The Best MINIVAN?

paulsb2 Reģ.: 02.08.2015

izejot internetu krustu šķērsu, tā arī nemāku atrast atbildi uz jautājumu:

- Labākais nelūzstošais minivans 3-4k EUR vērtībā?

Visi protams lūzt, bet kurš +/- izturīgākais?

 
1 2
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Renault Espace III vai IV. Lūzt +/- kā pārējie, bet lētāk kā amerikāņi (Voyager) un Šarāna grupas auto. Ja pats nelauž, tad līdz 250 000 var braukt bez problēmām. Par dīzeļiem nezinu, man bija ar benzīna dzinējiem, bez gāzes.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ja nobraukums ir patiess, tad ir vērts uzmest aci:

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/renault/grandespace/obejk.html

AnK Reģ.: 06.10.2014
0 0 Atbildēt

Vienam radiniekam bija pavecāks VW Sharan (dīzelis), bija nenormāli daudz elektronikas problēmu. Visu laiku kaut kādi gļuki, kādu pusgadu izturēja ņemšanos.

Citam radiniekam (Vācijā dzīvojošam) bija Voyagers (benzīns), pirkts 2-3 gadus vecs, kas godam nokalpoja kādus 10-12 gadus bez nopietnām problēmām, gan pie maza nobraukuma.

Cita informācija par miniveniem diemžēl nav.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Paskaties kādu amerikas tirgus japāņiem - Toyota Previa/Sienna, Nissan Quest u.tml. Detaļas dabūt nebūs pārālk viegli, bet auto salīdzinoši izturīgi. Man pazīstams braukāja ar šarāniem, tad nopirka Siennu, gadus piecus pabrauca, tagad nomainīja pret jauno modeli.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Dārgie foruma viesi, atļaušos pamācīt latviešu valodas gramatiku vispirms

Nenoteiksme - ko darīt?

"Lūzt" - "nirt" (ar burtu "z")

Tagadne - ko dara?

"Lūst" - "nirst" (ar burtu "s")

***

Tēmas sakarā varu ieteikt iepriekš lietoto Mazda 5, kas principā ļoti uzticams auto tehniski, labi aprīkots un izteikti ērtu vadāmību, tikai atrast tādā cenā nerūsējušu

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Toyota previa-ne velti cenas viņām nekrīt.

Vai arī Sharan/galaxy/alhambra.

Par Espace IV nezinu ir bijusi saistība ar trijiem.

1. 2,2 dci patstāvīgas dārgas tehniskas ķibeles sākot no kārbas un beidzot ar audio sistēmu. Tiesa gan auto tikai nopirkts diezgan sasteigti un bez kārtīgas diagnostikas

2. 2,2 dci pirkts jauns LV, pie 180K bija izļurējis un sagrabējis tā ka bail, šad un tad pa kādai tehniskai ķibelei.

3. 2,0 dci, šis arī bija vis sakarīgais, pietiekami dinamisks, ne pārāk ekonomisks (vidējais ap 8) bet tāpat ik pa brīdim izleca kāds elektrogļuks un pie 100k paprasīja jaunu sprauslu-pildīts tikai statoil.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Kasinsh

Vai savu Mazda5 veiksmīgi pardevi???

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Mazliet no temata atkāpjoties - kas tas par stulbu paradumu tēmas virsrakstu rakstīt angliski? Domāji, ka nesapratīs, ja ieliksi valsts valodā, gribēji paspīdēt ar angļu valodas zināšanām (tad jau varēji visu tēmu likt) vai kā?

seller Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

nelūzstošais minivans

----------------------------------------

jau paspīdēja ) laikam ilgi ārzemēs dzīvojis

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 0 Atbildēt

T-4 Multivans. Labs auto, Vācu industrijas lielākā kļūda, ka nelūzt un ir ļoti izturīgs. Un arī pavecs nav tik lēts.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

... tikai tad obligāti jārēķina kādi 2-3 simti gadā kasko apdrošināšanai, jo zog tos multivanus bezjēgā.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Pat šeit Vernons neko nevar uzrakstīt par tēmu!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Esmu braucis ar dažādiem. Manuprāt, pasažieriem nav ērtāka minivena kā Voyager. Par tehnisko pusi nezinu. VW Multivan ir dārgs, skaļš un rūsē pie bīdāmo durvju rokturiem. Salonā nemitīgi dzird grabošu plastmasu. Gan 10-gadīgam, gan 2-gadīgam.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Manuprāt, 200 -300 eur gadā jau nu gan nav dārgi priekš KASKO šādam auto

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Kasinj, es tevi arii pamaacishu. Pis ka tu dirst!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tu stulbs vai kā?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

VW fans

Jā, par spīti kādam visgudrākajam te starp mums

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Labāk pirkt uzticamo Honda-FR-V. Ja var atļauties, tad ar 1,8 litru 140 zirgu motoru un automātu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

"200 -300 eur gadā jau nu gan nav dārgi priekš KASKO šādam auto"

Nu, ja T5, tad noteikti nav, bet cenu kategorijā, kuru pilsonis autors (kurš, kā jau vairums feiku, tikai uzcep tēmu, bet diskudijā neiesaistās) nosauca, diezvai tāds sanāks. Bet, kad vienam par T4 nesen piedāvāju 220 eur, viņam tas esot stipri par dārgu. Kas nu kuram... es par sava saaba kasko maksāju 145 eur.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

3-4kEur kategorijā nelūztošu minivenu nav iespējams atrast. Tam būs ļoti liels nobraukums un vismaz padsmit gadu.

VWfans

FR-V es tomēr nesauktu par minivenu. Tas būtu par skaļu. Tas ir lielisks 6vietīgs auto. Turklāt par autora minēto summu nevar nopirkt arī FR-V.

paulsb2 Reģ.: 02.08.2015
0 0 Atbildēt

Ooo, Daudz atbilžu. Konspektējot jūsu teikto:

- Previa ir ok;

- lūSt visi, bet iespējams Voyagers mazāk;

- eksistē "vairums feiku". te gan prasās definīcija;

- rakstīt angliski ir not accepted.

Paldies par ieteikumiem. Nesolu ievērot, bet pieņemu zināšanai!

Labprāt tomēr atgrieztos pie svarīgākā. Kāds būtu jūsu TOP3 izturīgāko, 10-15 gadus veco minivEnu?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Es teiktu, ka pa lielam viss ir atkarīgas no pircēja. Kādā stāvoklī nopirksi, tā arī brauksi. Pārējais gaumes lieta. Šajā cenu kategorijā es joprojām ņemtu Espace. Iespējams, meklētu Grand Espace III, bet TIKAI ar benzīna dzinēju (2.0). Man patika dizains un funkcionalitāte (kaut vai tāds sīkums, ka priekšējos beņķus var apgriest par 180 grādiem). Salīdzinoši ar citiem līdzvērtīgiem no savas un paziņu pieredzes lētākais remontos. Motors un kārba nenokaujami. Reizēm izlec kāds elektronikas gļuks (pazūd digitālais spidometrs, izlec "kardiogramma") bet neviens no tiem nav licis palikt uz ceļa. Uz ceļa ar Espeisiem esmu palicis divas reizes, vienreiz ar nolauztu pusasi (160 Ls komplektā), otreiz notrūka sajūga troses gals (jauns gals 30 Ls). Pats sabeidzu aizmugurējos amortizatorus (regulāri vadājot celtniecības materiālus un metāllūžņus pa kādai pustonnai vienā piegājienā), bet tas netraucēja iziet TA un pārdot auto. Kondicionieris bija jāpilda reizi ivos gados, tecēja pečkas radiators, bet tas tik vecam auto ir piedodami. Īsi pirms 300 000 spidometrā auto pārdevu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Voyagers mazāk?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ko mazāk?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Autors raksta, ka vojādžers, iespējams, lūst mazāk.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti