Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002

Ierosinu te parunāties par visiem aktuālo tēmu

Pie malas stereotipus un pagātnes auras, autobūve kardināli mainījusies, vairs galīgi nav prātīgi salīdzināt 2016.gada un 1986.gada identiskas markas auto.

Kā Jūs domājat?

 
GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

kapēc tik jauns auto ēd tik mežonīgi daudz eļļas? labi reniitis nav nekads tehnikas etalons ,bet tas gan liekaas ,ka par traku, kas tad notiks vēlāk ar to motoriiti? ka tik tas nav kartejais mazmotors, kam visu laiku jadod slodzee

JanJan Reģ.: 07.02.2018
0 0 Atbildēt

Piekrītu, īpatnēji liekas, ka jaunam auto nepieciešams starp apkopēm liet klāt eļļu... Vairumam ar padsmitgadīgām mašīnām nav tāda vajadzība, vismaz pašam tāda pieredze un nu galīgi nedzirdu, ka kāds apkārt teiktu, ka atkal jālej eļļa klāt būtu...

Damn Reģ.: 07.12.2003
0 1 Atbildēt

Vēlāk, droši vien, vairs neēdīs.

Man VW pieredze -> pirmos ~60k starp apkopēm bija jāpielej eļļa, pēc tam piebraucās

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Es savam auto neesmu klāt lējis nevienu pili. Abgāžu mītus ar 1l/1000km eļļas jaunajiem VW

Damn Reģ.: 07.12.2003
0 0 Atbildēt

Pieredze tikai ar diviem 3.0 TDI dzinējiem.

Vienam šobrīd nedaudz virs 115k km, otram nedaudz virs 55k km. Arī otram ik pa brīdim jāielej eļļa. Cerams, pēc otrās apkopes šī nepieciešamība arī beigsies

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Neko Tu neapgāz. Ja Tev viss ir OK, tas nenozīmē, ka visiem tā arī ir.

Sūdzību par eļļas rīšanu attiecīgajiem auto ir daudz.

seller Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

ļoti līdzīgi, ar B6 CR TDI 2009 - 2018, ejot tikai intervāla servisa apkopes starp apkopēm (28-29 tk km) bija jāpielej līdz 1 litram eļļas, tiesa dārgā Longlife eļļa.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Sasodīts, a*P*gāžu mītus

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
1 0 Atbildēt

mums darbaa ar rav4 pieredze ka eda jaunam un jo vecaaks paliek jo vairaak jalej, protams ka dileris saka ka taa jabuut

JanJan Reģ.: 07.02.2018
5 1 Atbildēt

Dīleris teiks, ka tā jābūt arī tad, kad durvis kritīs nost.

Danimars Reģ.: 19.08.2002
2 1 Atbildēt

Topiks atdzīvojās!!!

Mans VW Passat 2.0TDI gada laikā noskrējis 25000. Gan bāņu, gan pilsētas režīmā. Nav kur piesieties - salons negrab, eļļu neēd, nekas nav nobrucis, gļuku arī nav bijis. Brauc un baudi. Vidējais ap 6/100.

Toties paziņam 3 mēnešus vecu tiguānu nācās dzīt uz servisu. Bagāžniekā pievienojot mazo auto ledusskapi pazuda strāva pāris piepīpētājos... Tā kā slinks bija, lai pārbaudītu drošinātājus, aizdzina servisam. Sataisīja/naudu nepaņēma.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Sanāk, ka ar dīzeli mazāk esi nobraucis nekā es ar benzīnu!

Danimars Reģ.: 19.08.2002
0 0 Atbildēt

Aha, vēl pat apkope nav bijusi. Starp citu padalies par izmaksām...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Precīzi vairs neatceros, bet bija starp 200 - 300 eur. Man panelī iedegās brīdinājums ap 26tkm, ka pēc 2tkm - uz apkopi.

Vlads Reģ.: 31.08.2006
5 0 Atbildēt

Passat B8 2.0TSI 4motion DSG,

2 gadi 8 mēneši, tūlīt būs 100kkm,

Eļļu lējis neesmu, apkopes sarēķina ik pa 23-24 kkm,

Vidējais patēriņš nesēņojot 8.5-9.0

Pa garantiju mainīts:

1 x āra temperatūras devējs

1 x drošības spilvens, tas kas stūrē, sāka grabēt

Pirmais auto, kam pie tāda nobraukuma, nekas nav darīts piekarē vispār, ja nu vienīgi Mollers slēpj un maina pa kluso

Citādi normāls darba zirgs, lej un brauc,

feciic Reģ.: 09.05.2008
3 0 Atbildēt

Golf VII Variant, 1,6TDI DSG

Divi gadi astoņi mēneši, nobraukums 75kkm.

Patēriņš 5,3-6, mierīgi braucot.

Pirms pirmās apkopes pie 25k, paprasīja pieliet puslitru eļļas, vairāk nav liets.

Pie 30k mainīta kārba, pēc maiņas nedēļu bija labi, pēc tam atkal periodiski parādās šādas tādas problēmas.

Vasaras beigās nosprāga kondicionieris(pēc pazīmēm jāuzpilda)

Sācis tecēt ūdens salonā caur pakaļējām durvīm.

Salons sāka čabēt pie ~60kkm, prestatam sievas sestajam, visu dzīvi(160kkm) pa LV braukušam salons kluss kā mironis.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Ibio peso Traki - īsumā.

aigi Reģ.: 01.08.2005
0 0 Atbildēt

Bāc, jūs man galīgi neatvieglojiet dzīvi.. tās DSG problēmas man nepatīk

JanJan Reģ.: 07.02.2018
0 1 Atbildēt

Vispār īpatnēji, jo stāstīja jau, ka DSG sākotnējās problēmas esot atrisinātas un tagadējos auto par to vairs nevajadzētu tā uztraukties...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nu, viens auto (vai pat 10) jau nav rādītājs... katram var nepaveikties.

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Oriģinālajai kārbai sāka slīdēt sajūgs.

Tagadējai periodiski, pamatā uz šosejas, pie apdzīšanas kad pārslēdzas no 7 uz 5 ātrumu laikā nesaliekas sajūga izslēgšana ar gāzes piedošanu. Ir vēl visādas noraustīšanās un nepareizas pārslēgšanās bet reizēm iet perfekti, tā ka īsti nevaru saprast vai esmu pārāk piekasīgs vai tiešām ir problēmas.

Laaciz Reģ.: 01.04.2016
4 0 Atbildēt

Jāpadalās tad jau ar savu pieredzei arī. Pirmais un pašreizējais jaunais auto manā dzīvē - 2017. gada Ford Focus. 1.0 EcoBoost, 125Zs, 6-robu manuālis, Limited S.

Skrien ļoti labi un niķus nekādus dižos (pār' reiz Sync 3 nokāries) nav izrādījis. Vidējais ap 6.6l. Patlaban noripojis 25k km.

Garantijā nav bijis vajadzības (tfu, tfu, tfu) iegriesties. Protams, kratoties pa mūsu brīnišķīgajiem ceļiem šur tur ir kas iegrabas, bet nu nav jau arī labākā montāžas kvalitāte pasaulē.

Pēdējā laikā gan sāk gribēties ko niknāku. Varbūt kādam ir bijusi pieredze, kad ir vēlme pēc cita auto, bet patreizējais ir op-līzē?

aigi Reģ.: 01.08.2005
1 0 Atbildēt

Pārdod ar uzviju un starpību paturi. Arī pārdodu un auto OP līzingā. Pircējiem - uzņēmumiem pat izdevīgi jo sanāk ar PVN pārdod (līzinga gala rēķins).

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Honda-Jazz, 1 gads un 9 mēneši, 38 tūkst.km. Tehniski viss nevainojami. Veiktas divas apkopes. Trūkumi, kā jau minēts iepriekš: paskaļš, paciets. Pozitīvais arī saglabājas: benzīna vidējais patēriņš tikai 5,7 litri uz 100 km, kā arī priekš savas klases izcils salona plašums.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Škoda-Fabia, 1,2 benzīns/gāze. 5 gadi un 1 mēnesis, 128 tūkst.km. Remonti maz un lēti, pēdējo reizi sīkumi bija martā pie 110 tūkst.km nobraukuma. Lielās lietas (dzinējs, sajūgs) kalpo nevainojami. Sajūgs neuzrāda diluma pazīmes, lai gan bieži velku smagu piekabi. Jā, no roku gredzeniem ir gan padilusi stūre, jo komplektācija ir ar maz ekstrām un stūres materiāls ir lēts. Trijos gados, kamēr ir gāzes iekārta, esmu ,,atpelnījis,, tās cenu un papildus ietaupījis 1100 eiro.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Tā kā man Škoda te salīdzinoši vecāka, tad jāpapildina, ka būtiskus rūsas perēkļus vēl neesmu pamanījis.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
3 0 Atbildēt

Mana pieredze

Passat B8 1.8TSI 180zs, nepilni 2 gadi, nobraukums virs 50 kkm.

Degvielas patēriņš pirmajā gadā bija 9-9.5, tagad 8.5-9

Eļļas maiņa bija pie 22kkm un pie 42kkm. Papildus nav bijis jāpielej.

Vienreiz nācās papildināt dzesēšanas šķidrumu.

Pēdējā apkopē Molleram prasīju, lai pārbauda DSG, jo reizēm nepatīk kā pārslēdzas uz leju strauji paātrinoties. Molleres neko neatrada, bet esot pārprogrammējis DSG un teica, ka noraustīšanās pārslēdzoties esot ok priekš DSG.

Pa garantiju vēl esmu piekrāsojis aizmugurējās durvju ailes, jo bija nelieli skrāpējumi.

Nekas cits pa garantiju nav darīts.

Bet jau vairākas reizes ir gļukojis multimediju displejs. Paliek melns ekrāns, noslāpējot un iedarbinot pa jaunu viss ok.

Grabēšana, kas mani tracināja pirmajā gadā, vai nu ir samazinājusies vai arī esmu jau pieradies.

Visādi citādi lielisks, dinamisks auto - braucu un baudu!

nordic Reģ.: 12.04.2002
3 0 Atbildēt

Audi Q5 2.0 TFSI, 2 gadi, 4x4, nobraukums 24,000. Kaut kur tuvu pie 10.000 uz savu iniciatīvu nomainīju eļļu, vairāk pie dīlera nav būts. Oficiāli apkope divi gadi vai 30.000. Patēriņš tikai Rīgā 11 litri. Nav bijuši nekādi gļuki, nav nekur nekādas jaunas skaņas parādījušās, ZF8 automāts strādā perfekti, braukšanas vaina tikai

jjjj Reģ.: 13.04.2018
5 0 Atbildēt

2005. gadā nopirku praktiski jaunu Audi A4 ar 1,9 TDI motoru, kuru tūlīt nočipoju. Braukāju ar to katru dienu līdz 2017. gadam, tātad, kopā 13 gadus. Pie noskrējiena 500000 km pārlūza kloķvārpsta (!!!). Veco motoru izmetu, ieliku citu, tādu pašu 1,9 TDI lietotu motoru (ar nezināmu noskrējiemu). Izgāju tehnisko apskati un autiņu uzdāvināju citam saimniekam. Domāju, ka šis mans vecais Audis godam nokalpos vēl daudzus gadus

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

No kā tā kloķene salūza - nogurums?

jjjj Reģ.: 13.04.2018
0 0 Atbildēt

Meistars, kurš attaisīja vaļā motoru un konstatēja, ka kloķvārpsta ir pārlūzusi uz pusēm, teica, ka tādu brīnumu redzot pirmo reizi. Kā vienīgo izskaidrojumu viņš minēja šādu - pirms šīs ķibeles es, iespējams, pārāk ilgi braukāju ar beigtu sajūgu (valkājot pa Rīgu smagu piekabi). Sajūgam bija kaut kas salūzis, pārlūzis. Bet viņš šim Audim ir kaut kāds smagais variants - "divu spararatu", ja pareizi to nosaucu. Un tā nu sanāca - viena defekta savlaicīga nesaremontēšana izraisīja nākošo defektu - nobeidzu motoru.

Tāds bija pieņēmums.

msh Reģ.: 16.04.2007
3 0 Atbildēt

Divmasniekam vairāk palīdzēja izbeigties nevis piekabe, bet čipsis.

insekc Reģ.: 24.03.2003
4 0 Atbildēt

Drīz būs 2 gadi kopš nopirku Subaru Outback 2.5 (Variators) 2015 - leišu Amerikāni. Nu jau būs 50 k uz šiltes. Drīz pēc iegādes nomainīju ABS devēju un riteņa gultni, tie bija traumēti jau US. Servisus neapmeklēju, eļļu un filtrus pats māku apmainīt. Pagaidām viss apmierina, nav kam piesieties. Nesēņojot LPG patēriņš 12 l/100 km, kas pēc naudiņām atbilst 6 l dīzeļa.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Super pieredzes izklāsti

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 0 Atbildēt

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

Honda Jazz 2017, 1.3 i-VTEC, ar robota kārbu

Manam Jazz tūliņ, tūliņ būs gads un 9 mēneši. Atškirībā no VWfana Jazz, manējam nobraukums ir krietni mazāks un arī droši vien skarbākos apstākļos. Šobrīd ir nepilni 13 000 km nobraukti. Lielākoties Jazz pārvietojas lokāli pa mazpilsētu ar mazu, bet stabilu ikdienas nobraukumu. Ik pa reizei ar Jazz braucu uz Rīgu, ja nav nepieciešamības pēc lielāka auto un ja Jazz nav nepieciešams braukšanai pa mazpilsētu.

21 mēneša laikā nav noticis nekas tāds, par ko būtu jāžēlojas. Ak jā, vienu reizi riepā bija maza skrūve iespiedusies. To salaboja.

Neskatototies uz pavisam niecīgo nobraukumu, borta kompis jau divas reizes paspēja Jazzu nosūtīt uz apkopi - pirmā apkope veikta pie 4667 km nobraukuma (10 mēnešiem). Tas man izmaksāja 179,08 EUR. Nav maz.

Otrā apkope tika veikta, kad odometrā rādīja 11 306 km nobraukumu (atkal pēc 10 mēnešiem). Tas man izmaksāja 195,84 EUR. Joprojām nav maz.

Nākamā apkope jāveic februārī. Bet tā būs nevis parastā apkope, bet eļļas maiņa robotizētajai kārbai.

Par kārbu.

Robots nodrošina tiešām zemu degvielas patēriņu (ar visu izteikto pilsētas braukšanu vidējais patēriņš pēc bākas metodes nepārsniedz 7 litrus uz 100 km), taču ir ĻOOOOOOTI gauss. Igauņi vai somi droši vien priecājas, jo atbilst viņu mentalitātei, bet man par gausu. S režīmā ir žiperīgāks, bet līdz ar to arī skaļāks.

VWfans žēlojas par skaļumu salonā. Es gan nē. Bet es diezgan skaļi klausos mūziku, tāpēc blakus skaņas nevar īpaši dzirdēt. Jā, audio sistēma Jazzam ir ļoti pat "baudāma". Nav, protams, tik laba kā liepājnieka golfā MK II, bet mana mūziķa auss saka, ka ir ļoti OK.

Pērn vasarā sievasmāte ar Jazz devās uz laukiem Jūrkalnes pusē. KAd atgriezās mājās, apskatījos intereses pēc vidējo patēriņu, ko rāda kompis - 4,6 l/100 km. NETICAMI. Jāpiezīmē, ka Jazz ir izcili piemērots sievasmātes mierīgajam braukšanas stilam. Man ar pēc maniem standartiem mierīgo braukšanu uz šosejas mazāk par 4,9 l/100 sasniegt nekad nav izdevies.

Mans Jazz ir salīdzinoši labu aprīkojumu - ir parkingsensori priekšā, pakaļā, ir automātiskās tuvās/tālās gaismas (biksenoni), ceļa zīmju lasītājs, joslas lasītājs, bet nav klimatkontroles. Ir AC, bet klimats būtu ērtāks. Bet dēļ klimata cenas starpība uzreiz būtu liela, jo sanāk nākamā aprīkojuma paka.

Kopumā esmu ļoti apmierināts ar šo auto, jo tas precīzi atbilst tām funkcijām, kuru dēļ šis auto tika iegādāts.

Visticamāk tas manā mājsaimniecībā kalpos vēl daudzus gadus, bet 100 000 km nobraukumu diez vai sasniegs. Bet ne jau tehniskās izturības problēmu dēļ, bet niecīgā ikdienas nobraukuma dēļ.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man Hondai pirmo apkopi kompis prasīja pie 14 tūkst.km, bet otro pie 28 tūkst.km.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Tas tieši korelē ar braukšanas režīmu. Tev parastii garie gabali. Pat Ungārijā biji, ja pareizi atceros.

Mans Jazz pamatā dienā kustās 4 reizes. Katrā pa kādiem 3 km. Ziemā daudz sanāk darbināt tukšgaitā, lai salonā būtu silti, kamēr gaida bērnus.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Jā, ir būts līdz Budapeštai, līdz Gdiņai, vienreiz uz Viļņu, reiz uz Preiļiem, Gaujiena šad tad...

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Baigi visi izsprāga ar pieredzēm!

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
2 0 Atbildēt

Opel Astra (J), 1,4l benzīna motors (140ZS) ar mehānisko ātrumkārbu. Gada laikā nobraukti 14000km. Problēmu, defektu nekādu. Kā darba auto savas funkcijas pilda. Motors nav tik žiperīgs kā līdzīgas jaudas Golf-am, mehāniskā kārba kā jau opelim slēdzas mazliet neprecīzi (Golf-am tas notiek labāk). Nu šausmīgi daudz (vairāk par 30) pogu vidējā konsolē. Skaņas izolācija priekš kompaktklases normāla. Degvielas patēriņš 6-6,5 l uz 100km. Gara priekšējā pārkare uz zems klīrens nav pārāk ok priekš Latvijas ceļiem.

RR95 Reģ.: 06.01.2017
5 0 Atbildēt

Sievas jaunais Polo, 200 km nobraukums beidzās starteris. Trauma uz visu mūžu ????

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Jaunais Polo šķiet ļoti glīts, taču, ja notiek šādi, tad ir sāpe...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
6 0 Atbildēt

Sāpe ir tad, ja 200 km pēc garantijas.

100AH Reģ.: 06.07.2016
7 0 Atbildēt

Opel Astra (H) 1.7 CDTI, vagons, mehāniskā kārba, 2013.gadā iegādāts LV jauns. Nobraukums uz šo brīdi - 175 000 km. Garantijas laikā nomainīts kkāds devējs laikam degvielas sūknī ("peldēja" brīvgaita) un kkāds blīvslēgs. Tā, ka eļļa bija trāpījusi uz zobsiksnas, tad visa tā ietvaros tika nomainīta arī zobene. Tā, ka finansiāli mani šie darbi neskāra, tad padziļināti nemaz neinteresējos par izmaksām u.t.t.

Bremžu diski priekšā uz 90 000, aizmugurē uz 120 000. Apkopes ik pēc 30 000 km. un tikai pie dīlera. Pilnīgi nekas nav mainīts ritošajā. Pēc 4 gadiem izbeidzās aķis ... mazliet tā kā par ātru ! Ik pēc gada, pusotra jāmaina tuvās gaismas lampiņas. Viss pārējais jau 6-to gadu kalpo godam. Katru vasaru tiek izbraukts ārpus LV un ap 6000 km nobraukts gan pa Alpiem, gan pa bāņiem un stāvajām, šaurajām Vidusjūras pilsētiņu ielām. Ar visu to, ka auto šajos braucienos tiek diezgan noslogots, t.sk. ar jumta kasti augšā, patēriņš (vidējais) 5,3 - 5,4 l/100. Faktiski, neskaitot apkopes protams, šo gadu laikā papildus izdevumi - akumulators un kādas 6 tuvās gaismas lampiņas. Manuprāt, tas nav daudz. Man līdz šim nav bijis auto ar tik nelieliem papildus izdevumiem ekspluatācijas laikā. Tā, ka šis nav pirmais jaunais auto no 0, tad ir ar ko salīdzināt.

Ļoti izskatās, ka Opel Astra K varētu būt nākošā izvēle.

Lai visiem labi ripo !!!

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 1 Atbildēt

Esmu ļoti vīlies VW. Passat B8 bremžu diski vienas sutkas laikā pāklājas ar rūsu. Cik atceros TRW pats lētākais modelis pat šādi neuzvedas. Kādus VW bremžu diskus tagad liek saviem ražojumiem?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 0 Atbildēt

Ļoti brīnos, ka esi vīlies. Man patiešām ļoti patīk šis modelis no VW. Tev baigi būtiski, cik ātri bremžu diski kļūst rūsgani? Nobremzē pāris reižu un tie jau spīd

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sagadīšanās, nekas vairāk. Čuguns ir un paliek čuguns.

Guzis Reģ.: 23.08.2006
7 0 Atbildēt

gunbox rakstīja: Esmu ļoti vīlies VW. Passat B8 bremžu diski vienas sutkas laikā pāklājas ar rūsu. Cik atceros TRW pats lētākais modelis pat šādi neuzvedas. Kādus VW bremžu diskus tagad liek saviem ražojumiem?

Vēl dīvaināku metodi, kā spriest par auto kvalitāti būtu grūti atrast

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 1 Atbildēt

Tikko biju Warsaw birojā, dzirdēju, ka mana kolēģe arī pēc pāris mēnešiem tiks pie tāda paša Passat Highline, kā man. Viņai pēc zilas manuālās Skoda Octavia tik aprīkots Passat automāts noteikti patiks vēl vairāk

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

Nav teikts - kāpēc tu domā ka arī kolēģei ir labās rokas kustību traucējumi?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Viņa jūsmoja par automātu

iAuto Reģ.: 17.07.2001
7 0 Atbildēt

Apsveicu ar E ikonu - EKSPERTS! Un paldies par aktivitāti!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
3 0 Atbildēt

Apsveikumi!

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
0 0 Atbildēt

Ja tā ir pasvaiga manuāla zila RS Octavia varbūt var atdot man?

torkjis Reģ.: 05.10.2013
3 0 Atbildēt

Kāda cilvēka pieredze ar jaunu BMW...

twitter.com/Nepareizais/status/1059822903821185026

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Reāli labs Cilvēkam ir sāpe, ja jau publiski apsmej Bmw ražotāju. Es gan ticu, tam jābūt ohooo, cik pretīgai sajūtai pēc iespaidīgas naudas summas iztērēšanas.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Atmiņā nāk arī manējais Latvijā pirktais Bmw 118d, kas bija teju nolādēts mēsls. Kad paziņam identisks Vācijā pirkts kalpoja nevainojami...hvz, vai atkal sakritība?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

Škoda-Fabia 1,2 benzīns/gāze. 2013.gada septembrī iegādāta, tātad 5 gadus un 2 mēnešus veca. Nobraukums 129 tūkst.km. Šonedēļ veicu tehnisko apskati. Vērtējums ,,0,, - teicamā tehniskā stāvoklī. Pirms apskates pārbaudīju tikai lampiņas, neko citu nebaudīju. Pieslēdzoties ar diagnostikas datoru, gan tika atrasta viena kļūda: ,,Stūres iekārtā (EPS) konstatētas kļūdas, kas tieši neietekmē sistēmas darbību.,, Tomēr nekad braucot nekādus traucējumus stūres darbībā neizjutu.

jjjj Reģ.: 13.04.2018
0 0 Atbildēt

Jaunajai, 2018. gada Škoda Fabia ir divi plusi, salīdzinot ar 2018. gada Škoda Octavia (braucu ar abiem):

1) Nesvīst ciet no iekšpuses priekšējais stikls;

2) Motora pārsega atbalsta štoks netraucē ieliet bāciņā logu mazgāšanas šķidrumu.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Iespējams, nedārgas pajaunas Škodas var/varēs nopirkt no Karlo Motors, ņemot vērā , ka tas cenšas pāriet uz Citroniem. Nesen biju Karlo Motors Kleistu ielā un tur salona iekšpusē nebija neviens Citrons vispār, bet dažas Fabias.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 2 Atbildēt

Jo iemesls ir tas, ka vienīgā visreālakā iespēja tikt vaļā ir tādu to lietoto atdot dīlerim. Tāpēc ka itin nevienam citam viņu nevajag.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti