7 vietīgs neliels auto, kāds?

EsGi Reģ.: 19.02.2016

Esmu meklējumos - nepieciešams 7 vietīgs, neliels auto, ne lielie miniveni, bet lai tās papildvietas ir nelielas, bērnu izvietošanai šad tad. Toyotu Verso vai mazdu 5., vai ir vēl kas līdzīgs manis pieminētajām markām , franču nē, opeļu tipa ar nē. Tā ka auto mainu ļoti reti, tad vajag ilgi kalpojošu auto, japāņi liekas vissakarīgākie. Līdz šim braucu ar franču, 8 gadus braucu un brauktu vēl, ja auto nekļūtu par mazu

 
1 2
AnK Reģ.: 06.10.2014
0 0 Atbildēt

Šādi izskatījās interjers mašīnai, ko vakar Ford salonā redzēju: only-carz.com/data_images/reviews/ford-grand-c-max/ford-grand-c-max-02.jpg

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
1 0 Atbildēt

Smuks. Nedaudz stūrains, bet man liekas, ka ērti.

Šitā redzēji:

youtu.be/giaMC--as7o

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Kāda vaina ir Peugeot 5008?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

saf

Ja skaties dīzeli, ieteiktu vai nu ar to franču vai pašu mitsubishi 2.2L dzinēju. Ar fraņču dīzeli neesmu braucis, bet mitsuka dīzels ir ļoti kluss un līdzens, salonā praktiski nav dzirdams un jūtams, arī ja griež līdz redlainam.

.......................

Pašlaik laikam ir tikkai pašu 2,2 dizels .( vai arī tas ir īstenībā franču ? )

Skatoties pēc cenu starpības dīzels / benzīns 7500 Eiras INTENSE komplektācijā . Tam dīzelim ir jābūt exelentam

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Ir arī, tas benzīnnieks īsti nevelk to kasti.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

saf

Un kas pašam ..benzīns/dīzels . Cik noprotu esi outlandera īpašnieks .

Man arī piedāvāja outlanderu un uzreiz ieteica apgāzēt ,jauda pieaugšot

saf Reģ.: 20.07.2006
0 1 Atbildēt

Man ir tas mitsu 2.2 dīzelis, 2011.gada outlanders. Ar dzinēju esmu ļoti apmierināts, ēd maz, iet zvērā, nevibrē un nedūc. Pabraucu arī ar to jauno, 2.4 benzīna outlanderi, bet tandēmā ar variatoru, kaut kāds tāds pārāk līgans likās...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

saf

Man tomēr prātu jauc tā benzīna / dizeļa cenu starpība . 7500. Skatos cr v 1.6 d AT +/- tikpat maksā . Ravam nav automāts . subaram Neiedziļinājos aprīkojuma limeņos bet visiem ap virs 30 K diz versija.

Man bij rav d4d diz mehānika , sajusmā nebiju . Tagad avensis , bet tomēr gribas suvu . Tapēc biju aizstaigājis arī uz skandi . Nu tur teica max perk benzīna versiju . Zinu dažam markām no 10 auto 9 ar dizeli..... peugeot , vw . Subāram 50/50

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Droši vien jāizbrauc gan ar benzīnnieku, gan dīzeli, lai saprastu vai tā cenu starpība ir tā vērta... Tas dīzelis tomēr ir uz pusi ņiprāks (Nm)... un tas ir labi jūtams.

EsGi Reģ.: 19.02.2016
0 0 Atbildēt

Man tads vēl jautājums, ko nozīmē apzīmējums CAT.

Piemēram sludinājumā:

Toyota Verso / 2.2 D-Cat

Ko tas nozīmē?

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

visdrīzāk jau ka CAT nozīmē katalizators vai saucamais kvēpu filtrs.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

CAT savulaik bija arī jaudīgāks par d4d . Vai tas bija uz programatūras rēķina , vai arī kas vairāk nezinu . Jā un varētu būt arī kvēpu filtra apzīmējums , toreiz vēl visiem nebija un iespējams šo pasniedza kā īpašu ekstru

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Vai tagad tie kvēpu filtri ir obligāti visiem ?

bobcat Reģ.: 12.10.2006
4 0 Atbildēt

Protams

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 1 Atbildēt

Nu jau kādu laiku kvēpu filtri ir obligāti un nopirkt dīzeļauto bez tā būs grūti - ja nu vienīgi kādu pavecu. Tiesa gan, par nelielu bet taisnīgu samaksu šo štruntu var izgriezt un auto pārprogrammēt un domāju, ka nemelošu, ja apgalvošu, ka liela daļa Latvijas braucēju tā arī dara. Jo sevišķi pilsētu braucēji, kam filtrs ilgi nedzīvo.

Kā būs tagad ar auto, kas reģistrēti sākot ar 2012. gadu, nezinu, jo skatē it kā slēgs pie kompja un skatīsies sistēmu (t.sk. Adblue) darbību. Gan jau pilsoņi pamanīsies servisos salikt kādus emulatorus, kas imitē lielisku visu ekoloģisko sistēmu darbību, vien laikam par to būs mazliet jāsamaksā.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

D-Cat ir tas pats D4D motors, kuram uzbāzta advancētāka atgāzu apstrādes sistēma un izspiesti vairāk zirgi. Jaudas ir vairāk, bet ēd degvielu arī vairāk un kam noplīst arī ir vairāk. Papildus DPFam tur vēl ir specifiska piektā sprausla, kas maksā pat vairāk nekā pats filtrs.

EsGi Reģ.: 19.02.2016
0 2 Atbildēt

Tad labāk ir pirkt vienkārš, i piemerm,dizelis 2.2 , bez tā CAT, ja auto ir 2011 gada

EsGi Reģ.: 19.02.2016
0 0 Atbildēt

un cik skatos Latvijā ar tiem Verso ir tik bēdīgi Cik droši ir Lietuvā pirkt šo auto?

EsGi Reģ.: 19.02.2016
0 0 Atbildēt

vai tomer Mitshu vai Hondu 7 vietigu meklet. cik grūti ir atrast auto, kādu pašai vajag.

mincis Reģ.: 15.05.2002
2 0 Atbildēt

Slikti, ka autors izslēdz Opel. Zafira būtu tieši kā radīta zem dotās specifikācijas. Es pirms gada iegādājos 2006,gada Zafiru ar 1,8 benzīnu līdzīgiem nolūkiem. Vizināt sevi un sīkos uz skolu (5 vietas), reizēm netālos ģimenes izbraucienos (6 vietas +suns), un darba vajadzībām (katlumāju montāža un santehnisko darbu veikšana) ar nolaistiem krēsliem pietiekoša ietilpība visam aprīkojumam un materiāliem.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti