pārsniegt kādu svaru uz ass, bet varu kļūdīties. Tomēr jau lidz ši gada beigām jābūta gatavam Augustovas apvedceļam, kura pirmā daļa ir pirmie 12 km īstās Via Baltica PL teritorijā, tas gan pēc tam pāriet uz parasto ceļu, bet arī tas tiek buvēts pilnīgi no jauna, un aiz Augustoves pieslēdzas aplim no kura var braukt gan uz Belostoku gan Lomžu.

www.obwodnica-augustowa.pl/dane-ogolne

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

seller rakstīja: cik atceros bija kāda norāde, ka uz Lomžas ceļa nevar pārsniegt kādu svaru uz ass, bet varu kļūdīties.

Nekļūdies, tas arī ir iemesls, kādēļ tranzītfūres brauc caur Belostoku.

seller Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Cik var spriest pēc jaunākās info PL posmā no LT robežas līdz Varšavai ir pabeigti vēl divi apvedceļi, (braucot caur Lomžu pa S61) , pie Barglow - 12 km ap Sczuczyn kādi 6 km. tiesa ceļš S8 uz Belostoku arī tiek intesīvi pārveidots par bāni, tur pēc pabeigšanas, kā parastais ceļš paliks tikai 20-30 km posms Wyszkow - Ostrow Mazowiecki.

www.rynekinfrastruktury.pl/wiadomosci/podlaskie-obwodnica-barglowa-otwarta-51861.html

www.wspolczesna.pl/wiadomosci/grajewo/art/9087316,obwodnica-szczuczyna-prawie-gotowa-jezdza-juz-pierwsze-auta,id,t.html

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

T34-vienalga kā.....................

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti