Klasisks jautājums. :)DD

siikaa-odze Reģ.: 25.04.2016

Tas ievadam:----

""Мужик приезжает на автосервис и говорит: — Можно что—то сделать с моим автомобилем? Автослесарь отвечает: — Если снять передний и задний бампер, между ними можно поставить новую машину.""

Uzmanību --jautājums:_

Varbūt tas ievedīs kādu histērijā D,taču uzdrošināšos uzdot vecumveco ar sūnām apaugušo akiet ,ja trūkst gāzu fāzu sadales siksna 2000.gada Chrysleram ar 3.2 litru V6 benzīn motoru-- vai vārstiem ir ČAU!??

Nevis varbūt ..,visticamāk ..,skatoties.. no vienas puses un vispār...D

Bet gribētos dzirdēt ,sorry --izlasīt ,kompetenta speciālista

atzinumu un novērojumu dotajā jautājumā ,kurš spēj atbildēt par ""bazaru""???

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
7 0 Atbildēt

ja trūkst siksnas, tad to kāds ir nospēris.

siikaa-odze Reģ.: 25.04.2016
1 3 Atbildēt

nē,nu tik daudz pat man skaidrs..bet sē.... sass..sodīts,es vaicāju par vārstiem--ja tas gumijnieks trūkst ,tie saiet čupā vai nē??

p.s. Es jau saprotu ,ka tev kaut kā tas forums jāuztur.

Teikšu kā ir --man nepatīk tas ko tu uzrakstīji!! : --tās tagad esot modē.

siikaa-odze Reģ.: 25.04.2016
2 3 Atbildēt

Приезжает в автосервис дама. К ней подходит мастер: — Что случилось? Чем мы можем помочь? — Да, похоже с бендиксом проблемы, стартер срабатывает через раз... Мастер уважительно смотрит на даму и подробно вписывает ее претензию в наряд. — Что—нибудь еще? Дама задумалась: * — Ну... Выхлопную трубу еще посмотрите... Мастер озабоченно: — А с ней что? Дама: — Да что—то я ее давно не видела...

© anekdoty.ru/pro-avtoservisy/

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
7 0 Atbildēt

Bet gribētos dzirdēt ,sorry --izlasīt ,kompetenta speciālista atzinumu un novērojumu dotajā jautājumā ,kurš spēj atbildēt par ""bazaru""???

====================

Šai gadījumā vajadzēja vien pārvarēt slinkumu un, iespējams, valodu neprasmi, un palūkoties saitos, kur regulāri publicē šādus datus par dzinējiem. Attiecībā uz Ziemeļamerikas tirgiem, piemēram:

yourcarangel.com/2014/07/interference-engines-complete-list/.

Skaidri un gaiši rakstīts, ka Chrysler 3.2 litru dzinējiem ir

"interference", tātad virzuļi zobsiksnas trūkšanas gadījumā

loca vārstus! Tā ka...

siikaa-odze Reģ.: 25.04.2016
0 1 Atbildēt

Nu ja ,nu ja ,bet paldies tev. Runājot par interferencēm kā tādām ,tad man jāsaka ,ka gan Autodā tā 3.38 vai 3.40 vai arī mičelā ,tad visur ir brīdinājumi ,ka trūkšanas gadījumā var bojāt ,ir iespējami ,..uttt., vārstus.

Lai arī daudziem autiņiem to fiziski nevar izdarīt( pie siksnu maiņas esmu mēģinājis ar virzuli kacēt vārstus).

Nu nav tā ,ka es vnk kasos aiz nekā nedarīšanas ,taču uz vietas grozot motoru un braucot zem slodzes vai stulbi lecot pa tramplīnu ,dzinējā notiek kas cits .

Es tik gribēju dzirdēt atbildi no kāda ,kurš ir reāli sarāvis siksnu ,bet laikam jau šādus autiņus neviens tik zemu nenolaiž.D

P.S .Mūsdienās tupēt pie datora internetā un čīkstēt ,ka neprot kādu tur valodu ,...nu vai ziniet ..!!!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Vai tad 3.3 nenāca ar ķēdi? Varbūt tas bija 3.8. Neatceros. Bet tam ar ķēdi resurss bija pusmiljoms km. Pazvani uz kādu amerikāņu servisu vai šrotu un paprasi.

siikaa-odze Reģ.: 25.04.2016
0 2 Atbildēt

Kāds 3.3 vai 3.8??? Tu ko ??Es tak jautāju par 3.2 !!!!!

Tik nesāc man stāstīt par pozitronu laukiem un benzīna izstieptajām molekulām magnētisko lauku ietekmē.DDD

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 2 Atbildēt

šī diskusija sāk mani ieinteresēt siikaa-odze nāc un mūsu nākošo boulinga turnīru! un tālāk

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Parasti liellitrāžas motoriem tas nedraud. Teorētiski tas var būt interferences motors, bet praksē paveicas un vārsti nenolokās. Loterija.

All 1993-1997 Chrysler 3.5 liter V6 engines are non-interference engines, while all 1998 to current chrysler 3.2 and 3.5 liter V6 engines ARE interference engines.

www.carcomplaints.com/Dodge/Intrepid/1999/engine/timing_chain_broke_and_bent_valves.shtml

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
0 0 Atbildēt

Nēesmu spečuks, bet spriežot no loģikas skatu punkta svarīgi ir tas, pie kāda ātruma Tev tas notika.

Var būt gan tā, gan tā.

50%/50%

siikaa-odze Reģ.: 25.04.2016
0 0 Atbildēt

Ok... .Nu labi ....Paldies par palīdzēšanu.Būs vien jāpamēģina praksē.Ja uznāks tāds cunduris .;)

VNK ,ko es te mokos??? Man tāda doma --ņemt un viņu noforsēt ,bat tā lai varētu braukt kā ielas rezīmā tā ātrumsacīkstēs.Nu ,protams ,ja vien būs sīkas vaļas.Par ko stipri vien šaubos.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Pēc noforsēšanas protams iespēja nolocīt vārstus ir daudz lielāka.

siikaa-odze Reģ.: 25.04.2016
0 0 Atbildēt

Skatos te visi baigie autozauri ,ka nemaz nevar pasūtīt...

Klau ,nu labi .bet kurš spēj atbildēt uz pavisam ...jautājumu?

Mūsdienu auto ,lai vai kādi --ir vnk anahronisms . .

Bet vai kāds zina teikt kādam vajadzētu būt ideālam auto /transporta līdzeklim???

Nortel Reģ.: 16.03.2007
1 0 Atbildēt

Ideāls kam??? Braucējam, pasažierim, sportam, ģimenei, kravai.

Ja par amerikāņiem, tad, manuprāt, ideālie ir shelby cobra brīvdienām (man tāds ir ) un Raptor ikdienai (vēl nav ).

siikaa-odze Reģ.: 25.04.2016
0 0 Atbildēt

Nu ko tu kā tāds klasisks vidējs latvietis---kasīties gribi?? kam ideāls ,kur ideāls ,kāpēc ideāls un vispār ??DD

Es vaicāju---Kādam vajadzētu būt ideālam transporta līdzeklim kā tādam !??Nu ,ferštēn ?DD Eh ..jūs...!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Pieejot jautājumam pēc būtības no latvieša - praktiskā un centu mīlošā ideāls auto kā ir dajebkāds, jauns un pie tam darba auto.

Tam seko dajebkāds savs, bet ar vecu VAG 2,5 TDI dzinēju un trešajā vietā dajebkāds savs, bet ar nobrauktu bmw 3.0 TDI dzinēju. Latvietim patīk lēta degviela un liela piša... ar auto.

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
0 0 Atbildēt

Ideālais auto manās acīs ir:

SUV ar augstu klīrensu, ekonomisku motoru un ļoti drošs :-)

siikaa-odze Reģ.: 25.04.2016
1 0 Atbildēt

Ideāls transporta līdzeklis --auto ir tāds ,kurā nav nevienas rotējošas vai kustošas daļas.

torkjis Reģ.: 05.10.2013
7 1 Atbildēt

Tipa, zvana ārstam ar tekstu, ka kāja sāp.

Neko nestāsta, kas un kā/moš tupele spiež vai hanteli uzmetis/, bet ārstam uzbļauj, lai daudz neirš par 101 variantu, bet pasaka uzreiz ārstēšanu.

Tādā stilā arī te čūskulēns kaut ko mēģina jautāt. Stostās, sakrāmē čupu ar emikoniem, bet konkrēti neko nepasaka,

siikaa-odze Reģ.: 25.04.2016
0 1 Atbildēt

Nu tādam murmulim kā tu ,kura IQ nav lielāks par paša kurpja izmēru ,neviens arī neko neprasa.Ko tu te lien ar sava maza izmēra putekļu smadzenītēm ??

Kantainais Reģ.: 03.03.2016
0 0 Atbildēt

servuss !!

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 1 Atbildēt

I'm working on a friends 1999 intrepid 3.2l dohc v6. ... AS HRMWRM said, this is an interference engine, so you may have some bent valves. She tev, indiigaa odze! Bet ideaals autinjsh ir mans BMW F30 - ekonomisks, jaudiigs un bauda braukt! Visiem tiem lielajiem jenjkjiem - tik vien taa labuma, ka liels! Par brauceeju tas pasaka gluzhi preteejo

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti