Stūres pastiprinātājs

Bibii Reģ.: 17.04.2015

Labdien! Man ir Opel Astra J 2010 g. Variants BG11. EcoTec dīzelis 1,7 dzinējs. Šodien man izmeta kodu 68 un apzīmējumu "došanos uz servisu"(mašīna ar atslēdziņu). Pēc tam es vairs mašīnu nevarēju iedarbināt. Cik es saprotu, vaina ir stūres pastiprinātājā. Sakiet, vai ir iespējams, ka ir jāpielej vienkārši stūres pastiprinātājā eļļa? Vai manai mašīnai tādas nemaz nav?

 
arturs433 Reģ.: 19.12.2015
3 1 Atbildēt

Kāds sakars mašīnai ar atslēdziņu un stūres pastiprinātājam? tas parasti ir imobilaizeris un tāpēc mašīnu nevar iedarbināt pat ja nedarbojas stūres pastiprinātējs tik un tā ir iespējams braukt taču stūrēšanai būs nepieciešams spēks ar eļļas pieliešanu nekas nebūs līdzēts ja nu vien tiešām naw konkrēti zem līmeņa nokrities visticamāk tad ir stūres pastiprinātāja sūknis nokalpojis

Bibii Reģ.: 17.04.2015
1 0 Atbildēt

Bet, ja man ir elektriskais stūres pastiprinātājs, tad vaina varērtu būt tikai sūknī?

no79 Reģ.: 21.12.2015
1 0 Atbildēt

ieskaties te( ja angliski lasi)..dažreiz tas varot būt tikai vads ,kas atvienojies, līdz ar ko kompis domā, ka kauti putni: www.astraownersnetwork.co.uk/archive/index.php/t-168009.html

Bibii Reģ.: 17.04.2015
0 0 Atbildēt

Paldies!

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Bibii

Bet, ja man ir elektriskais stūres pastiprinātājs, tad vaina varērtu būt tikai sūknī?

=============

Kāds gan elektriskajam pastiprinātājam sakars ar eļļu un

sūkni? Tur patiešām vaina jāmeklē vismaz vados...

Bibii Reģ.: 17.04.2015
1 0 Atbildēt

Esmu sieviete un man par šīm lietām nav nekādas saprašanas.. Šis ir mans 1. auto...Es vēl tik mācos kas un kā, tāpēc prasu zinošākiem..

uupis Reģ.: 13.01.2004
1 2 Atbildēt

Mums nav nekādas saprašanas, bet atšķiram elektrisko pastiprinātāju no hidrauliskā? Hmmm...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti