Toyota Avvensis 2.0 d4d vai 2.2 d4d

Dzēsts lietotājs Reģ.: 29.03.2024
 
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Avensis pret Civic? hmmm, avensim jau alternatīva drīzāk būtu Accord. Es ņemtu to, starp citu.

Par Toyotas motoriem, cik zinu, visi izturības ziņā plus mīnus vienādi. Galvenās atšķirības - divlitriniekam ir piecpakāpju kārba un 115 / 136 ZS, divikomadivi - sešiniece ar 150 vai 177 žirģeļiem. Bet tos divlitriniekus, man šķiet, kaut kādā 2005./2006. gadā vispār beidza ražot.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
9 7 Atbildēt

Kā pieredzējis jaunus Toyota dīzeļus, uzreiz atgādināšu, Toyota dīzeļi vispār NAV ekonomiski! Realitāte ir tāda, ka benzīnnieks būs pat ekonomiskāks

Dīzelis var elementāri patērēt ap 8 litriem mix

Ārpus pilsētas ap 6 litriem, bet pilsētā ēdīs visus 10 litrus.

REAL FAIL, kuri iekrīt uz dīleru reklāmu.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 0 Atbildēt

www.spritmonitor.de/...

Iepriekšejam runātājam būs taisnība ja mašīnu lieto maziem attalumiem un pa lielpilsētu. Linka redzams, ka vidējais avensis patēriņš ir 7 litri.

ak Reģ.: 13.01.2003
1 0 Atbildēt

Interesanti, kāpēc A6 gribas mainīt pret, kaut arī ļoti labu, bet mazu, grabekli Civic? Tas tak kā diena pret nakti... Es kā reize sapņoju par tādu Audi.... Avensis ir nedaudz tuvāk, bet vismaz man nepatika tas, ka Avensisam ļoti maz regulējās stūre uz izvilkšanu. Mazāka auguma cilvēkam būs ok.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Aktivitātes radīšanai.

Bet ja nu tomēr tas ir reāls cilvēks - tu jau redzi - tas C5 ir sadomazo feniņdrāšu komplektācijā - motora nav, aprīkojuma līdz ar to arī ne.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Par piekari nevar sūdzēties, bet motors 2.2D-CAT baigais draņķis. PDF filtrs ļoti bieži liek braukt uz servisu. Ko tikai neesmu darījis, rezūltats nulle. Visu laiku dūmo un nejāgā rij degvielu. kombinētā ciklā knapi var ielīst 7,5l un 100km, ja pabrauc agresīvāk būs visi 10l uz 100km. Tad jau labāk pērc Honda Accord 2.2 dīzeli, prātīgi braucot Honda pat pilsētā ēdīd zem 6l uz 100km.

ak Reģ.: 13.01.2003
1 0 Atbildēt

PDF ir fails, nevis filtrs. Filtrs ir DPF - diesel particulate filter

Reģ.: 29.03.2024
3 0 Atbildēt

ak rakstīja: Interesanti, kāpēc A6 gribas mainīt pret, kaut arī ļoti labu, bet mazu, grabekli Civic? Tas tak kā diena pret nakti... Es kā reize sapņoju par tādu Audi.... Avensis ir nedaudz tuvāk, bet vismaz man nepatika tas, ka Avensisam ļoti maz regulējās stūre uz izvilkšanu. Mazāka auguma cilvēkam būs ok.

Vispār jau Audi A6 nebūtu ne vainas, bet gads tāds pavecs un virsbūvē sāk parādīties visādi nevēlami blakusefekti. Un jaunākiem audi tie motori vairs nav tik labi cik dzirdēts. Civic bija drukas kļūda, domāju Accord, bet nez kāpēc uzrakstīju Civic

Reģ.: 29.03.2024
1 1 Atbildēt

msh rakstīja: Aktivitātes radīšanai.

Bet ja nu tomēr tas ir reāls cilvēks - tu jau redzi - tas C5 ir sadomazo feniņdrāšu komplektācijā - motora nav, aprīkojuma līdz ar to arī ne.

Vispār C5 nav nemaz tik slikts kā izslavēts. 2 gadu laikā vienīgais ko esmu darījis - nomainījis pusi priekšējās hadenes un aizmugurējo. Vēl kautkadi daži sīkumi ir bijuši, bet tas nu tā. Motors arī ir vēl vecais 110Ps, ar to vispār nekādu problēmu un priekš tik lielas mašīnas arī ļoti ekonomisks... kombinetajā ciklā sanāk ~5.5 - 6 l Vienīgā lielā problēma šobrīd ir virsbūve - spārni sāk rūsēt un vēl šur tur.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Kopš kura laika C5 mazohistu komplektācijā - 1.9 belarusnieks, mešalka un trūcīgs aprīkojums - ir ar sliktu slavu? Visi feniņdrātes tādus jokainus aparātus slavē. C5 komplektācijā "ērta mašīna" - 2.5 TDI, tiptroniks, ādas salons un tādas lietas - jau ir tas, par ko ir sliktā slava, bet uz ko attiecas tavi vārdi "nav nemaz tik slikts kā izslavēts". Brālēna īpašumā tāds - pirmā izlaiduma eksemplārs - jau ir septiņus gadus, ar sliktu slavu apveltītais motors ir tikai saņēmis filtrus, eļļas, siksnas un pārītu MAFu. Pēc tādas mašīnas avensi vai civiku diez vai kāds ņem. Tieši tā arī izdarīja viņa sieva - vadītamies pēc sieviešu loģikas "lielāks - drošāks" - trīs gadus atpakaļ paņemdama 09 LC. A6 palika par otro mašīnu, jo par kapeikām feniņdrāšu radītās sliktās slavas dēļ labu mašīnu atdot negribējās.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kopš kura laika C5 mazohistu komplektācijā - 1.9 belarusnieks, mešalka un trūcīgs aprīkojums - ir ar sliktu slavu? Visi feniņdrātes tādus jokainus aparātus slavē. C5 komplektācijā "ērta mašīna" - 2.5 TDI, tiptroniks, ādas salons un tādas lietas - jau ir tas, par ko ir sliktā slava, bet uz ko attiecas tavi vārdi "nav nemaz tik slikts kā izslavēts". Brālēna īpašumā tāds - pirmā izlaiduma eksemplārs - jau ir septiņus gadus, ar sliktu slavu apveltītais motors ir tikai saņēmis filtrus, eļļas, siksnas un pārītu MAFu. Pēc tādas mašīnas avensi vai civiku diez vai kāds ņem. Tieši tā arī izdarīja viņa sieva - vadītamies pēc sieviešu loģikas "lielāks - drošāks" - trīs gadus atpakaļ paņemdama 09 LC. A6 palika par otro mašīnu, jo par kapeikām feniņdrāšu radītās sliktās slavas dēļ labu mašīnu atdot negribējās.

Labi, par to nav jāstrīdās, bet katram savs ērtums, vienam tas ka nav bieži jāiebrauc tankštellē un servisā otram 2.5 TDI un tiptroniks

Bet nu pēc komentāriem var nojaust, ka nebūšu liels ieguvējs pērkot Avensis dīzeli. Lielu ērtumu man nevajag, vajag lai ir ekonomiski, uzticami un ērta sēdēšana.

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

Kapec ne BMW?

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

sirga rakstīja: Kapec ne BMW?

Nepatīk aizmugurējā piedziņa. Bieži braucu pa lauku ceļiem, domāju, ka ziemā man nederēs. Arī daudz neko nezinu par BMW

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

zigss rakstīja:

sirga rakstīja: Kapec ne BMW?

Nepatīk aizmugurējā piedziņa. Bieži braucu pa lauku ceļiem, domāju, ka ziemā man nederēs. Arī daudz neko nezinu par BMW

viņiem ir ar iX

bet nu jā-$ ari citi

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

No uzticamības viedokļa japāņu auto ir super!

Taču dīzeli viņi vēl neprot ražot jaudīgu un ekonomisku kā vāciešiem Tā kā lemt pašam!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: No uzticamības viedokļa japāņu auto ir super!

Taču dīzeli viņi vēl neprot ražot jaudīgu un ekonomisku kā vāciešiem Tā kā lemt pašam!

Par to uzticamību ...hmm

Ekonomija ar 2,2 d4d jaukti vasarā 6 litri . 90-100 km/h kruizs . Maz pilsēta .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

Ja pareizi sapratu tad tagad tojotas ejošākais dīzelis 2,0 ir no BMW vai patiesībā no PSA

. Laikam japāņi met mieru dīzelim riteni otreiz negrib gudrot .

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: No uzticamības viedokļa japāņu auto ir super!

Taču dīzeli viņi vēl neprot ražot jaudīgu un ekonomisku kā vāciešiem Tā kā lemt pašam!

Diezgan nekorekts apgalvojums, no kura izriet, ka arī Isuzu ne vella nejēdz dīzeļus taisīt!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

darklight rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: No uzticamības viedokļa japāņu auto ir super!

Taču dīzeli viņi vēl neprot ražot jaudīgu un ekonomisku kā vāciešiem Tā kā lemt pašam!

Diezgan nekorekts apgalvojums, no kura izriet, ka arī Isuzu ne vella nejēdz dīzeļus taisīt!

Nu, trīslitrīgajam, ko lika saabos un opeļos, slava iet pa priekšu, ka maz neliekas...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

darklight rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: No uzticamības viedokļa japāņu auto ir super!

Taču dīzeli viņi vēl neprot ražot jaudīgu un ekonomisku kā vāciešiem Tā kā lemt pašam!

Diezgan nekorekts apgalvojums, no kura izriet, ka arī Isuzu ne vella nejēdz dīzeļus taisīt!

Kāpēc nekorekts? Balstīts uz manu reālo pieredzi. Visai lielu pieredzi un ar ļoooti daudziem autiņiem realitātē (brsucienā).

P.S. Isuzu savam laikam bija ok, bet ne vairāk.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti