Passat 1.9TDI burbuļojoša skaņa salonā

zinkarigais Reģ.: 15.04.2016

Sveiki,

Nu jau kādu laiku salonā parādījusies jocīga, burbuļojoša skaņa. Pagaidām vēl man nav izdevies noskaidrot, no kurienes tā nāk, jo liekas, ka tā vairāk dzirdama tieši pie slodzes. Pēc sajūtas liekas, ka nāk no apvidus, kur atrodas gaisa pūtēji paneļa vidū, kaut kur aiz tiem.

Skaņa tāda, ir kā ūdens/gaisa sajaukums mēģinātu plūst pa šaurām trubām kaut kādā savienojuma vietā. Burbuļošana diezgan skaļa un parādās pie kādiem 2.5 apgriezieniem.

Ir kādas idejas, kas varētu būt pie vainas? Kaut kas nelabi ar dzinēja dzesēšanas sistēmu?

 
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Man bija reiz identiska problēma ar vienu 1,9tdi dzinēju.

Diemžēl manā gadījumā pie vainas bija dzinēja galva, antifrīzs zuda u.tml. Auto iegādājos Berlīnē pie turka Pamanīju, braucot uz mājām. Jautri toreiz gāja, bet savai dzīves pieredzei - pieņemu.

zinkarigais Reģ.: 15.04.2016
0 0 Atbildēt

Kas tieši ar galvu? Blīve vai trakāk?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nemāku teikt. Auto tika pārdots ar mīnusiem, bet ātri.

Bet es to skaņu skaidri atceros kaut kur Polijas ceļu ārēs, nebija toreiz smieklīgi nemaz.

murx Reģ.: 15.04.2016
0 0 Atbildēt

Izslēdz kondicionieri (taustiņš ECO). Ja skaņa pazūd, koņdicionieris ir jāapkopj. Par maz dzesējošās vielas.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Es arī par kondiķi.

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 2 Atbildēt

kur sitie rodas?

pieregistrējas, lai savu jautajumu ieblieztu?

jebkura servisa vana tev vairak pateiks ka te irseji neta

P.S

tai skaita eS

p.S.S

nopērc labak jaunu mazcenu-ja neko nerubī-neka vecu premiumu-viss.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

premium

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

nu labi pargudrējos...

bet anyway passat īsti mazcenas arī nav....

zinkarigais Reģ.: 15.04.2016
1 0 Atbildēt

Internets, vecīt, internets. Cilvēki piereģistrējas, lai ieblieztu savus jautājumus! Cik meklēju netā, neko vairāk neatradu.

Ideja tam visam ir savākt pēc iespējas vairāk info. Lai pēc tam mazāka iespēja, ka kāds serviss mēģina apčakarēt.

Par jaunu mazcenu - ko es no tā iegūšu? Slikta dizaina un inženieru plānojuma vēl sliktāku izpildījumu? Vai ko tieši tu sauc par mazcenu?

P.S., tas tavs, "ja neko nerubī", galīgi nevietā

Kantainais Reģ.: 03.03.2016
1 0 Atbildēt

pečkas radiators ,vecīt ,pecķas radiators.Maini to nost un viss būs bumbās.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti