akumulatora uzlāde

bumis Reģ.: 12.07.2013

Nav lādēts jau 2 gaid, un nezinu kad pēdējo reizi lādēts. Ieslēdzot gaismas ļoti ļoti ļoti vājas. Negribas ar palikt kaut kur ar tukšu akumulatoru un ziemā. Lādēties uzliku 12v,normal. Pieslēdzu bija 4 ampēri, nokritās uz 3(maksimālais 20 rādītāja). Ko tas nozīmē? Vai tad man jālādē 75ah/3 stundas? Cik ilgi jālādē 75ah. Un vai tās 4 skrūves jāskrūvē laukā, lai ventilējās-pašlaik atskrūvēju.

 
iAuto Reģ.: 17.07.2001
3 0 Atbildēt

Es uzlādēju akumulatoru to neņemot ārā. Vispār akumulatoru iesaka katru gadu rudenī 1x pilnībā uzlādēt, lai ziemā bez aizķeršanās.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 1 Atbildēt

Normāls lādētājs pats kontrolē ampērus un kad uzlāde pabeigta to pārtrauc.

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
2 0 Atbildēt

Piekrītu. Jaunā tipa lādētāji tā māk darīt. Savukārt ar vecā tipa lādētājiem pašam ir jāieregulē uzlādes strāva (~10% no akumulatora kapacitātes). Lādēšanas laikā ik pa laikam šī strāva jāpieregulē, jo tā ik pa brīdim "krītas". Šādā lādēšanas metodē akumulators tiek uzskatīts par pilnu, kad strāva vairs nekrītas ("neņem iekšā").

bumis Reģ.: 12.07.2013
1 0 Atbildēt

Bija uz 3 nokritās uz 2. Un ja nokrīt uz nulle ko tad darīt. Uzlādējie vai..

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
1 1 Atbildēt

Ja uzladejie...

teu toks anonīmiķis jau iepostoja - uzlade pabeigta , izsledzas ,tobišš nulli rāda .

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 2 Atbildēt

Ar 12V akumulatoru neuzlādēt, diez vai tur ir 12V, jo tad akumulators ir tukšs nevis pilns. Jālādē ir kamēr sāk burbuļot un uzlādes strāva nokrīt. Uzlādes strāvu labāk nelikt lielāku kā 1/10 no ietilpības, tātad 7,5A.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
2 0 Atbildēt

Ja 2 gadi aķis nav lādēts, tas ir "jāpatrennē"

Uzlādē līdz ampermetrs rādītājs aiziet uz O. Tad pieslēdz slodzi, piem atstāj gaismas ieslēgtas, līdz tās paliek vājas. Tad atkārto visu no jauna. Neslikti šo izveikt vismaz 3x. Nu šeit gan jāskatās no kāda sastāva akb plates.

Var jau gadīties ka vienkāršāk nopirkt jaunu aķi, nekā riskēt ar auto elektronikas sačakarēšanu.

Ziemā, ja īsi pārbraucieni un tiek slogota visāda navarotu elektronika ir vērts šad un tad palādēt aķi papildus...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 5 Atbildēt

Kas tev tas par tik sūdīgu lādētāju ka spēj lādēt līdz momentam kad uzlādes strāva aiziet līdz nullei?

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

msh -man vislētākais ķīnietis. Pilnīgi pietiek visadai tehnikai, gan mazai gan lielai. Tie laiki kad grieza vaļa akb bankas ir pagājuši. Ja es varu nopirkt 120ah aķi pa apt 70eur un punkts.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 3 Atbildēt

Nu jā, tas izskaidro kāpēc tik švaks... Man te stāv vecs krievu dzelzis, tas uz vismazāko strāvu [spriegumu] turpina uzlādētā, burbuļojošā aķī stumt iekšā 2 ampērus.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti